Jump to content

Robotu putekļsūcēju zīmoli. Kurš labāks?


toms.puce
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Izlēmu iegādāties mājas uzkopšanas palīgu - robotu putekļsūcēju. Manā paziņu lokā neviena īpašumā nav šis "brīnums". Vai kāds var dalīties pieredzē, kuram mājās ir robots uzkopējs? Kādu zīmolu labāk izvēlēties? Kādu modeli? Kāds ir jums, kādas atsauksmes? Vai ir labi rezultāti?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Labāk pastāsti, kādas tev grīdas, vai visas grīdas ir vienā līmenī bez pakāpieniem un citiem šķēršļiem. Ja mājās dzīvnieki, tad jāpadomā, vai tie tavu robotu neiznīcinās, kā arī, ja kāds no tiem noliks kluci, tad klucis būs pa visu māju :)

 

Man pašam tāds nav un pagaidām nebūs dēļ 2 suņiem.

Link to comment
Share on other sites

raiviss

nu no Elkora par ~200Ls toč nav jēgas ņemt, ja vien tev nav viena vidēja izmēra istaba bez sliekšņiem, biezajiem paklājiem un citiem apgrūtinājumiem. Paziņām ir irobots, kurš spējigs pārbraukt slieksni kādi 3cm, tiek galā ar kaķa spalvām, ir iespējams nopirkt arī kaut kādas "bojas", kuras palīdz robotam atrast savu "māju", kad gribas uzlādēties, kā arī barjeras, kuras liek tir, kur robotam nebūtu jābrauc.

Vienkāršākais ir prasīt irobot.lv un viņi izstāstīs, kurš modelis tev piemērotāks (pēc cenas un funkcijām)

Link to comment
Share on other sites

Nesen iegādāju šādu modeli

#! un ja iepriekš biju tā diezgan skeptiski noskaņots,tad tagad esmu tikai par,mājā tik daudz putekļu izrādās ir .
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Tas, ka putekļu ir daudz, par to jau neviens nešaubās, BET domāju, ka no sūkšanas viedokļa tas ir totāls sūds...

Link to comment
Share on other sites

raiviss

nu nesaki tā, jo paklāju, kuru reizi vai divas reizes nedēļā sūcu ar savu "parasto" sūcēju, robots ar savu sūcēju savāca četrus pilnus "maisiņus".

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
(labots)

Nu cik tad tam štruntam tie maisiņi un cik tad tam ir tā sūkšanas jauda...

Smiekli nāk vispār to par tādu saukt. Tas ir totāls modes kliedziens tiem, kas neko nesaprot.

Paņem vēl mazāku sūdu - tam būs 5 maisiņi pilni! :)

Izsūc ar parastu Karcher un tad runā!

 

p.s. Un kāds ir tas tavs parastais - gan jau tāds pats mēsls, tikai ar trubu.

Labots - KinDzaDza
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviss

es jau nesaku, ka pats tādu pirktu, jo ir svarīgākas lietas, kur ieguldīt naudu.

 

pie tam, izklausās, ka tu sauc par "sūdu" to, ko ne reizi dzīvē neesi redzējis.

Link to comment
Share on other sites

~gadu lietoju iRobot Roomba 555. Ja var atļauties un esi slinks, noteikti iesaku- slotu esmu ņēmis rokās reizi 3 mēnešos, lai putekļus aiz skapja izvilktu ārā.

Tiesa gan, mājoklim jābūt atbilstošam- paklāji man nepatīk, un vadi uz grīdas nemētājas. Ieschedulēts lai tīra pa dienu, kamēr neesmu mājās, un reizi pāris dienās jāiztīra putekļu konteiners.

Link to comment
Share on other sites

Es gan nebūtu tik noliedzošs ka viņš neko neiztīra,pat ar visu to ka viņš man tīra māju katru otro dienu robots pamanās pievilkt pilnu konteineru neskatoties uz to ka uz aci liekas viss tīrs.

post-70735-0-46430200-1330695554_thumb.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Es jau nesaku, ka TAS neko nesūc, bet cik kvalitatīvi un efektīvi?!

Varu pat saderēt, ka izsūcot pēc tam ar normālu sūcēju, tam arī būs daudz sasūkts!

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Lietoju Roomba.

Mājdzīvnieki sēž mierīgi, tiem ir pofig pat tad, kad skrien virsū.

Riebjas tas, ka katru dienu jātīra, jo es esmu slinks.

