Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

androidz

Daudzi cilvēki vēl pēc interces izmanto LTC un priecājas par bezmaksas sarunām LTC tīklā. Un maksā tas 7ls mēnesī...

Link to comment
Share on other sites

Nemainām noteikumus mēneša vidū - lai nav pārpratumu ar rēķiniem. Jo līdz šim viss bijis ar pilna mēneša aprēķinu. ^KM

 

smieklīgs arguments :D

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Vai kāds zina, vai par šādu pilno mēnešu aprēķinu PATC ir informēts un tas tam arī piekrīt?

Vienkārši škrobe bija, kad 1. datumā atteicos no viena numura ar neta pieslēgumu, bet man 'laipni' paziņoja, ka rēķins tāpta būs par pilnu mēnesi.

Vispār ir cemme maksāt par nesaņemtu pakalpojumu.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@_dunduks_, lasi līgumu. Tur būs punkts par šo tēmu.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tas, ka līgumā ir iekļauti negodīgas komercprakses noteikumi, nenozīmē, ka PATC nevarētu tos prasīt atcelt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@_dunduks_, pārāk abstrakti te ļurinām. Domāju, ka ja runa par šiem fix maksas līgumiem (Bite 3.47, T2 5Ls u.c.), kuros nav noteikts, ka 1 min maksā 1 sant., tad PTAC neko nevarēs padarīt. Tu, protams, pēc iepazīšanās ar līguma nosacījumiem vari doties pie pak.sniedzēja ar iesniegumu, lai atgriež neiztērētos apjomus naudiskā izteiksmē, bet šaubos vai tas notiks. Viss balstās uz to, ka nav tādas uzskaites, kur būtu iespējams godīgi pret abām līguma pusēm noteikt atgriežamo summu. Karoč tu maksā par pakalpojumu apjomu, kas netiek sīkāk sadalīts.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
(labots)

@@Zuxters, tā nu gan nav! Ja līgums ir klaji pretrunā ar likumu, tad tas (šis punkts) nav spēkā. To var panākt dažādos veidos.

 

Šoreiz ir runa par to, ka visticamāk no Bites puses viss ir OK no juridiskā aspekta. Tas, ka viņi varētu tomēr kaut ko atgriezt, jau ir attieksme pret (ex)klientu.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

to Žaks Noriss:

Tā nu gan nav, ka tie ir fiksētas mēneša maksas pakalpjumi, ko sīkāk nevar sadalī. Proporconālā maksa tiek ļoti labi sadalīta pieslēzot jaunu pieslēgumu mēneša vidū, un tur viss tiek smuki sadalīts.

Nesaprotu, kāpēc to pašu nevar piemērot pārtraucot līgumu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@_dunduks_, nu tad ko tu te deldē pirkstus? Piezvani uz pakalpojumu sniedzēju un tiešā tekstā uzprasi - kādēļ jūs man neatgriežat atlikušo nenotērēto limitu (piestādiet rēķinu par pilnu mēnesi). Gaidi atbildi, tad var spriest tālāk.

Link to comment
Share on other sites

smieklīgs arguments

 

Nez, man piemēram patīk :)

Link to comment
Share on other sites

Interesanti kāda vella pēc man tā F*** bite zvana un piedāva savu tarifa planu. Sak mums ir lētāk nāc pie mums. Santīmp**na nav manā stilā. Man ir savi iemesli palikt pie brīvības. Vajadzētu pasūdzēties par biti attiecīgās instancēs.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Interesanti kāda vella pēc man tā F*** LMT zvana un piedāva savu tarifa planu. Sak mums ir lētāk nāc pie mums. Santīmp**na nav manā stilā. Man ir savi iemesli palikt pie Bite 5,55. Vajadzētu pasūdzēties par LMT attiecīgās instancēs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1.45 Ls mēnesī. Tā ir ekonomija. Pat cigarežu paciņa nesanāk mēnesī. Es pie LMT turos jau... 11. gadus un nesūdzos. Nav ne dārgi ne sūdīgi. Ja darbojas, pāpēc mainīt?

 

Tev LMT spamo? Pasūdzies! Davai iesim kopā uz DVA un katrs iesniegsim savu sūdzību par spameriem. Tik piefiksē lai ir kaut kādi pierādījumi. Es ta paspēju piefiksēt. Numurs ir, da i saruna ierakstīta...

Link to comment
Share on other sites

Varbūt pietiks gaudot? Zvanīt var. Nedrīkst īsziņas masveidā sūtīt. Tikai ne katrs cirvis SMS no zvana atšķir.

