Jump to content

Bite + telefons


Robs
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Nesen nolēmu pāriet pie Bites.

Pašlaik lietoju priekšapmaksas Amigo, kas tarifos ir ļoti nedraudzīgs.

 

Cik, skatos, šis komplekts ir ļoti izdevīgs, bite tarifs ( konkrēti 3.50 ) + telefons par 3ls mēnesī.

 

http://www.bite.lv/lv/devices/V858

 

Tā kā vodafone ir viņu partneris, uz to telefonu viņi necenšas nopelnīt, vai man ir taisnība? Ko jūs domājiet par šo komplektu?

Link to comment
Share on other sites

Nē, nav taisnība 3x24=72 LVL + pirmā iemaksa 1 vai 5 LVL.

Neredzu jēgu ņemt komplektu, kurš ierobežo, ja vien nav krietni lētāks. Attiecīgi labāk pašam izvēlēties tādu telefonu kāds patīk. Ja reiz pat reklāmā skaidri pasaka, ka varbūt baterija izvilks dienu - tad man jautājumi beidzas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nav pārliecības, ka operatori var piedāvā kaut ko zem 3.5Ls plāna. Identisks Bites 3.5 ir arī laikam neoficiālais Tele2 3.5 tarifs (man vienam numuram tāds ir). Ko LMT piedāvā neesmu skatījies.

 

Bet jebkurā gadījumā tarifu plāni tagad vairs ar cenām karot nevar. Drīzāk tādam 3.5 tarifam palielinās MB apjomu vai ko tādu. Diemžēl tam visam ir arī pretējs efekts - telefonus dod tikai uz nomaksu (atskaitot atsevišķas akcijas, kurās dod ~20Ls vērtus telefonus kopā ar līgumu uz noteiktu laiku) un beigās cena sanāk lielāka nekā veikalos.

 

Ja man būtu vajadzība, tad ņemtu šādu vai līdzīgu komplektu. Par telefona izvēli gan var diskutēt...

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Jā, ar bateriju ir kā ir. Ja intensīvi lieto, diena, ja bieži nespaida, 3dienas.

Skatījos, varbūt var atrast lielākas ietilpības bateriju.

Oriģināli nāk 1050mah, var e-bay nopirkt 1200mah, lai gan nezinu cik liels efekts būtu no 150mah.

 

Runa iet arī par telefona izdevību, kā jau JoBo944 rēķināja.

3x24=72 LVL + pirmā iemaksa 1ls=73Ls

Veikalos pašlaik šo telefonu nevar atrast, ja tikai labi pameklē, ir par 79ls.

 

Visi pārējie modeļi, ko piedāvā Bite, ir ar vismaz 10ls uzcenojumu sākot no lētā gala telefoniem, līdz pat 50ls dārgo gala, un tas ir tikai rēķinot uz doto brīdi, ilgtermiņā, kad telefoniem kritīs cenas veikalos, būs vēl vairāk neizdevīgi.

Taču šis vodafone ir vienīgais telefons, ko viņi piedāvā, varētu teikt, bez uzcenojuma, jo telefons veikalā maksā pat dārgāk, kas ir diezgan neizprotami.

Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju Biti 3,5 un esmu ļoti apmierināts. Citi pārmaksa, piemēram, par LMT, aizbildinoties ar sakaru kvalitāti. Man ir LMT darba telefons un atšķirību kvalitātē nejūtu. Iespējams, ir vietas, kur LMT labāka zona, bet es 99,9% gadījumu šādās vietās neatrodos. Varu zvanīt, kur vajag un nedomāt par minūtēm kā tas bija ar Zelta zivtiņu, arī Megabaiti katru mēnesi paliek lieki.

Link to comment
Share on other sites

Lēts Android = lēts Android. Vēl nesen Bite politika bija - Tu neesi piesiets uz 2 gadiem. Samaksā kaut rīt atlikušo telefona vērtību un ej kur gribi. Arī tarifu plānus var brīvi mainīt, kaut uz 0 tarifu pārejot (neizreklamēts 4. tarifs, ko var atrast lapā. Starter). Nedomāju, ka kas mainījies. Tieši dēļ tarifiem un tā, ka finiša cena nav lielāka, par trubas ņemšanu uz nomaksu (un ir zemāka, kā pie citiem operatoriem, ja skatās tarifs+telefons summu), Bite IMO ir vislabākā izvēle vairumā gadījumu.

