Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Roberķiks ļoti grib par telefonu tēmu papļāpāt. Te mobilo nevar izvēlēties, te pusmironi paspārdīt...

Link to comment
Share on other sites

Man tikai liekas ka tik lielai kompanijai ka bite kas reklames sevi propone ka savadaku kompaniju vajadzetu macet mediju telpa atrak sniegt viedokli.

Cetras stundas bez sakariem kad mate nevar savu bernu sazvanit un nesaprot kapec tas notiek var daudz nervus prasit tapec gruti pateikt kas vienam maz kas otram daudz saja situacija..

Link to comment
Share on other sites

Komati ir tava mentālā problēma? Man arī pirms nedēļas gļukoja, piezvanīju un infotālrunu, tur autoatbildētājs automātā nodeklamēja, ka ir problēma sakaros ar LMT. Pārstarttēju tālruni, jā, pārstartēju tālruni un viss aizgāja

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

microlink

Roberts3

 

Tu esi no jumta nokritis, ka nemāki normālā latviešu valodā rakstīt vai kaite iedzimta?

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Cetras stundas bez sakariem kad mate nevar savu bernu sazvanit un nesaprot kapec tas notiek

Mani bērnībā arī māte nevarēja sazvanīt. Manas mātes bērnībā, lai piezvanītu uz Rīgu, bija jāpiesaka tālsaruna. Visi dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Komati ir tava mentālā problēma?

varbūt garumzīmes?



 

 

kad mate nevar savu bernu sazvanit un nesaprot kapec tas notiek var daudz nervus prasit

 

Mātes, kas menedžē riskus, saviem bērniem izsniedz LMT Brīvības pieslēgumus.

Pārējās izmanto alternatīvos risinājumus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bite laikam jau ir savādākie. 29.10.2013. Kuldīga. Naktī (~1:00) beidzās elektrība. No rīta vēl bija sakari, arī internets. Bet pēc elektrības atjaunošanās pilsētā/tuvākā apkārtnē (~10:05) pazuda zona un sakari atjaunojās tikai pēcpusdienā.

Labots - marizo
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Cetras stundas bez sakariem kad mate nevar savu bernu sazvanit un nesaprot kapec tas notiek var daudz nervus prasit tapec gruti pateikt kas vienam maz kas otram daudz saja situacija..
 

Reti gadās, kad mātei un bērnam ir dažādi operatori... Tā kā arguments ir garām.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
dzhonsons

Intereses pēc - varbūt kāds Windows Phone + Bite lietotājs var paskatīt savu manabite.lv kontu? Nesen pamanīju šādu ainu (attēlā)

8m32cvf7to65aac6wbq2.jpg

Lieki piebilst, ka Waze izmantots netiek (ja vien būtu pieejams), bet pāris reižu ir palaists Here Drive+

Pati Bite atbildēt nemācēja un solījās noskaidrot, kas tas īsti ir.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Nu es pamanīju, ka kopš tiem laikiem, kad pieslēdza to bezmaksas waze, man MP pateriņš nokrīta apmēram 3x.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Interesanti, ka arī man vienam numuram uzrāda lietotu Waze, kaut gan tādas aplikācijas telefonā nav :D

 

 



Vispār MB uzskaite ir kaut kāds baigi greizs pasākums, cerams, ka Eiropa tiks galā ar mājas tarifiem esot viesabonēšanā un pēc tam ķersies pie MB uzskaites, a tā ik pa pāris mēnešiem ieslēdzas neliels WTF pačekojot MB patēriņu.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, ka arī man vienam numuram uzrāda lietotu Waze, kaut gan tādas aplikācijas telefonā nav :D

Man tāda pati situācija uz viena andrīša. Vienīgā "navigācija", kas pa reizei tiek ieslēgta, ir google maps.

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
tumsasgars

Tā kā bite lēnām sāk atteikties no saviem principiem "Esam godīgā kompānija" https://www.youtube.com/watch?v=0HXPcEA-cYQ (mans citāts"Tu ko muļķis?"),tad jaieraksta šodienas bites telefona zvanu iznākumu. 

Mārketinga stratēģija ir laba lieta,bet ne tad,kad sāk itkā "kritzēt/nomelnot" citus,bet paši? Paši nav labāki.

Tāda liriskā atkāpe. , ,

Ja,tev zvana no Amigo,ZZ,Tele2 un aicina pāriet uz biti visdrīzāk tie nav meli,tev zvana Bites tele-Mārketinga cilvēki.
Liriskā atkāpe otrā daļa beidzas. . .

