Jump to content

drunk_lizard - balsojums PAR/PRET


martinno
 Share

ķirzaks  

302 members have voted

  1. 1. Davai, tiekam vienreiz ar šo galā, apnicis jau klausīties n-tās reizes....

    • drunk_lizard ir normāls lietotājs - man nav pretenziju
      253
    • drunk_lizard ir nenormāls indivīds - negribu viņu forumā redzēt
      49


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sky_High

    12

  • Mezavecis

    5

  • martinno

    10

  • Pirkss

    11

Žaks Noriss

Var ieķeksēt abās atbildēs...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kas tā pa anketu, kur pareizi abi varianti? :D

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Neaizmirsti sevi, un tos abus nobanot un mani pēc tam :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Done

Link to comment
Share on other sites

Es pats savlaik piedāvāju DL atgriezties forumā pēc pirmās aiziešanas. Viņš ir pirmais foruma trollis.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Neviens netaisās nevienu nekur padzīt - vajag vienreiz normālu "rakstisku" pierādījumu, ka ar viņu viss ir kārtībā! :)

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Ar viņu viss ir kārtībā.

 

Paraksts - WildGun

 

 

P.S. Šitādi moderātori te jau ir bijuši. Ieskaitot, bļin, apspriežamo objektu.

 

Kuram pipuks piepēži uzaudzis, kuram samazinājies.....

 

Bet visiem ceļš viens - - - - - - - -

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Nobalsojiet vēl par NC(Normāls cilvēks), varbūt tomēr atnāks atpakaļ, bet tam ir savi/jauni ganības lauki!

Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Emm, kāds var paskaidrot kas pēkšņi notika?

Cik gadus tak varēja spamot bez problēmām un visiem bija po...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Saite pirmajā postā... Nekas jauns - atkal kāds jūtas apvainots.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Kas čīkst par drunka aizvainojošiem postiem - tīri salīdzinājumam palasiet betona tekstus. Un neatceros gadījumus, lai drunk kādam uzbrauktu bez iemesla. Jā, viņš ir trollis, bet trolis, kas diezgan bieži arī raksta kaut ko sakarīgu.

Link to comment
Share on other sites

Fēniks

Lasot šodienas komentārus nākas secināt vienu boot forumā jebkurš var lamāties, jo par lamāšanos nekas nebūs. Vai arī ķirzaka izredzētais ja jau izveidots balsojums?

Link to comment
Share on other sites

Neteikšu, ka man alkoķirzaka simpatizētu, taču dažreiz viņam sanāk jautri teksti. :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga balsot, tāpat visi saprātīgie lietotāji saprot, ka bez d_l nebūtu neviens, kas pasaka vairākuma domas par troļiem. Man pat prieks lasīt d_l komentārus, jo pie dažiem tiešām pielikta izdoma :D

Link to comment
Share on other sites

androidz

drunk_lizard ir nenormāls lietotājs - man nav pretenziju

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Tur nav divu domu - drunk ir un būs. Bet par N_C pierunāšanu atgriezties - vērā ņemama doma, bet tur jau arī bez D_L palīdzības neiztikt.

Link to comment
Share on other sites

drunk_lizard ir normāls lietotājs - man ir pretenzijas!!!

 

Vajag vēl vairāk visus gomikus močīt. Kaut kā tā atslābis pēdējā laikā.

Link to comment
Share on other sites

jarajara

ķirzaks labs. rezēm tik sū, palasi - jatrāk paliek.

viš gan reti paradās .

nc, ar , maita, citur ganās. starp citu, paldies no manas sievasmātes. piesējas ar murķeļiem , iedevu lapu- priecīga kā zilons. i murķeļi sanāca , i omu uzlaboja.

Link to comment
Share on other sites

Bootā paliek ar vien mazāk veco biedru, NC jau aizgāja, ja aiziet ķirzaka, tad te vispār nekas vairs nav. DL attieksme ir ļoti pareiz, un pilnībā atbalstāma, ja esi idiots, to arī tev pasaka. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

labiitis

drunk_lizard ir nenormāls indivīds, kuram jāpaliek. Savādāk boot pārvērtīsies datuvē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Nu Martinno, ar darbiem- nevis tikai vārdiem. Neredzu ban listi :D (piem.: #22; #11; #10; #9 :taunt:; )

Lai nebūtu #26, tad atskaitīšos, ka nobalsoju par pļēguru :)

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

Kaa gan lai balsoju par ja vinja deelj esmu sanjeemis vismaz divus banus? Dazhreiz gan vinsh speej paradiit ka ir gudraaks un speej ko sakariigu pateikt,bet gribeetos ka tas notiktu biezhaak

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu Martinno, ar darbiem- nevis tikai vārdiem. Neredzu ban listi :D (piem.: #22; #11; #10; #9 :taunt:; )

Visiem pa banānam :)

 

Food8.jpg

 

Spams te nav, viss ok :)

Link to comment
Share on other sites

Trolls gonna troll. Es gribu ieķekšēt abos variantos.

Un jā, tiesības lamāties visiem!

