Jump to content

Jaunā Āboļa rotaļlieta - gaidam jaunos gadžetus!


martinno
 Share

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    17

  • Smii

    51

  • martinno

    19

  • Леший

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pie mums kaut nepaēdis, ar basām kājām, bet gadžetu kaklā un būmeri pie purčika padjezda :)

Atceramies pamatskolas vielu par Maslova piramīdu - kad ir apmierinātas pamatvajadzības, var sākt zīmēties
Link to comment
Share on other sites

No tehniskā viedokļa jā, bet no softiskā diez vai Samsungs var garantēt, ka Androids strādās uz visiem 100%.

samsung rami mobljaas ir galvas tiesu augstaaki par paareejiem uz sjo briidi.
Link to comment
Share on other sites

Pazīstu vienu ābolfanu personīgi. Tas ir kaut kas nenormāls- par citām firmām, izņemot, apple, negrib ne dzirdēt ne runāt. Labi būtu, ja šis frukts lietotu savas ilietas, un būtu laimīgs. Bet viņam laime izpaužās tikai tad, ja ir iespējams ar saviem isūdiem uzbāzties kādam citam, un nemitīgi stāstīt, cik tie ir pārāki par visu uz pasaules. Tā viennozīmīgi ir sekta!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No tehniskā viedokļa jā, bet no softiskā diez vai Samsungs var garantēt, ka Androids strādās uz visiem 100%.

Nu un? Ir kāds, kas to var?

Link to comment
Share on other sites

Principā jau pareizi ir, katrs pērk ko vēlas. Ja var atļauties pārmaksāt dizaina pēc, tad to darīt neviens neattur.

Bet ja tu satraukts sēdi un tērē savu laiku skatoties kaut kādu live-stream telefona prezentāciju, tad kaut kas ar tevi nav kārtībā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sēdi un tērē savu laiku skatoties kaut kādu live-stream telefona prezentāciju, tad kaut kas ar tevi nav kārtībā.

Nu tur ir dažādas pieejas:

1) Slims Āboļa fans, kurš čurās karstu

2) Tev nav ko darīt un Tu skaties prezentāciju

3) Tu skaties prezentācju, lai saprastu, kas tad tas par verķi būs un, ja saproti, ka pirksi to, tad vēl ir iespēja par normālu ciparu notirgot veco, kamēr daži vēl nav uzzinājuši, ka būs kaut kas jaunāks un labāks :mrgreen: (es pie šitiem)

Link to comment
Share on other sites

Ar mani viss kārtībā. Prezentāciju skatīšos tikai tāpēc, ka man interesē, kas labs viņiem būs sanācis, jo Apple vienmēr izceļas starp visiem.

Link to comment
Share on other sites

Apple plāno pārdot 10M devaisu tikai pirmajā nedēļā. Nu nu, veiksmi tirgot pa gandrīz $2k

vispār jau 10 reizes lētāk. domāju, ka zemākā cena nebūs virs 300USD. bet to redzēsim vakarā. viņi jau neplāno stradāt ar zaudējumiem. ; )

Link to comment
Share on other sites

Negribu taisīt jaunu ..... Bet informācija ir,. Sakarā ar 11.09 vai 09.11 tiek štukots par jaunu, visus pārējos pārspējošu !!!!

 

Variantu nav, jo pārspēj visus pārējos !!!!!

 

40 !! 0,5 !!!! Lētāks !!!!!!!!!

 

Visi zin, kas ir 40. Tagad vairāk 40, nekā pirms tam 40 !!

 

P.S. Vai kāds atceras vairākkrāsu apgrauzto ābolu?

P.P.S. Puika bij atstiepis mājā iPodu. Paliel.... eee .... nu, atstiepa. Salīdzināju (pēc svara) ar savu Kindli - ne,ne.

Link to comment
Share on other sites

Nez, es apple lietas pērku dēļ infrastruktūras savietojamības. Starp apple compiem nekad neesmu novērojis problēmas ar tīklu un šārēm, kontakti smuki sinhronizējas starp ios ierīcēm un macbook, tagad pa lēto iepirku atv3, kas lai gan vēl nav uzlaužams, vienalga ir parocīgs, jo ļauj izmantot teļļuku kā otru monitoru, turklāt dara to bez čakarēšanās ar vadiem. Filmas iet uz fullscrēn.

