Jump to content

focalprice pasuutiisana


JoNEs*
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Pirmo reizi saskaros, ka prasa bankas kartes foto, kipa drosiibai, ka taa ir mana karte. Un bez siem atteeliem, sie neapstiprinaas manu order, liekas aizdomiii :D .

Taa tiesaam focalprice notiek, ka prasa bankas kartes foto? dx.com neko taadu nav prasiijusi, taapeec iespeejams saads mulkiigs jautaajums.

 

un kaadu juusu pieredze ar focalprice servisu?

Link to comment
Share on other sites

Ja maksā ar PayPal, tad nekādi foto un bankas kartes dati nav jādod. Ja nevar maksāt ar PayPal, tad tad ir uzmetiens. Es vados pēc tāda principa.

Link to comment
Share on other sites

Šitas kantoris? http://www.focalprice.com/?Currency=NOK Vismaz maksājot caur paypal nekas tamlīdzīgs nebija.A Tu nofoķē,bet protams aizkrāso personīgos datus. :) .Jeb iet runa par bankas karti uz kura Tavs foto.Bet jebkurā gadījumā tas izklausās pret kartes lietošanas noteikumiem un nelikumīgi.

Link to comment
Share on other sites

In order to proceed with the order, please also ensure that you provide the following:

6. Scanned copy of the front and back of your credit card

 

Your order will be processed only upon receipt of your reply confirmation and item 6.

Please confirm by return email within 7 days. If no reply received on or before the ETA date, we’re afraid we have no choice but to cancel and refund your order in order to avoid any loss causes to you.

 

tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos sito vini man raksta.

Labots - JoNEs*
Link to comment
Share on other sites

Lai ko tādu darītu jabūt prātā vājam,ka minimums :) .Noskanēt abas kartes puses un aizsūtīt kādam uz Ķīnu :shok: .Izlasi vismaz savas bankas kartes līgumu.

Link to comment
Share on other sites

Pasaki interese pēc kas tas par pārdevēju,kas to sviestu dzen.No tādu pat caur paypal ar līkumu.

Link to comment
Share on other sites

Ta daudzās vietās var netā brīvi pirkties norādot tikai kartes numuru,vārdu uzvārdu un otrā pusē 3ciparu drošības kodu.Iedod šitos datus ķīnietim un viss.

 

es jau mineeju, www.focalprice.com
Tas nav pārdevējs bet veikals.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tāda informācijas sniegšana ir pretrunā ar kartes izmantošanu.kad aptīrīs kontu Tu bankai ar teiksi,ka sniedzi datus 3pusei?Sūti ellē ratā.

Link to comment
Share on other sites

Es tos ķīniešus labi saprotu. Jautājums ir - kāpēc nemaksā ar Paypal?

Link to comment
Share on other sites

Savā laikā pirku šo to iekš ASV veikaliem un tur sūtīt viņiem skanētu kredītkarti un ID bija pilnīgi normāli. Tie kas baidās par info - pērkot ar kredītkarti ir jānorāda gan kartes nr, gan vārds uzvārds, gan derīguma termiņš, gan 3 cipari no otrās puses. Tā kā no ieskanētās bildes pārdevējs neko jaunu tā vai tā neuzzinās - viņam jau ir visi dati! Protams jautājums ir vai pārdevējs ir uzticams un vai viņam var dot savas kredītkartes info. Tāpēc jāizmanto paypal pakalpojumi un nav problēmu!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nav jau tik briesmīgi - viņu forumā supports atbild par šito, ka var aizklāt numuru, atstājot tikai četrus pēdējos ciparus. Un - ja tas neapmierina - var maksāt takš arīdzan caur PayPal.

P.S. Nu es neskanētu un nesūtītu :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...