Jump to content

Paliktnis pelei


Odisejs
 Share

Recommended Posts

Sveiki, iegādājos optisko peli, un vecais paliktnis galīgi vairs nestrādā kā vajadzētu - kursors slīd un nereaģē kā nākas. Esmu jau noskatījis pāris paliktņus no Steelseries, varbūt ir kāds, ko iesakāt īpaši? Esmu tāds vidējs geimeris, neko baigi šiko nemaz nevajag, bet Dark Souls nāk ārā un vajag peli cik nu labi strādājošu cik iespējams :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nekādu prasību nav bijis pret paliktņiem, galvenais, lai nav no tiem spīdīgajiem.

Link to comment
Share on other sites

ieej maximā un pa 99 saņi nopērc melnu vienkrāsainu auduma paliktnīti, ideāla štelle.

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Maksimā pa 0,99 ir OK palikņi, bet man pašam ir Steelseries - arī melns, auduma - tas ir plānāks, smagāks un "gumijotāks" par lētajiem. Ja vari atļauties - ņem Steelseries (tā nav reklāma! :D ).

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Steelseries ir ļoti labs.

Ņem tikai normālu izmēru, teiksim 320мм x 285мм

2мм biezs

Maksā sākot no 6ls.

 

QCK mini ir sieviešu izmērs. Ja to ņemt, tad obligāti rozā krāsā, kas attēlo īpašnieka būtību. ;)

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

asaris555

Man ir 320мм x 285мм a4tech paliktnis. Nekāda vaina.

Bet nu nosacīti QCK mini sieviešu izmērs- atšķirībā cik DPI ir pelei. Ja daudz, tad QCK mini ir pietiekami. Ja maz, tad ftw ir razer 1mx30cm paliktnis :D

Šis- http://www.ebay.de/i...=item3a76bef53d

Labots - asaris555
Link to comment
Share on other sites

Kas par peli ,kurai spešal jāpiemeklē paliktnis ?

Ir bijušas tamlīdzīgas problēmas ar vecām optiskām pelēm(ražošanas pirmsākumos).

Pašlaik lietoju Logitech M525(nav gan gameru).

Strādā uz gaišas koka rakstāmgalda virsmas,zem ieslēgtas galda lampas,nav nekādu bremžu vai slīdēšanas :).

Link to comment
Share on other sites

Lietoju A4Tech X6, lēta pele(~5Ls), pirms kāda laika lietošanā bija A4Tech X7, kura pēc formas ir tāda pati, bet skaitās krutāka. Uz razer sphex paliktņa nekāda starpība.

 

Kad nomainīju 1ls maksimas paliktni pret razer sphex - kā diena pret nakti!

Link to comment
Share on other sites

Optiskajām pelēm "nepatīk" krāsaini tepiķīši. Īpaši ja ir krasas krāsu maiņas. Tajā vietā kursors mēdz aizlēkt ellē ratā pa ekrānu.

Manā skatījumā vislabākais ir drēbes paliktnis, vienkrāsāins.

Link to comment
Share on other sites

man ar logitech 500 + kaut kāds, uz krāsainajiem, papīra lapām un audumiem slīd, ņemšu vien steelseries kādu

Link to comment
Share on other sites

jarajara

ir pāritis razer mantis un corepad c1. visi lielie. patīk ka roka siltumā. vecākais razer ilgdzīvotājs. iesaku .

Link to comment
Share on other sites

Tā jau gluži uzreiz ieteikt arī nevar t.i. dažiem patīk "cietie" varianti, kur kā pa ledu slīd, citiem patīk drēbes variants, nedaudz kontrolētākas peles kustības paliek. Jebkurā gadijumā jāskatās arī kā peles paliknis slīd uz galda virsmas(vai gumija pietiekoši notur uz galda virsmas uz vietas palikni). Tālāk jau QCK, Razer, Steelseries, Saitek u.t.t. ir paša izvēle, palikņa izmērs tai skaitā.

Link to comment
Share on other sites

jarajara

cietajiem viena problēma. pelei kājiņas beržas nost. paliktnis visu laiku jānoslauka, superglide jālieto, bet vienalga. nu ja atļauties un dabūt var pelēm skates , tad ok. kaut arī tirgus skeitiem un cietajiem paliktņiem tāds jocīgs palicis. bija lielākas izvēles iespējas.

p.s. razer cietais paliktnis ar plaukstas atbalstu man patika vislabāk, bet nosaukto iemeslu dēļ netiek lietots. stāv kā suvenīrs.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Ja cilvēks saka, ka ir vidējs geimeris. Mēs nezinam kādas spēles viņš spēlē, bet ja šuterus un varbūt pat online, tad QCK mini un augsts DPI nav viņam domāts, ja vien nav viens no tiem, kurš katru otro sauc par čīteri.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...