Jump to content

Pirmais bez sarunu ierobežojumiem LMT "Brīvība"


vvv
 Share

Recommended Posts

Nē nav, bet šefs grib tā fundamentāli pieslēgt lai sms-i nav jāsūta, bet var sākumā arī sms nosūtīt, kamēr vēl tā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    13

  • binary

    28

  • JDat

    14

  • Ant_LV

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Birokrāts

Līdz šim lietoju LMT "Formula 28" par Ls 28 mēnesī (zvaniem LMT tīklā), kā arī Tele2 "Brīvais 18" par Ls 18 mēnesī (zvaniem galvenokārt Tele2 un Lattelecom tīklos). Apsvēru arī domu par Bite pieslēgumu, tomēr šī operatora bēdīgā savienojuma kvalitāte un vēl jo sliktākais tīkla pārklājums komentārus neprasa.

Jau otrdien pārgāju no "Formula 28" uz "Brīvība" un arī otru numuru pārcēlu no Tele2 uz LMT "Brīvība". Varu sacīt, ka, manuprāt, šis piedāvājums ir vienkārši fantastiski izdevīgs. Fiksēta maksa Ls 6,99 mēnesī par neierobežotu sarunu ilgumu un apjomu ar visiem Latvijas mobilajiem un fiksētajiem sakaru tīkliem (pat Lattelecom taksofoniem), kā arī bezmaksas īsziņas un MMS uz visiem Latvijas tīkliem, bezmaksas īsziņas uz ārvalstīm un numura noteicējs - uzskatu, ka izdevīgāk nemaz nevar būt. Ja agrāk maksāju Ls 46 mēnesī un vairāk, jo bieži pārsniedzu bezmaksas minūšu apjomu, tad tagad par diviem pieslēgumiem maksāšu Ls 13,98 un zvanīšu, nedomājot par numuru piederību konkrētam operatoram.

Interesanti, ko pretim šim izdevīgajam LMT piedāvājumam spēs likt konkurējošie operatori: Tele2, Bite, Triatel.

Lai dzīvo LMT!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tad tagad par diviem pieslēgumiem maksāšu Ls 13,98

 

Pastāstīsi pēc pirmajiem 3 rēķiniem oki :)

 

bet letāk šā vai tā būs nēkā iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Jaunais T2 Zelts nodrošina zvanus tikai uz populārākajiem tīkliem un pa latu dārgāks tā kā labāks ir šis LMT piedāvājums

Labots - AGIM
Link to comment
Share on other sites

Birokrāts

Nezinu, kā jūs, bet es piezvanīju uz 80000076 un sacīju, ka vēlos pāriet no "Formula 28" uz "Brīvība". Jau pēc 10 minūtēm saņēmu īsziņu, ka pieslēguma veids mainīts.

Link to comment
Share on other sites

JDat_NOBANOTS

A man vispār gadījās brīnumi. Par augustu atnāca rēķins uz 0.89 Ls par 500 minūtēm. Aizmirsuši pat ielikt 10.00 Ls abonēšanu par tarifu pirmais. Tā ka neko sliktu nevaru pateikt.

Link to comment
Share on other sites

jautājums - kas notiek kad pārtērē 50Mb ? Patiesībā 50Mb tas ir trakoti maz.

 

Pardon izlasīju pats, viss skaidrs.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

Pārgāju uz "Brīvību".

Atslēdzu "Internets telefonā 3". Kopš tā brīža interneta telefonā tiešām nav! :D

Aizrakstīju uz info@lmt.lv.... gaidu atbildi :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko ar sms mēģināju, nesanāk, bet man pielēca kāpēc. Es neesmu galvenais nurmurs, tāpēc laikam jau pieslēguma maiņu nevaru veikt. Nu ko, šodien vai rīt caur mans lmt šefs vēlreiz mēģinās.

Link to comment
Share on other sites

Tagad paliek neatbildēts jautājums, kāda suņa pēc LMT uztur pārējos pieslēguma veidus?! Jo pat kāmītim ir skaidrs, ka Formula, Mūsējie un vēlturpārējie pieslēgumi nafik nevienam nebūs vajadzīgi. :resent:

Link to comment
Share on other sites

forula toč nav vajdzīga,

bet mūsējie gan vajadzīgs jo lētāk :)

Link to comment
Share on other sites

kāda suņa pēc LMT uztur pārējos pieslēguma veidus?!

 

LMT vēl uztur vecos? T2 laikam pagājušomēnes likvidēja visus vecos tarifus.

Link to comment
Share on other sites

Pārgāju uz "Brīvību". Atslēdzu "Internets telefonā 3". Kopš tā brīža interneta telefonā tiešām nav! :D Aizrakstīju uz info@lmt.lv.... gaidu atbildi :)

telefonu restartēt vajag. info@lmt.lv atbild ~nedēļas laikā.

 

 

Vecos pieslēgumus jāuztur, jo kāpēc čakarēties, ja var turpināt sniegt veco pakalpojumu par veco cenu?

 

Tas brīvība ir stipri labāks par zeltu, tas ir skaidrs. taču nedaudz par vēlu tas LMT nāk. jāpiedāvā ne tikai labi tarifi, bet arī godīga attieksme pret klientu. agrāk LMT tas bija līmenī, 7 gadus notusēju pie viņiem, tagad viņi piedāvā sūdu uz kociņa (attieksmes ziņā).

