Jump to content

Aparatūra skolas disenēm


Erots
 Share

Recommended Posts

Tātad! Vēlos painteresēties, ko jūs iesakat priekš skolas disenes! Zāle nav liela - 25x10 aptuveni!varbuut bik platāka! Budžets aptuveni 500ls!!! Vajadzeetu 2 tumbas, pastiprinaataaju, mix pulti! protams visi vadi veel!

Link to comment
Share on other sites

nav liela, 25x10 metri :) tu esi gjeenijs :) 500ls ??? es buushu reaals. tur sanaak labi ja 1 amps un kaada pults varbuut. cik augsti griesti tai telpai ??? kaada apdare telpaa ?? skolas sporta zaale ???

Es tev jei bogu saku, pa 500ls tur nekas praatiigs nesanaaks. jaameklee kas lietots. kaads lietots pro amps pa 100ls, kaadi palietoti skaljrunji....

un ko 250m2 var iesaakt ar 2 tumbaam ???

 

tavaa gadiijumaa sanaak vien shie shtrunti

2 gab http://www.discomani...item.php?id=459 buus kautkaadi 250Ls. vadi veel kaadi 30ls

1 gab http://www.discomani...tem.php?id=6609 -- kautkaadi 230ls

kopa kaa reizi 500ls .

shis staffs ir riktiigs low ends. suuds. bet nekas praatiigaaks par to naudu tur nesanaaks. es protams nekad neieteiktu cilveekiem izdot naudas par shiim grabazhaam. bet par laimi, ne mana nauda, ne es taas disenes apmekleetaajs ...

 

Ps- un es atvainojos par savu skeptisko vai njirdziigo attieksmi. no visas sirds. vienkārši te arii jaasaprot, vai tu to pats aiz gara laika vai entuziasma, vai arii skolaa birokraati vairaak negrib pieshkjirt... izteereet naudu un iepirkt meeslu jau nav liela maaksla ... peec tam to visu pa 2x zemaaku cenu buus gruuti paardot ...

 

man kaa minimums taadai telpai prasiitos kaads subs un tops, teiksim 18'' subs + kaads tops 15+1'' vai 2x(12-15)+(1-1,4-2)'' ...sanaak, 2 jeedziigi ampi, un kaa minimums kautkaads krossovers starpaa. Arii tam pirmajam reloop komplektam prasiitos HPF apakshaa, jo taas kastes neko zem 50-60Hz toch neko nespeelees ... invalīds vien tur buus un nokauti draiveri no grieshanas ruchkaa tikai taapeec, ka tesiena par maz ...

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Gristi kaafi 4m augsti kraasotas sienas, pilniibaa gludas, konferenschu telpa kjipa!! zaale ir pilniibaa tuksha un akustika ir ljoti laba! ar DAS 500w rms jaudas tumbaam bija pat labaak kaa vjg! patiesiibaa es sho aparatuuru arii apsveeru iepirkt (to ko tu ielinkoji)!!! Nu tad ko tu piedaavaa pirkt? Bet tikai ne to pashu daargaako galu!

Labots - Erots
Link to comment
Share on other sites

nu pagaidi. 500w neko neizsaka . NEKO . es nerunaaju par to cik tuksha/ pilna, bet kaada apdare. cik daudz tur buus atstarojumu kas dzeesiis signaalu, utt ...

ko es veel varu piedaavaat ?? tev jau vairaak naudas naff [ cik es saprotu ] . 1 normaals subs , da arii taapat --tops, saakas no 400-500Ls / gab . Un DAS jau nu arii nav nekaads etalons, turklaat, kaa jau teicu, ir 10000 modelju rindas ar dazhaadaam juutiibaam un frekvenchu diapazoniem ...

nu tie 4 m griesti savaa zinjaa ir vairaak pluss :)

Link to comment
Share on other sites

Zaale ir pilniibaa tuksha! kraasota, ar gludiem griestiem! viena mala un gals ir ar logiem ik pa 5m! otra siena ir gluda, taa pat arii gals! griida ir gluda! vaardu sakot kantaina tempa bez nekaa paredzeeta diseneem, pasaakumiem un taa taalaak! Lielums preciizaak ir 21mx7,6m! nu naudas zinjaa iesaki gan ekonomiski gan pratiski reaalaako variantu!

