Jump to content

Bite karte un pieslēgums.


seyhee
 Share

Recommended Posts

nja.. gribi runāt un pēc tam maksāt, vai maksāt un pēc tam runāt..

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

pats esmu izvēlējies pieslēguma veidu, jo patīk sajūta, ka vienreiz mēnesī jāmaksā! Nekādas atjaunošanas kartes vai naudas beigšanās neīstajā brīdī!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es par pieslēgumu. Citādi smiekli nāk par cilvēkiem, kas izliekas nopietni, bet te pēkšņi beidzas kredīts...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Kas tā par ideoloģiju par nopietniem uzskatīt cilvēkus ar pieslēgumu?

 

BITE's priekšapmaksai pieejami tie paši tarifu plāni/ termiņi un iespējas, kas pieslēgumam. Atšķirība tikai - maksā pirms vai maksā pēc.

Link to comment
Share on other sites

Piedod, ka aizskāru Tavas jūtas.

 

Var arī nopietns cilvēks lietot priekšapmaksu, bet tad ir jābūt drošam ka nebeigsies kredīts. Citādi, tas izskatās ļoti skolnieciski.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Bite man pirms pāris mēnešiem beidza sūtīt rēķinu :(

Samaksāt sanāk tikai tad, kad šamie atgādina ar SMS.

 

Bet par topicu : jautājums ir mega stulbs. Kas labāk pašam patīk, to ņem. Starpība jau 1. atbildē nosaukta...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vienīgā starpība, ka pieslēgumam ir izmaksu kontroles ierobežojums, bet pirmsapmaksai tāda nav un lieto kamēr nauda izbeidzas. Ērtāk 1x mēnesī samaksāt rēķinu internetbankā, nekā slaistīties gar bankomātiem vai stāvēt rindā Narvesenā.

Link to comment
Share on other sites

Kas tā par ideoloģiju par nopietniem uzskatīt cilvēkus ar pieslēgumu?

 

Tā nu tas iegājies, es arī uzskatu, ka priekšapmaksas kartes ir vairāk jauniešiem, pensionāriem vai arī vienreizējām vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

Mõbijs

Lietoju bite 3.5 kā priekšapmaksu, bet tikai tapēc, ka nav regulāri ienākumi. Man patīk, zinu, ka mēnesi nav jāuztraucas vai pietiks kredīts. Būtu stabils darbu - ņemtu pieslēgumu.

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Vai tad Bitei vairs var dabūt kartes? Man liekas,ka ir tikai trīs veidu pieslēgumi.Bet var būt es arī kaut ko jaucu.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Manliekas nevar, bet tās BiFri, kas bija, arī paliks, ja vien neizdomāsi pāriet uz citu pieslēguma veidu.

Link to comment
Share on other sites

Ērtāk 1x mēnesī samaksāt rēķinu internetbankā, nekā slaistīties gar bankomātiem vai stāvēt rindā Narvesenā.

 

Priekšapmaksai tāpat viss notiek caur internetbanku, nekur nav jāslaistās. Pašam pieslēgums, sīkajiem priekšapmaksa.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Vispār ja priekšapmaksas kartei pieslēdz to 3,5 limitu, tad ir pieejami tie bonusi, kurus skaita par ienākošajiem zvaniem un lai MB internetā skaita nevis pa notērētajiem, bet pa minūtēm. Tā man būtu ļoti liela priekšrocība tikai dēļ lielās trubas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

ggg97, ne visām i-bankām ir tāda Bite Kartes papildināšana.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Vispār ja priekšapmaksas kartei pieslēdz to 3,5 limitu, tad ir pieejami tie bonusi, kurus skaita par ienākošajiem zvaniem un lai MB internetā skaita nevis pa notērētajiem, bet pa minūtēm. Tā man būtu ļoti liela priekšrocība tikai dēļ lielās trubas.

Nav gan nekādi tur ienākošo zvanu bonusi, līdzko pārej uz tiem BITE 1.49 vai BITE 3.47 tā viss atā BiFri makasa par MB un ienākošie bonusi.

Link to comment
Share on other sites

Kas tā par ideoloģiju par nopietniem uzskatīt cilvēkus ar pieslēgumu?

Tāpēc, ka nopietns cilvēks nepīkstinās, jo kredītā 5 santīmi palikuši, pieslēgums tādu situāciju nepieļauj. Nu bet jā, jums tur lauks viss ir savādāk, kompaktdiskus jau var nopirkt? :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nopietni cilvēki arī var lietot priekšapmaksas kartes, bet viņiem nav nepieciešams pīkstināt, jo nopietni ļaudis PIRMS sarunas savlaicīgi papildina kontu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Arī internetbankā var papildināt priekšapmaksas karšu kredītus. Šādi okarti uzpildu reizi gadā.

