Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Pie tam.. šī jau ir otrā, salīdzinoši īsā posmā, cenu pacelšana bitei.. sākumā pārdēvējot Piektdienas tarifus par Mākonīšiem, tagad jau vēlreiz paceļot cenu.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Pusgads vēl aplikācijām par brīvu un tad +2 eiro. Tiešām citādāka tā kompānija palikusi. Agrāk tak visus apsteigt cenās utt solīja.

 

Tagad nez kā būs. vienu sūdzību jau lasīju no paziņas, ka uzņēmums pāriet uz Biti un Liepājas centrā nav zonas.

Link to comment
Share on other sites

Es ar familiju vēl sēžu uz vecā "3.50". Ar 300MB. Man pietiek.  Bet ja mani aiztiks, sākšu domāt.

Link to comment
Share on other sites

Tak rakstīts, ka 0.87€ pilnīgi visiem.. arī esošajiem.. tā kā viss iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Hmm, insanti, kā viņi vienpusēji pacels cenas jau noslēgtiem līgumiem, jāpalasa līgums.

Bet tā, pa 87 centi normālu minerālūdeni nevar nopirkt. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

@@Gestapo, jautājums, kas kuram ir normāls minerālis..

 

pacelt var, bet otrai pusei ir tiesības nepiekrist un izbeigt līgumu bez līgumsoda // maksas

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Hmm, insanti, kā viņi vienpusēji pacels cenas jau noslēgtiem līgumiem, jāpalasa līgums.
Tev noteikti būs 1x mēnesis laika, lai gribēšanas gadījumā līgumu varētu pārtraukt.

Vai tad pirmo reizi sastopies ar cenu celšanu?

Link to comment
Share on other sites

Atraduši par ko cepties, 87 centi. Protams, ja esat principa cilvēki varbūt.

 

Un jā, prieks ka bite apzinās, ka dati ir nākotne un, ka lietojums aug ģeometrisk progresijā, tātad darīs kaut ko lietas labā, pašam mēnesī ap 7-15gb sanāk nolietot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pusgads vēl aplikācijām par brīvu un tad +2 eiro.

Kur Tu šo info atradi? Es tādu lietu nemanīju.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Santīmpisēji panāca savu, dapisa tā, ka bite vairs nevar.

Tiešām santīmisēji?

Nez vai šo pašu apgalvojumu attiecināsi arī uz LTC par savu cenu paagustināšanu,

Kur Tu šo info atradi? Es tādu lietu nemanīju.

Pie tarifu lāniem un internetu netērējošajām aplikācijām Izlasi sadaļu "Jurists lūdza pateikt", lai saņemot rēķinu nebūtu pārsteigumu.

Vienmēr pirms parakstīt līguumus, lūdzu izlasiet tos!

post-57253-0-07501300-1464185831_thumb.jpg

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un jā, prieks ka bite apzinās, ka dati ir nākotne un, ka lietojums aug ģeometrisk progresijā, tātad darīs kaut ko lietas labā, pašam mēnesī ap 7-15gb sanāk nolietot.

 

Viens klasiķis reiz rakstīja:

 

Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks,
Kas varmākiem skādi dar, nosaukts tiek grēks,
Par tiesnešiem. cienīti blēži sēž
Un "godīgi" ādu nost citiem plēš,
Un cienīgtēvs, zaglis, teic sprediķus:
"Tik pacieties, debesīs labāki būs!"

Link to comment
Share on other sites

Par aplikācijām tas gan ir smuks zemūdens akmens. Paši savus tarifus pozicionē, kā "APLIKĀCIJAS, KAS NEĒD TAVU INTERNETU. Sasniedz būtiskāko bez raizēm! Mēs panācām, ka svarīgākās aplikācijas WhatsApp, Twitter, Waze, Facebook, Draugiem.lv un Delfi neēd Tavu internetu!" un tomēr pašā apakšā ar maziem burtiem uzrakstīts, ka tas ir tikai 6 mēnešus spēkā. Ar Piektdienu tā nebija. Interesanti - vai uz Piektdienas lietotājiem arī šis pieaugums attieksies, kas atteiksies migrēt uz Mākoni? Un vai tie +2 Euro arī uz Piektdienu attieksies? Uzrakstīju šiem twitterī - pieaugums skars pilnīgi visus - Bite 1, Bite 2, Piektdienas un visus vēsturiskos tarifus, kas jau sen publiski nav pieejami. +2 Euro par aplikācijām Piektdienu neskars.

