Jump to content

Atslēgas izgatavošana pēc slēdzenes


yopzer
 Share

Recommended Posts

Iesakiet Rīgā kādu meistaru, kas nodarbojās ar atslēgu izgatavošanu. Ir 2 slēdzenes, kurām nepieciešams izgatavot atslēgas - pajaucu vaļā līdz pašam mehānismam viegli tikt, ar stslēgas sagatavi un vīli zobos varētu pats izvīlēt, bet tāpat ir nepieciešams meistars pie kā piemeklēt atslēgu sagataves, tapēc labāk visu darbu uzticēt meistaram.

Ir redzētas būdiņas lielvaikalos, kur pievīlē atslēgas, bet vai viņi arī ar šādām lietām nodarbojās?

Labots - yopzer
Link to comment
Share on other sites

gix man pašam šāda lieta ar interesē, zagļi auto izčakarēja slēdzeni vajag pie esošās atslēgas izgatavot jaunu.

Link to comment
Share on other sites

gix, gandrīz jau uzminēji, bāka ir, bet ne mašīnai. Mocītim bendzīnu plānots liet iekšā nevis ārā :)

Aizvedu slēdzenes uz Ghost_az ieteikto Anko solija ka līdz vakaram būs gatavs

Link to comment
Share on other sites

gix man pašam šāda lieta ar interesē, zagļi auto izčakarēja slēdzeni vajag pie esošās atslēgas izgatavot jaunu.

Durvju jeb aizdedzes serdeni vajag ?

Jebkurā gadīujumā pie sava auto dīlera vari griezties.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Parasti derētu pieminēt jau sākumā, kādam nolūkam paredzētas atslēgas.

 

Piemēram, ABLOY atslēgai neviens nekur netaisīs kopiju un vienīgais variants likt jaunu serdeni ar jaunām atslēgām.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc gan nevarētu uztaisīt kopiju (OK, tas var būt dārgi)? Ja ir pietiekoši laba CNC mašīna, no metāla gabala vajadzētu varēt uztaisīt jebkādas formas izstrādājumu.

Link to comment
Share on other sites

Durvju jeb aizdedzes serdeni vajag ?

Jebkurā gadīujumā pie sava auto dīlera vari griezties.

Vadītājam pusē.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Man vienreiz nolūza autiņam atslēga, es atradu internetā kur ļoti lēti var pasūtīt atslēgu sagatavi, to aiznesu uz atslēgu darbnīcu un izgatavoja pa kapeikām!

Tur var arī slēdzenes un visādas citas lietas pasūtīt : http://cheapkeyblanks.com

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...