Jump to content

Amigo tarifu revolūcija


Touareg
 Share

Recommended Posts

Touareg

Izrādās, ka zvani uz Lattelecom nav iekļauti. Tā kā nav nemaz tik izdevīgi kā sākumā izskatās.

Ir gan, jo par lielākajiem tīkliem Amigo uzskata– Amigo, LMT, Tele2, Lattelecom, Bite.

Protams, kā jau Tu teici uz visiem Baltcom/IZZI un citiem fiksētajiem tīkliem ir jāmaksā tie 0,1464Ls/min

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Okartei visdemokraatiskaakie interneta tarifi par 1MB - 1santiims bez jebkaadas fikseetas meenesha maksas. Maksaa tik cik izteereeji.

Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

to erny. Kur tu izraki taadus tarifus Amigo? Pie vinjiem atradu tikai 0,30ls/diena (30MB); 2ls/10dienas (500MB) un 5ls/meenesis (2GB). Shaadi tarifi nudien neder, ja interneta lietoshana apjoms kalendaaraa meenesha laika ir robezhaas no 10 - 300MB.

Izskatās, ka tie interneta tarifi ir pieejami Amigo pēcapmaksas klientiem nevis priekšapmaksas, bet jānoprecizē http://amigo.lv/peca...lpojumu-tarifi/

 

Okartei visdemokraatiskaakie interneta tarifi par 1MB - 1santiims bez jebkaadas fikseetas meenesha maksas. Maksaa tik cik izteereeji.

Nav taisnība, jo ZeltaZivtiņai ar tarifu plānu SMS+ DATI 1MB maksā tikai 0.7sant. un atjaunojot avansu par 4.95Ls/mēn tikai 0.6sant/MB :)

 

P.S. Tā Amigo mājas lapa ir murgs, nav konkrētības, kas attiecas uz standarta Amigo un, kas uz jaunajiem Zemcenu tarifiem.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Mineetie tarifi sanaak peecapmaksas klientiem.

Link to comment
Share on other sites

kāpēc nevar skaidri uzrakstīt, ko saprot ar lielākajiem tīkliem !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaaarlis

Mineetie tarifi sanaak peecapmaksas klientiem.

 

 

viesturs0711 nesen amigo priekšapmaksai atiecībā uz internetu telefonā ir parādījušies jauni tarifi

 

1) internets dienai / 0.30ls / iekļauti 100 mb

2) internets uz mēnesi / 0.99ls / arī 100 mb

3) sitam ir 0.30 ls par mb

Labots - kaaarlis
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

kaaarlis, šie interneta tarifi ir tiešām nesen. Kopā ar zemcenu tarifu sanāk tīri ok! Būtu pavisam ok, ja šamejie rīkotos pēc okartes principa. 1santīms par 1 MB. Jo ja mēnesī aiziet tikai 10 MB vai piemēram 105 MB. Lai gan labi, ka ir nodrošināta piekļuve netam par saprātīgu samaksu jo 30 santīmi par MB jau ir akmens laikmets!

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Jā, Viestur0711, ja Tu izlieto 10MB vai 105MB tad Tev tas Okartes 1sant. par 1MB ir bik izdevīgāk, vēl jau labi, ka pēc to Amigo 100MB izlietošanas nets ir daudz maz lietojams vismaz wap lapas, jo 64Kbit/s down un 16Kbit/s up tomēr dod iespēju paskatīties kaut e-pastu.

Link to comment
Share on other sites

Tagad visi tie, kas palika pie LMT tikai labā pārklājuma un dažādu citu apsvērumu dēļ var iet uz amigo, jo jaunie tarifi tiešām ir sirdij tīkami un konkurē ar BITE 3.5, kas vairumam parasto cilvēku ir ļoti aktuālākais tarifs. Kopumā galvenais, ka darbojas LMT tīklā (kas daudziem svarīgi) un tiešām labi tarifi rādās. Sāku apsvērt domu emigrēt uz Amigo no LMT patstāvīgā. Un varbūt kāds var izstāstīt, kā darbojas tā Amigo pēcmaksa, jo ar tām papildināšanas kartēm negribas tur ķēmoties.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

maritis

Amigo pēcmaksa darbojas tāpat kā citas.Saņem rēķinu un maksā.Vienīgais,ko nesaprotu,kāpēc LMT nepiedāvā saviem klientiem šos tarifus pa taisno,bet caur sev piederošo Amigo,tāda ākstīšanās sanāk - SIM karte jāmaina utml.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

viesturs0711 nesen amigo priekšapmaksai atiecībā uz internetu telefonā ir parādījušies jauni tarifi