Labots - Jorsh
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

par tām aplikācijām pat derētu PTAC nosūtīt uz pārbaudi, jo reklāmā šķiet tas pat ar maziem burtiem nav pieminēts un mājaslapā ar samērā grūti bija atrast.. a reklamēt un ar muti braukt tā citādā kompānija māk, tas pamatā ir viens no iemesliem, kāpēc nekad neesmu pie viņiem pārgājis, lai cik saldi tarifi liktos. Daudz zemūdens akmeņu un visādu mazo tekstu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Citāda Nenopietna kompānija. 

 

2,50 EUR starpība starp kaut kādiem Bites tarifiem un stabilitāti - LMT neatkarība + Brīvība.

 

 

Ja jūties sarūgtināts un vēlies aprunāties, satiekot mani klātienē, tad es Tevi gaidīšu Andalūzijas Sunī, Elizabetes ielā 83, Rīgā, 31. maijā, laika posmā no 14:00 līdz 18:00. Lai varam to izrunāt pie alus (vai kvasa) kausa, kā cilvēcīgā biznesā pieklājas
Labots - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link to comment
Share on other sites

raivix95

Esmu laimīgais, kurš pagājušogad dabūju Piektdienu (mākoni) pa 6.80 ar 2GB interneta. Augustā būs gads riņķī un pilna cena, bet 2GB paliks. Sajūsmā neesmu, bet par pakalp. kvalitāti nesūdzos. Šur tur interneta nav, bet nekas traks.

Link to comment
Share on other sites

@@KinDzaDza, te es domāju vairāk runa ir par principu/attieksmi kā par tiem reāli 87 centiem..

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

 

 

@KinDzaDza, te es domāju vairāk runa ir par principu/attieksmi

Nu kurš nekļūdās...

Nu "aizspēlējās" Bite ar tarifiem, lai piesaistītu klientus. Acīmredzot tās bija dempinga cenas.

Nav ko stresot, var taču izmantot cita operatora pakalpojumus, ja šie nepatīk.

 

p.s. Esmu LMT klients jau ~20 gadu un nesūdzos. :)

Link to comment
Share on other sites

Der paskatīties pasaules cenas - nekur citur pasaulē tādus zelta kalnus par 1.99 mēnesī operatori nesola. Arī valstīs, kuru ienākumu līmenis ir salīdzināms ar Latviju vai vēl zemāks.

Te ir aizgājis vienkārši psihs dempings. Acīmredzot jaunais Bites saimnieks to piegrieza. Nevar dempingot mūžīgi, kaut kad nauda arī jāsāk pelnīt.

"Savācām pietiekami daudz aitu, sākam cirpšanu" princips nekur nav pazudis.

Labots - Pirkss
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

@@KinDzaDza, esmu LMT klients gadus 14.. arī nesūdzos :D joprojām lietoju pirmo un vienīgo savu numuru..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pofig kā citās valstīs - ja uzņemies saistības kā operators, tad uzņemies, Te tiek pavērsts, ka sūds par 87 centiem, kapeikpisēji utt. Būtiski ir principi. Vēstule vispār ir fantastiska - tjip klientam ir jāsajūtas kā nedaudz akcionāram. Manās acīs riktīgs mārketinga sviests. Ja nebūs tā, ka ūdens smeļas mutē, neizmantošu šo citādo kompāniju, jo labi atceros, kā viņi gāja iekšā un iekaroja vietas, kur likt bāzes stacijas - solījumi iedzīvotājiem, zemes īpašniekiem un pēc tam n-tās atrunas, kāpēc solījumu izpilde tiek koriģēta. Speedtesta balva, kas panākta tāpēc, ka mānīšanās ar neierobežoto internetu vipār ir nonsenss. Godīgi sakot, izraisa riebumu.

