Jump to content

SKY UK - Kā un pa cik?


vertigo
 Share

Recommended Posts

2 goog1e: 28,2*E un 4*W, kā arī visus, kas starp tiem uz T90 un vēl pat pieliekot 36*E ir kā 2 pirkstus .... visdrīzāk, ka neesi pareizi noregulējis antenu.

Link to comment
Share on other sites

to RimaNTSS

Droši vien kaut kur salaidu dēlī, bet man sanāk vai nu 28.2 vai 4W

Ta kā 4w man īpaši nav vajadzīgs metu mieru, signāls ir bet ļoti švaks

Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt , ka kaut kas nav pareizi noregulēts.

Man uz T90 ir no 4W līdz 42E.

4W signāls ir švakāks, bet saregulēr var.

Link to comment
Share on other sites

Offtopicc!

 

 

Patreiz pats uzturos UK.

 

Interesētu SKY HD ( мёд ) kanāli un būtu jauki ja uztvertu arī LV kanālus( Hokeju mīlu ), bet nu var arī iztikt.

 

Dzivoju dzīvoklī! Šķīvi nav iespēms uzstādīt patreiz. Pieejams mistisks kabels.

 

Par dekoderi būtu gatavs atdod - 150$!

 

Kuriem dekoderiem ir vislabākā saderība ar (sky utt) ?

Link to comment
Share on other sites

2 goog1e: Jā, regulējot T90 ir vairākas iespējas salaist grīstē, tāpēc, vismaz sākumā ir jāievēro noteikta secība. Vēlāk jau, pieredzei augot, varēsi eksperimentēt. Es kaut kur rakstīju pamācību par T90 regulēšanu, pameklē forumā, ja neatradīsi tad varu atsūtīt tev uz e-pastu (krievu valodā gan).

2 Aspire: Kā atd tu gatavojies skatīties SKY HD ja

Šķīvi nav iespēms uzstādīt patreiz.
Link to comment
Share on other sites

iet pa kabeli
Jā, pa pieejamo mistisko kabeli :) , kas nāk no sienas ārā un kur tā otrs gals neviens nevar zināt.
Link to comment
Share on other sites

Re kur cien. Rimanta instrukcija no interneta dzīlēm :) + kalkulātors

Atrašanās vietu labāk nosaki precīzi. Ne tikai pilsētu.

No 4w līdz 36E, iesaku regulēt ar 16E centrā. Pēc tam pārbīdīsi uz 13E 19.2E.

4W daži transponderi ir vāji. Regulē no sākuma pēc stiprākajiem.

 

Principā ja interesē 4W stabilāk un tā kā 36E ir spēcīgs, vari mēģināt regulēt saliekot kalkulatorā kā no 10W līdz 36E.

4W iznāks tuvāk centram, attiecīgi nedaudz spēcīgāk. Protams, jāskatās vai pietiks signāls 36E un 28.2E

 

Ja visu ievērosi precīzi, sanāks.

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mazliet pacelšu mironi.

 

Kāds skatās Sky UK caur medu? Kāds jums nets un vai visi kanāli (+-, ja ne tad kādi) ir redzami?

Link to comment
Share on other sites

Medus tek un garša laba. :pooh_honey: Ir praktiski visi kanāli (kuri nu LV ir uztverami), izņemot babaju un erotiskos kanālus, visi iet.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Sveiki tauta!

Nobruka man medus turētājs, skatījos gan Sky, gan visu pārējo šniti(entēvē, trīskrāsas un šrotu)- pa vienkārši mazām naudiņām- 3.5ls. Bet tad tika paziņots, ka vairs ar to nenodarbosies, pēdējais mēnesis iet. Vai kāds var ieteikt ko līdzīgu un no kā?? Vismaz ja negrib te atbildēt- privāti uzraxtiet!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Nu ko, bišu dravām sākas problēmas ar šo provaideri. Šodien par upuri krituši pirmie 5 HD kanāli.

 

0963:0F17 - Sky Arts 1 HD
0963:0F4A - Sky Arts 2 HD
0963:12C5 - National Geographic UK HD
0963:0F2E - History HD
0963:0F30 - Crime HD
 
Pilnīgi noteikti, ka turpinājums sekos....
Link to comment
Share on other sites

Jā, noskaidroju. Jaunās kartes tiek piesaistītas oriģnālajiem uztvērējiem (tāpat kā Viasat), līdz ar to tuvākajā laikā sagaidāms tāds pats liktenis kā ar Viasat HD un Sky ITA HD :( . Skatīsimies IPTV.

Labots - Aivic
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tikai atceries , ka ne katram to IPTV nets pavilks ( ko darīt tiem ar radio vai mob neta provaideri? ).  Plus tehnikās ''prognozes'' IPTV servera turētājam nu nekādi nebūs iepriecinošas.

Galu galā skui SD versija ies vēl pietiekoši ilgi , un ja TV ir gana pieklājīgs no dārgā gala , to atšķirību labas kvalitātes SD kanāliem tā nemaz ij nejūt.

Ups - par medu jau nevar runāt.

