Jump to content

Griidiniecu,vai daudz labaaku plaukta tumbu izveele,par to pasu cenu.


mariachi
 Share

Recommended Posts

Sveiki,veelos padomu par plaukta tumbaam pie Marantz pm 7004 pastiprinaataaja

http://www.idealo.de...04-marantz.html

gribaas jau griidinieces,skatijos Dali Ikon 6MK2,Monitor audio RX8,Canton Ergo 690 DC,tumbas izcilas,bet neiet budzetaa.Pa 200-300 eiro negribu,ir jau JBL par 150 eiro gb.Taatad plaukta tumbaam uzreiz cita cena,piem.

http://www.idealo.de...2-mk2-dali.html

http://www.idealo.de...itor-audio.html

http://www.idealo.de...803-magnat.html

Jautaajums,taadam pastuuzim tumbas liidz 1000 eiro?Paldies.

P.S esmu Vaacijaa,tapeec vaacu adreses.

Link to comment
Share on other sites

Par 1000 EUR jau var dabūt arī sakarīgas grīdinieces, it sevišķi ja Vācijā trāpīsi uz atlaidēm.

Plauktiniecēm, gan vajadzētu būt labākām, jo tur par to naudu nav salikti kaut kādi filtri un kaut kādi skaļruņi, lai nodrošinātu 3 joslas, bet 2 joslām ielikti labāki skaļruņi, arī filtros kāds labāks elements būs trāpījies. Protams, ir izņēmumi, kur pa skatu vai zīmolu vien jāmksā, bet skan kā 10x lētākas skandas.

Link to comment
Share on other sites

mariachi
Link to comment
Share on other sites

Aha. Uz Credo arī :)

 

(man viegli ieņirgt, man patlaban mājās 2 + 2 + 5.1 Phonar izstrādājumu skaits, bet Credo nav) :-(

Link to comment
Share on other sites

Jā, ar 1000 eiro uz Credo tiešām var tikai paskatīties.

Lai gan šopbrīd ebay.de ir vienas no iepriekšējās Credo paaudzes plauktiniecēm M100 pa 600 eiro.

Link to comment
Share on other sites

mariachi
(labots)

Laikam jau diezgan svariigi,telpas izmeers ir 17kvm.Un taakaa CD diskus vien nepiepirksi,gribeetos lai MP3 320kbs daudzmaz skan .Vai arii uz taadas tehnikas MP3 ir garaam??Domaaju Phonar Veritas kaa piemeeru.Pasam patiik Magnat Quantum 803.

Labots - mariachi
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Jēga pirkt tādu sistēmu(izņemot krāna stiepšanu), ja vēlies klausīties sabojātu formāt ?

 

"Sistēma ir tik laba, cik labs ir vājākais posms", "ķēde ir tik stipra, cik stiprs ir vājākais posms"

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Paslaik eiropas labakajos namos cenu kategorija lidz 1000 topa ir Tannoy revolution dc6t,kuru paslaik uz atlaidem var nopirkt par aptuveni 600 anglu fantikiem...

Pats shemoju finanses :moil: lai tiktu pie shim un tad man bus laime pilniga :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Tas, cik labi skanēs tas MP3, ļoti atkarīgs no paša atskaņotāja, kā tas to MP3 pārstrādā, un 320kbs netrennētai ausij būs tas pats, kas CD.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No mūzikas arī. Iespējams, kāds PF vai Nopflers skanēs sliktāk, tumc tumc muzonam tiešām 320kbps no CD neatšķirt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

mariachi

Tas noziimee,ka ir veerts nepazeelot naudinu,un nemt labu CD atskanotaaju,kurs atbalsta arii MP3 piemeeram

http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/3057903_-cd6004-marantz.html

Jaa un auss nav dikti trenneeta.... :)

 

No mūzikas arī. Iespējams, kāds PF vai Nopflers skanēs sliktāk, tumc tumc muzonam tiešām 320kbps no CD neatšķirt.

