Jump to content

Tele2 nepareizs pulkstens?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Savam Tele2 telefonam esmu iestatījis, lai pulksteni ņem "no tīkla" (ar domu, ka lai vienmēr pareizs), taču rezultātā izskatās, ka tas nobīdās par ~5 minūtēm (uz priekšu) no tā, ko par pareizu laiku uzskata jebkurš interneta laika serveris. Protams, tas, ka visur būšu 5 minūtes ātrāk varbūt nav slikti, tomēr gribētos redzēt pareizu laiku.

 

Vai tā ir Tele2 problēma, vai arī man rokas līkas/kaut ko neizprotu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man Androids ar LMT arī skrēja laikam pa priekšu, bet kādas 2-3 minūtes. Uzliku lai ir manuāli un viss ok.

Link to comment
Share on other sites

~ 5 minūtes T2 tīklā šādai fīčai neesmu novērojis, bet esmu novērojis, ka ~ +2 minūtes patiesajam ir laiks, kas parādās SMS piegādes atskaitē.

Link to comment
Share on other sites

industrious

muterei bija tāda problēma nokia c3, tika ņemts gan lai atjaunina no tīkla, gan pārlikts manuāli, rezultātā laiks turpināja patvaļīgi pārlikties par ~40min šurpu turpu. Problēmu atrisināju uzliekot jaunāko firmware versiju.

Link to comment
Share on other sites

manam droidam ar tāda problēma gan ņemto no tīkla LMT gan pašam 1nedēļas pabīdās pa 5min uz priekšu

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Manam Druīdam ir līdzīga problēma. LMT, laiku ņem no tīkla. Nedēļas laikā atpaliek par 2 - 3 minūtēm. Vienreiz šādi gandrīz pēdejo vilcienu pakāsu. Biju stingrā pārliecībā, ka man vēl ir 2- 3 min laika. tad sāku salīdzināt pulksteņus un... jā. Ir nobīde. :shok:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

TELE2, cik zinu, neatbalsta so iespeeju. Nezinu kaa citiem tel, bet manejaas nokijas manualii tas ir rakstiits- lai shii fiicha stradatu, to ir jauztur arii no operatora puses, nepietiek vienkarshi iesleegt to telefonaa.

 

Savam Tele2 telefonam esmu iestatījis, lai pulksteni ņem "no tīkla" (ar domu, ka lai vienmēr pareizs), taču rezultātā izskatās, ka tas nobīdās par ~5 minūtēm (uz priekšu) no tā, ko par pareizu laiku uzskata jebkurš interneta laika serveris. Protams, tas, ka visur būšu 5 minūtes ātrāk varbūt nav slikti, tomēr gribētos redzēt pareizu laiku.

 

Vai tā ir Tele2 problēma, vai arī man rokas līkas/kaut ko neizprotu?

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, bet telefons par to nekur nelamājās. Un vēl interesanti - ok, pamēģināju tagad pāriet uz "manuālo" režīmu un ar roku nosinhronizēju pēc kaut kāda atompulksteņa. Arī jau pāris dienu laikā sāk braukāt šurpu turpu. WTF? Lai nu ko, bet tik drausmīgi neprecīzu pulksteni gan nebiju gaidījis.

Link to comment
Share on other sites

Pareizu laiku var uzzināt piezvanot uz t. 82154 latviski, 82174 krievu val. Sekundes gan tur nesaka, tāpēc var būt nobīde max +/- 1 min., atkarībā, kādā brīdī piezvanīsi. LMT klientiem 0,15 Ls par zvanu. Protams, TELE2 un BITE mājas lapā, tarifus uz īsajiem numuriem neatradu.

No LTC 0,09 Ls.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Da internet-pulksteņ-appu netrūkst. Par to nav jautājums. Jautājums ir - nafig manam telefonam pulkstens tik ārprātīgi neprecīzs?

Link to comment
Share on other sites

Tele2 un LMT šīs funkcijas vēl pavisam nesen neatbalstīja. Funkcijas esamību var pārbaudīt vienkārši - uzliec dzīļi nepareizu laiku (pāris stundu nobīdi) ieslēdz automātisko noteikšanu. Ja laiks pārlec atpakaļ (kaut ar nelielo kļūdu), serviss ir un dod nepareizu laiku. Ja nē - servisa nav un truba pati kļūdās. Izmantoju Bite, tiem ar šo servisu viss OK - jaunā trubā ieliec SIM, tā vietā, lai sāktu gadus un datumus vadīt, ieķeksē Auto un pēc 1-5 sekundēm parādās gan datums, gan laiks, gan laika zona.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...