Link to comment
Share on other sites

nu tjipa vidusmeera skolas aktu zaale. ar parketa griidu un koka deeliishu maaksliniecisku apdari gar sienu ? tie 500ls ir limits ? ko tu pats biji domaajis par to naudu iepirkt ?? ekonomisko variantu es tev jau ieliku.

jeedziigaaks variants buutu JBL JRX 125 [ tavaa budzetaa ] , taas maksaa kkur 280ls x2 + veel amps vajadziigs. vai nu to pashu reloop, vai vienu soliiti augstaak, kaadu QSC GX-5. ampam mega dereetu kaads knobs ar HPF ,tjipa 30 vai 50hz, man liekas beringer vienai seerijai taads bija, nu jaapameklee, jo atsevishkju krosu topu nenodedzinaashanai ar zemo galu jau tu taapat nepirksi, pareizi ??

Link to comment
Share on other sites

Mēs savā laikā skolas pagrabos atradām, čehu lampu pastūzi ar bleķa (skārda) tumbām, paradzētas lauka pasākumu apskaņošanai augšas nodrošināja ļoti labi, tā laika prasībām. Bija vel no kīno iekrtām ļoti jūtīgi skaiļruņi arī tos izmantojām, varēja jebkuršs pastūzis pavilkt. Galvenais iesākt un tad sapratīsi kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Šis ir kā kulaks uz acs! :D

 

Muļķības, 4 s90 ar kādu stiprekli un būs ok, ka tik troksnis. Tāpat tur svarīgāk ir Ievas pupus pataustīt un ar puikiem bamsli iztukšot. Akustiskais gurmānisms lai paliek pusmūžam viesistabā :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, kevins šajā jomā ir perfekcionists, un viņš tiešām negrib, lai cilvēks ebajā nopirktu kaut kādu figņu ar nez cik megavatiem.

 

Es arī sāku ar S-90 un balto lāču ledu uz ukuča radiatoriem. Pēc tam turpināju ar lampu pastiprinātājiem un kaut kādām lietotām kastēm ar kinapiem. Tur gan bija faktiski rupora subi, un atsevišķi platjoslinieki savās kastēs. Tālāk arī netiku. Nebija arī baigā vajadzība. Pa vidam faktiski arī spēlēta disene ar vienu gičas kombi, arī vēl 4 nežēlīgiem subiem un vienu vidu, jo čoms teica, ka tavedīsšot kruto aparatūru, no kuras beigās dzīvs izrādījās iepriekš minētais.

To visu normāli darbināt palīdzēja kaut kāda sajēga, par tiem procesiem, kas notiek pastiprinātājā un skaļruņos. Ar to faktiski jāsāk. Pie tā paša kevina kaut vai iziet īso kursu, kas tur notiek, tad arī ar tiem 500Ls būs pilnīgi pietiekoši.

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai perfekcionists. bet tie staasti par s90 ir nozheelojami... s90 juutiiba ir 89dB. maksimums ko no taas kastes var piikjii izspiest, buus kautkaadi 107dB basa diapazonaa, un ap 100dB midrange diapazonaa. Ok, 2 kastes, pareizinaasim ar 2, vai arii pieskaitiisim +3dB. sanaak 103-110dB. tagad tas buus autentisks 1m attaalums. pie 16 metriem levels buus nokrities par 24dB, tas buus 79-86dB. Piedodiet man, pusaudzhu tuseeshanaas un bljaustiishanaas tajaa punktaa buus skaljaaka par akustikaam --- Un veel --- kas tas par basu 86dB liimenii ??? turklaat veel kroplii iedziits . man buutu kauns ar taadu staffu starteet. atceros savulaik videnee taadaa pat izmeeru telpaa iespiedaas dazkaart 300 cilveeki, un pat ar taa laika pro staffu [ kaudze kinapiem ] toreiz likaas par klusu ....

Link to comment
Share on other sites

Basu nogriežam nost, asenes uzceļam uz diviem viena uz otra saliktiem skolas soliem (galdiem), tā ka vidi un augšas smacē pāri galvām, ritmu dod midbasa gals, ja neiegruzī klipingā un tas viss nenosvilst, tad trobeli var uztaisīt. Mēs skolas aktu zāli provējām piebļaut gan ar 8 gab 35AS-1, un tāpat ātri vien lidoja pīkstuļi un vidi, jo gribējās 4 x ukuci ierubīt ručkā...

