Jump to content

Pirmais bez sarunu ierobežojumiem LMT "Brīvība"


vvv
 Share

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    13

  • binary

    28

  • JDat

    14

  • Ant_LV

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

LMT lapā parādījies jauns pieslēgums - "Brīvība".

Ātrumā pat nemāku atrast zemūdens akmeņus. Vai tiešām LMT būtu sācis taisīt tarifus cilvēkiem saprotamā valodā?!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja var ticēt mājas lapā esošai info, tad šis plāns griež ārā pogas Bites 8.50 (nu jau 8.47) plānam. Ja neskaita megabaitus. Extramuldoņam un sīkajam, kas sūta tūkstošiem SMS mēnesī - iģeaļņiks.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā LMT lapa saka, jā!

Link to comment
Share on other sites

He, pirms nedēļas man piezvanīja operators un piedavāja pirmo, bet tad vēl bija kaut cik tur vienības LMT tīklā un vēl nedaudz uz parējiem, un jau likās super piedavājums. Tagad... ļimonāds :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Nu pipec... nenožēloju, ka tomēr paliku pie LMT... nu jau burtiski tikko pieslēdzu "Brīvība".. Tagad arī nevajadzēs šķirot, kurš LMT, kurš citi tīkli.. zvani, raksti kam un cik gribi.. 7ls ir kapeikas... Interesanti, ko T2 un Bite liks pretī :D

Link to comment
Share on other sites

Man ir Pirmais

Mājas lapā pie apraksta minēts "neierobežotus zvanus un īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā, kā arī internetu par vienu izdevīgu mēneša maksu."

Atveram sadaļu Maksas "PIRMAIS fiksētajā mēneša maksā ir iekļautas 400 vienības uz LMT, Tele2, Bite, Amigo un 50 MB."

mans.lmt - joprojām rāda atlikušo minūšu skaits 367

 

Kam ticēt?

Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām pieslēgumam ''Brīvība'' ir iekļauti zvani arī Lattelecom tīklā?

p.s.

CAP, jaunais tarifu plāns priecē, bet kāpēc jālamājas? negribu izvērst tēmu, tikai draudzīgs aicinājums.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Vot man arī jautājums. Kādi zvani uz kādiem tīkliem un operatoriem ir iekļauti un kādi nav? Pārāk saldi izklausās pat priekš LMT.

 

"Zvaniem Latvijā, īsziņām un MMS (bez paaugstinātas maksas) 0.0000" > ?

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Tikko pieslēdzos, jebkurā gadījumā būs labāk nekā bija, iepriekš bija "Mūsējie". Reizēm sanāca pārrunāt un rēķins vienu mēnesi sanāca pat gandrīz 30 Ls.

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

LMT mājas lapā teikts, ka zvani un īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā (t.sk. LMT, Bite, TELE2, Lattelecom, utt.) nav ierobežoti.

 

Sanāk, ka vienīgā lieta par ko ir jāmaksā ar šo pieslēgumu sanāk:

(1) Zvani uz ārzemēm;

(2) Zvani atrodoties ārzemēs;

(3) Paaugstinātas maksas īsziņas;

(4) Paaugstinātas maksas zvani.

 

Lēmums - byebye Tele2 :)

Link to comment
Share on other sites

microlink

Super, šodien dodos uz LMT salonu pēc jaunā pieslēguma, izskatās tiešām labs, jo nu mēnesī sanāk daudz norunāt . Nu Bite piedodiet, ja esmu klients jau 4 gadi un attieksme tāda... mums visiem vienādi tarifi un nekādas atlaides nebūs, lai cik ilgi esat klients... Paldies :shok:

Link to comment
Share on other sites

Tarifu plānam nekādas vainas. Es gan personīgi neizmantošu, jo nespēju pilnībā izmantot standarta 350min, 50sms pa 3.50ls. Attiecīgi man un lielai daļai tautiešu tas tarifu plāns nebūs aktuāls. Maksāt par vienu un to pašu izmantoto pakalpojumu 3.50ls vai 7.00ls mēnesī ir atšķirība. Drukātājiem un taršķētājiem gan labi :)

Link to comment
Share on other sites

Es kā korporatīvais arī saņēmu īsziņu ar šādu piedāvājumu, būs jāuzzvana savam personīgajam pakalpojumu konsultantam un jāparunā.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Man tiko piezvanīja no LMT un piedāvāja šo variantu. Es protams piekritu, lai gan jau tagad esošas minūtes nenorunāju un internets man vispār telefonā nav vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad neturi sveci zem pūra. Pastāsti kas tas Tev par Tele2 tarifu ar neierobežotām sarunu minūtēm uz visiem tīkliem un vēl 2GB?

Link to comment
Share on other sites

būs jāuzzvana savam personīgajam pakalpojumu konsultantam un jāparunā.

 

PencilsBlog.jpg

 

Pašam nav aktuāli, jo nespēju 350 min noļurināt, un vispār netīk pa telefonu runāt. Bet piedāvājums nav slikts, patīkami, ka kas tāds tomēr nāk no LMT puses.

