Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Svētais Ezītis
Ja jāizvēlas vai ņemt tv, datoru, telefonu patēriņa kredītā uz gadu un vairāk vai pie sava pakalpojuma sniedzēja, es izvēlos otro.

Es šādos gadījumos ir piedomāju, kāpēc nevaru atļauties nopirkt uzreiz, un izvēlos lētāku risinājumu.

 

Kā arī lai arī visie tie lmt, ltc u.c veikali ir dārgi tāpat to 2 gadu laikā par patēriņa kredītu samaksātu krietni vairāk.

​Mana izvēle ir salidzini.lv -> nopirkt uzreiz bez saistībām. Ja nevaru atļāuties uzreiz, varu sakrāt. Beigās būšu iztērējis mazāk.

Beztermiņa līgums pie sakaru operatoriem ir kvalitatīva pakalpojuma garants. Un diskutēt par cenām ir daudz vieglāk, ietaupot arī uz personīgo atlaižu rēķina.

Labots - Svētais Ezītis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tas ir pat ļoti ievērojams daudzums. Vairāk,kā trešā daļa mēneša vidējais patēriņš. Ka tik to milzu slodzi torņi tagad izturētu. 

Jo pēc Bites oficiāliem datiem un informācijas cik lieto mobīlajos telefonos tas papildus 1GB ir milzu slodze.

 

 

Mēs redzam, ka jau tagad 55 no 100 mūsu klientiem lieto mobilo internetu. Vidējais datu patēriņš mēnesī uz vienu šādu klientu ir 1,8GB. Ja salīdzinām šos – 2016.gada datus –  ar pērno gadu, šis apjoms ir dubultojies. Un, raugoties nākotnē, prognozes šim pieaugumam ir vēl straujākas – 2020.gadā vienam lietotājam būs nepieciešami jau 9GB mobilā interneta mēnesī.

http://www.boot.lv/latvija/bite-pazino-par-balss-sakaru-planu-sadardzinajumu


Pa visam noteikti Bitei tā nav kripatiņa :)

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Varu droši pateikt par vienu citu operatoru - tur klientam profila lapā (iekšējā sistēmā) ir trekns uzraksts, ja ir fiksēts līgums - pieļauju, ka iemesls ir tāds, ka šo klientu var piesmiet pēc vēlēšanās.... Par Biti nezinu, bet diez vai ir savādāk.

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pavilkos uz zvanu un pārnācu no

 

Tele2:bezlimita zvani+sms+500mb pa EUR 4.09

 

uz

 

Bite: bezlimita zvani+sms+4GB pa EUR 4.93

 

(tarifs Bitei saucās "Brīvdiena" - standartā ar bezlimita zvaniem+sms+2GB pa 9.67, bet pārbēdzējiem dod 80% atlaidi + papildus 2GB pa 3 eiro)

 

ps. neiz nagi atteikties no tiem papildus GB :D bezlimits+nets pa EUR 1.09 būtu kas neredzēts...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bite pa labu cenu dod šādus tādus mobīlos ;) un arī A5 2016 ;) Ja man nebūtu S5, mosh I iesvertu ...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

2020.gadā vienam lietotājam būs nepieciešami jau 9GB mobilā interneta mēnesī.

Ar noteikumu, ja buus pieejams stabils LTE-A/4G/5G, tad cilveeki pamazaam saaks aizstaat datorus ar mobilo telefonu. Bet zinot godigas politikas noteikumus, tad es skeptiski skatos uz to. Un lai arii internetaa saturs ko cilveeki skataas ir audzis, bet LTE/4G nu nav paredzeets iisti FHD formaata skatiishanai. Un lai gan esmu menesi lietojis spotify un paverojis cik ir paterinjsh tik liels nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kā vispār notiek tā labo piedāvājumu dabūšana (aka bezlimita zvani+sms+4GB pa EUR 4.93)? Jāgaida, kad Kārlis/Jānis/Pēteris no Bite Latvija pazvanīs vai ir citas opcijas? Jā, esmu ebrejs un man simpatizē centi. LMT palicis par dārgu kantori, bezlimita internetu man nevajag, bet limitētais internets ir aplam dārgs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā vispār notiek tā labo piedāvājumu dabūšana
 

 

a) tev piezvana cits operators(bite) ar akcijas piedāvājumu - tava izvēle piekrist vai nē!

b) piesaki migrāciju uz citu operatoru un dienu pirms tev piezvanīs(ne vienmēr, bet iespējams) tavs operators - apjautāsies kāpēc ej prom un lai saglabātu tevi kā klientu visticamāk piedāvās ko tikpat labu!

Link to comment
Share on other sites

 

 

a) tev piezvana cits operators(bite) ar akcijas piedāvājumu - tava izvēle piekrist vai nē!

 

Nez vai kādreiz tāda laime pienāks...

 

 

 

bezlimita zvani+sms+4GB pa EUR 4.93

 

 

Šamējie zvana un piedāvā telefonus, planšetes u.c tikai lai noslēgtu 2 gadu līgumu...  

Link to comment
Share on other sites

Kā vispār notiek tā labo piedāvājumu dabūšana (aka bezlimita zvani+sms+4GB pa EUR 4.93)?

 

 

Man sīkajai bija LMT pieslēgums, ~9Eur mēnesī jāmaksā.

