Jump to content

Iesakiet lētu risinājums video kontenta attēlošanai


androidz
 Share

Recommended Posts

Sveicināti,

 

Ir nepieciešāms kāds nedārgs risinājumu ar ko reizi nedēļā laukos skatīties (pareizāk sakot rādīt) vienreiz nedēļa divx/xvid multenes. Teļukam visas nepieciešamās ieejas ir, t.sk. arī HDMI. Saturs atrodas ārējā diskā. Bija doma par kādu multimediju playeri, bet tā kā tas ir nepieciešams pāris reizes nedēļā, neko daudz investēt negribu. Kādus 20-30 Ls. Var būt nopirkt kādu nedārgu DVD playeri ar USB un miers. Bet tie droši vien neatbalsta NTFS.

 

Tad nu varianti:

1) Nedārgs DVD playeris ar USB;

2) Meklēt kādu lietotu multimediju atskaņotāju.

3) Lietots kompis, nav slikti, bet atkal dārgāks un aizņem daudz vietu. Laikam nederēs.

 

A

Link to comment
Share on other sites

DVD no Maxsimas bodes pa 20Ls būs īstais verķis. Bonusā vēl karaoke funkciju dabūsi, lai gan es nekad neesmu sapratis, kas tas ir. Tak uz datora sakonvertē to video ka gribi un viss notiksies. Neko lētaku točna nedabūsi.

Link to comment
Share on other sites

1) Nedārgs DVD playeris ar USB;

 

 

Domāju, ka par 30 Ls ar USB caurumu (jaunu) neko lāgā nenopirxi.

Iesaku izvairīties no "NASH" (Maxima) sugas kā tādas.

Labots - snefelss
Link to comment
Share on other sites

Snefels, kā tad nenopirksi pa 20Ls DVD atskaņotaju. Tādi vien rimčikā tiek tirgoti. Atskaņo visus formātus, ir USB ieea un maksā tik lēti, ka uz katru pasākumu var atļauties jaunu pirkt :sarkasms: Man vajadzēa TV raidītājā paziņojumu uzlikt. Nopirku to sū** pa 20Ls, iespraudu flešku ar tekstu un vesalu mēnesi uztaraksts stāvēja gaisā. Beigas izmetu atskaņotāju, jo tas jau sen bija atmaksājies.

Link to comment
Share on other sites

Nu labi... pierunāji :spruce_up:

Es vienkārši domāju tālāk uz priekšu, pieņemot, ka cilvēx mainīs atskaņojamo kontentu :D Bija reiz sencim lētais NASH bez USB no maximas. Pāris mēnešu laikā (nelietojot intensīvi), tas fiziski nolietojās... nenolasīja dažādus diskus pēc savas patikas, neatpazina "atbalstītos" formātus un beigās pat ar audio CD atskaņošanu sākās problēmas. [datu nesēji bija ok un kokzāģētavā tas nestāvēja :D ] Nu nav šie produkti līdz galam nostrādāti :beee:

Labots - snefelss
Link to comment
Share on other sites

Lifeview LV6TBOXHD NOT ONLY TV - hmm, tas gan ir interesants variants, jāpapēta.

 

Bet, kā NTFS atbalstu? Ir kādam pieredze ar tiem lētajiem risinājumiem? Esmu redzēji pavecu NASH, tas gan tikai FAT32 ņēma pretī.

 

Kā arī ja nu kādām aizķēries kāds media playerītis uz pārdošanu, labprāt uzklausīšu piedāvājumus.

 

A

Link to comment
Share on other sites

Iesitu, cena un funkcionalitāte visnotaļ patīkami, sļunkums gaidīt mēnesi. Bet kā variants visnotaļ interesants.

Link to comment
Share on other sites

Lifeview LV6TBOXHD NOT ONLY TV - hmm, tas gan ir interesants variants, jāpapēta.

 

Bet, kā NTFS atbalstu?

 

http://www.notonlytv.net/download_for_tv.html

Visu atbalsta, arī HD spēlē.