Link to comment
Share on other sites

Pasham kaa maajas akustika ir 2 S-90! Pastiprinaataajs 100w uz kanaalu! Katraa zinjaa skanja man nepatiik, un negribeetos izgasties veel sabiedriskaa pasaakumaa ar taadiem shtruntiem! Veel arii gribeetu, lai taa aparatuura paliek pasham! driiz buus arii 20 dzimene un tad aaraa sariikot trobeli! :D :D :D S-90 es atbalstu ikdienas vajadziibaam, tam man pietiek 7x5 istabaa un paliek paari! Bet vajag kko iepirkt nopietnaakiem psaakumiem - pagaidaam es aparatuuru esmu dabuujis uz pasaakumiem bez maksas, bet negribas citu aparatuuru birdinat - labaak saveejo! PS kevin, es apskatiijos to tevis piedaavaato komplektinju - ir oky! Bet ko tu domaa par mixerpultiim? Es domaaju 2kanaalu visticamaak! pagaidaam pietiktu! to 150Ls robezhaas! Domaaju pa vasaru pastraadaat veel bik un tad pirkt nost visu shito! :D :D :D

 

PSS peedeejo diseni liku ar http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.bursadesunete.ro/imagini/110428144419.JPG&imgrefurl=http://www.bursadesunete.ro/vand-2-boxe-das-500w-pret-800-euro-0755732333-110428144418.php&usg=__i2yT5pvLZ1LJBAoTIBrbISbkN5Q=&h=375&w=500&sz=43&hl=lv&start=13&zoom=1&tbnid=o2ph4v3dvNWCgM:&tbnh=98&tbnw=130&ei=2af5TtWEAs6M4gT3kcmNCA&prev=/search%3Fq%3DDAS%2B500w%26um%3D1%26hl%3Dlv%26sa%3DN%26rls%3Dcom.microsoft:lv-LV:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7MOOI_en%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1 un bija vairaak par ok!

Labots - Erots
Link to comment
Share on other sites

par to das runaajot -- nu te ir taspats variants kas jbl jrx. arii reloopam ir 2x15''', tikai taapeec to ieteicu, jo no taadaam kasteem veel var dabuut kaadu tesienu. bet nu reloop zemajaa galaa [ zem 60-70hz ] zaudees shiim abaam pilniigi noteikti. arii uz augshaam tas aatraak nobirs. buutu preciizs modelis taam das, vareetu paskatiities, kas par piikstuljiem tiem iekshaa utml ... jo jbl piikstulji arii nav nekas mega patiesiibaa

par mixerpultiim -- ko tu no taam gribi ? vienkārši groziit ieejas liimenii ampaa starp cd1 un pc2 ? tad der visleetaakaas pa 50-70Ls , tur 6 kanaalu utml [ var arii 1 mikji pielikt ] . pa 150Ls jau var panjemt +- sakariigu iesaaceeju blices live pulti... nu paskaties iesaakumam kaut sheit

http://www.discomania.lv/7909

Link to comment
Share on other sites

ciest nevaru to omnitronik. ok, jaa, ideja ir pareiza. bet tu vienkārši paskaties uz cenu. kaadi 900w .... ok, tas subs varbuut kautkaadu nedaudz tesienu iedos, bet nedomaaju, ka tas bass/ preciizaak midbass, kas no vinja naaks, buus kaut par 1dB skaljaaks par vienas 2x15'' + pischiks kastes midbasu. turklaat paskaties uz to frontu --- kaads izmeers midbasu draiveriem tajos ?? 10 vai 12'' ? pa kaadu cenu ? cik taam kasteem buus juutiiba ???

tu palasi teemu par kpx212, kautkur zemaak sadaljaa jaabuut, tur daudzkas sarakstiits par omnitronic leeto galu ...

nee, es saprotu, katram ir savs liimenis, un katrs mees ar laiku augam , un katram ir jaaiziet tam liimenim cauri, bet

...