 

Mazliet mierīgāk - T2 Bomba pa 3.99 ļoti ekselenti joprojām strādā kundzei un meitai jau trešo mēnesi un vienīgā piemaksa pie 3GB interneta un zvaniem un īsziņām uz populārākajiem tīkliem ir bijusi sievai 0,34 Eur par dažiem zvaniem uz pašvaldību iestādēm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@Racer, Jā, žēl, ka to bombu nokavēju dēļ tā, ka ID karte bija formēšanās procesā un pasei jau beidzies termiņš.. sieva lieto ZZ VISI un ir apmierināta tik netu papildus pasūtu kā kuru mēnesi.. citu pietiek ar 300MB, citu vajag 1GB :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

azliet mierīgāk - T2 Bomba pa 3.99 ļoti ekselenti

 

Bet uz gadu. Man skuķim ir. 

Link to comment
Share on other sites

Taisnība ka uz gadu. Pēc tam ar domās kā tālāk rīkoties. Dzīve ir kļuvusi dinamiska un šobrīd gads ir ok, lai nedomātu par sīkumiem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu takšu, jau rakstīja, ka pieliks visiem balss sakaru plāniem, tātad šis no 0,00 Eur/mēn paliks par 0,87 Eur mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Nu ko - zosu gājienā visi atpakaļ pie LMT
 

Aha, jau skrienu... es un visi pārējie... Apģērbšu tikai ādas uzpurni un paņemšu pletni, lai var atkal LMT par mani ņirgāties... 

Bet ja nopietni - ir jau daudz interesantu variantu un gan jau izdomāsim, vai iet prom no Bites vai neiet. Mums kā uzņēmumam nav vēl sniegta info par jelkādiem sadārdzinājumiem.


 

 

2,50 EUR starpība starp kaut kādiem Bites tarifiem un stabilitāti - LMT neatkarība + Brīvība.

Esi viens no tiem, kas visu laiku atkārto veco labo tekstu, ka LMT tīkls ir visstabilākais? 

Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)
lai var atkal LMT par mani ņirgāties... 

 

 

Neviens ar varu  nespiež lietot noteiktu operatoru.

 

 

Par to,  cik elastīgs ir katrs operators, par to gan var pastrīdēties. 

Labots - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Dempings beidzies, no beidzot būs attīstība...cerams...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mums kā uzņēmumam nav vēl sniegta info par jelkādiem sadārdzinājumiem.
Šodien atsūtīja! 
Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

Šodien atsūtīja!  

 

Es teiktu, ka tas nav nopietni.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Esi viens no tiem, kas visu laiku atkārto veco labo tekstu, ka LMT tīkls ir visstabilākais?

 

Esmu izbaudījis visus pakalpojumu sniedzējus kopš 1998. gada, bet tādas tīkla šaizes, kā tele2 apmēram 5 vai 7 gadus atpakaļ neesmu pieredzējis. Un citādā kompānija, kura atsūta palagu uz 2 lappusēm par sūda eiro rēķina pieaugumu, kurā vispār nevēlos iedziļināties, jo 99% ir kaut kāds tikko pabeiguša mārketinga studenta sviests, arī kaut kā neuzrunā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Esi viens no tiem, kas visu laiku atkārto veco labo tekstu, ka LMT tīkls ir visstabilākais? 

 

 

2012.gada 04. septembrī LMT ieviesa tarifa plānu Brīvība.

2014.gada 1.decembrī LMT ieviesa tarifa plānu Neatkarība.

 

 

 

Cenas nav mainītas kopš tiem laikiem. Pat ar eiro pārēju godīgi atstājuši 9,94EUR (6,99 vietā) Ir zināma stabilitāte, ne? 

 

Bail pat skaitīt, cik Bitei pa šo laiku tarifa plāni ir mainījušies un to cenas. Bite 1, 2; Kaut kādas Piektdienas; Kas tur vēl bija.

Labots - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais LMT nesmukums, ka viesabonēšanu norubīja visiem tarifiem izņemt Brīvību un LMT karti..  Bet no otras puses tā kā LMT ir visai elastīgs un tarifu var mainīt manslmt un rēķina pēc faktiskajām dienām, tad nav tik traki. Neba tie, kas patiešām ceļojas lietos mans mini vai mūsējie vai tml.

Link to comment
Share on other sites

erglis4

moska jāņem lmt, ja vien sodien mazcenas S6, draugam atmeta no remonta- sorry viss stradaa, lai gan zona nav ik pēc 2 zvaniem

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...