Jump to content

Pirmais bez sarunu ierobežojumiem LMT "Brīvība"


vvv
 Share

Recommended Posts

pietiek uzzvanīt "nepareizam" numuram un tie 2ls izčākstēs kā nebijuši.. :D aj.. ko nu te vēl runāt.. sīkie/bandīti etc lieto zz/t2.. kapeikņemējipriekšā lieto biti... pārējie LMT :D [puspajokam//puspatiesība]

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DJWoX

    13

  • binary

    28

  • JDat

    14

  • Ant_LV

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Interesanti, cik savukārt zaudētu tie 95% LMT tīkla izmantotāji radi, draugi, paziņas, kuri man zvana, bet neizmanto bezlimitu pieslēgumus? Protams, var jau paņemt vēl kādu eksotisku pieslēgumu, kā Skype vai MSC, un lielīties par superzemiem tarifiem, bet sieva zvana par 3-kāršu ciparu.  

Santīmu?! 6,99 - 5 = 1,99 mēnesī jeb 23,88 gadā.
 
Link to comment
Share on other sites

@@ggg97,es nerunāju par paaugstinātas maksas numuriem.. arī LMT brīdina par tiem, es runāju par citiem tīkliem.. ārpus tā 4nieka LMT, BITE, T2, LTC 

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, cik savukārt zaudētu tie 95% LMT tīkla izmantotāji radi, draugi, paziņas, kuri man zvana, bet neizmanto bezlimitu pieslēgumus? Protams, var jau paņemt vēl kādu eksotisku pieslēgumu, kā Skype vai MSC, un lielīties par superzemiem tarifiem, bet sieva zvana par 3-kāršu ciparu.

Tas bija iemesls, kāpēc es pirms pāris gadiem pēc ~10 gadu ZZ lietošanas es pārgāju tieši uz LMT. Tagad, kad tie 95% lieto Brīvība, Pirmais, Vienādais, viņi neko nezaudētu.

 

aoma, līks tev priekšstats par operatora maiņu, pavisam līks. Kamēr draudzene iepērkas lielveikalā, ieskrien uz 10min jebkurā lielveikalā esošajā bodē, un lieta darīta. Nu neticu es, ka tev par 10min maksā 50 Ls (tā tupi rēķinot uz 2 gadiem), vismaz ne par katrām 10min, kas ir darba dienā. Pa ausu galam pat ir dzirdēts, ka viens otrs operators pats visu nokārtos - tev tik atliek pateikt "jā, es piekrītu".

 

p.s. forumā tu notriec daudz vairāk sava neaprakstāmi dārgā laika.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nav ko kapeiku uz desas vilkt, +2 lati pie tā piečuka un nervi mierīgi.

 

Vēl viens pluss - nenāks mistiski rēķini 500 latu apmērā par pārkačātiem GB

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viestur, nafig maksāt par to, ko neizmanto? Un arī par ~5 Ls nekādi mistiski 500 Ls rēķini nenāk.

Link to comment
Share on other sites

A man pajāt, kāds pārklājums ir zem tavas palodzes. Man svarīgs ir pārklājums vietās, kurās es uzturos 98% sava laika - mājas, darbs, ierastās atpūtas vietas. Citās vietās LMT var kaut bez maksas dāļāt trubas ar 4G un piedāvāt jaunākās paaudzes 100Mbps (vai cik nu tur) mobilo internetu - man tas nav vajadzīgs, līdz ar to tas nebūs pakalpojums, kuru es izvēlēšos un par kuru es maksāšu just because I can.

 

Zābak, nē, man reiz bija Tele2, bet tagad ir tas draņķa LMT, kuru te daži cenšas iecelt Dieva kārtā.
 

 

Tu, bērniņ, pats esi sapinies savos murgojumos. Ja kaut kas neapmierina ar LMT - ej, kur Tev labāk (tas Tev aizņems ne vairāk kā 10 minūtes). Un beidz piedrazot forumu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja tiešām zvani tikai uz 4 tīkliem (grūti stādīties priekšā, kā tas var būt ja ir darbs ar daudz un dažādiem klientiem) tad varbūt jā.