 

1) internets dienai / 0.30ls / iekļauti 100 mb

2) internets uz mēnesi / 0.99ls / arī 100 mb

3) sitam ir 0.30 ls par mb

 

Amigi ir nedaudz dīvains kā jau LMT meitas uzņēmums, kuram patīk visādi apmānīt savus klientus, proti, Amigo šķiro priekšapmaksu no pēcapmaksas, jo pecapmaksai ir sekojoši mobilā interneta tarifi:

1) internets dienai / 0.50ls / iekļauti 100 mb

2) internets uz mēnesi / 0.99ls / arī 100 mb

3) 0.41ls par mb

ww7gyhhgwlcpyzh3r58_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Smieklīgākais visā pasākumā ka nosūtītājs DPD kurjera vēstulei ar kuru atved līgumu un jauno amigo karti figurē LMT un uz vēstules instrukcijā kurjeram ar marķieri aizlīmēts teksts lūdzu otru LMT līguma eksemlpāru uz Lūdzu otru Amigo līguma eksemplāru :)

 

Totāla luņa laišana

Link to comment
Share on other sites

Es vispār nesaprotu kam LMT tāds Amigo vajadzīgs, droši vien, tas ir mazais meitas uzņēmums caur kuru laist visādas finanšu mahinācijas un vest dubulto grāmatvedību. Pasarg Dievs, es neapvainoju ne LMT, ne Amigo finanšu noziegumos, bet vienkārši tikai filosofēju.

 

Ļoti žēl, ka LMT slēpjas aiz Amigo, bet nu tā ir daļa no viņu stratēģijas, jo Amigo cer iegūt ~300 000 klientu pateicoties šiem jaunajiem tarifu plāniem un starptautisko 9 sant. tarifu.

P.S. Gaidu vēl atbildi no Amigo par tiem augstajiem pēcapmaksas mobilā interneta tarifiem.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Nu jau esmu viens no Amigo klientiem.. Zvanu minūšu pietiek tā pat arī sms. Interneta tarifs 0.99 ls mēnesī arī apmierina, jo internets uz 4S iet uz urraaa.

Link to comment
Share on other sites

vienīgais ar ko atškiras amigo no lmt ir ka nav mans.lmt.lv un nekam nederīgās atlaižu programmas.

jo arī rēķins kuru šodien saņēmu ir pēc izkārtojuma un fontiem identisks LMT rēķinam, vienīgais kā nav tas ir fonā orandžas krāsas un LMT logo.

Link to comment
Share on other sites

blieztunmaukt

smuks tarifs, bet kāda tur revolūcija

 

bite 3.5: 350min/100sms/50MB 3.5 Ls

amigo: 350/min/100sms/0MB 2.89 Ls

 

tātad, cilvēkiem, kam to internetu nevajag nemaz, ietaupījums vesels 61 santīms - nē nu nozīmīgs protams ietaupījums, par to naudu tak vesels maizes klaips vai piena paka sanāk!

Link to comment
Share on other sites

#61 Parēķini! 0.61/3.50*100% = 17.4% Relatīvi diezgan ok ietaupījums (ja i-netu nelieto nemaz ne Baita).

 

Manuprāt, kaitinošākais ir katru mēnesi sūtīt tarifa atjaunošanas sms, tapē šo piedāvājumu nekad neizvēlētos. Kā arī attieksme no Bites ir patīkamāka.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Jap, man šitā, akurāt Imantā, istabas vidū uz tahtas ir LMT melnais caurums - ja dīdās, sāk čakarēties signāls. Ja ieslēdz šūnas info, ta smuki var redzēt, ka pieceļoties un apsēžoties, katrā gadījumā sava šūna :)

Link to comment
Share on other sites

smuks tarifs, bet kāda tur revolūcija

 

bite 3.5: 350min/100sms/50MB 3.5 Ls

amigo: 350/min/100sms/0MB 2.89 Ls

 

tātad, cilvēkiem, kam to internetu nevajag nemaz, ietaupījums vesels 61 santīms - nē nu nozīmīgs protams ietaupījums, par to naudu tak vesels maizes klaips vai piena paka sanāk!

Tā ir tieši Amigo revolūcija, nevis mobilo sakaru kopumā, ja agrāk arī tagad neizvēloties tos Amigo Zemcenu tarifus zvana minūte uz visiem tīkliem maksā 10.08sant. tāpēc Zemcenu tarifi ir Amigo revolūcija.