Tas priecee :)

 

Jēga pirkt tādu sistēmu(izņemot krāna stiepšanu), ja vēlies klausīties sabojātu formāt ?

 

"Sistēma ir tik laba, cik labs ir vājākais posms", "ķēde ir tik stipra, cik stiprs ir vājākais posms"

So teicienu biju dzirdeejis,tapeec visus komponentus skatos daudzmaz liidzveetiigus.MP3 man paliek otrajaa plaanaa.
Link to comment
Share on other sites

FLAC ir bezzudumu kompresijas formāts. MP3 ir ar zudumiem. Protams, FLAC samazina faila izmēru apmēra uz pusi tikai.

Bet un FLACam vajag specifisku atskaņotāju. Atsevišķie, tādi labi, ir tiešām dārgi. Var jau protams kompi izmantot, bet tad tur arī skaņas karti vismaz pa kādām 100 naudiņā vajadzēs.

Link to comment
Share on other sites

Bet ja nav disku, tad kāpēc vispār vajag cd atskaņotāju? Manuprāt tāda cd, kas spēlē flac failus no cd matricas, nemaz nav. mp3 gan spelēs jebkurš, laikam.

Lietots mazjaudas (lai ir kluss) piezīmjdators + dac izmaksās to pašu un varēs spēlēt jebko. Vai arī jāņem cd atskaņotājs ar ciparu ieeju. Galu galā nav taču problēma flac failus ierakstīt normālā audio cd formātā.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Pēc #13 komentāra liekas, ka autors klausās tuc, tuc un, tad var sanāk vilšanās iepērkot kaut ko tik kvalitatīvu, jo nebūs tas "tēsiens", ko vēlējās.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
mariachi

Sveiki veelreiz visiem muuzikas miilotaajiem!Pastaigaajot pa jeedziigiem muuzikas veikalaliem,sapratu,ka mans budzets labai skanai ir krietni par iisu.Marantz pastuuzi,nomainu ar Denon 1510+Denon CD 1510,tumbu budzets arii krietni izauga.Sanaaca paklausiities Canton 890,2 un Elac fs248,bija piesleegtas abas pie Yamahas 2000 amp+cd modeliem.Canton skana man lika vilties,bet Elac skaneeja apburosi,viss,augsas,vidi,bass bija kolsaals.Naakosreiz paprasiisu lai Elac piesleedz pie Denona....Vai kaads var kautko nokomenteet par Elac tumbaam?

http://translate.google.lv/translate?hl=lv&sl=de&u=http://www.hifitest.de/test/lautsprecher_stereo/elac-fs_248_1453.php&prev=/search%3Fq%3Delac%2B248%26hl%3Dlv%26biw%3D1280%26bih%3D620%26prmd%3Dimvns&sa=X&ei=568fUNXPN4r3sgatx4HQBw&ved=0CCIQ7gEwAA

Aaa un cena kas laikam nav mazsvariiga Elac bija 1298 eiro gb.

 

P.S klausijos Lana Del Rey CD

Link to comment
Share on other sites

Lana Del Rey protams skan labāk par dažu citu mūsdienu tumc tumc disku, bet nu tāpat sintētisks un sakompresēts. Tad jau Adele labāk skan, nemaz nerunājot par Blue Note vai Verve džeza vokālu ierakstiem vai kādu ECM disku... mans IMHO tikai. :D

Link to comment
Share on other sites

Es runāju tikai par ieraksta kvalitāti sava posta kontekstā. Par mūziku nediskutēju, LDR pēdējo reizi aizvakar pats no CD klausījos, patīk... bet lai skandas pārbaudītu, labāk lietot šo:

http://www.sa-cd.net/showtitle/180

 

bass gan tāds neartikulēts, bet 2 balsis, saksis, perkusija... un tas viss rakstīts pirms daudzdesmit gadiem analogi...

