Jump to content

Spēļu draugs - Kompjūters ~500Ls


Pacharulzis
 Share

Recommended Posts

Sveikiņi!

Gribējās palūgt foruma ekspertu viedokļus..

Būtu jāiegādājas aparāts spēlēm un citām darbībām, tāds, lai pietiek.. pāris gadiem..

Te ir no 1a grozs ko saliku.

 

Komentāri?

Idejas komentāriem:

Operatīvā būs ok? Nav pārāk liela atšķirība tač tajos hercos?

Der tas korpus ar barokli iekšā?

Bez tā SSD var iztikt un vai vispār vajag? Ta varbūt labāk velvienu 500gb? (vai vienu lielu, ātru 1TB ?)

Procesors, mātene un video, tur viss sader kopā? Pareizi esmu apskatijies?

Varbūt ka video karti vajag paskatīties drusciņ dārgāku (to pašu, tikai vienkārši dārgāku, tur msi vai gigabyte variantu? es gan neko diži labāku tur neredzēju..)? 560 ir tas īstais ko ņemt? Kā ar HD 6870 ?

u.t.t...

Phenom :diablo: izvēlējos jo patīk nosaukums principā.. Varbūt tomēr i7 vajadzētu ?

 

Galu galā varbūt ka es pārcenšos un pietiktu vēl ilgi ar kādu no šiem - M79 S6 Ultra ; I5 + SB..

 

Paldies jau iepriekš par videokļiem un vērtējumiem!

Iesakat, kas iesakāms!

Labots - Pacharulzis
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja rocība atļauj, tad varbūt kaut ko no GTX 570 vai GTX580? Par SSD - respect, pareizs lēmums.

 

P.S kas labāks AMD vai Intel? Te jau var ieslīgt polēmikās un diskutēt stundām.

 

un vēl... varbūt tomēr konsoli PS4 vai Xbox720 :king2: ??

Link to comment
Share on other sites

Un visu to skaistumu ar strāvu nodrošinās codegen kastei bonusā līdzi nākošais barošanas bloks.

Par pārējo-gan jau pāris gadus pietiktu ar i3 2100+H61+HD 6870 vai ja maz liekas GTX560ti .

Bet, ja gribas tērēties , kāpēc ne.

Labots - Rai
Link to comment
Share on other sites

Kut kā tā manuprāt varētu izskatīties dators spēlēm, ne jau top variants protams - http://www.dateks.lv...TI0NLVMHaWgA%3D :mrgreen:

Tas tikai variants ))) Var vēl likt SSD klāt, priekš OS, kā arī terabitniekus filmām. Var jau arī pameklēt kur lētāk, citos veikalos.

Tam m79 gan ir dumjš grozs :hunter:

Labots - mazulis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nepiekritu Rai.

Es nemtu i5 2500K dēl quad core un labā performance un OC iespējām nākotnei.

560 vietā 560 Ti

 

Pārējais +- ok atskaitot barokli!

Link to comment
Share on other sites

Pacharulzis

Tātad jāskatās cits baroklis? Man tai kastei patika priekšā tas displejs ar temperatūrām u.t.t..

 

i3 vispār kā variants netiek apskatīts..

 

video itkā negribās neko stipri lielāku (dārgāku).. Tam zotac'am rakstīts, ka chipsets ir "GTX560 TI" tas nav tas ko kazarma domā?

 

Reāli, kurā brīdī es pamanīšu vai tur ir i5 / i7 vai fx6100?

un ar to video tā pat, cik es skatijos praktiski līdzīgi, bet tagad tās cuda's visiem laikam pieejamas, varbūt ka atis pēkšņi izrādās feināks (jeb tur nav varianti)?

Link to comment
Share on other sites

Ja var piemest 5 ls un dabūt kaut vai 5% labaku performanci tad to dari.

 

Jā ta ir 560 Ti bet apraksts ir vairākās vietās kļūdains....