Un vēl laba lieta - ieraksta TV raidījumus datoram saprotamā formātā (var izmantot kā agrāk videomagnetofonus raidījumu ierakstīšanai pēc Tava saraksta).

Link to comment
Share on other sites

Iesitu, cena un funkcionalitāte visnotaļ patīkami, sļunkums gaidīt mēnesi. Bet kā variants visnotaļ interesants.

Mēnesis? No kurienes? Es varētu aizsūtīti savējo (no UK), tiesa bez cenu dempinga. Man tā kā atkrita vajadzība pēc tā.

Mja, tā Lifeview cena tiešām ārpus konkurences.

 

Interesanti, ka man cyclone micro 3 nestrādāja pie datora monitora, dvi ieeja izmantojot hdmi-dvi pāreju. Visādus videorežīmus izmēģināju. Kāds varētu būt iemesls?

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Man ar tādu hdmi-dvi pāreju FlexBox nerādīja uz datormonitoru, Tehnisat rādija. Man arī tam iemesls nav skaidrs. Varbūt RD elektronikā pirkts HDMI 3metrīgais THOMPSON vads vainīgs?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nn no čainazemes tā arī nāk, 3 nedēļas un vairāk. Kāpēc šoreiz lai būtu ātrāk.

 

Tas Lifeview , mani ieinteresēja. CD man nav vajadzīgi. Vēl tik jāpapēta par NTFS atbalstu. Un var mēģināt.

 

Hmm, es kā reizei to verķi plānoju slēgt klāt 24 collu monim.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

... Vēl tik jāpapēta par NTFS atbalstu....

 

Vienreiz jau atbildēju, ka atbalsta!!! Ko vēl pētīsi?

Link to comment
Share on other sites

Vēl kā variantu varu ieteikt kādu virszemez TV uztvērēju - tiem arī māk spēlēt no USB. Kaut kādu Lietuvas Selteku, piemēram ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu pats esi tādu lietojis? Man pašam nav mazākās nojausmas, kas tas par brīnumu, bet intuīcija saka ka tie nebūs 22 ls...

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, laikam ap kādi Ls 40. Un arī nezinu ko tieši spēlē, kādu failu sistēmu saprot un vai nebija kaut kāds USB puļķa apjoma ierobežojums. Laukos vienu tādu nopirku un principā darbojās :) Droši vien kā variants, ja arī virszemes TV ir kaut nedaudz noderīga.

Link to comment
Share on other sites

Nu teorētiski kādreiz varētu arī teļuku palūrēt, bet tad tiešām jāzina ko atbalsta, ko spēlē utt.., jo primārais ir multenes no ārējā cietā diska.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Stepselis ieteiktā kaste rullē - pats šitādu muterītei uzstellēju - iešauju USB flešku, un uz nedēļu miers :)

Link to comment
Share on other sites

Nu teorētiski kādreiz varētu arī teļuku palūrēt, bet tad tiešām jāzina ko atbalsta, ko spēlē utt.., jo primārais ir multenes no ārējā cietā diska.

Tas not-only-tv jau arī ir tv mpeg4 uztvērējs (FTA) ar USB media pleijeri. Labākais variants:)

Link to comment
Share on other sites

Kastīte ir pasūtīta, tad jau kaut ko uzrakstišu, par rezultātiem, ja tautai ir interese.

 

Pag, LTC televīziju arī var dabūt iekšā? Pa 22 ls?

Link to comment
Share on other sites

Pēc specifikācijas vajadzētu varēt arī Virszemes Tv pielaist... Uzraksti katrā ziņā par rezultātiem.

Link to comment
Share on other sites

Jā, arī digitālais uztvērējs ir iekšā. Var skatīties bezmaksas kanālus gan virszemes TV, gan no kabeļa (ja tādi ir).

Pārējo skat.iepriekš - #12.

Es tādu lietoju. Par šo cenu brīnišķīgs aparāts!

Link to comment
Share on other sites

androidz

Iegādāts ir. Pagaidām tik daudz pamēģināju kā pieslēgt pie monitora. Strādā ar.

