Jump to content

Laba price/performance klaviatūra


pcruksis
 Share

Recommended Posts

Palīdziet lūdzu izvēlēties labu klaviatūru kura būtu daudz maz izturīga un nenobruktu pēc dažiem mēnešiem, tai nav obligāti jābūt speciāli geimeriem domātai klaviatūrai, man pašlaik ir Logitech UltraX™ Media Keyboard klaviatūra un ar to es smu vairāk kā apmierināts.

 

Esmu atradis vienu pieņemamu variantu, klaviatūru Logitech Wireless Keyboard K340, tikai tai nav kā gribētos lielais [Enter] taustiņš.

 

Prasības: A) Taustiņi kuri nav dziļi jāspiež (apmēram kā laptopiem), B) Ļoti vēlams lai būtu lielais [Enter] taustiņš, C) Bužets ap 30.Ls.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Performance klaviatūrai?

 

pamēģini padrukāt vidēji garu tekstu teiksim 5000-7000 zīmes uz kāda lētā krapa un pēc tam teiksim kaut vai uz thinkpada :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Ar gumijas taustiņiem es sev ādu no pirkstiem noraušu spēlējot spēlītes, Acme kaut arī nav slikta man neievieš uzticību, OCZ nav daudz lētāka par Logitech Wireless Combo MK520 (preces kods: 920-002613) un Dateks'ā tādu var nopirkt pa 35,54.Ls., dārgi jau mazliet ir, toties bezvadu pele noteikti noderēs.

Ja tā atbilst prasībām, ir ar 'laptop' taustiņiem, noteikti ņemšu tādu.

Link to comment
Share on other sites

Nu, vispār jau tā pati Logitech UltraX skaitās ļoti laba un ilgmūžīga. Mums ar sievu arī mājās tādas pašas, iet ļoti ilgi, un patīkami lietot. Ja nu gribas pavisam "profesionālu" klaviatūru, kas arī pēc desmitgades būs kā jauna, tad jāskatās uz mehānisko klaviatūru, bet tur Tev budžets kādas reizes 3 par mazu. :p

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Man arī ir Acme Slim Full Size Multimedia Keyboard, iet jau arī kuro gadu, nav nekādu problēmu, nekas nedilst.

Link to comment
Share on other sites

kaplis6

Performance klaviatūtai?

 

wn3bbql216c1kqv0le0c.png

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Man ir MK520, pēc gada lietošanas diezgan paskaļa palikusi. Pelei baterijas 2reiz jau mainītas (bet nu ārā slēgta netiek).

Bet vizuāli man patīk :D

Link to comment
Share on other sites

Es domāju ka labāk pirkt Logitech Wireless Combo MK520, tā ir gan ērta klaviatūra ar karstajiem taustiņiem un klāt vēl nāk lāzer pele. Kad gribēšu uzspēlēt kādu spēli nopirkšu lētāku klaviatūru Acme S​lim Full Size Multimedia Keyboard .

 

598s6iojcy0nxjvfs62u.png

uwxm7uhoaxa9snddthji.jpg

Kā būdams veikalā es varu atšķirt klaviatūru ar Cherry MX Black, varbūt kāds var iemest aprakstu un taustiņu mehānisma bildēm.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā ar Logitech pelēm un klaviatūram nav bijis veiksmīgi - taustiņi ātri grab un peles neizturīgas. Jau vairākus gadus apstājies pie Microsoft wireless klavas/peles. Tikai apraides zona varēja būt labāka.

Link to comment
Share on other sites

Runajot par preformanci esmu iecīnijis klavieres ar programmējamiem taustiņiem tipa gameriem domātās:

 

http://www.logitech.com/en-us/keyboards/keyboards/gaming-keyboard-g110

 

jo

1) tiešām ertas lietošanā

2) Ērti regulēt skaņu mūzikai.

3) un galvenais - programmējamos taustiņus var saprogrammēt ikdienas uzdevumu veikšanai - ar vienu taustiņa nospiešanu uzstartēt vajadzīgās programmas.

Link to comment
Share on other sites

Kā būdams veikalā es varu atšķirt klaviatūru ar Cherry MX Black, varbūt kāds var iemest aprakstu un taustiņu mehānisma bildēm.

 

atšķirt var tikai zinot modeļus vai, ja ir pieredze, palietojot to klavieri

apraksts

Link to comment
Share on other sites

Kā būdams veikalā es varu atšķirt klaviatūru ar Cherry MX Black, varbūt kāds var iemest aprakstu un taustiņu mehānisma bildēm.
jāskatās uz mehānisko klaviatūru

 

Starp citu, mehānisko klaviatūru no parastajām var diezgan viegli atšķirt pēc tā, kā spiežas pogas. Mehāniskajām klaviatūrām pogas ir ar tādu izteiktu "klikš". Nu, jā, forumā to aprakstīt grūti, pēc vienas demonstrācijas uzreiz būtu skaidrs. :p

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, mani kaut kā māc šaubas par "padārgajām klaviatūrām". Jo pēc būtības tie iegūts apmēram tas pats, kas lētučos, tikai ar brendu. IMHO vai nu ņem lēto (ir daudz modeļu, lai izvēlētos sev atbilstošu taustiņu "fīlingu"), vai arī pieliek vēl klāt $ un paņem mehānisko. (vienīgi nezinu kur Rīgā var nočekot mehāniskās, jo izlikt 50+ lvl neaptaustot arī ir "drosmīgi".)