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Savulaik paņēmu Bites piedāvāto Vodafone 845. Teikšu, kā ir - tā truba ir metama! Grūti pat nosaukt ,kādu labu īpašību... Nu labi, vienu varu atrast, t.i., WiFi. Viss pārējais asociējas tikai ar negatīvām emocijām un nepraktisku sakaru līdzekli - pilnīgi neprognozējams baterijas lietošanas laiks (labi, ja darba dienu izvelk), dienas gaismā grūti saskatāms ekrāns, īpatnēja un nekam nederīga taustiņu bloķēšanas funkcija, kas var atbloķēties kabatā un veikt nesankcionētu zvanu. Labu laiku atpakaļ tika atdots meitai Angry Birds dzenāšanai...Ja 858 ir līdzīgs, tad nekā laba tur nav.

Bet par pašu Bite neko sliktu nevaru teikt. Ģimenē visi lietojam, arī dažiem radiem ir. Ietekme uz ģimenes budžetu nav jūtama.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt būs kāds objektīvs viedoklis no kāda, kas jau lieto šo vodafone 858 modeli?

Link to comment
Share on other sites

Nu a ko tur daudz teikt, truba kā truba. Citreiz krīt uz nervien atbloķēšana, nav multitačs, mēdz drusku iebremzēt, salīdzināju te ar vienu nokiju - drusku švakāks gps tvērējs, bača pie lielas noslodzes jālādē katru dienu, bet tā - piezvanīt var, sms ar sūta, endomondo un copilot strādāt - nekas cits mani neinteresē.

Reku vienš švauksts uzrakstījis pāris rindiņas par to telefonu.

 

http://parasts.lv/2011/06/27/apskats-vodafone-858-smart-mazais-android-telefonins/

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Manos mežos Bites nav! Vismaz stabilas zonas nav! LMT tur ir vienīgais un stabilais pakalpojuma sniedzējs. Mans dārgais LMT! Ja tālāk pa Rīgu nebrauktu, tad varbūt apdomātu par BITI.

 

 

Pats lietoju Biti 3,5 un esmu ļoti apmierināts. Citi pārmaksa, piemēram, par LMT, aizbildinoties ar sakaru kvalitāti. Man ir LMT darba telefons un atšķirību kvalitātē nejūtu. Iespējams, ir vietas, kur LMT labāka zona, bet es 99,9% gadījumu šādās vietās neatrodos. Varu zvanīt, kur vajag un nedomāt par minūtēm kā tas bija ar Zelta zivtiņu, arī Megabaiti katru mēnesi paliek lieki.

 

Tā kā stāsts bija par telefonu un tarifu plānu, tad es teiktu, ka ir tīri ok! Ideāls price/performance. Pat gribētos teikt, ka Performance bik apsteidz Price!

Link to comment
Share on other sites

Kad jau par telefoniem esam sākuši runāt... Re ku Bitei jauna akcija - Samsungi... ņemot vērā, ka mans pašreizējais telefons, nu jau sāk kļūt vecs (hi hi nu gan pateicu) un manas prasības ir pieaugušas, sāku noskatīt jaunu... Iekrita acīs šī te akcija, un konkrētāk - Samsnug galaxy S2, ir daudz kas par samsungiem dzirdēts, lasīts, gribētos dzirdēt kādas atsauksmes no tiem kas lietojuši? Kādi ir salīdzinot ar, nu teiksim, HTC līdzīgas klases telefoniem...? Galvenās izvirtības ko taisos piekopt ir audio klausīšanās (audiogrāmatas), kā arī grāmatu lasīšana...pārējais jau kā parasti.

 

P.S. Es ar pārgāju uz Bite 3.5 drīz būs pirmais mēnesis... pagaidām iekļaujos un tas priecē :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Piebilde!

 

 

 

Telefonu piedāvājums ir spēkā ar mūsu jaunajiem tarifu plāniem BITE 1.5, BITE 3.5, BITE 8.5 un arī starta tarifiem, nākot uz Biti ar savu numuru.
Link to comment
Share on other sites

S2 ... normāls koka klucis konstantīns :) a tā Amoleds, androids viss pa skaisto ;) pats uz viņu skatījos, bet beigās paliku pie live with walkman :) $$ bet tas jau ir cits stāsts :)

Link to comment
Share on other sites

Žak, domā esošajiem klientiem tie telefoni nebūs... hmzzz... vispār laikam būs līdz kādam Bites salonam jāaizstaigā, jāaprunājas kas un kā, pie viena vēl dažus jautājumus noskaidrošu...

