Jump to content

SPARK 7162 TRIPLEX uztvērēji


Rudiger
 Share

Recommended Posts

Kāds nu kuram tas budžets....? :)

Mēs jau parasti iesakām Vu+ Zero...

Uzliksi vēl uz sava Spark  E2

Un varēsi ņemties uz velna paraušanu, kamēr 4K progresēs utml.

Link to comment
Share on other sites

Ja tagad, tad Vu+ Zero, ja ar domu pēc gada galvu nelauzīt tad Vu+Uno4K, 18ajā g.būs UHD formātā PČ futbolā, (EČ mačus UHD varēja skatīties), Arī 18g. ziemas OS, tur gan zem jaut. Atklāšanas,slēgšanas cer. tas jā, būs UHD. 

Link to comment
Share on other sites

Vu+ Zero nav ieliekams HDD un vismaz man tas ir liels mīnuss. Tiesa, var jau laikam ārējo HDD pieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

 

Priekš uztvērēja tie iekšējie/ārējie HDD tomēr diskutabls jaut. Budžeta klasei- Vai vajag? Piem. ierakstot/noskatoties interesējošo maču izmantoju 64Gb usb 3.0 flešku. Ja veidot uztvērējā 2Tb diskā filmu kolekciju, cits jautājums, bet tomēr budžeta uztvērēja primārā funkcija ir Uztvert, un neatkarīgi vai tas ir HD vai UHD aparātiņš.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Man bieži sanāk nebūt pie TV kastes, kad rāda kādu interesantu pārraidi. Tad salieku taimerus un sev ērtā laikā noskatos, pārtinot reklāmas. Pārsvarā rakstu dažādus koncertus, filmas, dok.pārraides. Protams, var jau visu atrast internetā, bet laikam esmu vecmodīgs.

Savā kastē esmu ieliecis 500GB HD un pilnīgi pietiek. Nekādas kolekcijas neveidoju.

 

Aizmirsu piebilst, ka man ir paziņas, kas vēlas skatīties tās jaunās krievu romantiskās filmas kopā ar RUS subtitriem. Protams, pēc tam viņas parādās netā, taču bez subiem.

Link to comment
Share on other sites

Ar 500Gb arī pēc gada pietiks. HEVC UHD ko Eiropā  lēnām ievieš,  piem. Āzijā jau labu laiku SatTV raida, bet  HEVC ar 1920x1080. Krievu 3k operators šajā virzienā arī testē, kā nekā H.265 attiecībā pret H.264, +- 20% trafika ekonomija (kompaktāks).

Šis  varētu būt viens no faktoriem kustībai, ja Eiropas operatori sāks aktivizēties ne uzreiz ar HEVC 4K, bet ar HEVC HD(1920x1080) regulārajām pārraidēm.
Lai gan šo Eiropā ieviest, domāju būs tīri ekonomiski šķēršļi, nav te Āzija ar miljardiem iedz. skaitu.    

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
zariini

Sveiki, pilsoņi!

Pie manis nonācis GM Triplex, kurš ir komā. Ieslēdzot, iedegas panelī pulkstenis un tīkla kartē diodes. Uz pogām nereaģē. Pa FTP neredzu. Ieslēdzot pakaļu ar nospiestu OK - nekādu dzīvības pazīmju. Vai ir cerības šamo pamodināt?

Link to comment
Share on other sites

ja pogu nav, tad recovery palaist nevar. user vulgaris atbilde - nē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...