Par 500 un citām mistiskām sumām pie Tele2 ir runāts tepat forumā.

 

viestur, nafig maksāt par to, ko neizmanto? Un arī par ~5 Ls nekādi mistiski 500 Ls rēķini nenāk.
 
Link to comment
Share on other sites

zibin, piedrazoju forumu ne vairāk kā tu. Komentārus gan lūgums lasīt kontekstā, kā atbildes uz citiem komentāriem, nevis atsevišķi.

 

viestur, "ja ir darbs ar daudz un dažādiem klientiem", tad jau tas ož pēc korporatīvā klienta - tur tad arī valoda ir pavisam cita (gan no klienta, gan no pakalpojuma sniedzēja puses). Es runāju kā privātpersona, kas telefonu lieto privātām vajadzībām. Grūti iedomāties, kāda vella pēc privātām vajadzībām būtu nepārtraukti jāzvanās uz visiem iespējamajiem tīkliem.

Ir arī aprunāti un pa medijiem vazāti gadījumi, kad LMT saviem klientiem atslēdz Brīvību - ko lai saka, ja lietotājs labs cilvēks, tad tur visādi brīnumi var sanākt (arī tie Tevis pieminētie 500 Ls), turklāt neatkarīgi no operatora. Es gan tur neko "mistisku" nesaskatu…

Link to comment
Share on other sites

Kamēr draudzene iepērkas lielveikalā, ieskrien uz 10min jebkurā lielveikalā esošajā bodē, un lieta darīta.

 

Pag, operatoru maina, ka kaut kas neapmierina, esmu pietiekoši apmierināts gan ar tiem 7 latiem, gan zonu, interneta ātrumu un garantiju, ka nekas tuvākajā laikā nemainīsies. Ir man gan radiem, gan paziņām i teļi i bites, tur gan dažādi nepatīkami pārsteigumi ir ikdieņišķa parādība.
Par minutēm vairs neuztraucos, ko vairāk vajag - ietaupīt 20-30 Ls gadā uz operatora maiņu, kas, jūs ņirgājaties, vai? Mēnesī es vēl saprastu...

Link to comment
Share on other sites

aoma, nu ja pa lielam viss apmierina, tad tiešām nav jēgas mainīt. Tikai nevajag aizbildināties, ka tas netiek darīts, jo, redz, operatora maiņai vajag veltīt pusi dienas. Arī citus par jefiņiem nevajag saukt tikai tāpēc, ka viņi kaut kādu nebūt iemeslu dēļ maina operatoru.

 

p.s. ir tāds teiciens - kas viegli nāk, tas viegli iet… Ja jau ir tāda attieksme pret naudu, tad jau tā gana viegli nāk ;) Galvenais, lai paspēj pamanīt, kad sāks pārāk viegli aiziet.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Ok, lai nebūtu jefiņi, bet āksti vai klauni noteikti.
Kādreiz tā nevarēja, bet tagad PAMĒĢINI visus, izvēlies sev labāko un pie tā arī turies, nevis ieraugot reklāmu, ka viens akal nometies 50 saņus, drāz mainīties. Tas ir bērnišķīgi.

Mani neuztrauc zvana izmaksas, bet ja mani čuiļi aizbrauc uz čangalmēriju strādāt, labi zinādami, ka zonas tur nebūs un man būs jākuļās 300 km, jo nevar savādāk šamējus dabūt rokā, kaut arī, maitas labi zināja, ka tā būs, bet vienalga nomainījās, lai gan tās priekšapmaksas kartes vienalga nezin kāpēc man jāpērk, tad es palieku visai nikns.

 

P.S. Savu naudu pelnu pats, ja gribu, metu gaisā vai atdodu suņam.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...