Jump to content

Kādas tumbas man piemeklēt šim pastūzim.


BLACK ALIGATOR
 Share

Recommended Posts

Kādu laiku atpakaļ, es dabūju jaunu pastiprinātāju NAD-304 Stereo Integrated Amplifier, 1993 gada ražojums.

Parametri....Izejas jauda: 35 vati vienam kanālam uz 8 omiem.

Slāpēšanas faktors:> 100.

Input sensitivity: 22mV (mc), 2.5mV (mm), 165mV (line).

Voltage gain: X17 (24.6dB).

Frequency response: 3Hz to 70kHz.

Signal to noise ratio: 77dB (mm), 106dB (line).

Total harmonic distortion: 0.03%.

Clipping power: 42 watts.

-:®:- 35W RMS -:®:- Rated distortion [ THD, 20Hz - 20kHz ] 0.03%

-:®:- Clipping Power 42W -:®:- Dynamic headroom +5.5dB

-:®:- IHF Dynamic Power x 2 at 8 ohms: 120W 4 ohms 160W 2ohms 200W;

-:®:- RIAA response accuracy : ±0.5dB

-:®:- Damping Factor [8 ohms, 50Hz]: > 100

-:®:- Input impedance R = 18kohms, C = 560pF

Kādus skaļruņus jūs man ieteiktu pieslēgt šim aparātam, jo es viņam biju pieslēdzis klāt 2 simtvatīgas tumbas kuras nenostrādāja puss minūti, ka bija nokautas, pat pīkstuļi sadega, tumbām aizmugurē bija rakstīts 100watts 4omh, un abas nosprāga, bet pastūzim pie povera, tam 24 voltu relejs atrubījās, nu tas it kā viņam skaitās aizsardzība.

Zemāk attēli par šo zvēru+

post-93416-0-13054100-1340914364_thumb.jpg

post-93416-0-38529600-1340914467_thumb.jpg

post-93416-0-24613000-1340914498_thumb.jpg

post-93416-0-47441400-1340914531_thumb.jpg

post-93416-0-73519100-1340914567_thumb.jpg

post-93416-0-27399700-1340914600_thumb.jpg

post-93416-0-47110900-1340914627_thumb.jpg

post-93416-0-79601500-1340914661_thumb.jpg

post-93416-0-78211700-1340914700_thumb.jpg

post-93416-0-98813200-1340914730_thumb.jpg

post-93416-0-10725100-1340914763_thumb.jpg

post-93416-0-27677700-1340914802_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bļ! Kur ir D_L kad šo tiešām vajag? Man vienkārši trūkst vārdu, gan par tofikstarteri, gan par D_L...

Link to comment
Share on other sites

paņem no Ogres Jāņa tās Dual plauktinieces, ja viņam vēl ir, būs kā kulaks uz acs

un nevajag skaļumu griezt uz pilnu ručku, kad invalīds jau sen iestājies, ja vajag mājās diseni uzrīkot, tam ir paredzēti citādi dzelži

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

Bļ! Kur ir D_L kad šo tiešām vajag? Man vienkārši trūkst vārdu, gan par tofikstarteri, gan par D_L...

nesapratu ko

 

paņem no Ogres Jāņa tās Dual plauktinieces, ja viņam vēl ir, būs kā kulaks uz acs

un nevajag skaļumu griezt uz pilnu ručku, kad invalīds jau sen iestājies, ja vajag mājās diseni uzrīkot, tam ir paredzēti citādi dzelži

ar vi'nu ir disene konkrēta tas ka arā var dzirdēt un tas ka arpusējās sienas drab
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tas "akūnais" 35 vatu "zvērs" vispār ir darba kārtībā, ka pīkstuļus dedzina nost, vai autoram vienkārši ir pataloģiskas problēmas ar dzirdi ar visām no tā izrietošajām sekām..?

 

P.S. Spriežot pēc tā, kas tur iekšā darās, kādas čaklās līkās rociņas tur ir tā neko padarbojušās...

Labots - S.Pidermans
Link to comment
Share on other sites

ā nē tad nevajag ņemt tos duālus, tikai sačakarēsi labu mantu

ar 35w pastiprinātāju nav iespējama "disene konkrēta", tu tās iepriekšējās tumbas nobeidzi ar nepietiekamas jaudas pastiprinātāju un nemākulīgu aparatūras pielietojumu, nopērc kādas cervin-vega tumbas un vislētāko ķīnīzeru pa pastiprinātāju, tipa omnitronic vai tml.

