Jump to content

ios6 uz 4s


arabs
 Share

Recommended Posts

liec cleen un viss būs dokos vairkai paziņas izdarīja

par apple kartēm nesudzās lieto navigon :p

Link to comment
Share on other sites

Es nosinhronozēju ar icloud,vajadzētu visam būt bumbās.

P.S kur pazuda cydia?Kas ar jailbreaku,jāliek pa jaunu vai kā?

Labots - arābs
Link to comment
Share on other sites

Draugi, man pēc ios6.0 uzstādīšanas ir problēma, nestrādā 3G nets. Arī restore nepalīdz. Kāds var palīdzēt? :(

Link to comment
Share on other sites

Ar wifi problēmu nav, bet nestrādā tieši 3G. Augšā 3G deg, bet kad jāver vaļā nets, uzlec, ka iphons nav savienots ar intenretu :S

Link to comment
Share on other sites

Riflex - pamēģini uzlikt uz pārdesmit sekundēm Airplaine Mode un tad atpakaļ.

 

arābs - Cydiai vari pamāt ar roku uz kādu laiku, jo Jailbreak uz iOS 6 patreiz nav. Tīri informācijai - to var izlaist pēc nedēļas vai pēc pāris mēnešiem, vai arī nekad - tas atkarīgs no tā cik ātri atradīs kādu iOS 6 ievainojamību. iOS 5 JB parādījās tikai pēc 3 mēnešoem, ja nemaldos.

Link to comment
Share on other sites

P.S.

Izskrēju ātri cauri netam - iOS 6 ir JB priekš 4 iPhone, kaut arī tikai Tethered, bet tomēr tas ir vairāk nekas nekas. 4s vēl nekāds info nav.

Un ir ziņas, ka iPhone 5 ar iOS 6 jau ir jailbreakots, bet tikai izstrādātāju līmenī. Ziņu avots - http://absinthejailbreak.com/jailbreak-iphone-5-on-ios-6-done-image/.

Tagad tikai jāgaida, kad parādīsies lietotājam draudzīgs JB.

 

Ja godīgi nejūtu pilnīgi nekādu starpību,vienīgi pakāsu pāris labas aplikācijas.

Tā nu gan tas ir :)

Link to comment
Share on other sites

DAFUQ - Paldies, bet šoreiz nepalīdzēja Airplaine Mode, joprojām nav ideju ko darīt. Google arī neko daudz pateikt šajā sakarā nevar :( Labots - Riflex
Link to comment
Share on other sites

Drusku nesapratu..Kā var pakāst aplikācijas? Vai tad iPhon no ipad atšķiras šādā ziņā? Es izdzēšot nopirktu aplikāciju viņu vēlreiz varu lejuplādēt bez maksas.

 

O sapratu par andriod aplikācijām runa :mda:

Link to comment
Share on other sites

DAFUQ - Šoreiz esmu pamatīgi izgāzies, internet.tele2.lv vietā ievadījis biju interents.tele2.lv :grin: . Paldies, ka atgādināji par uzstādījumiem.

Link to comment
Share on other sites

lai netaisītu jaunu topiku.

man ir 3GS, jailbreakots, ITunes piedāvā instalēt jauno ios6.0. šobrid škiet stāv 4.1. vai nebūs kādas problēmas ar iphone pēc tā uzlikšanas ? negribās velāk laiku škiest tās risinot.

Link to comment
Share on other sites

ja liksi cleen un sāksi visu no sākuma neliekot visas app viršu tad vajdz'tu būt okey.

Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais

Vopš nolohojos un uzspiedu, lai ieraksta jauni iOS 6 uz mana JB 3GS... iTunes parādijās, ka update laikā bija errors un, ka vajag restor... protams restore un čuš... Kā lai es zinu uz kuru versiju viņš uztaisīja restore? uz 6? un un un kāda atšķirība starp tām iOS 6 beta 2, beta 3 vai beta 4? Itkā varot 3GS jau atbloķēt, bet man neizdevās.... viss ierakstījās, bet vienalga rāda jauko, pelēko iPhone bildīti...