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin kāds tarifs ir uz ne-Tele2/LMT/Bite/Lattelecom Latvijas numuriem? Bite mājas lapā rakstīts, ka šie tiks tarificēti "atbilstoši Bites cenrādim", kuru nekur nevaru atrast. Kāds var palīdzēt? Konkrētāk interesē tarifs uz Baltcom parasto numuru un Amigo mobilo numuru.

Link to comment
Share on other sites

> "Pakalpojumi" > "Pakalpojumi Tavām ērtībām" > "Īsie, paaugstinātas maksas un speciālie numuri"

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Jā, vernerīt, bite ir jauno un stilīgo (pokemonu) vai santīmpisēju operators. Tā ka cik garš tik plats. Interesanti kāpēc pensionāru operators? Stulbs vai izliecies? Pensionātiem katra kapeka no svara. Pāķu operators? Tas laikam tāpēc ka paķijā bitei zona nav. Tikai tu aizmirsti to kategoriju, kura braukā pa visu LV regulāri.

 

Atruna: Šis nav apsolūts apgalvojus, tā ir tika atbilde un Vernera seklumu. Par zonu nav vērts cepties. Katram operatoram patiesībā kaut kur ir problēmas. Neuzskatu ka visi BITE lietotāji ir pokemoni. Tā nav. Arī LMT lieto pokemoni. Viekārši šajā gadījumā tika vernerītis nosaukts par pokemonu nevis visi lietotāji.

Link to comment
Share on other sites

Es pie LMT turos jau... 11. gadus un nesūdzos. Nav ne dārgi ne sūdīgi. Ja darbojas, pāpēc mainīt?

 

Zelta vārdi.Ja viss apmierina,tad kādēļ mainīt? Vārds "turos" tikai mulsina...ka tik nepaslīd kāja :)

Link to comment
Share on other sites

JDat, te pat blakus griežās topiks par LMT Brīvību. Tur arī viens otram palaizat. Kas Tevi velk iesvīst šajā "kapeikbisēju" bitenieku topikā? Mazohisms?

Link to comment
Share on other sites

ggg97. elementāra lieta: Gribu publiski pasmidēt, kāpēc F*** BITE man katru gadu zvana un piedāvā pāriet pie šamējiem? Man tā BITE nav vajadzīga ne vienā acī. Vot i smirdu te. Ar to laizīšanu uzmanies, ka tev nesanāk kā bēdīgi slavenajam deputātam. Izrādīsies ka jums kopīgas intereses par zvēriņiem.

 

doms: turos tas tāds slikti izvēlēts vārds. Ne jau turos tiešā un sliktā nozīmē. Te pareizāk būtu teikt: Joprojām lietoju LMT, jo patīk.

 

Ja globāli ņemt... Katrs lieto tādu operatoru, kurš patīk. Ielaistu vēl divus operatorus, tad varbūt sāktu piemaksāt par to ka lietojam mobīlos sakarus.

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Konkrētāk interesē tarifs uz Baltcom parasto numuru un Amigo mobilo numuru.
Amigo ir tas pats LMT, kas Bitei jau ir lielāko operatoru sarakstā.
Link to comment
Share on other sites

A es, starpcitu, pie LMT sabiju arī 11 gadus. Bet izrādījās, beigās raksturi nesapasēja. Par Biti man arī ir ko teikt, ko arī darīju, bet viss beidzās veiksmīgi.

 

Vot par to Amigo tā arī bites lapā skaidrībā netiku. Amigo esot ZETcom, Bet infu par viņu bites lapā man neizdevās atrast. Kāds zinātājs varētu nokomentēt bites> amigo savstarpējos tarifus.

 

 

p.s. Ja vien Viesturs nav jau visu precīzi pateicis...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pa lielam jau Bite ir izdevīga "širpotrebam", studendiem un skolniekiem, kam zvani uz lielākajiem tīkliem. Vasarā tak Bite atklāti pateica, ka šiem ir problēmas ar pārklājumu (papardes zieda karte), to pārvēršot nelielā jokā. Var jau būt ja nebūtu jābraukā krustu šķērsu pa Latviju un dzīvotos tik pa Rīgu, kā arī nezvanītos uz kreisajiem mazajiem tīkliem, tad ar paņemtu to Bites spridzekli pa 5,55. Šobrīd diemžēl nekā.

Link to comment
Share on other sites

"širpotrebam", studendiem un skolniekiem ir alternatīva amigo. Par 2.84 var mēnesi papļāpāt.

