Jump to content

Jaunā Āboļa rotaļlieta - gaidam jaunos gadžetus!


martinno
 Share

Recommended Posts

Ar Apple viss ir ok. Kompānija beidzot atkal ir slavas zenītā, tai labi iet un tā spēj saražot labas, interesantas un inovatīvas lietas, kuras tad arī 2-3 reizes gadā prezentē.

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    17

  • Smii

    51

  • martinno

    19

  • Леший

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

200 usd tas ir pirma iemaksa u ntad vēl kontraks :D

 

Bet kopumā pamatīgs zāģis.

-ios dizians vecais

-ārēji arī vecais ar lielām malām

-nav nfc

-nav wireless charging

-ppi vēl mazāks

-redzēs kā sakari sadzīvos ar alumīniju, pāres reizes jau apple ir nogājis greizi ar to.

+jautājumus izraisa kamera, jo biezums tik samazinās, bet kas notiek ar kameru?

 

 

Runā, ka pats Stīvs Džobss esot vēl paspējis piekto iphonu veidot, sestais gan būšot cita veidots.

 

Drīzāk super inženieri no apple slinko jau 2. gadu, bet pie 6iphone varētu nokaunēties un izdomāt, ko jaunu.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Vīlos tajā, ka praktiski visas baumas apstiprinājās - Apple neizdevās noslepenot jaunā iPhone dizainu, ekrāna izmēru, LTE esamību... un konektors arī jauns, protams ne jau kā visiem micro-USB, bet kaut kāds Apple izgudrojums :(

Link to comment
Share on other sites

Vot konektors - tas toč psc - nah viņi nevar kā normāli uztaisīt micro usb?

Nē, nu es saprotu, ka tas nav biznesam izdevīgi, bet nu par lietotājiem kādreiz arī varēja padomāt :D

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā nepamet sajūta, ka Apple ar šo Iphone5 nevis prezentē kaut ko jaunu un inovatīvu, bet gan ir izveidojuši modeli, kas atbilst esošajam viedtālruņu tirgum.

Agrāk tiešām likās, ka Apple nāk ar kaut ko jaunu un neredzētu, bet šeit es redzu to, ka citiem telefoniem esošās lietas viņi pasniedz kā jaunas. Laikam gaidīju tehnoloģisko sprādzienu :)

Link to comment
Share on other sites

Ir cilvēki kas ir gatavi izgāst zvērīgu naudu par visu jauno no sapujušā ābola ... man ir prieks pa viņiem ;) viņi ir tie kas virza tehnoloģijas uz priekšu :)

piem. es par to $*&^ neko neatdotu ;) bet es i vecs un neko nesaprotošs ;)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Izpirks jebkurā gadījumā. Videjam pircējam ideāli piemērots produkts, kuru acīmredzot galvenais ir mēģināt nesačakarēt. Es domāju, ka akcijas jau kāpj.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nu fanāti krājkases un zeķes jau saplēsāt, lai nopirku aifonu 4s tfu 5 bet razņica jau diži nekāda nav

Link to comment
Share on other sites

man nav iphone. Staigāju ar vecu nokiju. Tagad varbūt nopirkšu lietotu 4s par kādiem ... 150-180 latiem. Sievai ir 4s, labs telefons. Grābt jauno tagad par 500 latiem... es tā nedaru.

Link to comment
Share on other sites

It kā trūkst kāda ''odziņa,'' bet nē, iPhone 5 tā tomēr ir, proti, tas sver tikai 112 gramus un ir tikai 7.6mm plāns.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Eu e52 sver 98gramus un laikam 9.9mm biezs, samazinot telefona svaru šis kļūst krutāks? Vismaz īfoņu fanāti varēs papildināt savu telefonu kolekciju ar plānāku telefonu, kas pie reizes arī pataisīs plānāku maku

Link to comment
Share on other sites

Tagad varbūt nopirkšu lietotu 4s par kādiem ... 150-180 latiem

Tāda cena būs pēc aptuveni pusgada, ne šobrīd.

Link to comment
Share on other sites

Pagājušajā rudenī baltais 16gb 4s tika nopirkts par 270. Es domāju, ka būs iespēja šoruden to pašu dabūt par 170.

Link to comment
Share on other sites

Nu nedēļu dabūju paspēlēties ar 4 ābolu, nu smartphons, kā smartphons, grūtākais bija bezmaksas apus dabūt! Bet nedēļas laika dabūju visu, ko klients gribēja. nu nez vai es sev tādu pirktu, laikam nē!

Link to comment
Share on other sites

man nedaudz bail, vai apple nesanāks maksāt sodus par jauno konektoru.

 

bet jaunie ipod touch gan ir forshi!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Cik sapratu, iPhonisti visus esošos iPhone gadžetus nu var izmest.

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jaunais adapteris 30 dolāri, pa skaisto :D

Dienas joks no viena tehnoloģijas portāla:

"Samsung engineers that flew out to the conference to find something innovative to copy are horribly disappointed at Apples laziness!"

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

7.6 mm, prezentācijā čiekurs teica ka plānākais smartfons. Pasaulē.

 

Internetā jau brēc, ka hujavejam esot 6.68mm modelis kaut kāds. Tik nevar saprast, vai ar fočuka lēcu vai bez...

