Jump to content

Philips LED TV nodošana rezerves daļām


BoondS
 Share

Recommended Posts

Vakar kaķis nogāza PHILIPS 40PFL6636H/12 TV. Ekrāns nestrādā un ir kā zirnekļtīkls.

 

Servisa centrā pateica, ka salabot nevar un ekrāna maiņa maksā gandrīz tik pat, cik jauns TV.

 

Tad nu jautājums, vai kāds nezin, kur tādu TV par kaut nelielu samaksu var nodot rezerves daļām?

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma? Slikts TV dizains? Nestabila kāja?

Cilvēkiem mājās ir kaķi, viņiem šis jautājums varētu būt interesants.

Link to comment
Share on other sites

Kāja nenoturēja. Virs TV stāvēja bērna zīmējums, kuru kaķene izdomāja, ka grib dabūt. Līdz ar to lēca uz TV un no TV uz sienu. Rezultātā, atsperoties no TV, to ar spēku apgāza.

 

Secinājums: TV kāja ir pārāk maza, lai noturētu tik lielu TV, ja tas ar spēku tiek pagrūsts, un TV jāstiprina pie sienas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

To lopu pakārt klavierstīgā. Runā, ka tas patērējot visas 9 dzīvības...

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Man kaimiņam arī tāds mežonīgs dzīvnieks mājās un reiz gandrīz apgāza nedēļu vecu Sony LCD. Principā paveicās, ka viņu veiksmīgi paspēja noķert (TV).

Kā risinājumu - nācās likt viņu ar kronšteiniem pie sienas.

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau instrukcijā tiem tv ir skaidri pateikts, ka kāja ir jāpieskrūvē pie pamatnes. pat skrūves nāk līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Tad, kad sāk mosties visādi lidonīši un kaķiem sākas pretgaisa aizsardzības mācības, viss kas ir gāzts lejā. Vienreiz arī muzikas centru nogāza. Par laimi cenriņš vecs un nekas ar šo nenotika.

Link to comment
Share on other sites

Jāpieskrūvē pie pamatnes. Tas ir - kā??

Kāju skrūvē pie TV, skaidrs. TV var skrūvēt pie kronšteina, kas, savukārt, pie sienas. TV var atsaitēt aizmugurē pret sienu, lai negāžas uz priekšu, - arī tas ir skaidrs.

A skrūvēt pie pamatnes - tas ir - pie galda??

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Man kaimiņam arī tāds mežonīgs dzīvnieks mājās un reiz gandrīz apgāza nedēļu vecu Sony LCD. Principā paveicās, ka viņu veiksmīgi paspēja noķert (TV).

Kā risinājumu - nācās likt viņu ar kronšteiniem pie sienas.

 

Es sapratu ka kaķi pie sienas, jo tika rakstīts - "likt viņu"... :shok: un vēl ar kronšteiniem!!!

Ja būtu rakstīts - "likt to", tad būtu skaidrs - domāts ir likt televizoru pie sienas!

:yahoo:

Labots - KinDzaDza
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Jānomaina mājdzīvnieki uz tādiem, kas nebojā sadzīves tehniku, piemēram, milzu zirnekļi :D

Link to comment
Share on other sites

darklight

Rezumē šim topikam tāds: VISUS LOPUS PIE SIENAS!!!!

 

Žēl, ka autors no tā gudrāks nav ticis :cool2:

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Principā to Philips LED var nest uz miskasti. Vienīgais, kas remontniekus pamatā interesē ir matrica, un tā ir kaput. Kādu laiku atpakaļ kantorim, kurā toreiz strādāju, izstādē strādnieki nometa plazmu zemē. Diagnoze tā pati, un nevienam tos atlikumus nevajadzēja pat par velti. Vēl tagad tās mēsls droši viens stāv noliktavā un vāc putekļus, ja nav izmests. Tā ka droši uz tuvāko konteineru vai Getliņiem. Var jau mēģināt kādam iesmērēt, tikai laika un degvielas patēriņš būs lielāks kā ieguvums par to lūžnu čupu.

Link to comment
Share on other sites

Es protams atvainojos, bet kur teica ka matrica maksās dārgāk?

Jebkurā gadījumā ieteiktu kontaktēties ar Philips Latvija pārstāvjiem.

 

P.s. varu padalīties ar kontaktiem.

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man tāda ķecerīga doma ienāca prātā - tā kā šis tv ir smarts ar gudrām iekšām, mošk var kādu ne-Smart 40" Philips uztjūnēt līdz smartam? :) Principā te galvenais, lai matricas atbilst.

 

P.S. Līdz 5Ls varētu savākt, lai izjauktu un paskatītos, kas tur lācītim vēderā. Protams, ja kaut kur Rīgā pa ceļam.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Tīri teorētiski tas ir iespējams, jo ja nemaldos tad tiek izmantota pagājušā gada Sharp matrica, ja kļūdos MartiniB palabos.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pirms pāris mēnešiem analizējot bodes, visi tie smarti maksāja vismaz 100Ls vairāk, līdz ar to par to starpību var kaut ko saķīmiķot. Protams, varbūtība, ka realitātē pasākums atmaksāsies, ir stipri maza :)

Link to comment
Share on other sites

Manam pelēcim iecienīta vieta:

Pavisam traks pelēča saimnieks, kurš jau pabijis pie daktera un sācis ar pelēci lepoties...