Link to comment
Share on other sites

ja būtu ~10 pieslēgumiem un visi maksātu nez ~10Ls tad ir cita atieksme,

ja tāds mazs klieents tad cita :)

Link to comment
Share on other sites

Kā tā Brīvība uzvedas viesabonēšanā kāds var pateikt? Ātrumā pārskatīju LMT lapu, bet neko neatradu, varbūt slikti meklēju.

Link to comment
Share on other sites

Neliels off...

Jums neparādās sajūta, ka LMT tiek gatavots pārdošanai?

Lai varētu labi pārdot- ir vajadzīga statistika, attiecīgi...

 

Bez līgumiem, bez saistībām runā un čato cik gribi, ka tikai liels abonimentu skaits... Nebūtu vēl kļūdijušies ar tiem 50Mb...

 

tikai off....

Link to comment
Share on other sites

Vecos pieslēgumus jāuztur, jo kāpēc čakarēties, ja var turpināt sniegt veco pakalpojumu par veco cenu?

 

Un tad pie katras PVN maiņas mainīt visu uzskaites sistēmā. Un viss pārējais uzskaites sistēmā arī jāuztur.

 

Kā tā Brīvība uzvedas viesabonēšanā kāds var pateikt?

Gan jau ka standarta tarifi pa virsu fiksētajai maksai 6,99.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

AGIM> populārākie jau arī ir gandrīz visi un pa latu dārgāk ir 50mb vietā 500 mb kaut gan man viņi nav vajadzīgi un latu esmu ar mieru vairāk samaksāt jo lmt riebjas pēc būtības.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

dexterlabs> var jau būt, ka nenorunāju nevienu minūti uz citiem tīkliem, bet man tā "lētā" bites stila pārņemšana- "zvani uz populārākajiem tīkliem" visu vietā šķiet kā špļāviens sejā

Link to comment
Share on other sites

Pārgāju uz "Brīvību". Atslēdzu "Internets telefonā 3". Kopš tā brīža interneta telefonā tiešām nav! :D Aizrakstīju uz info@lmt.lv.... gaidu atbildi

 

Jau 4 dienas - atbildes uz e-pastu nav.

Zvans uz LMT - pēc problēmas izstāstīšanas 15 sec. klusums un tad - "Pēc 10 minūtēm restartējiet telefonu".

Jā, pēc restarta internets iet!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pieslēdzu Brīvība - diezgan cool. Galvenais, ka var zvanīt uz visiem tīkliem (nevis tikai uz lielākajiem kā tele2 un bite tarifos), t.sk. Baltkom parastajiem telefoniem.

 

Esmu ļoti apmierināts!

Link to comment
Share on other sites

redpepper007

Es arī kļuvu Brīvs un ir tīri forša sajūta, kad vari zvanīt/rakstīt vienalga kam un neraizēties par izmaksām!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Kā kuram. Priekš tam tak galva ir, lai domātu. Man viennozīmīgi izdevīgāk - Bites piedāvājumā nav visi tīkli, man sanāk padaudz zvanīt ļaužiem, kas uz BaltCom telefoniem sēž. Ar LMT "Brīvību" tiešām par dažādu tīklu eksistenci var aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Esmu sapratis to, ka LMT visticamāk var būt izdevīgāks Rīgas iedzīvotājiem, jo principā jau tikai Rīgā ir čupa mazo operatoru un viņu numuru lietotāji Pārējās pilsētās jau neko citu bez LMT,Tele2, Bite,LTK neviens nezin :) Tā es nekādas neērtības nejustu, ja paņemtu Tele2,Bite, jo man reāli nav neviens zināms numurs, kurš piederētu kādam mazajam operatoram. Nav bijusi vajadzība zvanīt.

Link to comment
Share on other sites

http://www.lmt.lv/lat/sakumlapa?doc=427

 

Pilnveidojot pieslēgumus BRĪVĪBA un PIRMAIS, tagad arī zvani uz daudziem īsajiem numuriem būs iekļauti pieslēguma piedāvājumā. Tas nozīmē, ka tarifs par šiem zvaniem būs 0,00 Ls/min.

Savukārt, zvanot uz paaugstinātas maksas numuriem, Jūs vienmēr tiksiet par to informēti.

Samaksa par šiem zvaniem tiks pieskaitīta Jūsu rēķinam.

 

Nu ko.. mazs, bet patīkams jauninājums no LMT puses..

Link to comment
Share on other sites

Esmu sapratis to, ka LMT visticamāk var būt izdevīgāks Rīgas iedzīvotājiem

LMT arī laukos ir labs. Kamēr zivtiņa tā lāgā neķeras, var uzzvanīt mammai vai iečekot twitteri.

Link to comment
Share on other sites

Savukārt, zvanot uz paaugstinātas maksas numuriem, Jūs vienmēr tiksiet par to informēti.

 

Tik klusu un nemanāmi, ka jūs to nemaz nejutīsit līdz saņemsit rēķinu. Vai LMT nodrošinās IVR, kas pirms sarunas informē par sarunas minūtes cenu?

Link to comment
Share on other sites

nu nu VIL,

vieta [ploskums] http://karte.lmt.lv/ radīus ~3km

LMT zonas nav daudziem,

bet T2 bija visiem kolēģiem.

 

un tajā rajonā ir daudz tādu vietu ;) kur T2 un bitei ir zona bet LMT nekā.

 

ādreiz tā nebija :/

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...