Jump to content

Velosipēda izvēle līdz 220 ls


@rmands
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    14

  • Gestapo

    11

  • Jesus

    15

  • @rmands

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kāds ir braucis ar šādu ? http://trekveikals.lv/produkti/6-velosipedi/64-trek/11-kalnu-velosipedi/21-hardtail-velosipedi/83-3-serija/484-velosipeds-trek-3700 maksā viņš ap 300 ~ man viens cilvēks piedāvā viņu ievērojami lētāk.

 

Tā velosipēdu firma TREK skaitās laba ? Sākumā gribēju ņemt giant revel 4 bet nebija tā izmēra ko man vaig pārdevējs ieteica trek 3700 teica ka esot labāks par giant tā varētu būt?

Link to comment
Share on other sites

Tu vēl to riučuku neesi nopircis? Drīz jau sezona būs galā. Ričuks izskatās o.k. Lai arī neko daudz no viņiem nesaprotu. Vecākajam skuķim pirms 4 gadi nopirku Rockmachine par 100LS ar tērauda rāmi. Jāunākajam skuķim pirms 3 gadi jau par 140Ls Merida ar alumīnija rāmi. Protams, ka tajā cenā visi loriņi ir vislētākie, Bet skuķi brauc, viss slēdzās un notiek.

Link to comment
Share on other sites

Jā riteni vel aiz projām neesmu nopircis līdz rītdienai taka vaidzētu izdomāt pirkt man viņu vai nē jo atlaide tiešām ir liela un varu palaist garām šo piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

Nu kāda tur nozīme treks vai kas cits, viņi tak ražo tikai rāmjus, visu pārējo pielasa klāt.

Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Kā ir jābrauc lai rāmi salauztu?

Link to comment
Share on other sites

Par karbonu ir dzirdēts, kad epoksīda sveķi ar gadiem zaudē savas īpašības un tad lūzt tie rāmji, bet vienkārši alumīnija rāmi saplēst, nu hvz.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Karbonu parastam minējam nevajag.

Alumīnija rāmji, protams, ilgi braucot, nogurst un lūst. Tie, kas brauc ar ričukiem, kam nepieiešams turēt lielu slodzi, izvēlas tērauda rāmjus - tur gan parasti ar svara vērošanu neviens nesirgst.

Riteņa markai ir tikai tik vien liela nozīme, kā rāmis - galvenais parastam minējam, lai pareiza izmēra un ērts.

Pārējās detaļas tāpat ir trešo ražotāju - tur vairāk jāskatās, cik akurāti sastellēts kopā.

Un tad jau ar laiku saproti, kas nepatīk, un maini uz labāku - piem, aceras pārslēdzēju nomainiju uz XT, jo nepatika rāviens, ja pārslēdzu kājās stāvot - svarīga lieta.

Paši lētākie pārslēdzēju rokturi man netraucē, bet būs jāmaina kaut kad, jo tiem troses garuma pieregulēšana on the go ir pie pārslēdzēja, nevis pie stūres - sīkums, bet kaitina.

Sēdekļus nomainīju vairākus - oriģinālais nepatika vizuāli + draudzene savāca - tagad ir WTB izstrādājums, smuks, ērts.

Dakšu gribētos nomainīt, jo vēsākā laikā nešancē - paliek par cieto. Bet tā kā pa meža takām lielā ātrumā nesanāk bieži braukāties - netraucē un atliekas uz nākamo sezonu...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ir kādam kāds komentārs par Fuji firmas lisopēdiem? Tahoe, Nevada... Interesē šādi rāmis nepieciešams būtu uz 20''. Mans augums 186 cm.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...