 

Vēl viņš regulāri aizmirst, kur viņam bija mājas un atslēdzās kur pagadās, kā tāds kodējs. Vispār šitie roboti ir diezgan stulbi, pēc algoritma tie nobrauks pilnībā visur, bet, lai to panāktu, viņi pārbraukās dažās vietās piecas reizes pāri.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Man ir EcoVacs DEEPO.

 

Suns no viņa sākumā baidījās, bet pēc pāris reizēm pilnīgi ignorē.

 

Lai arī ko stāstītu pārdevēji, bet parasto putekļu sūcēju šāds verķis nekādi nespēj aizvietot. Tomēr slinkuma (un arī progresa) veicināšanai ir gana labs.

Nopirku uz akciju pa simts ar kapeikām ls. Kad negribās lielo sūcēju vilkt ārā - palaižu lai pabraukā un lielums netīrumu tiek savāks bez vismazākās piepūles :)

Link to comment
Share on other sites

Man ar no sākuma bija doma irobot pirkt,bet tad gadījās izdevība pa lēto dabūr šo LG kuram priekš navigācijas pa māju tiek izmantots ne tikai ultraskaņas un paātrinājuma devēji,bet arī ir 2 kameras ,tobiš izmanto vizuālo navigāciju,uzlādes bāzi atrod vienmēr,reizēm kad jūt ka beigsies baterija,bet vēl nav pabeidzis darbu viņš nofiksē vietu kur tīrīja un tad aizbrauc uzlādējas un atsāk no tās vietas kur nepabeidza,vienīgais mīnuss viņš runā pa franciski-nevelna nevar saprast,draugi jau smejās ka man viesstrādniece no Francijas,starpcitu šis ir viens no nedaudzajiem maniem gadžetiem kurš reāli patīk sievai.

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Tas, ka putekļu ir daudz, par to jau neviens nešaubās, BET domāju, ka no sūkšanas viedokļa tas ir totāls sūds...

Smiekli nāk vispār to par putekļu sūcēju saukt. Tas ir totāls modes kliedziens tiem, kas neko nesaprot.

Paņem vēl mazāku sūdu - tam būs 5 maisiņi pilni! :)

p.s. Un kāds ir tas tavs parastais putekļu sūcējs? - gan jau tāds pats mēsls, tikai ar trubu.

Par šo ķiķināju pāris minūtes. Paldies par labu garastāvokli. Labs humors.

Pašam ir roomba nr.560, viduvēji 2x nedēļā tiek likts lietā. Pēc sūknēšanas liekas, ka kāds uzkopis manā vietā. Ir savi trūkumi, arī tīrība nav 100%-īga, bet kopumā labs štrunts.

Link to comment
Share on other sites

Man tā robota nav, bet viedoklis ir! Paklājiem viņi ir švaki, salīdzinot ar putekļusūcēju parasto. Bet gludajām/cietām grīdas virsmām varētu būt OK.

Link to comment
Share on other sites

toms.puce

Paldies! Tomēr, pagaidām nekas īsti nav kļuvis skaidrāks. :wacko2: Gaidu vēl kādus viedokļus.

Link to comment
Share on other sites

Elmārs Bringmanis

Iesaku pašam aizbraukt pie tirgotājiem un apskatīt! Es tā izdarīju, un mani pārliecināja ecovacs. Pirmkārt, bija laba cena, cik sapratu, tad tas tīrīšanas princips visiem ir +/- vienāds. Nopirku 1 no modeļiem, kas vislabāk atbilda manai mājai, to tev uz vietas pateiks, kurš der un piedāvās testēt modeli pašam savās mājās. Viņi neprasa par to samaksu un Tu vienatnē, savās mājās vari testēt tās dienas. Man iedeva uz 4 dienām. Pilnīgi pietika, lai saprastu, ka manai mājai tāds der.

Link to comment
Share on other sites

tomy007
(labots)

Ir irobots. Pats lētākais, bet tur jau laikam tikai programmēšanas lietas nāk klāt dārgākiem. Un ir ļoti OK! Par tām sūkšanas jaudām- jāsaprot, ka tiek "paņemts" ar uzcītību, nevis jaudu. kopumā nevaru teikt neko sliktu.

Ir tads pats brīnums arī birojā. Tur ir paklājs, kā jau birojos mēdz būt. Ejot mājās nospiežam pogu un par tīrīšanu aizmirstam. Uzskatu, ka iedāls laika ietaupījums. Protams, ja "garie" paklāji, vadi pa visu māju utt, tad tas pasākums neder.

