Jump to content

Plašu atskaņotāja vāka pulēšana


Recommended Posts

Long John

Eļementarno, Vatson... :yahoo:

Papriekš ar smilšpapīru- pēc vajadzības, no rupjāka uz smalkāko.

Pēc tam pulēšana uz flaneļa pulējamās ripas, izmantojot dažādas pulējamās pastas.

Viss dikti vienkārši, tik jāzin nianses. Bet tās 3 vārdos nav iespējams apstāstīt.... :shok:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Galvenais - lēni un ar baudu. Ātri nesanāks, nav koks. Pie lielāka ātruma tas akrils sāk kust un tad ir tūdi :)

Link to comment
Share on other sites

Par smilšpapīru viss skaidrs. Kuras pulējamās pastas konkrēti rekomendējat?

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Long John

Man Ogres provincē lielas izvēles nav. :resent:

Šo to ar mīksto GOI, šo to ar smalko pastu autokrāsas pulēšanai (kautkādi 2,50 Ls par tūbiņu autobodē)

Vispār jau tehnoloģiju var meklēt I-netā- tas pats princips, kā plastmasas autolukturu pulēšanai (utml plastmasai) vien ir.

Link to comment
Share on other sites

tiesa, vāks ir pēdējais, kas atskaņotāja skaņu ietekmē ;-) adata, galva, sakaltusi smēre daudz lielāku ietekmi dod. Nu, ja tikai skatās, tad gan :)

Link to comment
Share on other sites

Long John

Saņurcītas bikses jau arī vīrišķību daudz neietekmē.... :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Pastu nopirku, rīt pulēšu. Tomēr man ir svarīgāka problēma ar konkrēto atskaņotāju(direct drive) - nevaru noregulēt precīzu ātrumu, visu laiku nedaudz variē uz priekšu un atpakaļ. Kas parasti ir pie vainas, ja ir šādi simptomi?

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Konkrēto atskaņotāja modeli studijā, lūdzu.Tad, balstoties uz pieredzi, kaut ko pateiksim.

Link to comment
Share on other sites

purva bridejs... vai tik Tu neesi tas pats Dormeo matracis?, vai kristers42 :)

 

Visdrīzāk C jānomaina (mazās elektrolītu muciņas). Eļļot tur īpaši daudz nav ko... disks ir uzsēdināts pa taisno uz motora ass.

Link to comment
Share on other sites

Guest Dormeo Matracis

Nodod otrreizējai pārstrādei un nopērc normālu aparātu. :)

Link to comment
Share on other sites

Melvin, paldies par padomu, nomainīšu. Dormeo matraci, ej labāk izgulies, Ārija (salīdzinoši) nemaz nav tik slikta.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ārija (salīdzinoši) nemaz nav tik slikta.

 

Lai kaut ko objektīvi salīdzinātu jāievēro virkne nosacījumu. Tas, ka kaut kādā sķūnī kaut kāds vecs pioneer ar beigtu adatu neskanēja ne pēc kā - nav salīdzinājums. Konkrēti modeļus, lai nesanāk cilvēku maldināšana.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Ārija (salīdzinoši) nemaz nav tik slikta.

 

salīdzinoši ar ko? viņai vāka pulēšanas vietā daudz vairāk palīdzētu directdrive shēmas ārstēšana, pat ar visu to un uzliekot normālu galvu viņai būtu kur augt līdz lētajiem japāņiem

Link to comment
Share on other sites

Salīdzinot ar citiem padomijā ražotajiem atskaņotājiem. Normāls sākumlīmeņa atskaņotājs.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Partyman

Lai iegadatos piem. no Long Johnn atskanotaju par 35-55 ls ir janobriest?????Tad ka Tu nobriedi lidz shim forumam?Tads pats klauns te interesejas par :"Stereo sistema mazai istabai (~10kv.m.) lidz 500,-" un pat bija sataisijies iet kautkur un kautko skatities...bet protams pazuda ar galiem un par realo rezultatu(kads protams nebija)nekadas atsauksmes neuzrakstija...

Link to comment
Share on other sites

Es teicu, ka popovenes ražojumi ir labākais, kas var būt? Nē. Es prasīju padomus labāka atskaņotāja iegādei? Nē. Kas jūs purgenu saēdušies, ka bezjēdzīgi pļūtat? Esmu dzirdējis gan audiosistēmas par ntajiem tūkstošiem, gan kitajozu all in one 999999W PMPO kasti un labi zinu, cik salīdzinoši laba/slikta ir Ārija.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Partyman

nu ja vel nezinaji,tad varu paskaidrot,ka muzikas centri un radiotehnikas razhojumi shaja foruma netiek nopietni apspriesti,drizak to ipashnieki :)...

Link to comment
Share on other sites

Sviests kaut kāds...

Ārija-102-Stereo nav nemaz tik slikta. P-ts.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Esmu dzirdējis gan audiosistēmas par ntajiem tūkstošiem, gan kitajozu all in one 999999W PMPO kasti un labi zinu, cik salīdzinoši laba/slikta ir Ārija.

 

Tad varēji arī uzrakstīt tādu nelielu rezumējumu, kas labāk, kas sliktāk ir Arījai utt. Plika muldēšana labāks/sliktāks bez argumentiem ir garām. Modelīšus tām sistēmām pa ntajiem tūkstošiem arī varēji uzrakstīt, apstāstīt kā skan. Padalies, visi jau tādas nav klausījušies, citādi liekas, ka tu spraud batonu :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

nu ja vel nezinaji,tad varu paskaidrot,ka muzikas centri un radiotehnikas razhojumi shaja foruma netiek nopietni apspriesti,drizak to ipashnieki :)...