 

ak jā un to nad'u atdod kādam, kurš spēj viņu novērtēt un izmantot pareizi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Spriežot pēc posta- aizej uz maximu un nopērc sev acmi pa piečuku, būs tāda disene, ka sienas trīc!!!!!! :hunter:

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

ā nē tad nevajag ņemt tos duālus, tikai sačakarēsi labu mantu

ar 35w pastiprinātāju nav iespējama "disene konkrēta", tu tās iepriekšējās tumbas nobeidzi ar nepietiekamas jaudas pastiprinātāju un nemākulīgu aparatūras pielietojumu, nopērc kādas cervin-vega tumbas un vislētāko ķīnīzeru pa pastiprinātāju, tipa omnitronic vai tml.

 

ak jā un to nad'u atdod kādam, kurš spēj viņu novērtēt un izmantot pareizi

tu neesi vi'nu redz'ejis viņu darbība

 

Spriežot pēc posta- aizej uz maximu un nopērc sev acmi pa piečuku, būs tāda disene, ka sienas trīc!!!!!! :hunter:

ar plastmasenēm vari iet pa gaisu
Link to comment
Share on other sites

man pietiek ar to, ka esmu dzirdējis, klausi gudrākus onkuļus - nečakarē labu aparatūru, jo tumbas, kuras patiešām spētu ar to dzelzi taisīt konkrēto diseni, tu nevari nopirkt

Link to comment
Share on other sites

Cornholio

Stilīgs ventilators pielīmēts ar karsto līmi pie viena no radiatoriem... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu kads pārspējis visus - signālu uz pastiprinātāju padevis TAPE OUT _izejā_ :D

Bet redzot, ka ir ventilators lipināts klāt - tas pastiprinātājs ir sen nokauts.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Jā, te laikam vairs neko! :rus_roulette:

 

Kaut kādi bleķi, kas savieno PRE OUT un MAIN IN spailes, signāls tiek padots TAPE OUT spailēs...wtf? Autors pilnīgi neko nejēdz? Bet šito viņš drošvien atbildēt nav spējīgs! Tik zina to, kā pielikt nepareizas slodzes skaļruņus un priecāties par saviem 35W. Protams, DIY dzese ir ir vienkārši akujeķ....vienam kanālam! :wacko2:

Link to comment
Share on other sites

ja nokauti pīkstuļi - viennozīmīgi - pastūža jauda ir pārāk maza un klipings nokauj pīkstuļus. par ventilatori - magvaiers :D ventilators tam nīkulim neko nedos - viņam vairāk par 2x30W nav. . pērc PA pastūzi un tumbas. Ja pastūža jauda būtu par lielu - basinieki "izlidotu".

Link to comment
Share on other sites

Kaut kādi bleķi, kas savieno PRE OUT un MAIN IN spailes

 

Tas ir pareizi. MAIN IN aiziet pa taisno uz gala pakāpi apejot ieejas komutatoru un skaļuma / tembra bloku.

PRE OUT - izeja no komutatoru un skaļuma / tembru bloka. Var pieslēgt citu jaudas galu.

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

ja nokauti pīkstuļi - viennozīmīgi - pastūža jauda ir pārāk maza un klipings nokauj pīkstuļus. par ventilatori - magvaiers :D ventilators tam nīkulim neko nedos - viņam vairāk par 2x30W nav. . pērc PA pastūzi un tumbas. Ja pastūža jauda būtu par lielu - basinieki "izlidotu".

kā tad viņš man tagad darbina s-150 bez pārslodzes

 

Nu kads pārspējis visus - signālu uz pastiprinātāju padevis TAPE OUT _izejā_ :D

Bet redzot, ka ir ventilators lipināts klāt - tas pastiprinātājs ir sen nokauts.

kulēri pieliku tā prosta

 

Stilīgs ventilators pielīmēts ar karsto līmi pie viena no radiatoriem... :)

ar silikonu

 

man pietiek ar to, ka esmu dzirdējis, klausi gudrākus onkuļus - nečakarē labu aparatūru, jo tumbas, kuras patiešām spētu ar to dzelzi taisīt konkrēto diseni, tu nevari nopirkt

es nerunāju par konkrētu diseni es runāju prosta ka varētu apskaņot māju nēvis estrādi
Link to comment
Share on other sites

RRR s vai H 150 ir 8 omu tumba,s tās ko nokāvi - 4 - ir atšķirība ne ? 4 omus šis, kā tu nosauci "zvērs" nevar pavilkt, tāpēc jau pieliki ventilatoru :D prosta ja ? :D

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

ja nokauti pīkstuļi - viennozīmīgi - pastūža jauda ir pārāk maza un klipings nokauj pīkstuļus. par ventilatori - magvaiers :D ventilators tam nīkulim neko nedos - viņam vairāk par 2x30W nav. . pērc PA pastūzi un tumbas. Ja pastūža jauda būtu par lielu - basinieki "izlidotu".