Manuprāt, kaitinošākais ir katru mēnesi sūtīt tarifa atjaunošanas sms, tapē šo piedāvājumu nekad neizvēlētos. Kā arī attieksme no Bites ir patīkamāka.

 

Nē, var aizsūtīt tādu īsziņas komandu, kura ik pēc 30 dienām automātiski pagarinās Zemcenu tarifu, tik jāraugās, lai būtu pietiekoši daudz avansa tai Amigo kartē.

Link to comment
Share on other sites

jo arī rēķins kuru šodien saņēmu ir pēc izkārtojuma un fontiem identisks LMT rēķinam, vienīgais kā nav tas ir fonā orandžas krāsas un LMT logo.

 

Mans domāt, ka LMT postpaid, prepaid un Amigo postpaid, prepaid dzīvo vienā uzskaites sistēmā. ;) Starp citu, vai nevari ielikt bildi kā izskatās pārtaisītais LMT Amigo rēķins? Īpaši interesē tā daļa, vai šis Amigo Zemcennieks uz rēķina izskatās tāpat kā Vienādais, t.i., nepārsniedzot minimālo maksu nevar redzēt cik daudz iztērēts no minimālās maksas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
androidz

Ar diviem numuriem tikko nomigrēju uz Amigo. Plus 1ls internetam, lai telefonā 2x nedēļā nočekot meilus vairāk nepieciešams! Un jā, LMT pat nepainteresējas, kāpēc 6 gadus vecs klients iet prom... Bet ja LMT = Amigo tad viss kārtībā :) Bet īstenībā pofig, priecē tas ka 18 ls vietā būs 4ls. Teorētiski...

Link to comment
Share on other sites

LMT arī nepainteresējās, kāpēc ar 12 gadu stāžu klients iet prom. Laikam Amigo neskaitās prom iešana.

Pat paziņojums par rēķinu uz e-pastu atnāca no LMT.

Link to comment
Share on other sites

Okartei visdemokraatiskaakie interneta tarifi par 1MB - 1santiims bez jebkaadas fikseetas meenesha maksas. Maksaa tik cik izteereeji.

Kā tad. 2 GB maksā 20,48 LVL (2*1024 MB*0.01=20.48)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

maritis

LMT arī nepainteresējās, kāpēc ar 12 gadu stāžu klients iet prom. Laikam Amigo neskaitās prom iešana.

Pat paziņojums par rēķinu uz e-pastu atnāca no LMT.

Amigo ir 100% LMT piederošs pasākums,tā ka,logiski,ka tā nav nekāda aiziešana.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu i man pofig kam tas pieder - 6h uz visiem tīkliem pa 3 ls ir žašibis piedāvājums. Un LMT tīkls, tomēr i kvalitātīvākais. Un tādā veidā LMT (skopuma un un attiecībā pret klientu nelojalitātes pirmparaugs) var būt apturēs klientu noplūšānu pie diviem teļiem un jebites. Labs gājiens no LMT puses, cerams ka nav pa vēlu...

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja mēnesī tiek pumpēts vairāk par 500 MB, ir skadrs, ka jāpasūta kāds tarifu plāns. Te es vairāk biju domājis par neta lietošanu no 0 līdz 100 MB. Kapeikas p..šana jau sanāk, bet kāpēc man jāmaksā par to ko man nevajag.

 

Kā tad. 2 GB maksā 20,48 LVL (2*1024 MB*0.01=20.48)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki.. Kāds mani var apgaismot kā Amigo pēcapmaksai noskaidrot rēķina summu un atlikušās vienības.? Info tālrunis šim kantorim strādā tikai līdz 22.00 ^_^

Link to comment
Share on other sites

Nav tas LMT tīkls tik pārāks kā te visi lobē. Man Beļavā Okartes nets boot.lv lapu lāde tik ilgi iekšā kamēr es jasu caur biti esmu paspējis 3 rakstus izlasīt. Pilnīgi un galīgi nelietojams internets. + bitei rāda 2 kubus zonu kamer okartei pilnu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izskatās ,ka Amigo beidzot uztaisījuši normālāku interneta tarifu pēcmaksas "Zemcenu tarifam" -

Ls 0,0298/MB

 

http://amigo.lv/lv/p...ts-telefonaa-2/

 

Varbūt kāds zin, kā Amigo pieslēdzas Dati īslaicīgais?

Labots - ginnnts
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...