 

Marss... ekrāna izmērs man ir svarīgs... :p kā jau teicu labprāt palasos kādu grāmatu un ir labi ka vienmēr ir līdzi kāda čupiņa lasāmvielas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nezinu būs vai nebūs. Nāksies vien zvanīt vai iet ciemos.

 

Tikko piezvanīju - Tatjana teica, ka esošajiem klientiem viss štokos, noteikumi un maksas tās pašas, kas būtu nākot ar savu nr. no cita operatora.

Link to comment
Share on other sites

Tā bitē visu laiku ir. Poh vai nāc vai jau esi klients, vienreiz gan piesvieda vienu telefonu par latu kā lojālam klientam. kaut kam te no forumā pārdevu, neatceros gan kuram :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Atļāvos parēķināt, bet izskatās, ka tāpat visi Galaxy telefoni sanāk ar pārmaksu. Nekāda akcijas cena tur nesanāk :( Pat ne pa nullēm.

Link to comment
Share on other sites

Autor, ej pie TELE2 un ņem Samsung S5570 (Galaxy Mini) kopā ar Nr. 5 tarifu, 24 mēnešu laikā samaksāsi 239.76Ls, bet ejot uz BITI tie būs 157Ls, bet TELE2 dos Tev labāku telefonu 3MPix kamera, 3.1'' ekrāns. Adreno 200 grafiskais proceors un pats labākais varēsi runāt 500min/sms/mēn nevis 350min/100sms un vēl ļoti labi, ka varēsi baudīt visas Galaxy mini funkcijas neuztraucoties par iztērētajiem MB, jo Tev katru mēnesi būs 2GB BITES 50MB vietā.

 

Tās, protams, ir tikai manas domas, skaties, ka Tev tuvāks/izdevīgāks.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu ņemt iPhone 4s 64gb ar istyle3 pie lmt.

Labots - Хуян Еблесиаз
Link to comment
Share on other sites

Es nekur netaisos pāriet... ja nu kas... velti mokaties :p

Biju aizstaigājis līdz bitei... kā jau Žaks teica...attiecas uz visiem esošajiem bites klientiem. Paskatīju dzīvē to telefonu... njā klucis tiešām labs.... paspaidot iespaids tīri labs... nu redzēs jāpaskata jau vēl alternatīvas... un jā tiešām, parēķinot nekāda dižā akcija jau nu nav... cik nosaukums.

Link to comment
Share on other sites

Autor, ej pie TELE2 un ņem Samsung S5570 (Galaxy Mini) kopā ar Nr. 5 tarifu, 24 mēnešu laikā samaksāsi 239.76Ls, bet ejot uz BITI tie būs 157Ls, bet TELE2 dos Tev labāku telefonu 3MPix kamera, 3.1'' ekrāns. Adreno 200 grafiskais proceors un pats labākais varēsi runāt 500min/sms/mēn nevis 350min/100sms un vēl ļoti labi, ka varēsi baudīt visas Galaxy mini funkcijas neuztraucoties par iztērētajiem MB, jo Tev katru mēnesi būs 2GB BITES 50MB vietā.

 

Tās, protams, ir tikai manas domas, skaties, ka Tev tuvāks/izdevīgāks.

 

Par galaxy mini, viņam procis tik par 74Mhz stiprāks, zinu to kluci. Runājot par Mb, neņemu telefonu priekš tā, lai maksātu par netu, sēdēšu uz WiFi.

Pašlaik gan vēl man ir laiks pārdomāt, un sāku šaubīties par to vodafone, it kā jā, cena laba, bet tie visi mīnusi, ka bača maz tur, ekrāns tāds mazāks, pats telefons lēns, zinot mani, ka vēl gribēsies pārbāzt ar visādiem mēsliem, vispār kārsies.

Pašlaik metu aci uz Samsung Galaxy Gio, normāls procis, vienīgi sanāk pārmaksāt.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man tas baltais S2 II iet pie sirds, smuks uz skatu, patīkams uz tausti, kā arī labs darbībā. Nekādu Aifonu neņemtu. Nesirgstu ar MAC, jo tur tiešām nekā tāda ūber ievērības cienīga, izņemot cenu - nav (te jau atkal var ielīst polēmikā par Amerikāņu sapni). Tiks vēl kādu laiku palietots esošais Galaksijs, tad domās par jaunu!

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Tomēr neņēmu vodafone, jo sabiedēja mani ar lēno darbību un slikto baču, nemaz nerunājot par pārējo. Tāpēc paņēmu vienu no galaxy telefoniem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...