Jump to content

Jauns portatīvais dators izmet gļuku


kuliks
 Share

Recommended Posts

Labvakar. Šodien nopirku portatīvo datoru ar Windows 7. Taču ieslēdzot to pirmo reizi izmet šādu paziņojumu:

 

 

reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key

 

Es nesaprotu ko darīt, jo nekas nenotiek un es tak pirku ar Windows7 un visam bija jāaiziet bez šitiem mēsliem.

 

Izslēdzot un atkal ieslēdzot datoru un spiežot esc izmet šādu logu 2. bilde. Tālāk izvēlos enter setup un atveras sekojošais 3. bilde:

 

Ko darīt tālāk nesaprotu, jo līdzi nāk tikai kaut kāds driveru disks

 

Laikam jānes atpakaļ un bodi ?

post-81370-0-84985200-1342463396_thumb.jpg

post-81370-0-59442300-1342463614_thumb.jpg

post-81370-0-53895800-1342463736_thumb.jpg

Labots - kuliks
Link to comment
Share on other sites

atskrūvē apskaties vai cietucis vispār ir vietā. bet ja tu esi pircis kompi kur windows 7 ir iekļauts iekšā, tad ej uz turieni kur nopirki kompi un saki, WTF :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Biju pie paziņas un šis apstiprināja manas aizdomas - cietais disks neatrodas. Aizvedu atpakaļ uz veikalu un šie solās apmainīt pret citu. Jāpagaida līdz 17.00 vakarā, ta redzēs kas būs. Nobildēju datora kasti ar visiem sērijas numuriem un arī pašu daru ar w7 atslēgām, lai šie neizdomā uz servisu aiznest un vakarā iesmērēt kā jaunu :) Šitā man gadās pirmo reizi

Labots - kuliks
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tad HDD nav vispār iekšā vai jau paspējis nosprāgt?

Link to comment
Share on other sites

Mjā. Pokemoni pat nesajēdz, ka cietnis nav vietā. :D

 

k pirku ar Windows7 un visam bija jāaiziet bez šitiem mēsliem

 

Ne vienmēr Bils spēj glābt pavieglākus prātus.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Mjā. Pokemoni pat nesajēdz, ka cietnis nav vietā. :D

 

 

 

Ne vienmēr Bils spēj glābt pavieglākus prātus.

 

Tu gudrīt ar savām asprātībāb ej grrrr. Es priecājos, ka Latvijā ir cilvēks, kas spēj no acu uzmetiena datoram pateikt, ka nav cietnis. Žēl, ka nepubliskojies.

 

Esmu prasts lietotājs un dators man ir darba rīks nevis pielūgsmes objekts, un man neinteresē vai kaut kāds ķīnietis kaut ko aizmirsa pielēgt vai ielikts ( parasti es pērku saliktu datoru un ar skrūvgriezi nelienu kur nevajag ). Varbūt tu esi grrrr, kas nopērk datoru un pirmais, ko dara ir izjauc pa detaļām un skatās vai kas netrūkst.

 

Datoru apmainīja pret citu, veikals 2u.lv . Arī veikalā vecis teica, ka viņš ir starpieks un atbildību viņš praktiski nenes ( viņš , protams, atvainojās un uzreiz piedāvāja naudu atpakaļ vai preces maiņu. Viss notika civilizēti un bez liekiem pārdzīvojumiem. Visdrīzāk tas bija ražotāja brāķis.

Labots - Žaks Kustō
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu visticamāk jau, ka cietnis tur iekšā bija, tikai nestrādājošs. Brāķis visiem gadās, kāpēc no tā "viedajiem" jātaisa tāds tracis?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...