Pirms pāris nedēļām zvana uz bērna telefonu viens čalītis, stādās priekšā kā "Jānis" no Telemārketinga un piedāvā to Bites lēto brīnumu

ar beztermiņa līgumu, bet lētā cena spēkā tikai 12 mēnešus. 

Protams, ka paņēmu. Dienu pirms numura migrācijas zvanīja LMT un pēc īsas sarunas atzina, ka zem tā Bites cipara nevar palīst.

Labots - kava
Link to comment
Share on other sites

LilKarums

Ja nu kāds neredzēja otrā topikā, ja ir vēlme to 4.93, uzraksti PM man.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

jautājums tiem kas izmanto whatsapp videozvanu vai jums arī skaita mb par to? whatsapp bitei ir bez maksas bet man skaita videozvana mb. zvanot uz biti šie saka jābūt bez maksas, ieteica pārbaudīt kas apēd tos maksas mb. pārbaudu telefona statistikā precīzi sakrīt whatsapp mb ar bites datumēru ap 100 mb par vienu zvanu. pārējās aplikācijas daži kb.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Priekšapmaksas tarifs Bite 2, kuru mātei tikko pieslēdzu, kļūs pa 0,76€ dārgāks. Patīkami nav, bet neko lētāku ar bezlimita zvaniem bez neta citur neatradu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ir ZZ visi 4,78 ar pēcapmaksu. Īstenībā Bite ar katru tarifu jauninājumu, kļūst dārgāka..... Pašam Bites pieslēgums ar 5.14e/mēn bez neta.

Link to comment
Share on other sites

Vecie tarifi saglabājas par to pašu summu vai arī seko LMT pēdās?

Link to comment
Share on other sites

Man bite 4.23eur bezlimita sms un zvani + 5Gb :@ Su*as! Zvaniju jau, bāž visiem to gejropu virsū :@ 

  • Slikti! 6
Link to comment
Share on other sites

Citādajiem cilvēkiem - citādā kompānija! Tvaika ielā neviens neminstinās ar izvēli! :D

  • Patīk 2
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , DeEK teica:

Bite ar katru tarifu jauninājumu, kļūst dārgāka.....

Taisnība.

+/- nemainīgi tarifi paliek tikai tiem, kas tiek pie zemgalda  piedāvājumiem.

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Verneris teica:

Nu netaisība gan. Man bija zemgalda, un skuju pārslēgs tā pat :@

Nevajag uz veciem lauriem gulēt! Vajag regulāri zem galda palūkoties! Bet nu jau aktuālais galds ir aizbraucis. :jester:

Labots - Koalīcija
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bites faniem nav viegli. Faktiski Bite jāpārsauc par Medu, jo izmanto jamo kompāniju dullie kā bites. Ok. Bij laiki, kad jamie tiešām cilvēkiem, kam katrs santīms jāskaita bij izdevīgi, bet nu tagad?

 

Mūķenēm beidzas benzīns lauku ceļa malā. Tuvākajās mājās saimnieks iedod, bet vienīgais trauks, kur ieliet ir medicīniskā "pīle". Jamās atnāk uz mašīnu un lej bākā. Brauc garām džeks un nosaka - Lūk tā ir Ticība!

 

Ar Biti ir līdzīgi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bites jaunajiem īpašniekiem vairāk interesē nevis klientu skaits, bet ieņēmumi no klienta. Un tas bija skaidrs jau pirms vismaz pusgada, ka zemās cenas beigsies.

 

 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

skaitīt naudu svešos makos

 

Man pilnīgi pō, netaisos. Problēma ir tad, ka operators cenšas caur tarifu grozījumiem 2X gadā ielīst MANĀ makā.

Link to comment
Share on other sites

Zemās cenas beidzās arī dēļ tā, ka beidzās viesabonēšanas navars. tāpēc tagad to Eiropu visur sien klāt un rauj augšā cenas. Ne tikai Bite.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ggg97 teica:

Kas tā latviešiem par modi, skaitīt naudu svešos makos?

Visi operatori skaita un no tā veido savus tarifus. Viņiem ir skaidrs, ka nauda tai makā ir, tāpēc ar paaugstina. Un?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , Racer teica:

Bij laiki, kad jamie tiešām cilvēkiem, kam katrs santīms jāskaita bij izdevīgi, bet nu tagad?

 

Link to comment
Share on other sites

pāris reizes ir bijusi doma kļūt par BITEs klientu, bet nu kā esmu tā palieku LMT klients. Šogad būs 15 gadu jubileja :D Vismaz pagaidām man nekādu pretenziju nav, jo esmu ieguvis tarifu un cenu, kas mani apmierina.

 

Datu plānos LMT gan stagnē, bet nu pamazām arī tas labojas.

Link to comment
Share on other sites

Ja kādreiz šis bija tikai visdraņķīgākais operators, tad tagad tas piedevām ir arī pa dārgo. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pieteicos šodien tele2 tarifam pa 8.90. Bite tikai ļurina par ilggadīgo klientu brīdi, kad cenšas nekam nevajadzīgu planšeti iesmērēt. Citādi viss viņiem pofig, 100 balles zvanīsies ar kaut kādu ūberpiedāvājumu, bet lai iet pupās, tur jau ir princips. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Njā.. Man sanāk vairāk kā +30% par jauno tarifu, kas ir ne sliktāks par tagad esošo. Iespaidīgi. (Piektdiena ->2GB)

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...