 

http://cms.omnitroni...wgtree=A8600320

 

palasi sho speceni. 8'' topiem --99dB --- stipri apshaubu. ne pa to cenu viennoziimiigi . tas pats uz subu attiecas 15'' un 101dB no 45hz ---uz kaadas frekvences piikjii varbuut .. uz kaadiem 80Hz ... :D to pashu var tikai klausaamaakaa veidaa dabuut no tiem jrx ...protams, tikai tas ir daargaak ...

 

ja tu saki, ka ilgterminjaa gribi taas kastes arii sev, nu tad ... manupraat buutu bezjeedzigi iepirkt taadu struntiigu komplektu, ietaupot 200Ls. manupraat 500 vai 750 tur neko mega vairs nemaina ... ja jau reiz esi nobriedis, un tas ir ne tikai citiem, bet arii sev pasham ...

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Vai disene netiek spēlēta no kompja? Tad jau īpaši fizisku mikseri nevajag, un uz tā sākumā var ietaupīt.

Link to comment
Share on other sites

no pc, it iipashi portatiivaa, nekaadu praatiigo output level nevar dabuut, pro ampiem kaa likums ieejaa vairaak par 1V vajag, lai dabuutu aaraa noraadiito jaudu.

Link to comment
Share on other sites

Kevin, cik noprotu tu baigais pro esi! Es no šitām fīčām diez ko daudz neiebraucu, tad varbūt tu vari paskatīties, sakomplektēt optimālo variantu, kas man var derēt! Naudas ierobežojuma nav, bet neko superdārgu arī es negribu! Tātad Tumbas der tās pašas JBL JRX 125! Tātad vēlos zināt ko tu iesaki no pastiprinātājiem (tā lai jaudas nav par maz) un mixer pulti, kur var mikrafonu pieslēgt! Lūgums konkrētus modeļus! Savādāk pats es kko netā saķīmiķošu un beigās kko nosvilināšu/izbirdināšu! :D Un ja vajag kaut kādus štruntus klāt ...!

 

Paldies jau iepriekš! :)

Link to comment
Share on other sites

Pilniigi piekriitu Gestapo, dabuu chupu ar devinjdesmitnieceem un miers. Nevajag mulkjoties ar kaut kaadaam fizikas zinaashanaam, ja tas ir paarbaudiits dziivee. Savu laiku ir pat dragaats ar 30-ceem. Taa ka nevajag.

 

Un ja jau paraadaas jautaajumi par speeleeshanu no kompja, tad tev vispaar nav nekaadas saprashanas par diseneem. NEviens, sevi cienosh DJ nespeelees kaut ko no datora.

No datora var speeleet maajas balliites, kur muuzika ir tikai fonaa.

 

Kevin, ko murgo savaa peedeejaa postaa?

 

Pilniigi skaidrs ka neko nesaproti shinii jomaa. Meklee S-90 un liecies mieraa.

 

Tik paargudra mums taa jaunatne. Jaapagaida, lai d_l pakomentee.Vinjsh visu pateiks par muusdienu pokemoniem.

Link to comment
Share on other sites

šoreiz gan kevinam taisnība...tiem kas tankā : palielinot tumbu jūtību no 89db uz 92db. vajag 2x mazāk jaudas ampam lai tās skanētu tikpat skaļi. Ne par velti pro tehnikai ir salīdzinoši augsta jūtība, jo citādi nedabūsi kārto SPL un ar s90 toč nedabūsi.. un pro ampiem būs dažāda veida aizsardzības ut.t... ar mājas komerciālo ampu (kam nav nekādas rezerves - tobiš nav drošuma) vadīt publisku pasākumu ir sviests.

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Bija mums paartijs aptuveni 8x12m lielaa telpaa (~ 25cilv.)

4xs90 paraleeli pie pashtaisiitaa ampa ar divaam tda7294? un parasta pults.

Iisteniibaa bums un viss paareejais bija taads, ka 2 staava lielajaa zaalee riibeeja sienas.

Vienbriid vienam kanaalam izblieza + plecu, un palika uz vienu kanaalu, bet iipashi neviens pat to nejuta :D

Galvenais nebaazt kkaadus ekvalaizerus, kuri sachakaree skanju..

