Jump to content

Bite Interneta izvēles iespējas


sphinx
 Share

Recommended Posts

pirms tam lietoju internetu telefonaa maajas caur wifi, katru reizi ejot iekshaa parluukaa (opera) man bija iespeeja izveleeties kadu celu izveleeties - mekleet WLAN vai WAP bitePlius. Tiktaal viss skaidrs.

Izvelees iespeeja ir viss kartiiba.

Vakar izdomaaju, o, pienakaas tacu Bite 3,5, 50 mb meenesii, hmmm, kapeec lai neizmanototu!

Bet kad izveelos Bite plius pārlūkā, Nets neiet. Nu labi zvans Bitei. atbilde - zvaniet *125# un viss būs.

Zvanu, šie atsūta parametrus. Saglabāju. O, solis uz priekšu!

ieeju pārlūkā (joprojām opera) , hops pa tiešo caur WAP. vairs neprasa WLAN meklēt.

Hmm... īsti neder, jo ļoti bieži izmantoju majas WLAN.

iegaju Connectivity - > Internet connection _> always ask (atķeskēju!)

nekā!

 

Aizdomas ka bite atsūta configurācijas failu LAI TIKAI varētu iet caur WAP un tev nebūtu izvēles iespējas?

Vai vaina ir blīve starp telefonu un gaisu?

 

Nokia C3

Pateicos

Labots - sphinx
Link to comment
Share on other sites

Es liktu uz blīvi. Mans Android ar Biti vienmēr vispirms izmanto WiFi, bet, ja tas nav iespējams, tikai tad pāriet uz Bites internetu.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā nevar vajag taču to Nokia C3 saslēgt ar bluetooth vao USB kabeli un vēl + aktivizēt Nokia Suite programmu un ar tās palīdzību pieslēgties internetam.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā nevar vajag taču to Nokia C3 saslēgt ar bluetooth vao USB kabeli un vēl + aktivizēt Nokia Suite programmu un ar tās palīdzību pieslēgties internetam.

 

Ko tu tur stāsti briesmu stāstus ... visiem (90% ja ne visiem) mobilajiem telefoniem kuri ražoti pēdējos 5 gados ir iespējams saņemt WAP/GPRS un MMS settingus caur SMS vai no operatora tīkla. Kofigurācija caur PC Suite ir opcionāla un nepieciešama tikai atsevišķos gadījumos.

 

Kādu Operu tu lieto? Opera Mini, vai arī Opera Mobile?

 

Ja es nemaldos, tad bija iespējams nokonfigurēt caur ko Opera pieslēdzas internetam.

Labots - K.Kavacis
Link to comment
Share on other sites

Tā arī nesapratu- vai ir jāizmanto telefons kā modems,ja vajag Nokia Suite vai pieslēgšanās netam nenotiek caur Bite Plus?Izmantoju Opera Mini un noklusējuma Nokia interneta pārlūku.Iestatījumos arī ieķeksēts "vienmēr jautāt" un viss bez jebkādas sazināšanās ar operatoru.Konfigurācija notiek automātiski.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...