 

http://www.gottabemobile.com/2012/09/12/iphone-5-is-worlds-thinnest-smartphone/

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

kāds atkal gulēs uz ielas.no tā var secināt ka ir dienas kad bomžu skaits daudzkāršojas.

kāda ir statistika cik ir nosalušo gaidot ābolus uz ielas??trieku un exzēmu neviens nav dabūjis??nu vismaz plakano pēdu vai pa purnu varbūt???

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tas ko es afigenna gaidu, ir iOs6 parādīšanās mana aipada update lodziņā. Interesanti, kad sāks dalīt...

Link to comment
Share on other sites

Pēc jaunā aifona atklāšanas ir skaidrs, ka laiks, kad Apple pārsteidza ar inovācijām acīmredzot ir pagājis.

Tagad ir cits laiks, kurā labāk taisīt vienu un to pašu produktu pēc vecās receptes un neriskēt ar pārāk lielām izmaiņām, lai nepakāstu klientu loku.

Revolucionārais Apple ir kļuvis garlaicīgu naudas mašīnu.

 

 

OE2x2.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pro Mac dizains nav mainījies jau gandrīz gadus 10. Imac - vismaz piecus. Pirmais iphone bija plus mīnus vienāds trīs paaudzes / gadus pēc kārtas. Šim dizainam arī šī ir treša paaudze - izņemot to, ka garāks, melnām malām, metāla aizmuguri, nevis stikla. Turklāt parikte palikusi vieglāka un plānāka. Kāds loloja ilūzijas, ka iphone sāks izskatīties pēc blackberry?

 

 

Par tehnoloģijām - principiāli jauns ekrāns, jauns fočuks, jauns procesors, jauns raidītājs, jauns štekeris, jauns mikrofons, jaunas austiņas. Jauna baterija. Telefons kļuvis 2x ātrāks un bez uzlādes dzīvo strēķīti ilgāk.

 

Jauna operētājsistēma ar jaunām kartēm (atā google) un citām fīčām.

 

Vadoties no augstākminētā, tas ir pilnīgi jauns telefons.

 

Nāksies vien samierināties, ka arī tuvākajā nākotnē iphone būs lakonisks telefons ar vienu pogu apakšā, divām sānos un slēdzīti vibrozvanam.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Aha, salīdzināsim ar Lumia 920, lai būtu skaidrs, ko jaunajā aifounā varēja ielikt:

  • Ability to use screen with gloves/nails/keys or any other object (highly sensitive screen)
  • Lowest sun reflection (best visibility in the direct sunlight)
  • No blur when scrolling (PureMotion)
  • Better than HD display (higher pixel density than iPhone 5) with improved ClearBlack over Lumia 900
  • Wireless charging
  • NFC
  • Amazing PureView camera with floating lens

Bet nu tu izbaudi savu principiāli jauno telefonu. ;)

 

EDIT Skaidrībai iezīmēju boldā lietas, kas tik tiešām ir jaunas un neredzētas.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Revolūcija bija pirmais iPhone un iPad, kas aizsāka touchscreeenu ēru, nākošie ir tikai uzlabotas versijas nekas vairāk, runājot par dizainu kāpēc kaut ko mainīt ja patreizējais nes vienkārši nežēlīgu peļņu...

 

Domājams ka sauklis plānakais iPhone būs arī galvenais mārketinga sauklis iPhone 5, bija aptaujas ka cilvekiem pofig batareja galvenais ka telefons ir plāns un vel plānāks...uz to Apple arī spiež...

Labots - GaryII
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Turklāt jāņem vērā ka MS liels ir Apple šērholders. Un MS gribās, lai viss ir labi Nokijai, kas tikko ir izlaidusi brīnumainus telefonus ar lieliskām kamerām un labu OS.

 

Līdz ar to Applem var palūgt arī džentlmenisi piebremzēt, lai nokija var razkruķīties atpakaļ uz zaļa zara. Lumnijas būs tečgīku telefoni, kas mocīs prātu Andrīšu faniem, bet aifoni turpinās dragāt pa konsūmeru tirgu.

 

Viss zaibis.

 

 

Sorry, sen vairs nav taisnība.

 

http://wiki.answers....er_in_Apple_inc

 

Te tas stāsts mazliet izvērstāks

http://www.wired.com/thisdayintech/2009/08/dayintech_0806/

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Kopsavilkums pāris vārdos: vai šis aifons ir labāks par iepriekšējo? Jā. Vai tas ir inovatīvs? Nē.

Var jau būt, ka tas ir kārtējais spīdošais Apple mārketinga stratēģijas gājiens, kas mērķēts uz ne-aifonu un trešās vai vēl vecākas paaudzes aifounu īpašniekiem, kuri noteikti būs apmierināti ar pirkumu. Savukārt ceturtās aifona paaudzes īpašnieki paliek vīlušies un šo gadu izlaiž.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

nu bet ko jūs gribat, iphone4.0 vēl nav pat divi gadi. nav ne iespējas, ne jēgas visu no nulles pārbūvēt ik pa diviem gadiem.

 

kas te interesējās par iOS6 - būs nākamnedēļ, 19. septembrī.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...