Jump to content

Recommended Posts

Sveiki, man ir tāda problēma, kad ielieku kādu php failu piem. index.php apache2/htdocs folderī un atveru vinu caur ip adresi browserī

tad man parādās kods kas ir rakstīts pašā index.php failā (neparādās pilnīgi viss kods, daļa no tā koda), bet kad atveru pa taisno (uzklikšķinot 2x) tad man rādās viss kā vajag.

Lietoju Apache2 webserveri.

Iespējams jūs man varēsiet palīdzēt :)

 

Ja vajag sīkāk tad pajautājiet. Ja gribat privāti, tad caur skype!

Link to comment
Share on other sites

php nav pieslēgts.

 

ja reiz neproti un gribi rezultātu - liec wamp ( wampserver.com ). Tur viss jau saslēgts.

 

wamp ir apache + php + mysql jau pieslēgts un darbojošs. uzliec, ver vaļā un ies viss.

 

apache pēc noklusējuma ir tikai http serveris. Bez Perl vai PHP vai Ruby vai Pythoh vai Java vai visādiem citādiem servera puses valodu atbalstiem. Ko gribi to slēdz klāt pats - bet tu, acīmredzot, neko neesi pieslēdzis. tur arī visa problēma.

 

 

bet kad atveru pa taisno (uzklikšķinot 2x) tad man rādās viss kā vajag.

 

tīri intereses pēc - iekš kā tad tas atveras, ja uzkliko 2x?

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

mozilla firefox man uzstādīts kā default programma šādiem failiem (aizmirsu piebilst iekš kā atveras :D)

Link to comment
Share on other sites

1) kad 2x uzklikšķini, tad atvērtais fails atveras Firefoxā, bet kas redzams adreses rindā?

2) Apache2 Tev stāv uzstādīts uz Tava datora, vai uz kāda attālināta servera kur liec to .php? Vai uz abiem?

 

Saproti - lai "izpildītos" .php kods, tad WEB serverim tas ir vispirms "jānodod" apstrādei PHP "dzinējam" (kam jābūt uzstādītam), un tikai tad jau iegūto .HTML kodu atgriež apmeklētājam.

 

Tā ka, ja Tev atveras ar dubultklikšķi, tad tur kaut kāds āķis arī.

 

Vai arī - iekopē šeit PHP kodu, varbūt tur vienārši kaut kādas kļūdas..?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido jaunu failu zem root www/info.php - >

<? phpinfo(); ?>

 

Atver pārlūku localhost/info.php

Tā Tu noskaidrosi, kas Tev ir un nav.

 

Ja atveras rindiņa ko uzrakstīji, tev tiešām nav php.

Kādreiz "janhouse" blogā bija pamācība latviešu valodā, kā pašam uzstādīt php + apache un mysql.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...