Piedāvājums: 6mēneši bites pakalpojumi(Vismaz mums piedāvāja "NR2") "Bezmaksas",ja tu uzreiz pārej.

Par to maksā pārējie useri,no savas kabatas(tieši tāpat kā ar zemgalda piedāvājumiem).

 

P.S. Liriskā atkāpe 3,Šī akcija NAV bites lapā,nav atrodama nedz twitter vai FB lapā un nav pieejama "Esošajiem" klientiem - ko vel kādreiz varēja piem NR5 variantā no tele2 esošie klienti izspiest.

P.S.2: Neko par to neesmu dzirdējis? ko nu? Ej,zvani! Un jautā,lai kompānija,kura izvēlas mārketinga stratēģiju "VISI KLIENTI MUMS IR VIENĀDI" tev dod 6m bezmaksas,savus pakalpojumus(Es gribēšu redzēt :D). :)

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kas tas bija, tumsasgars, a?

Mēģināju lasīt, bet izklausās pēc kārtējā tīņa, smagas "spaisa" intoksikācijas laikā. Vai alkohola reibumā. 

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
Kas tas bija, tumsasgars, a? Mēģināju lasīt, bet izklausās pēc kārtējā tīņa, smagas "spaisa" intoksikācijas laikā.

Centos interesanti pasniegt savu domu par zvanu no bites,kurā man piedāvāja 6mēn. bezmaksas Nr2,bet tas nav pieejams citiem klientiem(aka tiem,kuri lieto biti tagad). Bet dažādās komunikācijās "Bite" izsaka viedokli ka viņi izturas "vienādi" pret visiem saviem Jaunajiem un Vecajiem klientiem.

 

Tad,lūk,iepriekšējais teikums,kuru uzrakstīju,šo viedokli pilnībā apgāž.(un tādēļ beigās bija ierēciens)->>

 

P.S.2: Neko par to neesmu dzirdējis? ko nu? Ej,zvani! Un jautā,lai kompānija,kura izvēlas mārketinga stratēģiju "VISI KLIENTI MUMS IR VIENĀDI" tev dod 6m bezmaksas,savus pakalpojumus(Es gribēšu redzēt ). :D

:)

 

Es neesmu pret dažādu mārketinga stratēģiju pielietošanu,taču šeit vairāk vēlējos izteikt konkrēti savu viedokli par itkā bites pausto viedokli(VIDEOKLIPS) un darbībām,kuras notiek tam līdzās.(Jo parasti visi "besās" par tele2 izgājieniem,bet tik līdz kaut ko izdara kāds cits(bite),tad iestājas pauze. Viņi taču saka ka Izturas "vienādi",bet paši spekulē ar "Zemgalda" piedāvājumiem,tādā veidā bojājot kompānijas raksturīgo mārketinga stilu vērsto uz vienlīdzīgu attieksmi starp saviem klientiem(Vai tā būtu priekšapmaksa,vai pēcapmaksa).

Un ja uzmanīgi izskatītu klipu un izlasītu rakstīto varbūt saprastu,ko un par ko es rakstu. :) 

 

Tieši tagad izeju mārketinga kursus un varu par to brīvi spriest. /Man vienkārši patīk diskusijas/

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

Man kā reiz šodien kaut kāda ome zvanīja no Bites un mēģināja iesmērēt viņu pakalpojumus. Dikti bēdīga palika, kad es es pateicu, ka man pagrabā zonas nav.

Link to comment
Share on other sites

 

 

bites pausto viedokli(VIDEOKLIPS)

 

ievēroji, ka šajā klipā nav ne vārda ne par operatora sniegto pakalpojumu, ne par cenu.

faktiski šis ir tēla uzturēšanas klips.

 

Saturam nozīme ir tikai tādā mērā, lai cilvēkiem būtu par ko runāt, kad pašiem savas domas beigušās. //skat. piemēru ar TV: tiklīdz parādās sižeti par knābi vai politiķiem, tā ļaudīm tramvajos ir cepiens.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pacelšu mironi.

Vai man vienīgajam šķiet, ka Citādā Kompānija ir tā aizrāvusies ar paštīksmināšanos par savu "citādumu", ka neredz, ka aiz loga ir 4G 2014. gads?

 

Aizvien vairāk sāk atgādināt vienu filmu: "Ko Tu proti? Es esmu Sančo! Un? Vai Tu esi Sančo? Nē. Labi Sančo, bet ko Tu proti? Es esmu Sančo!"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@Roberts3, Tarifs labs cilvēkiem, kuri joprojām lieto Bite 5.55 sanāks lētāk un vairāk :D Bet vispār..nekas dižs jau nav.

