Jump to content

+15 km/h


 Share

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • serioussam909

    24

  • Ronalds

    32

  • e = d

    33

  • Jesus

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nevar tur nobalsot,jo manas bankas sarakstā nav. Ja nemāk uztaisīt balsojumu, tad lai iet .....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Bezcerīga akcija - jau pateica, ka saeima šādus grozījumus neatbalstīs nekādā gadījumā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arī gadījumā, ja nobalsos, teiksim 100k? Pašvaldību vēlēšanas jau nākamgad, vienotības reitingi krītoties.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nebūsim fatālisti un rīkosimies. Ir tomēr atšķirība starp Latviju un kaimiņu caristi. Mēs varam pateikt savu viedokli un mūs mēdz uzklausīt.

Link to comment
Share on other sites

15+ bet samazinām atļauto ātrumu pilsētā līdz 40, lai nerastos situācija, ka nesodīti tagad varēsim braukt ar ātrumu 64km/h

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

+15 ir normāla cilvēcīga kļūda! Ja tie %)$@% var "cilvēcīgi kļūdīties" izvietojot radarus naudas kāstuvēs, 10m aiz zīmes, paslēpjot utt., tad arī es drīkstu kļūdīties.

 

Arī mana banka nav šajā listē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ja uzliktu atljautos atrumu uz 60 km/h visi teiktu davai ljaujiet lidz 70 braukt utt utt.

viss šobrīd ir pareizi un adekvāti. sodu sistēma tikai nav pareiza. vajadzēja par maziem pārkāpumiem mazāko sodu, bet par lielākiem augstāku robežu.

Link to comment
Share on other sites

Jāgaida ziema, jāuzrauj virsū kādam radaram, ar atrunu, sastresojos, sabijos, piebremzeju, bums. :sarkasms:

 

Bet mani laikam iztiesātu, un pēdējās apenes atņemtu...

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

Леший, pirms vispār iesākt diskusiju ar Tevi, Tev auto vadītāja tiesības un privātprakse autovadīšanā ir? Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tie, kam nepatīk braukt parak lēni, vai (ak jēl) katru reizi bremzēt, ieraugot radāru.

 

psiholoģiskā ekspertīze būtu nepieciešama tiem, kas ieraugot stacionāro, met pa mēmajiem uz -10 zem atļautā ātruma

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Bet mani laikam iztiesātu, un pēdējās apenes atņemtu...

 

Par OCTA esi dzirdējis?

Link to comment
Share on other sites

Savu BM klasi nesaukšu, bet man patīk, ja okta gadā mana maksā zem 20. Gadā ar manu mašīnu nobrauc (u*) vidēji 30K. Pārsvarā sieva brauc, a es sazipots blakus vēroju,. bet savus k arī es gadā nobraucu. Sievai braukt mācīju es...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Takš ar +15 arī tagad var droši braukt gar radariem!?

 

Bet īstenībā kaut kāds idejotisms, ja likums ir 50 vai 90, tad tā tam arī būt. Ja kāds grib maukt ātrāk, tad welcome tas ir maksas pakalpojums. Kādi vēl nah +15km !?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Man jau šķiet, ka +15 nav viennozīmīgi tikai ātro skrējēju interesēs, tā ir ātruma starpība, kas arī parastiem braucējiem ļauj apsteigt lielās fūres un kādu pārāk raustīgu braucēju vai veiklāk samainīties ar kādu pretīmbraucošo, ja priekšā ir šķērslis. Pieļauju, ka šis apstāklis ir tas, kas liek Zebrai aicināt sistēmu padarīt cilvēcīgāku. Jautājums ir par to vai ieguvumi atsver riskus?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

nu ir gadījumi, kad satiksmes drošības labad ir jābrauc pie sarkanās gaismas, jāpārkāpj ātrums u.tml.

 

ja pārkāpumu izvērtē milicis - ir iespēja runāt, ir iespēja viņam redzēt konkrētā pārkāpuma apstākļus.

ja pārkāpumu izvērtē kaste - par iespēju izvērtēt pārkāpuma apstākļus nevar būt runa.

 

edit:

tāda jau ir galvenā Timrota ideja - lai milicis vērtē tos +15, jo ikdienā relatīvi bieži var nākties pārkāpt ātrumu attaisnojoša iemesla pēc par 15 km/h.

Labots - Volodja Zavituškins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Kāpēc vienkārši nepacelt atļauto ātrumu par 15 km/h?

ir gadījumi, kad satiksmes drošības labad ir jābrauc pie sarkanās gaismas

Kādi tad?

Dzenās pakaļ pilna mašīna ar bruņotiem purniem un šauj pa tevi? :D

Labots - serioussam909
Link to comment
Share on other sites

Serioussam909, vai arī samazināt par 15 km/h. ;) Mana ideja no tā necieš - ir konkrēts satiksmes plūsmas ātrums un dažreiz ir vajadzība braukt ātrāk tāpat kā dažreiz ir vajadzība bremzēt. Klasisks piemērs ir krustojums, kurā deg dzeltenais signāls, kurš tūlīt nomainīsies uz sarkano, bet vadītājam jāpieņem lēmums vai strauji bremzēt, vai labāk palielināt ātrumu, lai paspētu krustojumu šķērsot. Kas ir pareizāk no likuma un kas no satiksmes drošības viedokļa?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak tagad trijkāji bildē sākot no +14, kāda jēga vēl tam 1km/h klāt?