Ērtāk 1x mēnesī samaksāt rēķinu internetbankā, nekā slaistīties gar bankomātiem vai stāvēt rindā Narvesenā.
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks
Tāpēc, ka nopietns cilvēks nepīkstinās, jo kredītā 5 santīmi palikuši, pieslēgums tādu situāciju nepieļauj. Nu bet jā, jums tur lauks viss ir savādāk, kompaktdiskus jau var nopirkt?

 

Nopietns, jo ir pieslēgums? :D

Bērnības trauma, jo vecāki piešķīra tikai priekšapmaksu, tagad jābūt savādāk, jo esi liels!

Novērots, ka daudzi līdz 30 gadiem lepojas ar pieslēgumu. Vecākiem nav bijusi iespēja piespiedu kārtā baudīt priekšapmaksas pirmsākumus, kad nebija tarifu plānu. Līdz ar to zinu daudzus pusmūža cilvēkus, kuri izvēlas priekšapmaksu, jo tā ir lielāka brīvība un nepiesaistība vairākās formās.

Link to comment
Share on other sites

Līdz ar to zinu daudzus pusmūža cilvēkus, kuri izvēlas priekšapmaksu, jo tā ir lielāka brīvība

Vienīgā brīvība ir LMT pieslēgums Brīvība.

 

Kādreiz delfu komentāros ļaudis minēja, ka priekšapmaksa pasargā viņus no saistībām, bet tad rodas jautājums par komunālo pakalpojumu sniedzējiem un Latvenergo, kuri piedāvā tikai un vienīgi slēgt līgumu. Tādēļ sanāk, ka dzīve bez nekādām saistībām Latvijā nemaz nav iespējama.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Maped ņe moj, tikai saku viņu argumentus. Kā arī izbraucot uz ārzemēm var vienkārši aizmirst, nevis teikt operatoram, ka tik un tik mēnešus mob. nelietosi. Katrā ziņā par vienu līgumu/saistību mazāk uz pārējā fona.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gan priekšapmaksai, gan pēcapmaksai ir savi + / - Te nekāda sakara ar nopietniem/nenopietniem cilvēkiem nav.. priekšapmaksu izdevīgāk penšiem ņemt, jo tā līgumiski ir teorētiski mazāka saistība un ir izvēle.. papildināt kredītu vai ielikt mutē vai samaksāt par kko citu un atstāt sakarus citā plānā. Savukārt nesamaksājot par pēcapmaksas līgumu.. pastāv risks iekļūt visādās creditreformās u.c kantoru sarakstos..

 

Tāpēc jau katrs izvēlas pēc savām iespējām/vajadzībām..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

CAP, te gan ar priekšapmaksām ir viens liels sviests, ja nenorunā apmaksāto kredītu, bet derīguma termiņš atkarīgs no iemaksas apjoma. Atceros vienai kolēģei savulaik ZZ kredīts uzkrājās kaut kur pie 40Ls, jo maz runāja.

Link to comment
Share on other sites

Tikai nevajag liet par senčiem un tamlīdzīgām blēņām, ko tad lai pieauguši cilvēki dara, kas mobilos sakarus lieto no to pirmsākumiem? Benzīnu arī jūs lejat tikai paredzētā maršruta vajadzībām, un, ja sanāk izmest lieku līkumu, tad saucat evakuatoru, vai zvanāt mammai, lai papucis ņem benzīnkanniņu un brauc glābt?

Te runa ir par uzticēšanos, apmēram kā kādreiz "vīrs un vārds", kas mūsdienās ir pilnīgi svešs termins. Ja man jālieto priekšapmaksa, tātad es pats neticu, ka varēšu samaksāt, vai arī nevaru kontrolēt telefona lietošanu, kas parasti gan tiek attiecināta uz maziem bērniem un tādiem, kas strauji tādam līmenim tuvojas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Priekšapmaksai nav ne vainas! Kāda starpība vai tu samaksā 20nieku mēneša sākumā atjaunošanas kartes veidā, vai 20nieku mēneša beigās rēķina veidā!

 

Man te LTC pieslēgumam maksājumi tiek veikti faktiski avansā. Līguma nav. Līdz šī mēneša beigām tiek maksāts par nākamo mēnesi! Sanāk laikam priekšapmaksa?

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, un tāpat gandrīz visiem pieslēgumiem jāmaksā abonentmaksa/minimāla maksa par nākamo mēnesi uz priekšu un pēc tam tik pieskaita papildu tēriņus. Vispār nesaprotu pat ko te cepiens, esmu lietojis gan priekšapmalksas kartes, gan pieslēgumus, diži lielas starpības nav, tik nepatika, ka priekšapmaksas kartēm LV ir īsi lietošanas termiņi. Nu nav tā, ka priekšapmaksa domāta bērniem un līgums pieaugušajiem. Vienkārši vecāki saviem bērniem parasti sākumā izvēlās priekšapmaksas kartes, jo viņem nav skaidrs kur un kā tā nauda rodas un kur aiziet.

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...