Link to comment
Share on other sites

tas jau ir tikai vargs centiens nospert vel klientus no konkurentiem tjipa tiem kam nesaista atrs nets vai tie kas nesaprot starpibu starp edge un 4g :D

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kāds ir reāli ar savu telefonu notestējis visus 3 konkurentus vienā vietā ? Esmu lietojis vairākas reizes gan LMT, gan Bite, pa laikam no viena pārejot uz otru, un abiem ir labi plusi un mīnusi. Bet LMT ar savu 3g gan baigi neiepriecina, ok ja 4g aizies labā pārklājumā un par labu naudu, tad būs super!

 

Neliels tests, pārklājumā ap 100%, pilsētā Ilūkste! Rīgā arī kāds varētu uztaisīt nelielus mērījumus noziedojot dažus eur.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Nekādu problēmu pat laukos nav bijis ar LMT 3g/hsdpa, ātrāks par pieejamo pastāvīgo pieslēgumu.. un tie ir diezgan dziļi lauki tuvu leišu robežai :D

Link to comment
Share on other sites

nu tas zz plaans ko liek pretim TOTALAKA Hujina!!

kas gan ir musdienas 1gb ? :D :D ja vel to iedotu pa kadu 1eiro, bet pa 3.49 un vel kip baigaa super-akcija

 

 

Kad beidzot kads operators uztaisis paku ar unlimted zvaniem/sms un 10gb interneta pa 5eir menesi?

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

@@kmna, ar ko tad Bite labāka? 7.80€ par to pašu.. bezlimita zvaniem/sms+1gb.. ZZ tas pats sanāk 3.99+3.49€ = 7.48€

Link to comment
Share on other sites

ZZ ļauj FB un draugiem.lv browsēt pa velti?
Zinu jaunus un modernus cilvēkus ( :D ),kuriem rēķinā lielāko daļu aizņem samaksa par patērētajiem datiem. Telefonā redzams, ka lielākā daļa datu tiek tērēta draugiem.lv,FB,Instagram,Twitter. Šajā gadījumā tev pirmie divi ir par velti (tur jau pārsimts MB tiek ietaupīti) + 1GB. Ja šobrīd cilvēks Bitē maksāja ~12 euro mēnesī, lai apmierinātu savas sociālo tīklu prasības, tad tagad pa šiem ~8euro iegūst ne tikai neierobežotas iespējas browsēt 2 sociālos tīklus, bet arī +1GB.

Normāls tarifs atkarīgajiem :D

Link to comment
Share on other sites

mani vairāk interesē viena cita nianse - vai Bite būs laimīga ja es ar draugu vai FB apsi tur iegāzīšu 200+ fotogrāfiju albumu?

Link to comment
Share on other sites

Mani māc aizdoma, ka bite prot nodalīt trafiku, kas tiek virzīts paša appa darbināšanai, no trafika filmu/bilžu bīdīšanai caur šo appu.
Kā tas ir atrunāts konkrētā tarifa līgumā, nezinu/neinteresē - neesmu šī tarifa mērķauditorija.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu Bites klients, taču neticu ka šis ies cauri, citādi Bitei mīnusos dzīvotu, bet nu jā viņi taču ir Citāda Kompānija :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Koalīcija: tevi nepareizi māc tā aizdoma.

Šajos portālos hostētie dati ir bezmaksas. Saprotams, ka embedots youtube video ir par maksu. Kopš draugiem.lv ir bez maksas - rēķins ir jūtami samazinājies. Megabaiti turpina skriet tai aplikācijai, bet tas neparādās "megaprieku kontroles rīkā"

Link to comment
Share on other sites

 

 

Koalīcija: tevi nepareizi māc tā aizdoma. Šajos portālos hostētie dati ir bezmaksas. Saprotams, ka embedots youtube video ir par maksu. Kopš draugiem.lv ir bez maksas - rēķins ir jūtami samazinājies. Megabaiti turpina skriet tai aplikācijai, bet tas neparādās "megaprieku kontroles rīkā"


Nu skaidrīte :)  Tad jau labu labais tarifs priekš "sociāli aktīvajiem".
Link to comment
Share on other sites

Man personīgi pietiek ar 200-300MB mēnesī, ja nav kritiskās situācijas, kad vajag hotspotu taisīt dēļ darba problēmām. Bet zinu cilvēkus, kuri maksāja līdz šim ~12 euro mēnesī par tarifu plānu "nr.2 + dati", lai spētu sociālās vajadzības apmierināt. Kopš draugi/FB ir par velti - datu izlietojums ir pamatīgi samazinājies :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Citāda Kompānija

Priekš privātpersonas - super kompānija :)
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...