Jump to content

Jauns monitors LG IPS235p-bn , parādās BSOD ~5reizes dienā


andriigais
 Share

Recommended Posts

Labrīt kungi!

 

Iegādājos jaunu LG IPS235p-bn monitoru, viss ir baigi labi un skaisti... strādā kā pulkstenis! Tikai random brīžos parādās BSOD. Sēžot netā, skatoties filmas vai TV, spēlējot spēlītes. Iepriekšējo pusgadu nekas tāds nav bijis. Parādījās nākošā dienā pēc monitora iegādes. Zilais ekrānas parāda kādu faila nosaukumu un - starting phisical memory dump (vai tamlīdzīgi...).

Faili, kas parādās uz zilā ekrāna (reizēm viens, reizēm otrs):

nv4_mini.sys

videoprt.sys

 

Lietoju win XP, SP3. Monitoram līdzi nāca CD, no tā arī instalēju draiverus.

Esmu googlējis, laikam slikts googlētājs esmu. Vienīgais ko atradu, bija kaut kas jākačā, kas točna 100%help support guaranteed. Neuzticos tādiem. Labāk te vietējiem puikiem uzprasīt!

 

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Monitors ir ekrāns un tas tikai rāda bildi un parasti nekādus draiverus instalēt nevajag. Stipras aizdomas, ka videokarte izsauc šādas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

andriigais

Izslēdzu, izrāvu no videokartes, mēģināju kustināt videokarti, bet krietni turās ar to vienu skrūvīti. Tā kā videokartes izkustināšanu negribas vainot. Pārspraudu arī vadu otrā caurumā (abi gan DVI), kurā iepriekšējais monitors bija likts.

Gaidam zilo ekrānu, būs vai nebūs.

Paldies.

 

Vadu raustīšana nepalīdzēja. BSOD turpinās. Jāmeklē kaut kas vairāk...

Kādi ieteikumi, ko darīt? Videokartes draiveri?

btw monitora draiveri kā tādu nevaru atrast netā.

[labojums - bija rakstīts printera draiveri]

Labots - andriigais
Link to comment
Share on other sites

andriigais

drunk_lizard, es jau minēju -

laikam slikts googlētājs esmu.
Varbūt googlēju ko neesošu?
Labāk te vietējiem puikiem uzprasīt!

Es principā sevi pieskaitu pie mirstīgajiem un tos, kas spēj kaut kaut kā palīdzēt - pie izdzīvotājiem, t.i., nemirstīgajiem.

 

Arni, pie nākošā zilā ekrāna mēģināšu pierakstīt vairāk teksta.

 

btw, ko nozīmē tas "dumpig phisical memory to disk"? Reāli nekādu atšķirību neredzu spiežot restarta pogu uz kastes vai sagaidot ciparus līdz 100... tik parādās pie nākošās ieslēgšanas "Recovered from critical error".

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Jurijs105

Pameigini samazinat reziluciju monim, ka bija vecajam, izskatas ka videokarte nevelk. kadi datora parametri?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
andriigais

Reizēm visu dienu neparādās neviens BSOD, reizēm 5 pa dienu... Nekādas atšķirības, spēlīte, darba lietas, filma, televīzija vai interneta skatīšanās.

Mēģināju samazināt izšķirtspēju, gatavais murgs. Vienīgais normālais iespējamās izšķirtspējas izmērs ir HD - 1920x1080. Pārējie platekrāna 1768x992 un 1600x900 taisa baigo miglu, nevar paskatīties. Un nākošais pieejamais ir 1280x1024 un 1280x720, tādā paskatā arī nav iespējams pastrādāt.

Videokartes nespēju pašam negribas vainot, lai arī gadu viņai daudz un laba nekad nav bijusi - GF 8600GT. Ja es uz viņas varu spēlēt visādus Anno1404 un Burnout Paradise, tad gribas likt roku uz sirds un teikt, ka strādā pārsteidzoši labi.

 

update par failiem, kas parādās uz zilā ekrāna:

nv4_mini.sys

videoprt.sys

LGI2CDriver.sys - šis retāk parādās, bet manā skatījumā diezgan konkrēti norāda uz monitora draiveri - LG IPS235

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Parasts monitora draiveris BSOD nevar nemaz uztaisīt, jo tajā nav reāla draivera, parasti tikai izšķirtspēju un color management konfigurācija. Šajā gadījumā redzam, ka ir arī kaut kāds visdrīzāk līks "LGI2CDriver.sys", kas potenciāli var būt vainīgais. Noinstalē nost LG draiverus un updeito nVidia GeForce draiverus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

andriigais
Par LG... lasi pats.
iepriekš skatīju to lapu, bet nebiju drošs, vai kārtējais kačājamais brīnums ir drošs. Saki, man ņemt un novilkt to piedāvāto SpyHunter's Free Spyware Scanner! ?? Baigi negribas ticēt, ka zem tāda nosaukuma slēpjas kas labs, derīgs un neļauns.
Link to comment
Share on other sites

Nu nav jau obligāti tas softs jālaiž, sāc ar to, ka atinstalē monitora draiveri, vislabāk, ja vari ar System restore "atgriezties pagātnē" - un skaties, kas notiek. VGA draiveri gan derētu atjaunot.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Nevis instalēt kaut kādu drazu, bet Tev jau trīs cilvēki pateica ko darīt! Pat tajā raiviic dotajā linkā apakšā ir komentārs:

anonymous wrote on Apr 25, 2012

Receiving blue screen. error refers to LGI2cdriver.sys

Link to comment
Share on other sites

andriigais

Nu jau trešo dienu, precīzāk - tieši 48 stundas - nav bijis nekāds BSOD un restarts. Laikam būs līdzējis monitora draiveru noinstalēšana un videokartes jaunie draiveri.

:yahoo:Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...