 

kz5j08axi2wac603cs14.jpg

Link to comment
Share on other sites

Reti te ko rakstu, arī šoreiz būtu jādara kas cits - nevis jābalso par D_L, bet stingrāk jāsijā visus svaigienākušos jautājumuzdevējus. Reizēm, lasot tos kalambūrus, ko pats rakstītājs uzskata par savas ģenialitātes kalngalu, jājautā: vai Latvijā skolas vispār vēl ir?

Link to comment
Share on other sites

Esmu D_L fanu kluba biedrs. Kā adriana kukuvasa dziesmā " ne jau pēc glaimiem taisnības asni aug"

Tiem kam nepatīk D_L teksti varu teikt ka dzīvē ir nācies mācīties no skarbākiem/tiešākiem onkuļiem un tas ir bijis nepatīkami , bet ļoti noderīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Lai gan nav man iipashi laba vaardu apmainja ar D_L, bet ar to visu vinjsh ir cilveeks kura viedokli vajadzeetu njemt veeraa. Es nerunaaju par to ja nosauc tevi par idiotu utt., bet probleemu risinaashanu IT jomaa. Bet foruma noteikumus vajadzeeetu attiecinaat uz visiem vienaadi, nevis special individi uz kuriem tiek pieveertas acis, kaa reizeem pret D_L. (Biedram KAMS milestiiba pret D_L vai lobijs, neizpelniities nosauktam par idiotu). Bet mans balsojums ir par D_L.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

es cienu visus cilvēkus, tajā skaitā, arī DL. esmu pret rupjību. balsošanu principā neatbalstu. būšu priecīgs satikt DL boot tirdziņā, kā arī foruma tekstos.

Link to comment
Share on other sites

mazulis

Mums te laikam briest tautas nobalsošana par "otru valsts valodu", vai arī boot ir ieviesies Lindermans? Kaut kāda troļļa dēļ sāks uzbraukt pieredzējušiem, vārda tiešajā nozīmē, biedriem? Adminiem nav ko darīt? Vairāk būtu pievērsuši uzmanību post saturam un to atbilstībai noteikumiem. Dažos, ne Latvijas, forumos var dabūt "lasītāja karti" par to, ka atstarpe ielikta pirmas komata, nerunājot nemaz par pareizrakstības neievērošanu. Par nesakarīgu postu, vai beztēmu bano uz nedēļu, bet te teksts - "man tur kreisajā malā kaut kāda lampuška midžina, un USB nesparaužas tajā caurumā, kur apakšā eSATA, b... un nekas neiet!!!!" tiek uzskatīts par normālu. Nepatīkamākai, ka arī administrācija un vecie biedri sāk "degradēties" uz "padjezdu" publikas leksikas pusi.

Link to comment
Share on other sites

nu tak normāls demokrātisks process kā reiz - trollis paīd, viņa tēma tiek pacelta, iztirzāta, nobalsota un trollim par šo jautājumu vairs nebūs īdēt pāris gadus.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Ja ir normāls jautājums tad no D_L ir arī normālas atbildes. Tas ka kāds pokemons sacepas, jo viņam nepalīdz sakomplektēt viņa spēļu datoru vai kas no tās sērijas - neko darīt... tīņu gadi ir smagi :)

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Nosaukt DL par normālu manas dzīves vērtības neatļauj, bet otrais variants arī ir nav ne korekts, ne normāls.

Kopš kura laika, vairākums nosaka kuram būt forumā un kuram nebūt, varbūt nākamreiz kādam neiepatiksies martinno avatars (vienmēr var atrast kādu subjektīvu nepatiku jebkurā personā) un ar rīkosim balsošanu?

Vienīgajam kritērijam kādu banot/nebanot ir jābūt foruma rakstīto, un ideālā gadījumā arī nerakstīto noteikumu ievērošana.

Risinājums manuprāt būtu tiešām stingrāka satura moderēšna, lai nedodu iemeslu DL gānīties, un ja gānās ne pa tēmu, tad atiecīgas sankcijas.

Cik es saprotu galvenā problēma ir DJ-eju, Norrisu, Betonu un tamlīdzīgu tipu sarakstītā verbālā ateja, tad to arī tīram.

Labots - nigerskijs gangsterskijs
Link to comment
Share on other sites

Man neiepatikās Tavs niks, kuru, tīri teorētiski vajadzētu likvidēt (niger*/nigers*) ...

 

Runājot par temu, no šamā accesa nobalsoju "man nav pretenziju", no otra - slinkums logoties, bet arī uzliktu uz šo pašu. Kāpēc? Lai arī pilns uzbraucienu, bet tie ir pa tēmu + viņa atbildes tiešām var lasīt ar smaidu :D

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Pat lielā ziemas salā cūka dubļus atradīs, tapēc pie joda visu negatīvo kritiku. Respektēju šeit mītošos spečukus, viņu diskusijas lasu ar baudu, jo varu atļauties sagremot sacīto, atšķirībā no jaunajiem teļiem, kuri bazūnē pa visu netu - cik tas ir stulbs un cik tam pa bieti smagi vajag. Pateicoties šiem vecajiem, pieredzējušajiem, zinošajiem un izglītotajiem biedriem ne reizi vien esmu savedis kārtībā kā savu dzelžu saimniecību tā arī paziņām izlīdzējis. Kaunējušies jel šie jaunie puņķi būtu!

Labots - canis_lupus
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...