 

Man jau gadus 6-7 kalpo A4tech kaut kāds brīnums, kas maksāja <10lvl un nekas, vēl ģlukus nemana.

(btw varbūt tauta zin vai/kur Rīgā var aptaustīt mehānsikās? Apsvēru iespēju iepirkt, bet negirbas pirkt "kaķi maisā".)

Labots - Rik0
Link to comment
Share on other sites

Kā apraides zona priekš manis var būt labāka vai sliktāka, es taču nesēžu 5.metrus no datora/monitora, viss man te pat mīnus viens metrs.

 

Specializētās geimeru klaviatūras ir diezgan dārgas, zemākā cena ap 47.Ls., es gribētu darbam ar datoru lietot savu izvēlēto Logitech Wireless Combo MK520

un priekš spēlēm kādu no lētākām klaviatūrām.

 

GaryII un nnoname, tešām paldies ka gribējāt man palīdzēt un ieteicāt kādai ir jābūt klaviatūrai un pēc kādiem parametriem meklēt labāko variantu, labāk būtu vienkārši iemetuši forumā konkrētus klaviatūras modeļus, negribu sev sarežģīt dzīvi, ja reiz prātīgi cilvēki ko pērk, domāju vajag uzklausīt.

 

Vilx- pareizi saka, labāk vienreiz redzēt, nekā n-tās reizes dzirdēt, domāju pirms spēļu klaviatūras pirkšanas pastaigāt pa veikaliem un varbūt ko normālu ieraudzīt. Pagaidām palietošu to pašu prastāko Logitech Deluxe Keyboard, :) dažas dienas vai pat nedēļu dzīve bez spēlēm nebeidzas.

 

Daļēji piekrītu Rik0 , klaviatūras ar brenda zīmi ir stipri par dārgu, kaut vai skatotes uz Logitech G sēriju, priekš mirstīga geimera varbūt pat pietiktu ar Giga Byte KM7580V2 klaviatūru/peli, it īpaši ja jāpērk pa savu nopelnīto naudu.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, taču šo linku jau skatījos vairākas reizes, kolosāli parādīts kā darbojas klaviatūras taustiņi, taču katrs gribēs ne tikai redzēt bet arī pataustīt pirms pirkšanas.

No geimeru klaviatūrām atradu vienu pa sakarīgu cenu un tā ir Logitech Gaming Keyboard G105 kura Dateksā maksā 39.Ls..

 

Arī cena uzskrūvēta pateicoties kā paši Dateks blogā raksta militārajam izskatam, 'Klaviatūras nosaukums ir Gaming Keyboard G105, kura piedāvā aizmugures apgaismojumu taustiņiem, padarot ērtu spēlēšanu arī tumsā. Aizmugures apgaismojums ir zaļā tonī, radot militāru noskaņu.'.

 

Vajag sarakstīt mobilajā visus pieņemamos variantus un aiziet kaut vai uz ELKORU.

Link to comment
Share on other sites

Google paste Cherry JD-0100DE un :) varēs redzēt interesantu bildi, MA-1-Datori cena tādai tikai 28.Ls., eBay izskatās tā ir pirkta, tai ir ar piecas zvaigznes.

Link to comment
Share on other sites

Logitech Ultra Flat keybord - ir liels enter. Klava kompakta un bez kaut kādiem liekiem vijeboniem. Maksā ~8 Ls. Ja kādreiz savu nobeigšu, tad bez liekas domāšanas pirkšu tādu pašu vai ko līdzīgu, ja vairs neražos šo.

 

Nesaprtotu, ko tie cilvēki apsēsti ar tām wireles klavām/pelēm. Viņa uz podu jāņem vai gultā? Uz podu jāņem papīrs. Gultā jāņem sievišķis.

 

Ja nu akurāt vairslesu gribās, tad vismaz jāņem aparāti ar docking stationiem un baterijas uzlādes indikatoriem.

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

@pcruksis, tikai neizskatās, ka šis modelis ir ar mehāniskajiem slēdžiem.. Ja nu meklē tomēr mechanical keyb. tad noreportē ko beigās atradi/paņēmi.

Link to comment
Share on other sites

ultra flat nav gluži tas, kas būtu vajadzīgs, jo nav klasiskais izkārtojums, bet foršo modeli ultrax jau kādu laiku neražo, par bezvadniecēm gan piekrītu

autoram konkrētus modeļus nevarēšu ieteikt, jo pats iztieku ar lētāko k100 variantu

Link to comment
Share on other sites

Neizklausās pēc inteliģenta. Kāpēc vajag slim'u klaviatūru ? Slimas ir ābolklaviatūras.