Biroja robots pēc gada lietošanas sāka gļukot. Aizvedu uz servi. Izrādās, ka tikai putekļi sadzīti visos galos, palicis "akls". Visu iztīrīja, nepaņēma ne latu. Labs serviss. Tāds mans viedoklis.

Labots - tomy007
Link to comment
Share on other sites

Arī ir lietošanā iRobot'a vienkāršākais modelis. Jau iepriekš esmu te rakstījis, ka apmierina pilnībā. Dzīvokļa grīdas ar dažādiem paklāju segumiem, vienai istabai slieksnis ap 2-3cm, tam arī pāri tiek. Visvairāk patīk, ka atnākot mājās redzi kā paklāji izbraukāti krustām šķērsām, un putekļu konteiners pilns. Tas dod tādu tīrības sajūtu. Parastais sūcējs arī tiek izmantots (reizi nedēļā), jo, formas dēļ, robots ne visus stūrus iztīra.

Kas nepatīk - garāki mati vai kāds diega gabals tiek uztīti uz birstēm un tos jāplēš nost ar šķēru/naža palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
(labots)

...Visvairāk patīk, ka atnākot mājās redzi kā paklāji izbraukāti krustām šķērsām, un putekļu konteiners pilns. Tas dod tādu tīrības sajūtu. ...

Par šo gan smējos!

Nu paņem pēc tā brīnuma ar normālu sūcēju un izsūc vēlreiz - tad paskaties kas ir putekļu maisā normālam sūcējam.

Esmu pārliecināts, ka visa tīrības sajūta pazudīs! :)

 

p.s. Tam brīnumam jau pēc definīcijas nevar būt normāla sūkšanas jauda ar visām no tā izrietošajām sekām...

Labots - KinDzaDza
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Kā šitādam ir ar 5-7cm suņa spalvām? Tiktu galā? Lakotu dēļu grīda, paklāju nav.

Stūrus arī iztīra?

Link to comment
Share on other sites

tomy007

Šiem tur esot kaut kādi modeļi speciāli dzīvniekmīļiem. Īsti nezinu, nav aktuāli. Bet ar stūriem ir kā ir. Tā rotējošā birste putekļus ar turbulenci no stūra izceļ, bet ja tur būs kaut kas smilšveidīgs, tad visdrīzāk būs kā savādāk jādomā. Man, pa lielam, tas galvassāpes nav sagādājis.

KinDzaDza pēc noklusējuma negatīvs pret kiborgiem mājas :hunter:

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
(labots)

Nē, es esmu negatīvs pret neefektīvām lietām, kuras it kā ir modē.

Tas ir tāpat, kā savulaik LCD pirmsākumos - reklāmas iespaidā, pofig ka $ūdīgi rāda, bet useris vulgaris vienalga nopērk LCD, tāpēc ka kaimiņam arī ir...

Nu nevajag man tādu neefektīvu hlamu, pēc kura vienalga ir jātīra.

Labots - KinDzaDza
Link to comment
Share on other sites

raiviss

nu varbūt pietiks?

ne tu viņu dzīvē neesi redzējis, ne izmēģinājis.

to, ka tev viņu nevajag, visi saprata jau pēc pirmā tava posta. kāpēc vēl piesārņot topiku!

 

p.s. autors prasa padomu "kādu izvēlēties?", nevis "vai ir vērts pirkt?", tā ka vari nepūlēties

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Redzējis esmu pietiekami daudz, izmēģināt neredzu vajadzību.

Salīdzināšanai - tad jau arī ar bārdas mašīnu var mauriņu pļaut...

 

p.s. Gribu atturēt autoru no muļķīga pirkuma, ja jau pats to nesaprot!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tajā video jau izskatās smuki. Taisna, nopulēta lamināta grīda uz kuras ir daži putuplasta gabaliņi un maizes drupačas. Bet realitātē vismaz tāda māja varbūt ir tik Šleseram. Man dzīvoklī ir tepiķi un uz tiem bieži veidojās garspalvaina kaķa spalvas sega. Es ar savu 2000W sūcēju varu dabūt mierīgi nost, bet kā ar to mazo kastīti? Pie tam ir vietas kā zem gultas, kur tā kastīte nevar tikt klāt kamēr es varu sava sucēja mietu pabāzt apakšā. Man ir datorgalds kura viena daļa ir tik 5cm no grīdas. Ja to vietu neiztīra, tad ar laiku sakrājas 1cm augsta putekļu kārta. Vēl man mājās ir sesks. Tualetes viņam ir vairākas. Visu laiku nevar izkontrolēt. Šad tad gadās, ka seskulis arī uz plikas grīdas uztaisa kliņģeri. Tad kad pienāk sūkšanas reize, tad pie reizes iesūc arī vecos izkaltušos kliņģerīšus. Ar to gribu teikt, ka sūkšana nav tikai no betona grīdas uzsūkt nobirušās plastmasa bumbiņas.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

