Jump to content

Iesakiet mid-range android trubu.


Zābaks���������™
 Share

Recommended Posts

Jaunzems

Kas tas pa htc droīdu tik draņķīgu? Samsung kvalitāti īsti par kvalitāti nevar nosaukt.

Es domāju, ka pēc šī komentāra tev vairs nevajadzētu atļaut izteikt "domas".

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

??? Aizskāru tavu viedokli par samsungu? Par htc- gribēju zināt, par kuru modeli tik sliktas atsauksmes, tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Par visu One sēriju ir sliktas atsauksmes. Ļoti, ļoti daudz brāķu. Nu labi par One V nekas īpaši nav dzirdēts, bet par One S un One X gan.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Nezinu, ko Samsung īpašnieks bērnībā ir izdarījis Zābakam, bet kaut kā es to sūdīgu kvalitāti samsungiem neesmu novērojis. Ja jau esi cirvis, un ar telefonu taisi vaļā alus pudeles un sit naglas iekšā, tad tur nekāda kvalitāte nepalīdzēs.

Drīz jau būs gads, kopš manā īpašumā ir S2, un ir tādā stāvoklī, ka var tirgot nost kā jaunu :) Kaut gan, ir kritis pāris reizes, un tiek nesāts kabatā visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Tādus rūtotājus un kustomromotājus kā tu garantijas darbnīcas sūta nah. Un pareizi dara.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Jau kādu laiku ir īpašumā HTC ONE V.

Diemžēl nav bijis iespēju tā nopietni salīdzināt ar kādu citu marku, bet par šo varu teikt - aparāts strādā pietiekami naski.

Kāds noteikti vaicās - kāpēc ne 3. galaksija, varu teikt - HTC ONE V ir "mans mīļākais izmērs"! :)

 

p.s. Aķis gan varēja būt ietilpīgāks, bet tas jau ir sakāms par daudziem viedtālruņiem...

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Samsung kvalitāte ir plastmasīga, tāpēc man ši tik ļoti nepatīk, tāda sajūta, ka kvalitatīvus( vismaz korpusa ziņā) telefonus mūsdienās ražo htc un apple.

Samsung man vienkārši nepatīk, liekas pretīgi tādu rokās turēt. Tāpēc uz samsung nemaz neskatos, viss, miers.

Jauns pavērsiens ar x8, tāpēc, ja kādam ir lieka x8 bača, laipni lūgti pm.

Link to comment
Share on other sites

Jaunzems
voK4A.jpg Labots - Jaunzems
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
imperial

Dabūsi man Latvijā par tiem 100 poundiem unlockotu? Ja nevar, tad neiesaki...

Ir tāds jauievedums kā "pasts" un ja ir kāds paziņa UK,tad mierīgi var atvest uz LV,kad brauc mājās,nav tik smaga un liela tā kastīte.

Par unlock,var iet tajā pašā veikalā un palūgt,lai unlocko,vai tieši pērkot pateikt,lai unlocko...Vārdu sakot-nav problēmu ar to.

Ja Tevi neieinteresēja ši ideja,tad tas nenozīmē,ka kāds cits neizmantos šo iespēju.. Es izmantoju šo piedāvājumu un man tas izmaksāja 105poundi un esmu 90% apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Viss, beidzam cepties, paņemts one v, sajūtas turot ikdienā- izcilas, telefonu patīkami turēt rokā, ar bremzi neesmu saskāries, kad iznāks normāls cm11, uzlikšu to (šobrīd nedarbojas video ieraksts.) Alumīnija korpuss rada patīkamas sajūtas, katru reizi, kad paņemu telefonu rokā, telefons ir ļoti skaists, izskatās pieklājīgi, man ir melnā versija :spruce_up: . Bremzes vēl neesmu atradis, rams tāds papilns parasti, bet par to varetu pateikties tam, ka htcsensu nevar nonest, un man strādā vienaicīgi gan sense, gan apex, bet tas izmainīsies, kad uzinstalēšu cm11. Esmu laimīgs! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...