Tā kā bites pozīcijas šajā segmentā nav nesatricināmas.

 

Par tēmu: bite paņem tele2 zeltu un lielos cenu ciparus aizstāj ar trim smukiem pieciniekiem. Ko tagad iesāks pārnadzis?

Link to comment
Share on other sites

Kā tam Amigo ar netu? Studenti un skolnieki tagad grib, lai tarifu plānā būtu arī nets, bet bitei pa 5,55 tas ir salīdzinoši pieklājīgs. Pats gan uz tiem 5,55 neraušos, jo savus 3,47 neizmantoju pilnībā.

Link to comment
Share on other sites

Esmu LMT klients.. nu jau >10 gadus.. līdz pensijai gan tā diezgan tālu.. :D Pēc Brīvības ieviešanas pat nezinu, kas citiem operatoriem būtu jāizgudro, lai mani pārvilinātu.

 

p.s. jā.. arī LMT ir vietas, kur ir problēmas ar zonu.. tikai atšķirība tā, ka to ir daudz mazāk kā telēm un bitēm.. + neesmu no tel tik atkarīgs, ka par to vajadzētu man satraukties.

Link to comment
Share on other sites

Tele2 lapā rakstīts, ka Nr.5 pieslēgumam no 1.novembra būs 500 mb internets iekļauts.

  • 500 minūtes uz populārākajiem tīkliem Latvijā *
  • 500 īsziņas uz populārākajiem tīkliem Latvijā *
  • 50 MB datu pārraide Latvijā / no 1. novembra 500 MB

Labots - BoondS
Link to comment
Share on other sites

No LMT aiztinos pirms ~ 1,5 gada. Tajā laikā visādi bonusi no LMT tika tikai jaunajiem klientiem. Tad parādījās bite ar saviem 3,5 un es ar saviem 11gadiem pie LMT devos pie bites. Cap, nebūtu bites, nebūtu arī LMT brīvības...

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ggg97, būtu tantei riteņi, būtu onkulim tramvajs. Protams, konkurence dara savu un paldies konkurentiem, nebūtu LMT, arī Bite ar Tele2 neko nedarītu. Tā kā.. cik garš tik plats.

 

p.s. ja nu kāds nepamanīja.. T2 Zelts nāk komplektā nu jau ar 1GB datiem http://www.tele2.lv/tarifi/zelts.html

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

+ neesmu no tel tik atkarīgs, ka par to vajadzētu man satraukties.

Pieļauju, ka daudzi ir tādi, kam izdzīvošana nav atkarīga no visur un vienmēr esošas mobilā zōnas. Tie tad arī var lietot to, kas sirdij/makam/.. tuvāks.

 

Patiesībā zelta vārdi-

nebūtu bites, nebūtu arī LMT brīvības...

Un pie šodienas tarifu plāniem vairs nav tik būtiski, ko lietot. Tomēr gadu atpakaļ, kad parādījās Bite ar 3,50, ar lielu skepsi, pametu LMT Vienādo7. Tagad - neredzu jēgu mainīt atpakaļ, jo mani viss apmierina. Tāda nu mana pieredze ar Biti.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kāpēc esmu pie LMT? Jo bezmaksas sarunas uz VISIEM LV tīkliem, tai skaitā arī uz Triatel, kam ir opcija Zerozvans uz ārzemēm (bez maksas). Sareģistrējot tur savu draugu ārzemju numurus, zvanu šiem ar nelielu līkumu un bezmaksas! ;) Sanāk zvani uz ārzemēm arī bez maksas! :D

Link to comment
Share on other sites

Lietoju LMT, bet pašlaik nemigrēšu uz Brīvību, jo LMT bišku ar tiem neierobežotajiem zvaniem samūldējās. Pat pēc zvana viņiem un iztaujāšanas, vienalga mājas lapā nav ielikuši patiesu info. Runa ir par tādu mobilo operatoru (cik nu operators, bet vienalga) kā SIA Camel Mobile. Ir viens numurs, uz kuru varētu regulāri zvanīt. Kad parādījās Brīvības piedāvājums ar tekstu "Runā un raksti īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā, cik vēlies, par vienu fiksētu mēneša maksu - tikai Ls 6,99 mēnesī." sapriecājos, bet pēc zvaa aplauziens - tie paši 0,34 Ls/min kā visiem citiem pislēgumiem un visiem citiem operatoriem Latvijā. Tā kā lai arī neliela - bet tomēr informācijas noklusēšana.

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...