Jump to content

Kā atslēgt LMT internetu telefonā?


varde5
 Share

Recommended Posts

iCentrā to izdarīt nevar? Cik izpētīju LMT lapā, tad 'trijnieku" ar SMS neatslēgsi. 076/twitter/AAC/dīleris tev palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

nu tad izmanto mans lmt, un atslēdz ko gribi!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

VIL, pēc cik gadiem/gadu simtiem parādīsies manslmt informācija par sarunām, īsziņām, notērēto trafiku? Cik noprotu, 21. gadsimta uzņēmums kā vienīgo ekstru spēj piedāvāt sarunu izdruku par atsevišķu samaksu uz papīra lapām.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau LMT sarunu izdruku var dabūt e-pastā. Un vēl detalizēto rēķina pārskatu (nejaukt ar sarunu izdruku) var dabūt arī bezmaksas. Pašam tāda nāk katru mēnesi pie Mans LMT pieejamā rēķina. Starp citu, cik bieži atjaunojas info par tekošo bilanci iekš IVR vai mansLMT?

Link to comment
Share on other sites

VIL, pēc cik gadiem/gadu simtiem parādīsies manslmt informācija par sarunām, īsziņām, notērēto trafiku? Cik noprotu, 21. gadsimta uzņēmums kā vienīgo ekstru spēj piedāvāt sarunu izdruku par atsevišķu samaksu uz papīra lapām.

 

Manslmt kopš pašiem pirmsākumiem ir redzams kopsavilkums par sarunām, īsziņām un megabaitiem gan lietotāja, gan visa klienta līmenī.

 

Sarunu izdruku var saņemt arī elektroniskā formā, ja vēlies. Saudzē koku, taupi papīru.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

VIL,

 

Es nerunāju par izdrukām, kas speciāli jāpieprasa klientu apkalpošanas centrā. Iebaksti bildē, zem kura linka es varu atvērt detalizētu sarakstu, ko esmu norunājis un kam esmu īsziņas sūtījis, respektīvi, kas sastāda minētos Ls 2.34. Vai nu man ir līkas rokas, vai kādu citu iemeslu dēļ es to nespēju izdarīt.

 

goa1em0ipq61gzr82sd2.jpg

Labots - Mr.Līkrocis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MansLMT ir redzams summārs kopsavilkums par saņemtajiem pakalpojumiem.

Par nelielu, bet taisnīgu samaksu uz epastu var pasūtīt detalizētu sarunu sarakstu, kur varēs redzēt VISU.

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

Pie citiem, kas piedāvā taisnīgāku abonēšanu un tarifus, tas tiek dots neprasot VIL pieminēto taisnīgo samaksu. Bet ko nu tur, nekas nemainās - VIL ar putām uz lūpām stāv un krīt par darba devēju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Hmm vakar pa miegam zvaniju uz lmt, bij jāsūta G - tikai neatceros uz kādu numuru "186" iespējams, man nepatīk ka nakia x2 pats lien netā un kopē visādus ovi uc. atjauninājumus.

Link to comment
Share on other sites

(mansLMT ekrānšāviņš)

 

Kā var būt pieslēgts Vietējais+ 2012. gada 1. jūnijā? Biznesa klientiem joprojām piedāvā šādu pieslēguma veidu?

 

Par nelielu, bet taisnīgu samaksu uz epastu var pasūtīt detalizētu sarunu sarakstu, kur varēs redzēt VISU.

 

Nelielu? 1,22 par šādu pakalpojumu ir nedaudz par daudz. 22 santīmi (nu labi, pat 36 būtu) gan būtu pieņemami.

 

liekas, ka "savādajai kompānijai" ir iespēja apskatīt savas sarunas - pa 4-5 gadiem esmu to iespēju izmantojis vienreiz

 

Ir, ir. Esmu izmantojis vairākkārt. Tikai jautājums, vai LMT norēķinu sistēma maz atbalsta šādu fīču.

Link to comment
Share on other sites

Nu LMT jau vecāka mobīlo kompānija, attiecīgi kā visi vecie negrib neko jaunu. Nu kā neatcerēties priekšapmaksas kartes utt. Gan jau beigsies ''taisnīgā samaksa'' kā beidzās swedbankai arī ''taisnīgā samaksa'' par konta stāvokļa apskati bankomātos. Lai gan... manās acīs tā LMT vairāk un vairāk zaudē tēlu. Nu tās abas pārējās lēni, bet stabili izgriež pogas tai vecākai. Nu nedaudz iesīkstējusi domāšan ka ''mes labākie'', kaut daudzās lietās abi pārējie jau sen apsteiguši. Ar šito saskāros kad biju paņemis testam modēmus no visām trim. Nu tālos laukos ko dod labs signāla līmenis LMT, ja abu pārējo ātrums par kārtu lielāks.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Par lmt..pieteicu portāciju 2 lmt numuriem,kā paredzēts,zvanija no klientu nodaļas apvaicāties kas par lietu?izteicu savu sāpi ar netiešu mājienu uz "īpašais4".. a ko lmt? ieteica man lai portējos uz amigo..būšot lētāk!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Elementāri, pārnes numuru no vienas kompānijas uz otru un laika atskaite sākas no 0. Pieslēguma veids ar vecām fīčām paliek spēkā.

Kā var būt pieslēgts Vietējais+ 2012. gada 1. jūnijā? Biznesa klientiem joprojām piedāvā šādu pieslēguma veidu?

 

Bet kā tas saskan ar mūsdienu kompānijas darbības pamatprincipiem, kur visu piedāvāto pamatpakalpojumu detalizēts apraksts piedāvāts bez papildus samaksas? Izskatās, ka pārmaiņas būs gaidāmas tikai tad, kad LMT būs 100% Telia Sonera īpašums. Lai gan dīvaini, ka Lattelecom pamanījies attīstīt šādu pakalpojumu. Laikam jau numura noteicējs un sarunu izdrukas ir ienesīgs biznesa veids, kuru spēj LMT izgudrot. Neticās, ka kompānijā strādā nekompetenti programmētāji, kas nespēj integrēt salīdzinoši vienkāršu atskaiti iCentra interfeisā.

Par nelielu, bet taisnīgu samaksu uz epastu var pasūtīt detalizētu sarunu sarakstu, kur varēs redzēt VISU.

 

EDIT: VIL nav pilnībā informēts par pakalpojumiem un to pieejamību. Tikai formulējums ir samudžināts un nav īsti lietojams abonentiem, kuriem ir vairāki numuri vai atrodas kompānijas sastāvā.

http://www.lmt.lv/la...rskats/apraksts

https://twitter.com/...248310648082432

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...