Jump to content

Iepirkšanās eBay


xxxxxx
 Share

Recommended Posts

Situācija ir šāda:

Man ir 16 gadi un Swedbank Open Visa Classic karte un protams bankas konts, cik saprotu paypal reģistrēties es varu?

Tātad, vai ir iespējams e-bay reģistrēties ar tēva vārdu (protams ar viņa atļauju :D ) un pirkumus veikt ar manu karti - paypal kontu?

Link to comment
Share on other sites

Daudzi pircēji skatās vārdu, uzvārdu pēc Paypal, un vai sakrīt. Ja paypalā būs piemēram Jānis Bērziņš, un ebayā Jānis Bērziņš, viss būs ok.

Link to comment
Share on other sites

Atceries, ka daudzi sūta tikai uz PayPal registered/verified address. Savukārt verifikācijai vajag i pases pirmo lapu i telefona rēķinu vai kādu citu muļķību. Kāpēc nevari ar savu vārdu reģistrēties?

Link to comment
Share on other sites

Atceries, ka daudzi sūta tikai uz PayPal registered/verified address. Savukārt verifikācijai vajag i pases pirmo lapu i telefona rēķinu vai kādu citu muļķību. Kāpēc nevari ar savu vārdu reģistrēties?

Bet vai tad lai iepirktos nevajag 18 gadu?

Link to comment
Share on other sites

Torni kā tu piedabūji ka tev rādās verified paypal addrese, tas prieks taču ir tikai jeņķiem ! vai ar ne?

 

autor, swed ir jāielik viens ķeksīt internet bankā lai strādātu paypal. tas bija pie ziņojumiem/maksājumi internetā !!!

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Man liekas, ka tur bija divi varianti - verified (dabūjams visiem?) un confirmed (dabūjams USA, UK, CA, varbūt vēl šur tur). Vai arī otrādi? :grin:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Jautājums Pay pal sakarā. Bija kaut kāds gļuks, ka neņem vairs pretim Visa electron un Open kartes?

Link to comment
Share on other sites

nekad neviens nav prasījis verified adresi.

Link to comment
Share on other sites

... tas, deguna urbinātāj, ka Tev nav prasījis Verified adresi, nenozīmē, ka nekad un neviens neprasa. Parasti tas raksturīgs ebay.com pārdevējiem - amerikāņiem. Ķīnietis, protams, sūtīs, kur teiksi. Nerunājot jau par jātni ar PayPal pēc tam, kad esi notirgojis kaut ko par pirmo tūkstoti eiro un gribi naudu dabūt laukā.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

nu tad tā arī raksti - daudzi amerikāņi. nevis daudzi. amerikāņi vispār (ar retiem izņēmumiem) ir deģenerātu nācija.

Labots - tankalis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium

Man arī ir prasījuši un liekas, ka ne tikai āmīši.

Ebay ar savu vārdu un savu karti(SEB studentu) lietoju kopš kādiem 16 gadiem. Ar visu paypal.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Jautājums Pay pal sakarā. Bija kaut kāds gļuks, ka neņem vairs pretim Visa electron un Open kartes?

Vatta debetkartes (kas ir Open karte - nav ne jausmas) kādreiz ir ņēmuši pretī? Pašos pirmsākumos uzsākot ebay gaitas, manu debetkarti smuki atšuva. Varbūt tagad ir kas mainījies?

Link to comment
Share on other sites

Apstiprinātu adresi Paypal vispār iespējams dabūt tikai dažām valstīm, Latvija noteikti nav to skaitā. Tās trūkums nav iemesls, lai nestrādātu Paypal un Ebay noteikumi un atbalsts pārdevēju-pircēju attiecībām.