 

i3 = divkodolu procis ar HT (diviem papildus virtuāliem trediem)

i5 = quad core bez HT

i7=quad core ar HT (ar papildus 4 virtuāliem trediem)

 

Spēlēs virtuālie tredi neko nedod. Grafikas renderēšanai dod. Visas jaunākās spēles nāk jau ar maz, daudz sakarīgu quad core supportu tāpēc iesaku i5. Zinu ka BF3 dēļ dualcore iebremzē.

 

Par iebūvēto barokli 500W HWZ bet pa 34ls neticas ka tur būs kas labs tāpēc iesaku ņemt kasti atsevišķi barokli atsevišķi.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

es sev uz šo brīdi saliktu šitādu http://www.Komplektāciju detaļu uzskaitījumam ar vai bez cenām jābūt pašā tēmā - aizliegtas saites uz internetveikalu groziem?content=FcvBEQAgDALBlgBjDGP%2FfSmv28%2FJGo0v70ZhoSO3yKh7bfhEM1RF%2FiUZqXD03wc%3D

 

mazuli vai tad ja matesplate atbalsta 1333 ramu ir tolks likt iekšā 1600?

 

pacharulzi vai tad tiešām mūsdienās kāds vel pērk cdrūmus? :) izrauj no vecā tāpat kā hdd

 

a ko tai videokarte dod tas TI jo pēc parametriem ir vienādas tikai tā ar ti ir 30ls dārgāka

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

maiss un kurš tad pērk spēļu datoram Intel māti? SSD ar 40GB ir stipri par maz. A kāda šķirba 1600 vai 1333, galvenais ir cena un smukais izskats. PSU par 30ls? Neticu. GPU nav Ti.

PS

Ja nav skaidrības ko dod Ti, tad pirms padomu došanas vajag iedziļināties jautājuma būtībā.

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

1600 un 1333 ir šķirbiņa datora ātrdarbībā.... ar 40 gb vistai pat pietiek.

bet tu man izstāsti kā padomdevējs kāds tolks 1333 matenē likt 1600 ramu ;)

kas vainas intel mātei?

es personīgi domāju intels paliek intels. tas ir tāpat kā ar amd un intel vienam tas otram tas

ko nozīmē Ti?

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Pacharulzis

Maiss:

Kopnes ātrums 1600/1333/1066 MHz

Kopnes ātrums 5200 MT/s

Apakšējais ir ar to plati preks amd, izskatās krietni ātrāka par intel? jeb ko tie cipari nozīmē?

 

man vecajam ir parastais cd rw... un hdd 5200...

 

 

Operatīvajai tie herci ir pilnīgi otršķirīgi, neesmu redzējis nevienu, kas uzsvertu, ka no 1600 būtu baigā jēga..

 

Kapēc visi ignorē Phenom ?!?!

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Tas ir ātrums starp čipsetu un processoru, tai amd platei.

 

5200 RPM disks būs ĻOTI lēns.

Labāk paņem kādu Caviar Black vai pat ssd.

Link to comment
Share on other sites

Pacharulzis

nevertell:

Vienai to mēra hercos, otrai MT/s ? kā tad sanāk, kura ātrāka?

 

pirmajā postā ir tas, ko domāju kā lieliksu variantu! cieto pieminēju kā nenjemamu no vecā. ;)

 

 

 

 

Kapēc visi ignorē Phenom ?!?!

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Pofig kā to mēra.

 

Ignorē tāpēc, ka vienīgie pērkamie fenomi ir II x2XX, lai iegūtu lētu un ātru četrkodolīgu processoru.

AMD mid-hāj enda proči tagad ir arhaiski- lēni un karsti. Bez Llano viņiem nekas cits, labs nav. Bulldozers atgādina mūsu pašu Bulldozeru.

Link to comment
Share on other sites

Pacharulzis

tad tur nav nekāda atšķirība es tā saprotu?

 

 

A kas tam skaistajam 6kodolu fx-6100 vaines? pēc 1a.lv viskrutākais no amd, kas ir...

