Jump to content

John Neeman Tools


zeds
 Share

Recommended Posts

Šodien apskatot savu iecienīto resursu http://www.toolmonger.com , paskatījos ka pirmajā lapā ir

video ar virsrakstu "Video friday: making an axe" ,pats video:

"[media]

[/media]".

 

Kāpēc video ir interesants - tāpēc ka šī kompānija ir Latvijā. http://www.neemantools.com. Nu un pats video skatās skaisti.

Tas tā - vienkārši dienas pozitīvs ,papriecāties par to ko tautieši var un dara. Visu cieņu meistariem.

Labots - zeds
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Video pievelk kaa magneets. Noskatijos visu, kaut arii bija jaasteidzas uz darbu. Tiešaam skaisti nostraadaats :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Šis ir sencītis vienam manam paziņam. Arī tikai salīdzinoši nesen uzzināju, ka paziņu lokā ir šitādas zelta rokas.

Link to comment
Share on other sites

Kādas nu tur zelta rokas. Kādreiz par kalējiem strādāja daudzi, arī man ir sertifikāts, sen gan neesmu šai jomā ņēmies, daudz kas jau piemirsies.

Tiem, kas neko tādu nav redzējuši, kur nu vēl darījuši, varbūt arī liekas kaut kas sevišķs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ka tik notirst. Ja sen neesi ņemies, tad to savu serķi vari sarullēt smalki smalki, lai mazāk sāp...

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc? To, kas redzams video, es varu joprojām, un pat vairāk, bet neuzskatu, ka man būtu "zelta rokas", tikai normālas. Tas, kas redzams video, vismaz man, lauku zēnam, ir pierasta lieta, te tas tiek pasniegts kā kaut kas unikāls.

Pilsētniekam varbūt to nesaprast, bet vēl nesenā pagātnē neliela smēde un kokdarbnīca bija gandrīz katrā lielākā lauku sētā, tādā dzīvoju arī es, tāpat visi vajadzīgie instrumenti ir, tikai reti ir brīvs laiks, kad ar to nodarboties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl tas ir aiz manas privātās dzīves neaizskaramības robežām. Ja kādam patīk publicēt savas fotogrāfijas un video publiskajā telpā, tad lai rēķinās ar sekām. Man tas ir nepieņemami.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka nevienam neinteresē redzēt Tevi personīgi, bet gan to megakalumu, ko esi megaizkalis...

Vai visi megakalumi jau ietilpst privātajā dzīvē?

Link to comment
Share on other sites

Pričom tur megakalums, pēdējais, man liekas, bija zobens vai cirvis tiem nenopietnajiem, kas skraida pa pļavām un tēlo senlatviešus, bildes gan nav saglabātas, jo man tā pārspīlētā nacionālisma būšana ne visai interesē, tā kā vari, protams, neticēt, bet neuzskatu, ka mans viedoklis ir vienīgais un pareizais, kādam jau vienmēr būs kas cits sakāms.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, katrs jau var pateikt - "kas tur sevišķs, es ar tā varētu". Tikai bieži vien tiem varētājiem čiks vien sanāk, kad ķeras klāt.

Uzkalt pareizi norūdītu cirvi - tas tomēr nav tik vienkārši kā sākumā varētuy likties. Protams, tas ka vietējā krautā sanāk lētāk nopirkt fiskaru, tas ir cits stāsts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kamēr šeit notiek spriešana, vai tas ir kaut kas vērības cienīgs, tikmēr ārzemju forumā:

http://www.garagejournal.com/forum/showthread.php?t=173527

I don't know what impresses me more. The Axe or the Video. Both are works of art!
Go look at his website and check out his prices... That axe he made is just over $200. That's insane to me... I expected it to be much more expensive.

Malači Neeman!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
kārlis893

Tikai šķiet, ka neemantools.com vairs nav tas, īstais Jānis Nīmanis ir nodibinājis pats savu johnneeman.com darbnīcu un darbojas zem Autine brenda tagad.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
alusbundza

intresanti par elektrisko lauku:

gribētu dzirdēt komentārus..... es nedaudz samulsu pēc noskatīšanos

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Vai nu kā tur būtu tam Jānim Neimanim vai Nīmanim ar tām cenām, taču mani iepriecināja lūk sekojošais teksts viņu mājas lapā sadaļā Ordering:

"Ordering system does not yet function - info below is just for informative purposes and buttons are inactive. Today, few people are responsible for making all the tools, as well as managing  the entire process from receiving the order to sending the tool to it s new home. We have made a decision to stop accepting orders for a while. We did not expect that in such a short period of time the interest in our work would be so high. We are sorry for this slow-down, but we wish to be honest and responsible to our customers. We will be able to add new orders to a checklist, with a note, when we will be open to accept new orders, and we will inform each one in queue."

Tas nozīmē, ka par spīti skeptiķiem, jamiem darbs iet no rokas un pieprasījums ir. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...