 

Par mūzikas centriem skaidrs, bet kāda vaina Radiotehnikai? Piemēram, akustiskās sistēmas ir labākās, kas pieejamas, ja ir ļoti ierobežoti līdzekļi un vajag kaut cik sakarīgu skaņu. Tā pati Ārija ir laba kā pirmais plašu atskaņotājs, pirms pērk ko nopietnāku(ja Fedjam, kurš rūpnīcā kopā lika, bija labs garastāvoklis un salikts kvalitatīvi). Magnetofoni gan visi ir pēdējie sūdi, bet pastiprinātājus ir grūti atrast normālā stāvoklī.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Salīdzinot ar citiem padomijā ražotajiem atskaņotājiem. Normāls sākumlīmeņa atskaņotājs.

 

atļaušos nepiekrist, viņam pat jaunam no rūpnīcas iznākušam mēdza staigāt ātrums, tad jau pat stabilāks bija tā paša remr'a ražotais idler drive variants, par nulltās klases arktūriem, korvetiem etc nemaz nerunājot, bet tie jau arī nevelk līdz kapitālistu salikšanas kvalitātei

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Ir gan tā ārija tāds hipsteru aparāts - aļa plates moderni - tagad vecās klausīšos un visas meitenes brīnīsies. Plastmasas vannīte ir tā ārija + tā bīdāmā atsvara sistēma + izdilst korpusa "ala" sudrabs vietās, kur vāks sitas pie korpusa. 90% visām ārijām. Man ir arī laukos viena ārija, kā mēbele - tāpēc zinu ko saku. Ja grib nopietni klausīties plates un neinteresē visu laiku "čikāties" - es ieteiktu ņemt ko labāku par āriju. un tās 30 gadus vecās krievu galvas jāmaina nost, jo ir padilušas, netīras un izkaltušas, ja domā par kvalitāti nevis "hipterismu". Man personīgi nepatīk ārijas "plastmasīgā" konstrukcija. Jā ārija ir labāka par visiem tiem jaunajiem lenco usb, pioneer un sony plastmasniekiem par 100ls, bet sliktāka par vecajiem labajiem rietumu aparātiem. ārija bildēs izskatās nopietnāka nekā dabā :D

 

nu ja cilvēks klausās nostaļģijas pēc vecās plates vai kārto kolekcijai to aparātu - tad ok. bet man jaunu 15ls vērtu plati uz šāda aparāta negribētos likt :D

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Pārāk jūtīga tai Ārijai tā galva, pietiek noiet garām un viss dzirdams. Reaģē uz vismazāko satricinājumu, kas man galīgi nepatika. To čuguna pankūku arī bija praktiski neiespējami uzsēdināt uz vadošās ass taisni. :) Viņa pati arī bija līka. Dzirdēt varēja ideāli katru sīkāko sprakšķi. Es no šāda aparāta galīgi nebiju sajūsmā. Normāli atskaņotāji arī skanēja pavisam savādāk, daudz labāk, pat neskatoties uz "belt drive". Nu vāks Ārijai vispār krimināls.

Link to comment
Share on other sites

ne galva jūtīga - bet maza masa - neslāpē vibrācija - dreb kā "puņķis". jā diski ir līki - manai arī biku līks. ir dažādas modifikācijas - gan diskiem gan motoriem. jaunie diski liekas bija vieglāki=sliktāki.

 

nu skanējumu visvairāk ietekmē galva + regulējums. uzliekt kaut lētāko AT95E (25eur ) ar eliptisko adatu - diena pret nakti.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu ja, tur vajag citu galvu, tas gan. Ārijai uz defaultās uzliekot lielāku svaru platēs tomēr sāka parādīties dziļas vagas un plate jau principā skaitījās bojāta. Tas uz aci bija ļoti labi redzams. Klausoties uz cita aparāta tas arī uzreiz bija jūtams, plates skaņa izmainījās uz slikto pusi. Pašas plates kādreiz baigo piķi maksāja... es ne par "Melodija". :)

Link to comment
Share on other sites

nu tagad jau arī plates nav lēts prieks. sākās no 10ls +-....

Link to comment
Share on other sites

protams, ka var Ārijai piepūst korpusu ar putām, pie dibena pielīmēt svina gabalu, u.t.t. , uzlikt pašu uz kapakmeņa, bet vai tas ir vajadzīgs, ja par naudām sākot no 25Ls var dabūt normālu aparātu . Lūk, man te ir viens Mitsubishi ražots Teleton P-330; ar jau platmasas gabals, bet smagas plastmasas, S-tonearm ar SME headshellu, normāla SANYO galva, un skan. Nu, pa 25 protams to neatdošu gan, bet ne jau kosmosā cena. Pilnīgi adekvāts aparāts, lai Melodiju un citas vecas plates klausītos, un pat jaunas, jo adata tak jauna.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, domāju, un tomēr neizdomāju, kāds labums no makrofleksa iepūšanas atskaņotājā. :D

Link to comment
Share on other sites

nu putas dempferētu korpusa vibrācijas, nebūtu kā ļumīga plastmasas pusdienu kārba...tikai vai neuzpūstos tā bundža :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...