Jump to content

ziepjutrauks līdz 200ls


Payne
 Share

Recommended Posts

Tātad iesakiet ziepjutrauku līdz 200ls, pārsvarā fočēšu ballītēs, dabā,saules gaismā utt. kurš būtu šobrīd labākais variants? vēl varu pieminēt ka vēlos kompaktu,negribu lielu,kuru nevar kabatā ielikt

Labots - Payne
Link to comment
Share on other sites

ballītes parasti ir ar vāju apgaismojumu, tur jau jāskatās pēc ārējiem gaismas objektiem ko pievienot, citādi nekā nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

PM-1 būs daudz labāks kā jebkurš ziepis! Tikai Oly PEN sērijai jāčeko kuram ir iebūvēts zibens un kuram nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu par to AF domāju ka gan jau kāda partija brāķēta vai kas,taču priekš tādiem gadījumiem ir garantija,zibspuldze tieši šim modelim līdz nāk tāda neliela uzspraužama ta kā ar to arī problēmu nav,vispār aparāts ļoti foršs it sevišķi iesācējam kurš negrib sevišķi iedziļināties uz manuāliem iestatījumiem jo uz auto bildes sanāk ļoti labas,vēl ir pluss ka tas mirstošais AF ir ļoti ātrs.

Link to comment
Share on other sites

es arii gribu pirkt shaadaa cenaa kompaktkameru un nevaru izsjkjirties

Panasonic Lumix

TZ30

vs

Sony Cyber-shot

DSC-HX20V

vs

Canon PowerShot S100

 

 

Ko citi iesaka?

Labots - BoondS
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

S100 viennozīmīgi. Pārējie ne tuvu nav S100 vērti. Bet kopumā par šo cenu jau nu gan jāskatās PEN vai NEX virzienā.

Link to comment
Share on other sites

ņemot vērā, ka fotoaparātu visbiežāk izmantos sieviete, man galvenais, lai būtu pēc iespējas labāks auto režīms, ar kuru focheejot sanāk pēc iespējas labākas bildes.

 

Kurš no Pen vai Nex būtu ieteicamaākais variants, kā labāks par s100?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vienalga!

 

Es pasēdētu ebay.de un pačekotu mazlietotu NEX-3 vai NEX-5 (to kas 14 mpix, nevis NEX-5N, kas 16 mpix) komplektā ar 18 - 55mm optiku. Pats lietoju NEX-5 un esmu pilnīgā sajūsmā. Gan jāatzīst, ka man ir pieeja Pentax, Canon un Leica objektīviem, kopskaitā ap 20, tos caur 15 EUR pārejām var izcili izmantot uz NEX.

 

Neviens ziepis klāt nestāv, nevienu ziepi vairs savās mājās necietīšu.

Link to comment
Share on other sites

Jurijs105

Paceko ari Samsung NX seriju, uz doto bridi nx100 - ļoti laba cena, ka reiz pa 200ls jaunu eironika redzeju, matrica ka nex serijai uz sakum limeni spogulniekam.

Link to comment
Share on other sites

paldies par padomiem, ir viela pārdomām.

Sapratu to, ka neko nesaprotu, ko labāk pirkt :) Tulīt sāksies depresija :D

Te interesants kompaktkameru tops ir:

http://www.dpreview....ts/statistics�� Cik saprotu, dažas no tām Latvijā vēl nav pieejamas.

 

Canon s100 un s110, laikam, vienīgā starpība ir skārienjūtīgais ekrāns.

Labots - BoondS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stockman trakajās dienās rīt būs pieejams Canon SX40 pa Ls 200. Sakiet, vai ir vērts par tādu cenu ņemt?

 

P.S. Pa Ls 229 būs Canon 1100D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pareizā izvēle:

 

Pa Ls 229 būs Canon 1100D

 

Nav jēgas par to pašu naudu ņemt kaut ko švakāku. 1100D varēsi apgreidot un dzīvot gadiem laimīgs. Tas SX40 būs tik pat liels klucis, bet jūtami lēnāks un mazāk funkcionāls. Nemaz nepieminot mazo matricu u.c. šausmas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...