Link to comment
Share on other sites

nu tak tev 3 mazāka telpa - un izblieza + plecu izklausās ļoti profesionāli :D un ja izblieztu pavisam - brauktu mājās visi ar nokārtiem deguniem :D

p.s. tāpēc jau izblieza, ka par zemu bija slodze - nekāds brīnums.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Alko dara savu.. :)

Liidzi toties bija "repair kits" kura sastaavaa bija skruuvjgrieznis, ar kuru tika norauts vaaks, un iekshaa protams bija palikushi liekie vadi no origjinaalajaam iekshaam ar kuriem viss tika labots :> shobriid protams viss ir smuki paartaisiits uz drosheklju ligzdaam un normaaliem droshekljiem (iekshaa bija kkaadi salasiiti "noname", pieljauju ka izblieztais bija ~500-1000ma)

Maajaa neviens nebrauktu, nu vismaz nedriiksteetu braukt, pirts tak kuuraas :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

nu tev bija priv. tuss, a te skolas disene - izgāzīs pasākumu - var pa gurķi dabūt no džekiem kuriem romantika izjuks :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Budžets ir atvēlēts tikai ampam, vai vienam topam... Labāk paņemt nomā divus basus, kur katrā ir vismzaz 18" un topu ar 15"+1.75", kādu primitīvu skaņas apstrādi un miers. Varēsi nobumsīt to vakaru un skatīties tālāk, kā pašam labāk. Ja vien tas nav parezdēts nopietniem nlūkiem ar to aktīvi nodarboties, Tu izmetīsi tos 500Ls vējā...

 

Old, bet ticu ka lielos vilcienos nekas mainījies nav... http://www.mikseris.lv/forum/viewtopic.php?f=38&t=3546

Link to comment
Share on other sites

nu tev bija priv. tuss, a te skolas disene - izgāzīs pasākumu - var pa gurķi dabūt no džekiem kuriem romantika izjuks :D :D

 

Es vinjiem neieteiktu pat meegjinaat! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Pilniigi piekriitu Gestapo, dabuu chupu ar devinjdesmitnieceem un miers. Nevajag mulkjoties ar kaut kaadaam fizikas zinaashanaam, ja tas ir paarbaudiits dziivee. Savu laiku ir pat dragaats ar 30-ceem. Taa ka nevajag.

 

Un ja jau paraadaas jautaajumi par speeleeshanu no kompja, tad tev vispaar nav nekaadas saprashanas par diseneem. NEviens, sevi cienosh DJ nespeelees kaut ko no datora.

No datora var speeleet maajas balliites, kur muuzika ir tikai fonaa.

 

Kevin, ko murgo savaa peedeejaa postaa?

 

Pilniigi skaidrs ka neko nesaproti shinii jomaa. Meklee S-90 un liecies mieraa.

 

Tik paargudra mums taa jaunatne. Jaapagaida, lai d_l pakomentee.Vinjsh visu pateiks par muusdienu pokemoniem.

 

1. Erots nav teicis ka ir DJ. vinjam noteikti padusee nav Pio 1000 , savaadaak te nebuutu naacis. DJ ir dazhaadi, zinu laukos arii taadus, kas tikai no pc palaizh dziesmas. es te nerunaaju par advanceetajiem riigas dj ar pirkstinjiem gaisaa kas muuzhiigi klipos savus aparaatus laizh [ paraadi man kaut vienu pro ampu, kursh no 100mV ieejaa izdos kaut 200W uz 8 omiem izejaa. ]

2. kaads sakars tam, ka tu kautko esi speeleejis uz s30. ja taads ir tavs liimenis, tas nenoziimee, ka visiem citiem taadam ir jaabuut

3. par pokemoniem runaajot ----- Paldies moderatoriem , ka te zinoshi cilveeki apgrozaas mazaakumaa. Pashi te audzinaat pokemonus .

4. ko tad pats neko vairaak nepasaki , ka d_l jaagaida ??? kas tad buus, iestaasties apokalipse ? buus bans ?? man tach nav zheel, un arii d_l to zin.

taadi mums tie moderatori te diemzheel ir ....

PS - visu cienju Biiveram, tur vismaz ir redzams, ka ja ne ir industrijas insaideris [ un var dazhkaart ko ieteikt ] , tad ir saliidzinoshi tuvu tam ...

Labots - kevins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

....Pilniigi skaidrs ka neko nesaproti shinii jomaa. Meklee S-90 un liecies mieraa....