Link to comment
Share on other sites

.....pēc viņa dabīgās mūža dzīves:D

 

oi nenoturējos.... un ko šitas nozīmē? Cik noprotu, tad elksistē arī nedabīgā mūža dzīve....

 

Bet ja par tēmu, tad manuprāt tiešām divi varianti - atdot kādam entuziastam par pāris aliem, vai arī piedāvat kādam meisteram, mēģinot izspiest lielākas naudiņas.... viss jau atkarīgs no tā cik un kādas rezerves daļas ir izmantojamas citu TV remontam...

 

P.S. Kakji par sabendēt arī pie sienas piekarināta TV ekrānu... nagi nagi....

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

burvis, šādi teļuki remontos parādīsies vismaz pēc 1-2 gadiem, kad beigsies garantija. Nedomāju, ka kāds par savu naudu labo nesen nopirktu teļuku. Var turēt pagrabā un gaidīt labākus laikus :)

Link to comment
Share on other sites

Hi hi mežavecim sakārojās lācīti izķīdāt, tagad taisa antireklāmu :p ... Bet nu jā taisnība jau ir... svaiga lieta tomēr...neaizdomājos ka šiem tak vēl garantijas laiks... nē nu tad jau tiešām atliek kāds entuāzists

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

burvis, es tikai tā piesakos, ja nu tiešām, biedrs sadomājis uz miskasti nest un palīdzēšu atbrīvoties no krāmiem :) Par zemākas klases matricām joks var izgāzties, jo lētie LCD neuztur 400Hz un piemeklēšana līdzināties adatai siena kaudzē.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vai tad ekrānu nevar pasūtināt kur citur izņemot minēto servisa centru? Savlaik piemēram laptopa matricas remonts iekš servicenet vilka uz 160 latiem, kamēr citos kantoros max 80LS. Varbūt ir vērts pameklēt alternatīvas!

Link to comment
Share on other sites

Apsvērshu mezhavecha piedāvājumu.

 

Apzvaniijos servisa centrus Rīgā. Neviens neremontē.

Labots - BoondS
Link to comment
Share on other sites

Man ir teljuks Samsungs 37 col.., 2008 gada ,. Viņš jau rāda , bet vēlāk paliek bikiņj gaišāks (itkā kāds uzregulēja lielāku gaišumu ),. Biju atdevis remontā tur pateica ka saremontēt nevar, itkā visa mātes plate jāmaina (un par diagnostiku noplēsa 12,50ls).Bet man kautkā neticās,., sūdīgi meistari. ( pat nepiezvanija un nepateica ka jābrauc pakaļj televīzoram, nogaidiju 1,5 mēnesi. Matrica jau vesala taču.,,,AAA remonts teica ka izmaksās 400Ls. :sorry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Atvainojos, ka tik vecu tēmu paceļu gaisā, bet jautājums aktuāls arī maniem paziņām. Kaķis apgāza 32 collu Philips teļļuku. Protams, nav labojams un jādomā par jaunu. TV stāvēja uz galdiņa (skapīša, pareizāk sakot) istabas stūrī, līdz ar to variants par jauna TV stiprināšanu tur ar kronšteinu izpaliek (lai gan iespējams ir arī tādi, kas ļauj stūrī tādu piekarināt)? Iespējams ir kādi stiprinājumi, kas ļautu pie tā paša galdiņa kaut kā piestiprināt? Kāda citiem pieredze ar mājdzīvniekiem? Paldies!

Link to comment
Share on other sites

man LG aparātam kājā bija vietas priekš skrūvēm ar ko pie pamatnes pieskrūvēt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ir redzēts, ka sienā ieskrūvē naglu (iedzen skrūvi) :D uzmet no kādas stingrākas šņores cilpu, otru galu pie TV VESA stiprinājuma skrūves un būs stabilitāte.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man TV tā bija nostiprināts un ideāli karājās diezgan ilgu laiku - tikai nevis šņori, bet  dzelzs trosīti būtu jāizmanto. Tā kā stūris nav problēma karināšanai. 

 

Par skrūvēšanu pie galda, ja tas mazais, vieglais galdiņš, tad tas var arī nelīdzēt - apgāzīs ar visu galdu. 

Link to comment
Share on other sites

Ja lauvas pa istabu nedzīvo, tad pilnīgi pietiek sienā ieskrūvēt skrūvi un pret to atsiet televizoru. Nekādas dižas troses nevajag, vienkārši lai ir "strahovka",ja nejauši pats pagrūž teļuku, vai kaķis lēkā pa to. Plakanie televizori labprāt krīt uz mutes, jo nekad nav atsieti :sarkasms:

Man paziņam sīkais ekrānu ar kautkādu dzelzi saskrāpēja un tā, ka matrica jāmaina. Televizors ta liels un pa bargu naudu pirkts. Prasīja man ko varētu pielikt priekšā, lai vēlreiz tāda šaize nesanāk ar jauno TV. Es teicu, nevajag bērnu atstāt bez uzraudzības stulbas multenes skatoties. Kaķi var uz patversmi aizvest, a ko ar sīko iesāksi :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...