bet tie basinieki jau izlidoja par ko iet runa viss kupols naher izprāga
Link to comment
Share on other sites

tu tak teici pīkstuļi ? kā var tik nesakarīgi rakstīt it kā kapronu pīpētu.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

RRR s vai H 150 ir 8 omu tumba,s tās ko nokāvi - 4 - ir atšķirība ne ? 4 omus šis, kā tu nosauci "zvērs" nevar pavilkt, tāpēc jau pieliki ventilatoru :D prosta ja ? :D

man tāda sajūta it kā tie tehniskie dati pastūzim ir nepareizi

 

tu tak teici pīkstuļi ? kā var tik nesakarīgi rakstīt it kā kapronu pīpētu.

sajaucu pīkstuļi tieši palika vesali, bet basa tumbas nosprāga
Link to comment
Share on other sites

kā viņi var būt nepareizi ? tur tak tikai viens tranzistoru pāris uz kanālu un mazs baroklis. ir viņam godīgie 2x35W uz kanālu un 40 pie klipinga un 10% THD :D brīnumu nav.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

kā tad viņš man tagad darbina s-150 bez pārslodzes

 

Autor tu domā, ka s-150 ir 150w ? :D Tām rrr ir ap 35w nominālā(rms) jauda, tāpēc arī viņas "velk" tavs pastiprinātājs.

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

Autor tu domā, ka s-150 ir 150w ? :D Tām rrr ir ap 35w nominālā(rms) jauda, tāpēc arī viņas "velk" tavs pastiprinātājs.

tad es ar 35w nominālajā jaudā atskaņoju muziku pa visu māju, tākā drab
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

nu tak lattelcom 100mbs

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Bez komentāriem, piekritīšu JDat- Kur ir DL, kad viņu vajag? Autor- ja dreb, tad drebini, aizej saskaldi malku, moš gudrāks paliksi, ka tev saka nav tas tavs pastiprinātājs nekas kruts, man 2 s-90 knapi istabu pieskandina, kur nu vel māju, un pastūzis man toč nav par vāju, s-150 rībina pa visu māju- nu varbūt ja dzīvo 20 kvadrātmetrīgā būdelē...

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR
(labots)

TE BIJA BEZJĒDZĪGS CITĀTS

 

ne 35

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Zābak, tu dzīvo kaut kādā katedrālē, ka s90 knapi pieskandina istabu? :shok:

Link to comment
Share on other sites

:D nu jau tu ar laid :D s-90 pieskandina knapi istabu?/ es uz tusiem nesu ārā s-90 un tad var 300 - 400 m attālumā mūziku klausīties.
Link to comment
Share on other sites

D-L laikam aizrāvies ar savām dienišķajām štellēm. Mēģināšu aizvietot.

 

Blje, nolaapiitie indigo kroplji. Visi, kuri kaut ko meegjinaaja tam tirlim abildeet. Ieskaitot, atvainojos, Oskaru. Atskaitot Gestapo....

 

Atvaino, Druņķi, ja es kaut ko ne tā. Bet iekšā ir tas.

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR
(labots)

TE BIJA BEZJĒDZĪGS CITĀTS KVADRĀTĀ

ko tu gribēji ar to pateikt Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Pafiltrē D_L attieksmi pret eeee..... šo visu. Sapratīsi. Vai, ticamāks, nesapratīsi.

 

Gribu (ceru), ka sapratīsi.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Šim puisim vislabāk derētu pažarnieku sirēna. Vislabāk mehāniskā- lai neizsper korķus. :beee:

Klusākas skaņas šams laikam nespēj uztvert... :yahoo:

 

lk-100a1.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

ne 35

S-150-nieces nominālā jauda akurāt ir 35 W.
Link to comment
Share on other sites

Janka, ir jau Tev kaut kur taisnība, bet tie pļurņiki sevi sāk parādīt pie ~ 100W. Tas pats attiecas uz S90, AS-35 un citām modifikācijām, kuru pamatā ir tas pats vecu vecais 35 (75) гдн....

 

Labs , maita, tikai žēl, ka tik atšķirīgs.

 

P.S. Savulaik (ap 1980~) tika taisīts kreštests. Pie 250W nācās atvadīties no pumpas. Tā gan švaka. Tai laikā pieejamās skaidu plates arī švakas.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Da nē, es dzīvoju 20 kvadrātmetru istabā, izteicienus, kā rīb sienas un tamlīdzīgus katrs uztver savādāk- man tas ir, tā lai bez kropļojumiem mūziku var sajust ar ķermeni(iekšas rīb).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...