Link to comment
Share on other sites

Verifayed var dabūt elementāri (un to vajag, jo kā D_L stāstīja, ka ja neesi verifayed, tevi lielais brālis vēro un var iēsaldēt piķi, ja pārsniedz noteiktu apgrozījumu (neesmu pārlasījis tagad agreementu-nezinu cik 100eur ? ) - un var sākt veikt izmeklēšanu pieprasot pirkuma dokumentus , apstiprinājumus etc.) Man pirms n gadiem verificējās autom''atiski ievadot 4 zīmju kodu pēc 1.5EuR samaksāšanas pie reģistrācijas paypal. Nepacietīgajiem: tas kods parādās i-bankas transakcijā - jāgaida līdz pat 5 dienā, ja ievadīsi nepareizi - nobloķēs un dabūsi tiesību/pases kopiju faksēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas, par ko tu runā, Osscar, ir VISA CARD verification. Nākošais solis ir Paypal lietotāja personības verifikācija, tad vajag pases / vad. apliecības kopiju. Trešais līmenis, ja daudz ko tirgo un saņem naudu caur PayPal, ir address uc datu verifikācija. Manā gadījumā, kad apgrozījums pārsniedza vairākus tūkstošus eiro, bija jāiet uz banku, jāsaņem bankas izziņa, ka es esmu es un ka mana adrese ir mana adrese un jāfaksē viņiem kopā ar vēl dažiem dokumentiem. Pieļauju, ka 99% boot lietotāju šo variantu nav sastapuši un neko par to nezin. Man IR "confirmed PayPal address". Pie tam Latvijā.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

nu jā, par tirgošanu nezinu, jo neko netirgoju, taču zinu, ka ārzemēs daudzi pamet i-biznesu, dēl pieaugošajām atskaitēm/prasībām ut.t. no paypala puses sasniedzot noteiktu abarotu. Paldies, ka paildināji.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Jā tirgotājiem paypal nav medusmaize. Bezmaksas apkalpošanas limits ir zems, un ja apgrozījums vairāk, tad jāmainā statuss. Un tad jau paypal paņem apmēram 3.5-4 procentus, skatoties vai maksājums ir vietējais vai no ārzemēm.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

<p>Savulaik suutiiju savu bill paypalam un taa esmu verified, bet cik atminja nevilj tad tas bija taapeec ka paypals noblokjeeja kontu. Jo ar dazhu sekunzhu intervaalu biju iegaajis paypal no 2IP, katra savaa valstii. Ir liels skaits kas suuta uz verified paypal adresi, tas loti daudz noveerojams ieksh ebay.co.uk

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Torni, es nezinu par visa vai personību - es kā ievadīju to 4 ciparu kodu. Man ir paypal user - verifyed. Neredzu tur vēl tādu opciju kā verifayed adrese. Vispar tikko paskatījos akountu - tur bav citu nekāda verifikācaija - paypal account type - personal, user - verifayed

Proatms policy rakasta, ka EU valstīb verificēšanās veids var mainīties dažādos laikos.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Vispār ir tā - bankas dati ir Verified, bet adrese Confirmed. Būs vieglāk atšķirt, jo tās ir dažādas lietas un pārbaudes bankas un adreses gadījumā arī ir atšķirīgas. Piemēram UK adresi var apstiprināt divos veidos. Paypal piezvana uz mājas numuru (fiksētā līnija) un uzklabini telefonā viņu prasīto kodu. Vai arī tiek atsūtīta pa pastu vēstule, kurā tad ir tas kods.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

ja tornim ir tādai apgrozījumi tad nemaz nebrīnos kad viņam arī ir prasīti papildus dokumenti izziņas un tagad ir piešķirta paypal confirmed address , nav jau nekāds tipiskais ebay pircējs kurš pērk labi ja pa 10USD mēnesī ķīnas sūdus :p

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Tas apgrozījums ir no pārdošanas, un man ir business account, ja kas.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Un Paypal saka, ka šobrīd tādas ir tikai USA, Canada un UK.

 

es nez kā tagad, bet savlaik verificēju čupu ar LV adresēm. ja ir labi salinkots ebay un paypal konts, tad pat automātiski jebkura ebajā ievadīta adrese paypalā tiek uzskatīta par verificētu. esmu pasūtījis neskaitāmas preces no pārdevējiem, kas saka "verified address only".

Link to comment
Share on other sites

raiviss

nu bļāviens, tev saka, nevis "verified address" bet "confirmed address", kuru iegūt ir stipri sarežģītāk, nekā tikai salinkot paipalu ar ībeju! :@

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
(labots)

Cik saprotu, ja esmu lietotājs-parastais, kurš mēneša laikā atsūta sev pāris nieciņus no Ķīnas nav jāuztraucas par to tēmu kuru apspriedāt iepriekšējos postos?

Labots - xxxxxx
Link to comment
Share on other sites

raiviss

jāuztraucas tad, ja pārdevējs ir norādījis, ka šipo tikai uz "confirmed address"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Raimonds1

Kādi kantori Latvijā pircēja vietā to visu paveic par nelielu, bet taisnīgu procentu naudiņu?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Motors pēc skata vecais D5, tikai kubatūra ir palielināta, bet šim jau vajag tiesības! :shok:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...