Un vispār, normāls detektors + Waze un nekādu problēmu... :p

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Citāts

 

ir gadījumi, kad satiksmes drošības labad ir jābrauc pie sarkanās gaismas

Kādi tad?

Dzenās pakaļ pilna mašīna ar bruņotiem purniem un šauj pa tevi? :D

 

 

Pastāstīšu Tev vienu izdzīves gadījumu.

 

Stāvu es ziemā, naktī pie krustojuma, gaidu parādāmies zaļo gaismu luksaforā.

Tīri sagadīšanās pēc pametu aci atpakaļskata spogulī - a tur mašīna, mēģinot sabremzēties, sāniski slīd virsū.

Braucu krustojumā pie sarkanās gaismas, lai viņam būtu garāks bremzēšanas ceļš, kā rezultātā aiztaupīju galvassāpes (gan tiešā nozīmē, gan pārnestā) sev un viņam.

 

Vai arī Tu gribētu teikt, ka man vajadzēja, gaidot sadursmi, nolūkoties uz šo patīkamo skatu atpakaļskata spogulī, lai tikai noteikumus ievērotu?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

dzēst.

kaut kāds gļuks.

Labots - Volodja Zavituškins
Link to comment
Share on other sites

Vajag vispār atcelt griestus, aizstāt maksimālā ātruma ierobežojuma zīmes ar ieteicamo ātrumu - lai šoferis pats izvēlas apstākļiem atbilstošu ātrumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dzīvē sanācis tā, ka ar mašīnu man pārsvarā jābrauc pa Rīgas rajonu. Bet nu izbraukāta ir arī visa Latvija. Ja darba darīšanās jābrauc kaut kur tālāk, tad maini ved tā persona, kurai to vajag, gluži, kā vieglas uzvedības meiteni. Bet par to meiteni šoreiz nē. Rīgas rajonā braucēji parasti iekļaujas kopējā plūsmā, arī es, saprāta robežās. Protams, izņemot retos gadījumus, kad plūsmu uzdod daži traki muskatieri. Man BM 17, Octa gadā ~ 20Ls, nobraukums gadā - kādreiz bija lielāks, tagad tikai ~30K

Link to comment
Share on other sites

Radaru padarīšana nav drošības uzlabošana uz ceļiem, bet plika naudas iekasēšana. Kā tiek uzlabota drošība uz ceļa, ja šoferis saņem email ar sodanaudu kautkad, pēc vairākām dienām. Turpretī tāda uzparikte, kāda ir pie iebraukšanas Jūrmalā (pirms tilta), tablo ar Tavu ātrumu vēsta "vecīt, tu nedaudz esi aizrāvies, aizmirsies". Tāds nieciņš daudz efektīvāk samazina ātrumu tur, kur to vajag. Tas ir ceļš, kurš jāiet.

Link to comment
Share on other sites

vai vēl labāk, šitie progresīvie radari, kas sajūgti ar luksoforu, kurš pie nopietnas pārsniegšanas ierubī sarkano, bij tak kaut kur uzbūvēti, lūk to es saprotu

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Ir vajadzīgi tie +15 galvenokārt elastībai, lai pie ieskrējiena, u.c. gadījumos nebūtu spidometrā jāskatās vairāk, kā uz ceļu. Bet te jau daži kā programmētāji - 50=50. :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

@@nnoname, iitaču tāds uz "jelgavenes". Tur pastāvīgi veidojas "vilcieniņi". Tā ir bīstama ierīce, jo sarkanais iedegas bez dzeltenā signāla.

Link to comment
Share on other sites

Esi tur braucis? Vai gvelz kaut ko? Dzeltenais tur iedegas virspirms, un tikai pēc tam sarkanais.

Link to comment
Share on other sites

timrots nekad nav izcēlies ar smadzeņu daudzumu, tāpat kā liela daļa , atvainojiet , LV braucēju. kretīnu bars uz kvadrātmetru šosejas ir lielāks nekā vidēji pasaulē. personīgā pieredze. šovasar diezgan sanāca ar velo pamīt. tu vari braukt pa grāvi (nopietni) , kāds vienalga tev cenšas uzraut virsū. norvēģijā pa nakti - visi piebremzēs , nāks pretī , pagaidīs, pabrauks aiz tevis. diena pret nakti.

p.s. bet demokrātija LV ir augstā līmenī, jebkurā citā pat demokrātiskākā valstī timrots būtu izmests ne tikai no valsts tv , bet no privātajām.

p.p.s. vairāk kā 30000 negadījumu, vairāk kā 4000 cietušo , ap 200 līķu. uzskatiet par maz?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kad sāksi braukt ar auto, tad parunāsim. Timrots vēl ir maigonis, bet mēs visi, katrs - egoisti. Vispār jau ikdienā es braucu ar vilcienu. Varu pastāstīt, kā vilciens vakar satriecoši skaitu meiteni manā acu priekšā gandrīz vai nenobrauca. Tās šaurās strīpiņas, kas saucās šosejas, dzelzceļi, ir briesmu pilni.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

gandrīz neskaitās. esmu gandrīz sasitis supermazu ar vieglo. mazliet pietrūka, bet pakaļējos tiltus viņam izsitu. :)

Link to comment
Share on other sites

Tu jau teici vārdu "nesaprotams", par to nevajag uztraukties, tas ir parastu ļaužu normāls stāvoklis. A par to meiteni uz dzelzceļu varu pastāstīt arī sīkāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...