Jump to content

SPARK 7162 TRIPLEX uztvērēji


Rudiger
 Share

Recommended Posts

selection

Neatradu nevienu piemeru ko darit ar tik daudziem portiem,vienkarsi norakstiju no dravinieka

tikai tas ir nepareizi?

Labots - selection
Link to comment
Share on other sites

selection

kur tas jaskatas?es 3 gadus neesmu nemies ar sat un ari pirms tam nebij linux veidigais..Tagad es vispar nesaprotu NTV+ HD rada bet parastos kanalus ne.

Labots - selection
Link to comment
Share on other sites

janispauls

CWS_KEEPALIVE = 300 CWS_INCOMING_PORT = 21000 CWS = 194.87.107.43 4000 login password 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 Un mg_cfg parametram B jābūt 06 (Spark), vai 13 (E2) B: { 06 }

šeit jāskatās,vai šitos izlaboji Kāpēc šitā raksti 4000-4005 ? Aiz slinkuma ? katrā rindā savu portu Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Bet kāpēc tu šeit to jautā? Kā lai uzmin kas tev tajos failos rakstīts? Ja tu nejēdz pajautāt savā medus stropā, tad novāc tos divus failus nost un apskaties kas notiks.

Link to comment
Share on other sites

Nu un tagad apskaties ar kādu identu atveras HD ar kādu SD  ( varbūt abi ar vienu ) un ieraksti tos(to) prioritātes failā. Ignore fails tev vispār nav vajadzīgs. Viņs tikai problēmas rada neadvancētiem useriem :)

Link to comment
Share on other sites

selection

Sveiki man ir problema noskenet ntv+ kanalus loti daudz kanali neparadas.,bet tricolortv un lybid visi ir.kads var ielikt kadu bildi ka jums saregulets kadai jabut Lnb tur var izveleties dazadus paslaik stav man High Band(10600) lietoju spark.piem gribu khl Tv/ kinolux ,bet vins neatrod 

Link to comment
Share on other sites

Jābūt gan būtu Uni{9750/10750}!LNB jābūt cirkulārai!

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

Goici tu tak sparku neesi acīs redzējis , bet padomus dod. Cilvēks jau tā ir samulsis, vēl vairāk sa.....īsi prātu šim ar saviem padomiem.

post-81222-0-28773800-1389946201_thumb.jpg

Labots - Exy
Link to comment
Share on other sites

selection

Man  tik user(9750) ar so neatrod neko.Uzliku universal skat bilde.atradu nedaudz vairak jau,bet truks vienalga paris kanali.

post-80632-0-68750100-1389950843_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sparku redzu jau trešo gadu,bet lai būtu pa tavam!!! :) Man pa piemēru ir šitā uz Aliena post-94558-0-45647600-1389950446_thumb.jpgun ar kanālu trūkumu es nesūdzos man ir visi kuri ir pieejami uz Eutelsat36E!!!Un user{10750] man meņuškā tāda nemaz nav!Par padomiem ņemšu vērā!!!

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

selection

Es ar tadu neatradu user (10750) nedomaju ka man pa mazu skivis man videji uz visiem kanaliem to starp HD  87 sig-75Q %

Tiko apskatiju man trukst sie kanali  11785 R-SR 27500 FEC 3/4

Labots - selection
Link to comment
Share on other sites

Ibio ! Nu tak ievadi ar pults skaitļu pogām to 10750 stāvot uz user izvēlnes. Nav ko te caur anālu visus uzstādījumus likt. Nav tur nekādu universālo galviņu uzstādījumu uz 36E ! :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks: 

Link to comment
Share on other sites

to selection pārbaudi vai tev vispār 11785 R TP ir pie kopēja saraksta, ja nav tad ievadi ar roku un noskane viņu.

Link to comment
Share on other sites

Selection!Tam transponderam uz Spark kastes jāizskatas šitā 11785V27500!Tev iespējams ir 11785H27500 tāpēc varbūt signāla nav!

Link to comment
Share on other sites

GL_Dreambox

Sveiki, Problēma ar 3D skatīšanos, 

42'' 3D led televizors LG 42LA660S

Sat dekoderis : Spark 7162 Triplex GM ar image PKT_SPARK_E2_Hyperion

savienots ar  HDMI kabeli

Skatoties 3d kanālu rādās 2 attēli blakus, parasti uz TV pults uzspiež 3d režīmu, viss notiek, bet šajā gadījumā uzpiežot 3d režīmu piedāvā tikai režīmu kur 2d tiek pārveidots par 3d, kas nav tas pats, kas 3D režīms.