 

Pilnīgi skaidrs, ka neko nesaproti šajā jomā, tāpēc atstāj S-90 istabai.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag mulkjoties ar kaut kaadaam fizikas zinaashanaam, ja tas ir paarbaudiits dziivee.

 

Antūns Mazdobiņos vakar izleca pa 9. stāva logu un palika dzīvs. Grisha, balstoties uz savu citātu, varētu sekot.

 

Moš arī autors pa muti nedabūtu, bet vai uz nākamo pasākumi tauta savāktos. Var jau būt, ka ar, bet kaut cik nopietnai pieejai vajag arī atbilstošu aparatūru. Ja autoram tās S-90 mētātos pilna māja, tad kāpēc ne, sākumā varētu arī ar tām, vai arī kāds viens pasākums būtu tik jāapskaņo. Ja doma ir turpināt, tad klausi kevinu.

Link to comment
Share on other sites

Ko te var murgot pa s-90 priekš disenes jāņem plastmasnieces reku piemēram nesaku ka labākais :D

divas http://www2.neoshop....an-vdsg12.html#

pastiprinātājs http://www2.neoshop....-vpa2100u1.html

mixser pults http://www.semicom.l...192587_986.html

kopā aptuveni 260ls vēl varēsi iepirkt dj pulti

 

Protams var domāt par visādām hi end akustikām, bet mans uzskats ka skolas disenēm neko vairāk par plasmasas tumbām nevajag :p

Labots - ricijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Richij, pasham kauns nemaz nav ? Izlasi teemu liidz galam un tad komentee

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Vajag izdalīt kritērijus, kas skaitās labāks. Pats esmu strādājis ar DJM-350 un DJM-400. Nevaru pateikt, kura bija labāka manā gadījumā. Man parocīgāk likās DJM-350

Link to comment
Share on other sites

Pilniigi piekriitu Gestapo, dabuu chupu ar devinjdesmitnieceem un miers. Nevajag mulkjoties ar kaut kaadaam fizikas zinaashanaam, ja tas ir paarbaudiits dziivee. Savu laiku ir pat dragaats ar 30-ceem. Taa ka nevajag.

 

Un ja jau paraadaas jautaajumi par speeleeshanu no kompja, tad tev vispaar nav nekaadas saprashanas par diseneem. NEviens, sevi cienosh DJ nespeelees kaut ko no datora.

No datora var speeleet maajas balliites, kur muuzika ir tikai fonaa.

 

Kevin, ko murgo savaa peedeejaa postaa?

 

Pilniigi skaidrs ka neko nesaproti shinii jomaa. Meklee S-90 un liecies mieraa.

 

Tik paargudra mums taa jaunatne. Jaapagaida, lai d_l pakomentee.Vinjsh visu pateiks par muusdienu pokemoniem.

 

Tu seko mūsdienu tehnoloģijām? :)

Kur prāts teikt, ka neviens sevi cienošs dīdžejs nespēlēs no datora? Mūsdienās šis digitālais dīdžejings strauji jo strauji attīstās un daudzi dīdžeji gan pie mums LV, gan arī pasaulē spēlē izmantotjot digital dj setapus (piem. Deadmau5, Paul Van Dyk, Skrillex un tā var turpināt un turpināt) !!!

Link to comment
Share on other sites

Parasti jau gan tad kompim nāk klāt ārējais vadības rīks (ja tā var teikt), kas ir arī skaņas karte (labāka).

 

Vai autoram tiešām tagad vajag pulti par 350Ls?!, ja pārējam ir tikai 500Ls

Link to comment
Share on other sites

ju - > Jā, tieši tā, digital dj setups - laptops, midi kontrolieris, ārējā skaņas karte. nav lēts prieks, kā arī jāpērk programma ar kuru to visu taisās miksēt! Es to neiesaku šajā situācijā, vienkārši atbildēju uz lietotāja Grisha aizspriedumaino viedokli.

 

taču autoram manuprāt šajā situācijā būtu prātīgāk paņemt un noīrēt tehniku uz šo konkrēto pasākumu, kas loģiski būtu daudz lētāk, un vienkārši pakrāt naudu normāliem aparātiem!

Labots - Tanzo
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...