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Es parasti savos klejojumos pa hi-fi saloniem paludzu uzlikt Prince "when dove cry" un Dead Can Dance"Carnival is over" un man top puslidz viss skaidrs...trakakais kur es esmu bijis iekulies,tas ir salona kur bija Martin Logan akustika un kaudze ar Krell...kad dziesma gaja uz beigam bija bridis,kad biju jau gatavs prasit Prince autografu :)tik "dzivs"bija skanejums...vienigais tam skanejumam bija lidzvertiga cena nekustamajam ipashumam Ventspili :)

Link to comment
Share on other sites

mariachi

Nemot veeraa padomus tika iegaadaati dazi jauni CD un naakammeenes atkal jaabrauc testeet hi-fi tehnika.

Link to comment
Share on other sites

o jaa, CD diski visu izdariis tavu ausu un smadzenju vietaa. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

bet kaa disks var buut atskaites punkts ? cilveekam pat nebija sajeegas, kas kur jaaklausaas. kaads ko ieteica, un cilveeks to vienkārši pienjeema... ne jau ieteiceejs vai diski te pie vainas, bet gan skeptikjis kevins, kursh ir 99% paarliecinaats, ka arii shie diski cilveekam nenesiis pareizo atbildi, luuuk, shiis tumbas es jau sen gribeeju nopirkt, tikai liidz shim nesapratu .....

es jau nesaku, ka tas buutu slikti, ka kaada balss kaadaa diskaa uz kaadas akustikas taa ieskanas, ka cilveekam uzreiz taas kastes jaanopeerk, tas jau nav slikti. vienkārši taa komunikaacija sheit vairaak izskatiijaas peec taa---> pirkstinji gaisaa---> tagad man ir krutie diski ar ko testeet ....

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

mariachi

Peec Kevina ieteikuma,nopeerc skandas,atved maajaas,paklausies,kaa skan nepatiik,tirgo ebay pa pus cenu un peerc naakosaas?Ja nemineeju,miljonaars neesmu...Kas tad tavupraat ir jaaklausaas?

Link to comment
Share on other sites

jaaklausaas ir tas, kas pasham patiik, nevis pirmais, ko kaads iesaka [ te nav nekaada pretenzija pret Torni vai to ko vinjsh ieteica ] .

Pasaulee ir kaudze testa disku , kuriem ir detalizeeti apraksti, kur kas kaa skan un kaa kam ir jaaskan. Ja tu pienjeemi Tornja variantu, tad varbuut tu biji jau pie Tornja uz testu, un paklausiijies konkreetos ierakstus, un kaadu viedokli par tiem , lai saprastu, kas tad taas buus par nianseem, ko klausiisies vai testeesi taalaak konkreetajos salonos uz konkreetaam akustikaam

tikpat labi Oskars vareeja ieteikt veel 20 citus diskus, Party ir viedoklis, veel kaadiem 10 citiem ir citi ieraksti/ aspekti, kaapeec vinji klausaas tieshi tos , vai teste akustikas ar konkreetajiem ierakstiem. Staasts vienkārši bija par to, ka kautkaa neredzeeju, ka tev buutu kaads viedoklis par konkreeto teemu

Es esmu tikai par attiistiibu ...

Link to comment
Share on other sites

Pamēģina, ko viens iesaka, ko otrs, tad ar laiku arī savs viedoklis izveidosies.

 

Dzīvodams Vācija un operējot ar ierobežotiem līdzekļiem es tomēr pirktu ebay un turpat tirgotu nost, ja neapmierina. Lietotās tomēr var dabūt klasi augstāk, nekā jaunas. Tiesa, process diezgan ilgs, bet ne garlaicīgs. Jāvaktē regulāri. Forumos labas lietas arī uzpeld.

Interesanti, ka ebay Credo M100 pa 600 eiro vēl arvien ir piedāvājumā. Vai tas tiešām ir pārāk dārgi tām, jeb arī tās nav tik veiksmīgi izveidotas.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...