TV sajūgts arī ar datoru (HDMI kabeli), ja 3d kanālu skatās caur datoru ar VLC playeri un uz televizora to pašu 3D kanālu, tad uz TV pults uzspiežot 3D režīmu viss notiek.

Vai kādam ir ideja kas nepieciešams SPARK dekoderim, lai TV varētu pa taisno skatīties 3d režīmā ?

Link to comment
Share on other sites

selection

Vai tad Spark 7162 Triplex GM atbalsta vispar 3D? man skiet vinam nebij hdmi 1.4,bet gan 1.3...

Link to comment
Share on other sites

selection

Cik es papetiju Amiko alien 2 ar stradajo ,bet sam ir hdmi 1.3 pats nevaru notestet nav 3d tv

Link to comment
Share on other sites

Man ir Amiko Alien shd-8900 un viņam HDMI ir 1.2, Type A.Uz Sparka viss notika un arī uz enigmas2{PKT Hyperion}!

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds var ieteikt dekoderi, kam ir hdmi 1.4 ?

 

VU+ modeļi - Solo, Uno, ja gribi mazāk maksāt.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Īpašumā ir Golden Media 990 CR PVR Spark LX ,tv samsung 6400 savienots ar hdmi - 3d kanāli no krieviem, vāciešiem, angļiem iet bez problēmām.

Labots - aivarsvelves
Link to comment
Share on other sites

GL_Dreambox
Man ir Amiko Alien shd-8900 un viņam HDMI ir 1.2, Type A.Uz Sparka viss notika un arī uz enigmas2{PKT Hyperion}!

 

hmm.. varbuut tad citu hdmi kabeli vajag, šodien aizbraukšu pakaļ Kinu HDMI kabelim , kas strādā ar solo Vu. Vai vari pateikt ar kādu hdmi kabeli testēji ?

Labots - GL_Dreambox
Link to comment
Share on other sites

Pirku atsevišķi!Pateikt varu tik daudz cik rakstīts uz kabeļa:VW-1 STANDART HDMI CABLE 80C 30V

Link to comment
Share on other sites

GL_Dreambox

 

 

Parādi A/V konfigurācijas skrīnu.

 

 Pie vainas izraadījās nepareizi norādīti A/V settingi: Atēla izeja bija norādīta SCARD, bet vajadzēja HDMI, Un protams HDMI kabelis ar 3D atbalstu :)

Link to comment
Share on other sites

Nav tāda HDMI kabeļa ar 3d atbalstu. Ir tikai useri kuri nelasa, neklausās un neko nesaprot.

Link to comment
Share on other sites

GL_Dreambox

 

 

Nav tāda HDMI kabeļa ar 3d atbalstu. Ir tikai useri kuri nelasa, neklausās un neko nesaprot.
 

 

mājās ir 2 gab HDMI kabeļi, ar vienu kabeli 3d režīms strādā, ar otru nekas nenotiek ! arī wikipediā par 3d piemin tikai 1.4  kabeļa versijā

"HDMI 1.4a was released on March 4, 2010 and adds two additional mandatory 3D formats for broadcast content, "

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pie manis atkal ir nonācis viens Amiko Alien Twin un atkārtojās iepriekš novērota problēma ar iebūtošanos uz E2.Kad būtojos uz E2,dekoderis būtojas atpakaļ uz Spark.Esmu mainījis dažādas versijas,arī rescue img nepalīdz.Kombināciju EPG 5-2-1-0 neriskēju spiest,jo iepriekš šādā veidā dekoderis noklājās uz mūžīgo Boot.Līdzēja tikai maiņa par garantiju.Vai šoreiz atkal sūtīt par garantiju,vai tomēr ir vēl kāds variants kā atjaunot Boot Loaderi?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vēl te pabūros,palasījos un nācu pie slēdziena,ka šādās situācijās līdz tikai garantija.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Esmu saņēmis no garantijas Alien2 un uzliku HDMU 5519,bet versija ir tukša no EMU.Caur fīdu nekas nenotiek,tad jāliek manuāli,bet kurās mapēs kam jābūt?

Link to comment
Share on other sites

Pluginos parādījās Alternatīvais softcam menedžers un mgcamd var iekurbulēt tikai caur šejieni.Caur HDMU center aiziet baltajā(zeļonkā)Vai tas ir labojams?Ērtāk jau būtu caur zilo pogu,bet tai nozīme ir pārslēgties uz radio režīmu.Ērtāk arī būtu kanālus pārslēgt ar bultiņām,bet tās izsauc kanālu sarakstu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...