 

Ko lietotāji saka, to firmvāri vajag apdeitot? Vai var dzīvot uz vecās. Pagaidām likās viss smuki, meņu gan tāds nepārāk ērts un diezgan ilgi lasīja flešķu un 2x nobļāvās ka neredz USB iekārtu, iespejams vienkārši ilgi inicializējās. Pagaidām grūti spriest.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Par firmwāres apdeitu - divus šitādus aparātus esu slēdzis klāt - abiem bij nopietnas problēmas ar 16:9 kontenta parādīšanu uz 4:3 TV kastes. Ar aspect ratio akurāt. Pēc firmvāres apdeita viss brīnišķīgi rullē.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Ok, tad būs jāizveic uzreiz firmwāres updeits.

 

Biku palietoju vikendā, nu ja, maksā 22 lati, uz tikpat labi arī rāda. Nepatīk attēls (var sadzīvot), nepatīk meņu (pofik), bišku biežāk nekā gribētos nokliedzas kas neatbalstāms faila tips (a vot tas nav labi). Pagaidām virsū stāv tā pati firmwāre ar kuru nopirku, 11 gada septembris, iespējams jaunāka versija šo to uzlabos. Bet par savu naudu ir OK. Uzlikšu jaunāko firmvāri, tad jau redzēs.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

... bišku biežāk nekā gribētos nokliedzas kas neatbalstāms faila tips (a vot tas nav labi)....

Nu tā jau nebūs, ka par lētu naudu spēlēs visu, ko iedomāsies tam iebarot!

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nju arī necerēju ka būs WD vai Popcorn līmenī, bet manām vajadzībām pietiks, svaigākā firmwāre var būt arī šo to risinās. Popcorns ko testēju arī uz dāžam multenēm atņirdzās.

Link to comment
Share on other sites

Nolēmu sev arī tādu iegādāt, kā tur ir ar firmware apdeitu, vai rāda ok?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nekromīlija.


Laukos nepieciešama iekārta, kas atskaņo LTK bezmaksas kanālus un video saturu no ārējā HDD un flash atmiņām.

Skatos uz LifeView LV6TBOXHDA2.
http://www.notonlytv.net/p_lv6tboxhda2.html
Vai šis verķis joprojām ir labākā izvēle no lētučiem (+/- 20 Ls)?
Vai tam ir ierobežots maksimālais faila izmērs, ko tas spēj sagremot?

Jautājums biedram androidz: Kādi iespaidi pēc (LV6TBOXHD) gada lietošanas?:

-Vai pieminētie bug'i pēc firmware update netika novēroti?

-Vai šādi mēdz brēkt arī par video failu tipiem, kas specifikācijā ir norādīti kā atbalstīti?

bišku biežāk nekā gribētos nokliedzas kas neatbalstāms faila tips (a vot tas nav labi)

-Kādā ziņā nepatīk? T.i. caur HDMI?

Nepatīk attēls (var sadzīvot)

Paldies! :)

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Mājās sencīši lieto to NotOnlyTV verķi.

 

Cik pats esmu skatījies filmas, visu rāda, VTV kanālus ķer labāk nekā TVStārs. Tikai pozitīvas atsauksmes.

Es gan viņu neesmu nekā mocījis ar dažādiem īpašiem failu tipiem..

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Skat. subj.!

 

Bija pie TV stacionārais PC, kurš tagad ieslēdzas tikai katru trešo reizi un vajag kaut ko vietā filmām, mūzikai un reizēm internetam. Liekas, ka esmu internetā neskaitāmas reizes redzējis speciāli šim mērķim paradzētus dzelžus, bet tagad, kad pašam vajag, vairs nevaru neko jēdzīgu atrast. Laptopu negribu, jo tas būs overkills. Ideāli būtu, ja devaiss būtu tik pat spēcīgs kā VLC vai arī, lai uz tā varētu uzinstalēt VLC. ;) Cenā līdz Ls 100. Varianti?



bump

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...