 

Vecos mac vienmēr var pārdot, turklāt par jaunu. Jaunos var nopirkt pa lēto no idiotiem, kas ir nopirkuši un nemāk apieties, jo neko citu, kā win xp nav redzējuši.

 

Tas ka ar OSX un IOS ir patīkamāk strādāt (jā, es abus izmantoju DARBAM) man ir 100% skaidrs, bet nu tas ir subjektīvi, jo es šai saimniecībā dzīvoju jau gadus 5. Līdz ar to win7 vai andrīša spaidīšana manī iedveš paniku un šausmas tipa: «ak Dievs, viņi to joprojām nav salabojuši!!!! Un šitais joprojām nestrādā...»

 

Attiecībā uz keynote - gaidu ar interesi. Galvenokārt jau iOS 6, pārējo mazāk, jo pirkt neko šobrīd jaunu negrasos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šai portālā visi fano par tehnoloģijām. Par overclocking, par hi-end audio, par sat tv. Par Asus, par Dell Alienware, par Popcorn Hour un Harman Kardon. Es fanoju par Apple, man patīk arī mūzikas lietas, man patīk DIY stuff.

 

Neviens tak nebrēc, ka DIY vai Harman Kardon ir sūds, jo viņam vienkārši nepatīk.

 

Ar Apple viss ir ok. Kompānija beidzot atkal ir slavas zenītā, tai labi iet un tā spēj saražot labas, interesantas un inovatīvas lietas, kuras tad arī 2-3 reizes gadā prezentē. Šodien ir tā diena.

 

 

9854cc62-bc0d-404f-a100-3576138c72c1.jpg

 

Arī fanboji?

Link to comment
Share on other sites

Līdz ar to win7 vai andrīša spaidīšana manī iedveš paniku un šausmas tipa: «ak Dievs, viņi to joprojām nav salabojuši!!!! Un šitais joprojām nestrādā...»

Problēma jau ir tajā, ka fanboji noliek visu citu un savu brīnumu ceļ saulītē. Tāpēc jau arī visiem pārējiem ir tāda nepatika... Ja visu laiku Tev borēs, ka tu lieto sūdu, tad loģiski, ka tas borētājs kādā brīdī noriebsies.

 

Pats lietoju iPhone un bišķīt arī macbooku - nu nav viss tik rozā un kruti kā fanboji stāsta.

Labots - Biete
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Biki iereecam

http://www.spoki.lv/foto-izlases/recigi-Apple-produkti/576284

Kaadas dienas atpakaļ redzeeju spokos bildes ar Bilu Geitsu un Stivu Džobsu un apakšaa bija teksts. Bilam- Ziedojis Biljonus $ dažaadu slimiibu, tostarp arii veeža izpetei un arstešanai, veseliiba-lieliska. Stivam - nomira ar visiem saviem biljoniem no veža. Skarbi, vai ne ?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu ko, aiz priekiem pus pasaulei atkal biksītes pilnas :mrgreen2: Kamera tāda pati kā SIII pēc rezolūcijas?! redzēsim kā ar bildēm... Scott Stein: "kids look happier!" , iemesls jaunam iphone.

Jauns konektors, protams nevar jau ielikt tādu kā visiem jaunajiem telefoniem micro, ābols :)

Labots - microlink
Link to comment
Share on other sites

*M3 pareizāk būtu nevis lielais, bet lielāks. Lieli ir Samsungiem un HTC :D

Ir kādi tehniskie dati jau pieminēti? Man nav laika klausīties, panorāma iet :D

Link to comment
Share on other sites

A6 procis, LTE tīkls, bača 220 stundas standby, 10 browsējot. Kamera satūnēta bildēšanai tumsā.

 

Siri postē feisbukā

 

Melnajam telefonam maliņas būs melnas, baltajam alumīnija.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...