Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Atvaino, bet man Bite pārlieku atgādina vietu citu kompāniju, kura arī visu laiku apgalvo, ka ir Citādāka.

Tikai tās kompānijas produktus par lētiem nenosauksi.

 

Nav 4G mājas interneta viņu piedāvājumā - neinteresē.

Telefona vajadzības perfekti nosedz jebkurš operators, Bitei vēl nav pielecis ka galvenā cīņa par klientu ir pārvirzījusies citā lauciņā. Kurā viņi joprojām guļ.

Kad pamodīsies - vilciens būs aizgājis.

Viņu tīksmināšanās par saviem megapriekiem, HD voice, bezmaksas soc. tīklu apšu trafiku un citām minoritātēm nerada nopietna partnera iespaidu.

Link to comment
Share on other sites

Nav 4G mājas interneta viņu piedāvājumā - neinteresē.

 

Cik vispār procentuāli ir tādi, kurus interesē 4G? Par šī foruma apmeklētājiem nerunāsim. 

 

p.s.

 

http://www.lia.lv/statistika

 

tikai nav skaidrs, platjoslas mobilais internets skaitās 4G, vai 3G un 4G.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Procentuāli un potenciāli - gandrīz visi DSL klienti, vairums privātmāju. Mazo pilsētu dzīvokļi, kur optika nespīd.

Pie tam 4G jau nav tikai mājas neta prerogatīva, arī foņiem un planšetēm der.

 

Platjoslas viņiem skaitās 30Mbps un augstāk. 

No šāda aspekta, 20Mbps 4G pat nekvalificējas kā platjosla.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

Neesmu Bites klients, taču neticu ka šis ies cauri, citādi Bitei mīnusos dzīvotu, bet nu jā viņi taču ir Citāda Kompānija :sarkasms:

Vai tad viņi tā arī nedzīvo mīnusos? Viena tante teica, ka viņiem vēl nevienu reizi EBITDA nav bijusi plusos.

Link to comment
Share on other sites

Ar zaudejumiem izdevigi stradat, jo tad mazaki nodokli.

Link to comment
Share on other sites

Smalkā druka… :DD:

 

Ja ar Piektdienu aizraujies interneta sērfošanas mākslā, vienmēr ir iespēja to papildināt ar vēl diviem datu soļiem:

  • līdz 500 MB = 1,40 EUR;
  • līdz 2 GB = 3,40 EUR;
  • pēc tam = 0,04 EUR/MB
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gaidaam paaris eiro leetaakus konkurentu piedaavaajumus.

 

Un izlasiiju nevis "Dedzeer premium" bet "Dzer premium" un uz briidi apjuku. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Radās jautājums saistībā ar Godīgas Lietošanas Politiku: vai operatoram ir reāli izskaitļot, ka es esmu nošārējis netu no telefona uz planšeti? Dati, ko patērēju mēnesī ir niecīgi - kādi max 500-600 MB, neko nekačāju, abas ierīces vienlaicīgi nelietoju (tb. netu nebrowsēju no abiem vienlaicīgi), savienoju ar bluetooth, jo tas mazāk rij bateriju, kā hotspots ar wifi. Vispār kāds ir saskāries ar tās godīgas politikas piesaukšanu?

Link to comment
Share on other sites

@@Jorsh, pamēģinot neuzzināsi.. Bite ar to "godīgo politiku" smagi izcēlās bezlimita sarunu/sms ieviešanas ēras sākumā.. pa ziņu portāliem vīdēja vien.. tagad pieklusis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bite ar to "godīgo politiku" smagi izcēlās bezlimita sarunu/sms ieviešanas ēras sākumā.. pa ziņu portāliem vīdēja vien.. tagad pieklusis.

Nav vairs ienākošo zvanu bonusu, kā arī starpsavienojumu tarifi ir citi, līdz ar ko paši lietotāji dabīgā veidā ir palikuši ''godīgi''.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Radās jautājums saistībā ar Godīgas Lietošanas Politiku: vai operatoram ir reāli izskaitļot, ka es esmu nošārējis netu no telefona uz planšeti?
 

 

Protams! Pēc tcp/ip pakešu parametra TTL

http://en.wikipedia.org/wiki/Time_to_live

 

Izejot caur katru rūteri TTL tiek samazināts par 1. Paketēm no datoriem būs cits ttl, nekā paketēm no telefona. 

Bet nu ja gigabaitus nevilksi regulāri, neviens neaiztiks.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām arī LMT savu 4G, cik zinu, nevienam nav piegriezuši arī pie 1-5TB download'a mēnesī (zinu tādus 4 cilvēkus ar tādiem apjomiem uz 4G mājas netu), tā kā - hz - diez vai arī griezīs nost; Drīz BITE laidīs gaisā savu 4G un 4G Advanced!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Simsons2

Uzbampošu.