Link to comment
Share on other sites

Ar wifi problēmu nav, bet nestrādā tieši 3G. Augšā 3G deg, bet kad jāver vaļā nets, uzlec, ka iphons nav savienots ar intenretu :S

 

Saliec mobilā interneta setingus pa jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais

@DAFUQ Nu, man ir 3GS no kanādas. Lai ietu LV tīklos vajag JB. Man rāda, lai es ievadu valodu, reģionu un tad, lai piekonektojos iTunes, bet iTunes rāda, ka nederīgs SIM... ja es to pēdējo soli darītu caur wi-fi, tad man viss ietu? Un un un kā lai es zinu kura firmware man ir, ja es netieku setingos? :/

Link to comment
Share on other sites

Vecīt, Tu pamatīgi esi ieberzies... Met to 3GS patreiz uz plaukta, līdz brīdim, kamēr būs JB un unlock iespējas.

Downgreidot uz 5.1.1 Tev vairs neizdosies.

 

Palabojiet, ja kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais

@DAFUQ LoL, tiko uzliku restore un aizgāja, rāda no service, bet musonu var ierakstīt un app ierakstīt :D

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Nu teorētiski, ja ir backup fails, kaut vai no cita 3gs, tad iebarojot to iķūņiem teorētiski vajadzētu rostoroties uz 5.1.1 palabojiet, ja kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

man ir 3GS, jailbreakots

 

Tikai JB vai arī UNLOCKOTS softwariski?

 

godigi sakot nezinu jo to nedariju es. Problēmas ar tīklu gan nevarētu rasties jo pirkts tepat Trodeksā bez piesaistes tīklam.

 

tomēr pakāsu....tā pati problēma kas Antonam Burvigajam.

Tātad problēma sekojoša. Ieslēdzu telefonu, rāda, ka vajag ievadīt valodu, tad vietu, kur dzīvoju, tad piekonektoties pie wi-fi vai iTunes. Tākā wifi man nav, es spiežu caur itunes, pievienoju telefonu, bet itunes rāda, ka nav instalēta sim karte. Ko darīt?

 

jā tiešam, ko darīt? meģinaju restore,nekas ipaši nemainijās.ir kārdinājums pameģināt šo

 

bet tas tomēr ir ios5 versijai domāts tadeļ nedaudz šaubos. nedarit neko un gaidit jaunu jailbreaku?

Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais

@Dzenn Man vēl nav JB, nav service, bet varu darīt visu citu pārējo. Man vairs nerāda izvēlēties valodu, reģionu un vēl kkādu sūdu. Pievieno telefonu pie datora, ieslēdz iTunes. Tad, kad esi iegājis iTunes, tad uztaisi DFU mode un iTunes piedāvās tev restorēt telefonu, restore un gaidi kamēr viss ierakstīsies. Vismaz Muzonu varēsi paklausīties :D

Link to comment
Share on other sites

@@Antons Burvīgais bāc, tāpēc prasīju kas par iOS, jo Tu tik saldi stāstīji, ka viss ok... izrādās, ka kā jau es teicu - Tavs iPhone ir pārtapis par iPod uz nenoteiktu laiku :)

 

@@Dzenn - ja tiešām ir bez piesaistes tīklam, tad ej uz kādu ābolu bodi un saki, lai palīdz.

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Ja kas, tad jau pirms tam veicu to ko ieteica @Antons Burvīgais, tiesa nekas no tā nemainijās.

 

grūti iedomāties ko man var palidzet abolu bodē,ja vaina nav īsti ābola pusē bet tajā ka jaunināju jailbreikotu telefonu.

Link to comment
Share on other sites

pazud jau bet abolveicī jau nestrādā mazie bērni un zin no kā tadas problēmas rodās. cits jautajums vai un kā viņi varetu palidzet tās risināt?

Link to comment
Share on other sites

varbūt muļkīgs jautajums bet pirms viss šis notika itunes kaut kur saglabāja manu failu un kontaktu bekapu, par cik normāla veida es tiem vairs nevaru piekļut.varbūt ir kāds cits veids kā tos dabūt ārā?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...