Taču spēlēm un rakstīšanai vajag mehāniskās klaviatūras, kas galīgi nav slimas.

Link to comment
Share on other sites

Par Ultra flata pogu izkārtojumu - Nez, mājās lietoju ultra flatu (slimā) darbā kaut kādu HP brendoto klasisko klavu. Nav jau tā, ka burti vietām samainīti vai kas tamlīdzīgs. Nav pilnīgi nekādu problēmu rakstīt ne ar vienu ne otru uz pogām neskatoties. Tīri subjektīvi man patīk slimās klavieres, bet ar putām uz lūpām neteikšu, ka vienas vai otras labākas. Tik nu tiešām vai ar 30+ latu klavu kāds kādu citu ar "prasto" klavu saliktu kādā online spēlē dēļ klavas? Kāds dabūs labāku atzīmi skolā par mājasdarbu vai darbā uzslavu no šefa? :)

 

Labāk nopirkt "prasto" klavu par tiem pašiem <10 Ls un ja jau nauda lieka - investēt kādā labā grāmatā, aizvest draudzeni uz kino vai samaksāt par internetu.

 

Bet nu tas mans necilais viedoklis. Katram savs fetišs, kā dedzināt naudu. Labi vēl, ja paša, nevis vecāku/aizdota.

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

:) Tu to noteikti tīšām The_Saint , :nono: es te sev un citiem jau vairāk kā diennakti mozgas jāju, :) bet tu zināji par Logitech Ultra-Flat Keyboard taču klusēji !

 

Veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

Es jau iepriekš teicu, ka, manuprāt, šaipus mehāniskajām klavierēm, tā pati Logitech UltraX Flat ir viena no labākajām. Nu, bet, nav bezvadu. :( Ja būt bezvadu versija, noteikti būtu hīts. Logitech, saņemieties!

Link to comment
Share on other sites

GIGABYTE GK-K6800 . Pašam ir un ir laba ! Patikama tikai nedaydz mulsina pogu izkārtojums virs būltām !

 

gb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Logitech Ultra-Flat Keyboard droši jābūt labākajai senas/kvalitātes ziņā. Tā ir mazliet šaurāka par Logitech UltraX, tieši tik plata kā visi Logitech UltraX taustiņi platumā, tikai bez gaišajām maliņām un uz trim centimetriem augstāka.

Ļoti labi ka ar vadu, neatceros kur pēdējās dienās lasīju ka spēlēm tieši labāk ka ir ar vadu. Spēlējot spēlītes :) bieži gadās spiest uz taustiņiem no visas sirds un ja izspiedīšu klaviatūrai cauri pirkstu, nebūs tik žēl kā Logitech Wireless Combo MK520 pa 30.Ls..

 

:) Logitech Ultra-Flat Keyboard jau ( :) vairumā) pasūtīta Brīvības ielā Dogmarā pa nieka 7,25.Ls.!

 

http://channel.logitech.com/storage/DataSheet/971A0A9C8C403DF9C125716100381946.pdf

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Šitai Ultra-Flat man nepatīk tas, ka, atšķirībā no UltraX, nav tā pogu bloka virs bultiņu pogām. Kā cilvēkam, kurš samērā daudz drukā, tas ir kaitinoši. Bet, nu, gaumes jautājums, protams. :)

Link to comment
Share on other sites

Vai kā es te samelojos, nav tik lēti un nemaz Dogmarā klaviatūras arī nav, Verner24 ir un daudz dārgāk, cena: (šodienas cena): 7.64.Ls, citās bodēs arī ir, tikai jāzvana.

 

:)Paldies VISIEM kuri man jebko ieteica!

Link to comment
Share on other sites

pcruksis: atceries - tā UltraFlat ir ļoti spīdīga. varēsi tēlot detektīvu un viegli noteikt, kurš tavā prombūtnē ir bijis pie datora :D Viegliņa tāda. Iesaku aiziet uz Elkor vai tml lielajiem veikaliem un uzlikt savas ķepas, pataustīt klātienē.

Link to comment
Share on other sites

Logitech UltraX Flat ir viena no labākajām. Nu, bet, nav bezvadu. Ja būt bezvadu versija, noteikti būtu hīts. Logitech, saņemieties!

 

Logitech diNovo jau ir - http://www.doobybrain.com/2009/12/08/review-logitech-dinovo-keyboard-for-macs/ Kaut kāds starpmodelis, visi pārējie diNovo ir ar perversībām, šī laikam ārpus aprites. Bet bezvadu, ērta, "laptopīga", smuka, patīkama uz tausti. Vienīgais trūkums - "Menu" taustiņš aizvietots ar "izmest SD", bet nu ikdienā būtiski netraucē. Kad atradīšu labu, ergonomisku programmēšanai piemērotu klavieri bez numpada, šo pārdošu. Pamatojums - vairs nevaru nevienu klavieri ilgstoši bez sāpēm lietot bez roku balsta, jāpāriet uz ergonomisko arī mājās.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...