Ir kādam pieredze lai atšūtu telemarketerus/kur sūdzēties - citādi katru reizi kad cilvēks ir ārzemes un izmanto roamingu (Šim ir LMT) Bite atkal piešujas zvanot lai gan 101 reizi ir teikts ka negrib saņemt zvanus no viņiem?

Link to comment
Share on other sites

Ja ir skaidri un nepārprotami pausta vēlme nesaņemt komerciāla rakstura piedāvājumus, tad var vērsties ar iesniegumu datu valsts inspekcijā.

Link to comment
Share on other sites

Pa Jāņiem biju laukos. Ar senci aizbraucām makšķerēt asarus uz šejieni. Man vajadzēja piezvanīt.

Tā ari paliku ar abiem tālruņiem rokās, jo ne Tele2 , ne Bite tur zonas nav vispār. Situāciju glāba LMT.

 

Kaut kā šādi ar sakariem sanāca.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā ari paliku ar abiem tālruņiem rokās, jo ne Tele2 , ne Bite tur zonas nav vispār.

 

Cilvēki Latvijā ir tā izlaidušies, davaitje zonu pie katras peļķes tālākajos valsts nostūros... Rietumu pasaulē nekas tamlīdzīgs nenotiek- ārā no komforta zonas- nozīmē ārā no parastās sakaru zonas. 

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki Latvijā ir tā izlaidušies, davaitje zonu pie katras peļķes tālākajos valsts nostūros..

 

  1. Iespējams, es ar Tele2 trāpīju tajos 2%  kur viņiem nav zonas (Pēc Tele2 mājaslapas informācijas), par Bite nav informācijas
  2. Par to nostūri - Aizej un pasaki to acīs tiem cilvēkiem (zemnieki), kas tur dzīvo un baro tevi. Nostūris atradies.
Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Valsts tak ar to nodarbojas - LMT tur zona ir.

 

Ar to  es šajā pavedienā gribēju teikt, ka ja cilvēkam patīk atpūsties pie dabas, tad ieteiktu padomāt par rezerves tālruni ar LMT sim karti. Nepaliks bez sakariem.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Aizej un pasaki to acīs tiem cilvēkiem (zemnieki), kas tur dzīvo un baro tevi. Nostūris atradies.

 

Nevajag jau tik pārspīlēti uztvert...  

 

 

 

 

 Nepaliks bez sakariem. 

 

Arī LMT ir problēmu vietas, nav tā, ka viņiem visur 100% pārklājums. 

Link to comment
Share on other sites

Nu ja cilvēks visu savu dzīvi nepavada tikai, slīpējot lielāko pilsētu bruģi un ofisa krēslus, tad lietojams ir tikai LMT - to nu varu apliecināt par visiem 1000%, pašam regulāri darba izbraukumi pa visu Latviju un ne tikai.  Tikko esi tālāk no pilsētas vai  no galvenajiem ceļiem - ne trans, ne teļi vairs nav pieejami, toties LMT gan ir (nu ar ļoti retiem izņēmumiem).

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau tik pārspīlēti uztvert...

 

Tur apkārt ezeram ir kādas 3-4  mājas, pavisam netālu atrodas mazs ciematiņš. Tā nav nekuriene. Nekuriene sākas šeit

 

 

Arī LMT ir problēmu vietas, nav tā, ka viņiem visur 100% pārklājums.

 

Jā, manā komforta zonā nav LMT zonas, tāpēc lietoju Tele2.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Sorry, ienāca prāta, bija laba fantastika "Atnācēji no nekurienes"!

Link to comment
Share on other sites

Fruzz, priecājies, ka bite vai mele2 nepaņēma zonu un nesāki runāt par viesabonēšanas cenām :) Šitā ir tipiska šaize braucot tāltālu uz Alūksnes pusi - vēl fiziski esi iekš LV bet jau nāk sms - laipni sveikts igauņos u.c.

Link to comment
Share on other sites

RED

 

Par šo es nobrīnījos. Telefons vienu mirkli bija paspējis pieslēgties igauņu Tele2. Viesabonēšanas cenas priekš interneta, ko telefons paspēja iešņaukt - nekāda vaina. Vēl jo vairāk tā noderētu, kad man zvanīt vajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja akūti zvanīt vajadzēja, tad vēl.

 

A tā es igauņos parunājos, par pāris minūtēm pāris eiro faktiski klāt :) Parastais rēķins ir 7.90, tad bija kkas ap 9 par aptuveni 10 min sarunām viesabonēšanā kopā.

 

 

A vajadzēja tīklu manuāli pameklēt :)

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Fruzz Taja nekuriene ziemā  tele2 ar Nokia 5110 ļoti normāli darbojas neslēdzas pat pie KRievu operatoriem 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Es vairāk uztrauktos par LTC un LMT apvienošanu nevis par to, ka Bites tur viens naudīgs klients nomainīja otru.

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, ka neesmu lietas kursā - bet kas tieši slikts notiktos, ja LTC un LMT apvienotos?

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...