pazinjam arii ir irobots un vinsh ir ljoti apmierinaats

man patiik kaa dazhi ar putaam uz luupaam kko chiikst

tas mazais putekljusuuceejs nav domaats kaa lielaa aizstaajeejs bet kaa paliigs

lai lielais putekljusuuceejs buutu jaanjem rokaas retaak un lielu dalju izdariitu roombla

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Te rodas jautājums, kāpēc turi tepiķus, veidojas rodas netīrumu un mēslu, blusu perēklis, ja mājās ir dzīvnieki? Man ir mājās 2 garspalvaini suņi un speciāli aizvācu visus paklājus, jo tie tikai problēmas rada nevis labumu un suņi guļ uz savām segām, kurus var pa reizei izmazgāt atšķirībā no paklāja.

Man dzīvoklī ir tepiķi un uz tiem bieži veidojās garspalvaina kaķa spalvas sega.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Tepiķi tāpēc, lai parketā nepaliek rievas un izstaigājumi, jo šur tur jau jātaisa remonts.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Zoom, tu jau arī gribi visu :D Kā jau zap teica, tas ir pie palīgs. Mežavecim taisnība par tepiķiem un kas tā par grīdu, ja jāslēpj ar tepiķiem.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Labs putekļusūcis ar mazgāšanas funkciju (spodrības dienām) + irobots (ikdienai) = ceļš pa kuru doties.

 

Un nekalusi prātvēderus, kas neko nezin, viņi aizvien sēž uz winXP un dzīvo pie mammas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labs putekļusūcis ar mazgāšanas funkciju (spodrības dienām) + irobots (ikdienai) = ceļš pa kuru doties.

 

Tas ir arī mans risinājums. Ir lietošanā gan karchers ar mazgāšanas funkciju, gan irobots 560. Man mājās ir kaķis, un ja esi izberzis māju, jau otrā dienā tā pat, pa malām un stūriem atkal mētājas spalvas un putekļi, un šajā gadījumā irobots perfekti ar to tiek galā. Irobots neaizstāj mājas klasisko tīrīšanu, bet starp tīrīšanas reizēm labi uztur nosacītu tīrību mājā, nekrīt acīs mati un putekļi, kas man ir svarīgi. Darbojas katru dienu nu jau pāris gadus.

Pieņemu, ka tiem kam ir cita tīrības sajūta, uz irobota mierīgi varēs tusēt mēnesi, un māja liksies tīra.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

kas tā par grīdu, ja jāslēpj ar tepiķiem.

 

Ja ir tādi apstākļi, kad gluda grīda ir piemērotāka, tad piekrītu, ka paklājs ir neracionāls risinājums. Mājlopi ir viens no iemesliem. Bet kas tas par glupu argumentu, ka paklājs itkā slēpj grīdu? Varbūt paklājs rada daudz vairāk mājīguma, var staigāt ar plikām kājām. grīda nešķiet auksta u.t.t. Protams atjaunotu dēļu grīdu vai īstu, koptu parketu ir jocīgi nosegt ar paklāju, bet tai pat laikā tas ir gaumes jautājums.

 

Un nekopts parkets, sķirbaini peldoši dēļi vai vispār lētais lamināts jau nu nav nekas tāds, ar ko dižoties tikai tapēc, ka MAN IR...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
toms.puce

Paldies visiem par viedokli! Nu jau kādas 2 nedēļas lietoju. Nopirku, jo bija izdevīgs piedāvājums. Biju paņēmis izmēģināt 3 dienas mājās, tad iegādājos, jo viss +/- apmierināja.

 

Tagad atbraucu mājās no darba, robots visu iztīrījis. Mazajam kaķabērnam jautrāka ikdiena :D. Pagaidām varu teikt tikai to labāko, tad jau redzēs, kā turpmāk ies...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...