Jump to content

Palīdzi atrast šo wallpaper


Kitai
 Share

Recommended Posts

martinno

Vecīt, man mājas kompī ir šis. Vienīgi mājās būšu diezgan pavēlu... Bet ja vajag, iemetīšu Tev ar viņu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

uzsūti lūdzu, armand [at] inbox [dot] lv ;)

bet es zinu, ka viņam bija kaut kāds speciāls nosaukums un netā atrast varēja dažādās rezolūcijās.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

jēj, pareiz stabilis - big thanx. kruta bilde. kam vēl patīk? :D

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis par walpapīriem.

Vislabāk tomēr melns fons. Bez bildes.

Tāpat to bildi neredz, kad strāda ar datoru. Tad kāda jēga no tā ? Vē - uz raiba backgrounda desktopa ikonas nav pārskatāmas.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

makšķere turpmākiem topikiem:

 

1) uztaisam skrīnšotu

2) iemetam google image search

3) profit!

 

šeit galu galā ir IT fōrums, nevis calis.lv, jedritvai :)

Labots - usver
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

100debija

stulbi, bet esmu taisījis wallpaperus no yt ar prtsc no pilnekrāna hd režīma :TBS:

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis par walpapīriem.

Vislabāk tomēr melns fons. Bez bildes.

Tāpat to bildi neredz, kad strāda ar datoru. Tad kāda jēga no tā ? Vē - uz raiba backgrounda desktopa ikonas nav pārskatāmas.

Kad strādā, tāpat to bildi redz - neba nu visi monitori visu laiku ir pārbāzti ar logiem :D Vot ikonas uz desktopa gan es nesaprotu - miskastei vieta ir zem izlietnes, nevis uz desktopa.

 

makšķere turpmākiem topikiem:

 

1) uztaisam skrīnšotu

2) iemetam google image search

3) profit!

4) go to "3)" :)

Agrāk, kad googlei šīs fīčas vēl nebija, reizēm searchoju bildes tineye.com, bet nu jāatzīst, ka google ir nesalīdzināmi labāka. Lai gan līdz pilnībai vēl jāaug - 1x mēģināju sagooglēt, kādus ziedus esmu nopircis - nekas nesanāca :D

 

Googlējot manu wallpapīru, atrodas naksnīgi skati ar panorāmas ratiem :D

Link to comment
Share on other sites

binary: tātad unikālus ziedus būsi nopircis, nevis kaut kādus kreisos banālos, kādi jau puspasaulei ir :)

 

un tineye ir labs, jā - bet bieži vien arī tas neatrod kaut ko, ko atrod gūgles bilžu meklis. vēl klibo tā tendence pasaulē.

Link to comment
Share on other sites

Nu par tineye to arī saku, ka nav tik labs kā google. Kopš googlei šitais serviss parādījās, tineye izmantoju ļoti reti - tikai tāpēc, ka varu ierakstīt iekš address bar "tineye http://url.to.image" (firefox keywords izveidots kaut kad sen) :D

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos Mafijam. Ikdiena ir viens monitors (tuvākajā nākotnē varbūt mainīsies kaut kas). Man darba virsma pir pārbāzta ar ikonam Desktop ir defaultais storage drazai, kuru pa retam savācu drazu mapē. Svarīgi redzēt visas ikonas. Kā background ir defaultais zilais. IMHO vislabāk var redzēt gan ikonas gan nosaukumus zem tām. Tāpat kā minimālisms. Gribās iepist kādu resursa miliemtru. Sak viena krāsa mazāk resursu ēd par vienu bildi Gan ieladējot gan refrešojot. Bet nu, tas ir mantu skaldāmais un subjetīvais viedoklis.

 

No otras puses. Gaumes lieta. ans koleģis lieto backgroundus un izskātās tīri lietojami, ja neskaita ikonu meklēšanu.

Link to comment
Share on other sites

JDat, kāda nu kuram ir tā ikdiena. Pazīstu ļoti maz cilvēku, kas strādā tikai ar 1 monitoru.

Par "viena krāsa vs viena bilde" pie refresha - fons jebkurā gadījumā glabājas atmiņā kā bilde. Neba nu winda pie katra pikseļa apdeita ielādē/dekodē bildi no cietņa :) Par ielādi - ja tik ļoti gribas taupīt resursus, tad lieto sleep/standby - ietaupīsies resursi gan uz sistēmas boota rēķina, gan uz fona attēla ielādes rēķina :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Uz operas tā attēlu meklēšana nestrādā. :p Pirmo reizi redzu, ka Googlei kaut kur nestrādā Opera.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...