Jump to content

Padomju laika Līvānu mājas projekts


androidz
 Share

Recommended Posts

Es saprotu, ka to spiesti darīt daudzdzīvokļu īpašnieki, ja mājas siltināšana nav paredzēta tuvākā nākotnē.

 

Bet pats esmu redzējis arī no iekšas siltinātas pajaunas privātmājas un to joprojām cilvēki turpina darīt. Tas čakars (iekšējā apdare, komunikācijas, krāsošana utt.) un līdzekļi, kas jāiegulda no iekšas siltinot būdu ir pat lielāks nekā siltināšana no ārpuses.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

tu prasīji cik maksā nomaiņa, nevis logi un nomaiņa.

cik maksā logi tev te neviens nepateiks - lien vien uz kantoriem un prasi tur.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Kas tas par plastmasas pakešu logu pa 30 eiro? 

 

tu jau prasīji nomaiņu , tb tas ir tikai darbs. protams visi zīlē , cik tev logi, izmērs kāds , plastmasa, alumīnijs . koks utt

e = d apsteidza mani :)

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Ai kā varenie analītiķi blamējas, varējat izkaukulēt, ka līvānu mājās ir pāris veidu, līdz ar to logu skaits un izmērs ir paredzams, un mierīgi nosaukt cenu diapazonu no līdz :>

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ai kā varenie analītiķi blamējas, varējat izkaukulēt, ka līvānu mājās ir pāris veidu, līdz ar to logu skaits un izmērs ir paredzams, un mierīgi nosaukt cenu diapazonu no līdz :>

kam to vajag no līdz ? ir 100 un viens iemesls, kas ietekmē cenu. kāds materiāls, kāds profils, cik stiklu pakete, kas un kā verās. lai liek visur vitrīnas un būs pa lēto. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Maris77

izmērs 1200x1250 mm tādi ir desmit. Parasti pakešu logi. Vienkārši domāju, ka kāds ir mainijis un var pateikt aptuvenās izmaksas, jo līvānietes jau ir aptuveni līdzīgas. Protams negaidu atbildi līdz centam.

Link to comment
Share on other sites

beirubit

es tikko  mainīju logu 1113/1190 BRŪNĀ krāsā ar trīs daļām no kurām vidus virinams,pakete ar diviem stikliem ,cena 150 eiriki skaidrā,papīri nebija vajadzīgi.Ja intresē padod ziņu PM.Atrodos KURZEMĒ.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Mēģināšu pievienoties topikam,

 

kāds var ieteikt lodziniekus, kas varētu piedāvāt 1800mm x 1800mm Staļina tipa projektu logus.

 

Googlē esmu šo to atradis, bet, protams, biedru pieredze ir aktuāla. 

 

Rīga. 

 

http://www.zebralogi.lv/cenas/calc/?series=1075 

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

 

 

kāds var ieteikt lodziniekus, kas varētu piedāvāt 1800mm x 1800mm Staļina tipa projektu logus.
Nu, nu, parasti logus taisa pēc mērījumiem iz dzīves, nevis pēc mistiskiem standartiem! Krievu laikā, strojkā metrs šurp. metrs tur bija pieņemams standarts!
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...