Link to comment
Share on other sites

 

Spēlēs virtuālie tredi neko nedod. Grafikas renderēšanai dod. Visas jaunākās spēles nāk jau ar maz, daudz sakarīgu quad core supportu tāpēc iesaku i5. Zinu ka BF3 dēļ dualcore iebremzē.

 

 

BF3 ar i3 sandy bridge, 4gb ram un kkaadu ASUS gtx560 videokarti ar ultra uzstaadiijumiem 1920x1080 izskjirtspeja iet bez aizkjershanaas, taapat arii jaunais NFS.... Domaajams ka kaadaa GTA tas quadcore reaali dotu labumu, bet IMO i5 pashlaik ir labaakais variants, AMD tagad taaa..... stipri atpaliek

Link to comment
Share on other sites

Pacharulzis

Nu labi, lai phenom's paliek citiem..

fifi variants man patīk.. ;) tik tad varbūt ka es njemu uzreiz gatavu to m79 variantu ar i5?

 

kas tam BF3 tāds īpašs ? Jaunais witcher uz ultra griežas tad ir labi? :D

Labots - Pacharulzis
Link to comment
Share on other sites

Tas gatavais ir sliktāks.

Pirmkārt, grafiskā ir kādus 20-30% lēnāka, 2. procis bez K un 3. plate sliktāka.

Bet tur ir HDD un DVD draivs.

 

Ja Tu vari paņemt HDD novecā , tad dari tā un šeit piepērc klāt 120gb SSD.

 

ps. barokli gan var likti 500w...

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

To komplektu komplektēju sev, ņēmu proci ar K un z68, lai ir oc iespējas nākotnē, jaudīgāks baroklis, lai var vēlāk niknāku vga ielikt, ram ar 1600mhz, ja nu upgrade'ojos kādreiz uz ivy bridge vai ko jaunāku.

 

P.S. Pats vēl neesmu nopircis, vēl domāju :D

Labots - fifi
Link to comment
Share on other sites

Neieteikt SSD priekš spēlēm?

 

Nu draugi mīļie, jūs laikam spēles neesat spēlējuši.

 

Atšķirība ir, varbūt ne tik liela uz single player spēlēm, bet ja cilvēks vēlas spēlēt mmorpg tad SSD ir obligāts.

 

Atšķirība ir kā nakts pret dienu.

 

 

[media]

[/media] Labots - Mosqito
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Es sev komplekteetu (arii domaaju par jauna iegaadi) vados tikai peec benchmarkiem no high end listes, kur maximaali labaaks par leetaaku naudu (price performance) ar AMD phenom ii X4 vai x2 black edition ar ~3.3, 3.4Ghz 64bit, un video xfx hd6870 1gb 256bit(loooti izdeviigs price/performance peec benchiem vadoties), attiieciigi maateni, ssd disku, ramu ar dzesi(8gb vai 16gb) un barokli, keisu pec patikas, dzesi cpu- milziigu zalamam dzeseetaaju, papildus ventilatorus vai radiatorus cietajiem diskiem(uzliimee radiatorus uz cietaa un pievieno ventilatorus) turot tos veesus, tad vel paariiti lielos silent fanus, 1 kas puush iekshaa, respektiivi puush siltumu no datora komponenteem uz otru lielo ventilatoru, kursh rauj aaraa silto gaisu. Suutot visu no ebaja var ieklauties 600ls un rezultaataa, dators manaam velmeem.

Labots - Laurelz
Link to comment
Share on other sites

Tev gan kaprons varen kvalitatīvs gadījies :jester: , bet šitādus tekstus te pieņemts bīdīt piektdeinās.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir domu grauds - radiatorus cietajiem diskiem(uzliimee radiatorus uz cietaa un pievieno ventilatorus) turot tos veesus :blink:

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

mazulis, gestapo - nevaig paarspiileet, bet kompis vienmeer labaak straadaas, ja visu komponenshu temperatuura buus zemaaka, nekaa ja taa buus tuvu izcepshanaas robezhai (parnestaa noziimee)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...