Labots - kumins
Link to comment
Share on other sites

SD un HD atšķirību jūt ļoti labi, vajag tikai lielāka izmēra TV :) Un IPTV jau arī rosās (tam nav arī tehnikas ierobežojuma - skaties uz TV, planšetes vai telefonā), tā kā tas ies tikai plašumā un tur provaidera tehniskie ierobežojumi ir pa' īsu. Kur tad tagad Latvijā īsti problēmas ar netu? - ir taču optika un 4G. Viss protams maksā, bet šajā dzīvē nekas par velti nav :mda:

Labots - Aivic
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kāda ir šī brīža situācija- ir kaut ko iespējams skatīties no SKY UK? HD?

 

Kādu pus gadu neesmu slēdzis iekšā kasti... vai maz vērts? :)

Link to comment
Share on other sites

Žēl :( ... Uz kurieni ieteiksiet griezt šķīvi, lai varētu kaut ko angļu mēlē HD kvalitātē paskatīties? Interesē filmas, britu raidījumi, national geographic, utml.

Bļoda 120cm, droši vien varētu vairākas galvas sakabināt, ja kanāli jāvāc no dažādām pusēm...

Link to comment
Share on other sites

Uz 13 grādiem ir diezgan kanālu orģinālvalodā. No poļu pakām.Un arī šķīvim būs kārtīga rezerve dēļ laika apstākļiem.Jo signāls spēcīgs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uz kurieni ieteiksiet griezt šķīvi
Motorizē savu antenu un varēsi grozīt uz nebēdu.
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
aivars.m.

Pacelšu tēmu. Divi jautājumi:

1. Vai Rīgā var uztvert 28.2 Astra Sky UK ar 90cm šķīvi? Man patlaban ir viens šķīvis uz šrotu, otrs uz entēvē, varbūt var piekabināt klāt (uz 5.stāva jumta)?

2. Sky Arts vai Sky Arts HD kāds reāli uztver un skatās no 28.2 ?

Labots - aivars.m.
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

 

 

2. Sky Arts vai Sky Arts HD kāds reāli uztver un skatās no 28.2 ?
Uztvert var, bet 90cm antena var būt arī par mazu. Vēlams 1,2m vai pat 1,5m antenu likt.
Link to comment
Share on other sites

90cm būs pietiekami lielākajai daļai vēl skatāmo kanālu (man ir 85cm un 28.2E vairs pat nav centrā, jo nav vajadzības), savukārt pēc UK stara vari nedzīties, ja vien neplāno izmantot Irbenes radioteleskopa izmēra antenas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Skatos, ka BT Sport HD ir Latvijai zudis. 11973V ir tukšs, savukārt 11386V nedabūt :resent:

Labots - Aivic
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Turpinot tēmu par 28E, tiek arī raidīts no 27,5W , faktiski tas primārais, ko vairs nevar  redzēt Latvijā no Astras28e, bet tiek raidīta no 27,5w pavisam mazā paka, bet ar HD kanāliem :) Ko tieši raida, šeit detalizētāk: lyngsat.com >>>Intelsat 907 at 27,5W Lieta sekojoša, 27,5w man nav uzlikts (jāliek atsevišķa antena,horizonta redzamība man atļauj, tālāk jāmetina speciāli stiprinājums, u.t.t.) Vai šiem arī BISS kodējums, kas  kā pārējiem BISSa provaideriem arī ir longtaimeris kad reizi 1/2g. atjaunini un skaties bez probl?  Ieprekš pateicos par atbildi vai ir vērts sākt montāžas procesu vai,-Kā :)


to Aivic. Tik briesmīgi nav, ka no UK sportu vairs nevar skatīties. No 28,2E ir redzami  Latvijā, BT Sport//ESPN, BT Sport Europe, BT Sport1 un 2, skatos Rīgā ar 85cm šķīvi.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

vecaakie driimbokshu modelji nespeej uztvert turbofec transponderi no 27W

ar biku modernaaku klaunu izdevaas uztvert,

bet tiku vien pie bildes bez skanjas un vien paaris kanaaliem

ka naff kazai piena ta naff

 

Link to comment
Share on other sites

Jā, uz 27,5 W BBC/ITV kanālu viņu virszemes analoga backups atrodās (arī HD). Kaut kādos forumos liekas, ka atslēgas arī bija, tā kā atverami noteikti ir.

Link to comment
Share on other sites

Kungi, MartiniB, Dexs, Paldies! Saintriģējāt lai nedēļas nogalē ar  lieko 110cm Yotu , kas savā likā godam kalpojusi, gribu pamēģināt kas uz 27,5W  11495V šeit mums notiek:) Traktā slēgšu: Inverto Black Premium, resīverīts Vu+ Zero(E2 OpenPli) pa tiešo, bez diseqc sviča. Jā, par to Biss, tas jau ir uzdevums tā kā maziem radiomatieriem, kurš mazāk sekundēs ieliks pareizo atslēgu :)

Link to comment
Share on other sites

Edis7, es iepriekš runāju par BT sport HD kanāliem, skaidrs, ka SD vēl ir, bet nu uz 50" ekrāna diez ko baudāmi nav.

Uzraksti par to 27.5W kā veicās, nebiju iepriekš tai pozīcijai pievērsis uzmanību, man arī lieka antena mētājās (bija uz 30w), ja būs rezultāts, tad būs jāizmanto. Atradu satbeams, ka vajadzētu Spot2 pietikt ar 70cm.

Labots - Aivic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...