Link to comment
Share on other sites

Rīt ņemšu Pirmo, ar samsung s advance(vecam beidzas termiņš)

Link to comment
Share on other sites

Tie zīmuļi nav ar fotožopu drāzti?

 

Es arī nevaru 350 norunāt, bet dažus MB man tomēr vajag. Takā palikšu vien savā vietā. Citādi, piedāvājums labs. Sorry, nepamanīju ka brīvībai 50MB arī ir.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Izskatās interesanti, bet man nevajadzīgi. Pa telefonu runāt nepatīk, sms gan sūtu daudz, bet apmierina zz bezgalīgās sms pa 26 sant uz 100 dienām. Un megabaitu arī tam LMT ir stipri par maz. Tas jau pietiek nedēļai, nevis mēnesim.

Labots - lavalair
Link to comment
Share on other sites

piedaavajaums jau labs, bet taas LMT darbiibas tik nenopietnas izskataas. No saakuma palaizh taadu PIRMO pieslēgumu, pēc mēneša visu maina.

 

Kāpēc papildus jāmaksā par zvaniem uz īsajiem numuriem, kuri neskaitās paaugstinātas maksas. Piemēram Valsts ieņemumu dienestam, chilija picai, bērnu slimnīcai. Tele2 nav papildus maksas īsajiem numuriem.

Link to comment
Share on other sites

a k-ka tā jāpelna un jāizceļās :D

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Tak neviens nelamājas.. tas bija sajūsmas sauciens :)

 

lamuvārdi ir kā netīrumi. lietojot tos, pat ja aiz sajūsmas, iznāk notašķīt sevi un apkārtējos :)

Link to comment
Share on other sites

Gestapo, tā viņi sevi oficiāli dēvē, nevis klientu menedžeris vai kā citādi, bet personīgais pakalpojumu konsultants. Starp citu, tā jau arī sanāk, jo visos jautājumos ir konkrētā persona, kura apmēram ik pa 3 gadiem mainās. Nezinu, aiziet no darba, paaugstina, utt., īsāk sakot - pofig, kas ar viņu notiek, bet galvenais, ka tāds ir un attieksme ir ideāla, un nevajag caur info centru dzīties cauri.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Viss jau ir labi, ja sanaak zvaniit tikai uz lielaakajiem tiikliem.... bet kaa jaazvana LDz tiiklaa, Baltcom tiiklaa utt taa chushh vien sanaak.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0771

 

Man ari ir daudz jazvana uz Baltcom tiklu un tapec Beiviba ir ideals! Neierobezotas sarunas un iszinas nav tikai uz lielakajiem tikliem Latvija, bet VISIEM tikliem Latvija! Ari Ldz, baltcom, utt utt

Link to comment
Share on other sites

Gan jau gove un lapsene līdz mēneša vidum dos atbildes triecienu! tā vismaz bija pirm 2 gadiem ar to meteoru

Link to comment
Share on other sites

Nu jāsaka ka iestājies gandrīz ''komunisms'' tanī cenu kariņā starp operatoriem. Ja tā turpinās , tad nez kur aizies . Tagad jau visiem Lattelecom fiksēto līniju lietotājiem fiksi jāpārvācās uz LMT :) Vismaz tantiņam kas mīl stundām klačoties pa telefonu, viennozīmīgi. Eh, laikam tik vienīgā bremze ka nevar pārcelt fiksēto numuru uz mobīlo. Ja LMT vēl piedāvātu stacionāro mobīlo, kas ne ar ko netškirās no parastā telefona, tad Lattelekomam puse klientu būtu prom. Nu ir veciem cilvēkiem grūši darboties ar tiem mazkalibra standartmobīlajiem.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

eueueueu! es tikko izdomāju jaunu tarifu - bezmaksas, bet sarunas laikā liega balss klāsta reklāmas tekstus.

Link to comment
Share on other sites

sms gan sūtu daudz, bet apmierina zz bezgalīgās sms pa 26 sant uz 100 dienām.

 

KO? Bezgalīgās SMS par 26 santīmi uz jebkuru tīklu? Zinu tikai SMS uz 1616, kur ir bezmaksas SMS T2 tīklā par 79 santīmiem uz 100 dienām.

 

Ja LMT vēl piedāvātu stacionāro mobīlo, kas ne ar ko netškirās no parastā telefona, tad Lattelekomam puse klientu būtu prom.

 

Piedāvā. Pirms mēneša LMT centrā Vienības gatvē redzēju tādu pēc formfaktora parastais galda telefons, bet iekšā liekama SIM karte. Huawei kaut kāds.

Labots - Ant_LV
Link to comment
Share on other sites

Bet es tomēr vēl gribētu zināt, kas slēpjas aiz vārdiem "lielākie tīkli Latvijā" ! Man kā latvietim pierasts, ka mūs uz katra stūra šķietami nevainīgu nodomu aizsegā vienmēr izdupsē!

Tik daudz piedāvājumu, ka nezinu vairs :D

6620552011_c699ca86ab_o-e1331825711891.jpg

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...