Jump to content

Tumbas mājām budžetā līdz Ls 250


1user
 Share

Recommended Posts

cita lieta, ka akustiku razhotaaji taas komponentes dabuu pa biku citiem cipariem, nekaa mees [ DIY cilveeki ] esam pieradushi uz taam eiropas veikalos skatoties

Link to comment
Share on other sites

par kādu video jūs runājat? :D

 

nu pagaidām liekas, ka skan normāli.. bet nu ir jau tā, ka nav baigi ar ko salīdzināt.. tāpēc jau prasīju padomu.. nākošās tumbas gan jau būs vieglāk nopirkt :) bet nu pirmās dienas pirkama prieks ir vēl :)

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tāpat- lentas tik bieži neredz ikdienā. Un 92db jutība arī vairs nav tik aktuāla D klases laikmetā.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kādu mūzīk' autors pārsvarā klausās? Tucus tucus ar klausās? Bass svarīgs (kā tām tumbām ar basu vispār ir btw?) vai varbūt smago metālu iegriež vai LR2? Tas jau svarīgi, ja vajag krūzes bīdīt, tad jau vaig RRRS400M vai Carvin Wega...

 

Katrā gadījumā ražotājs (vismaz man) nedzirdēts un kā izskatās ar īpatnēju piegājienu, ja eksperimentē lētajā galā ar dārgāka plaukta pīkstuļiem un gan jau vēl kaut kas, ko mēs nezinam...

Link to comment
Share on other sites

MiksLauvens

KAS VAINAS KRŪZEM ? un LR2? tu apgāni Lv? kas tev nepatīk? CURVA VEGA, shipings kosmoss.

vsp ja patīk kā skan tās s400m tad var pirkt, bet kā jau zinam nekas labs tur iekšā nedarās, bet nu salīdzināt nevar ar nevienu dator tumbu un tmldz mēsliem, kaut viņiem tur kaut kas ir dir**.

 

Man šhod iet ciet, lūdzu ignorējiet mani. :TBS: brum brum,

Labots - MiksLauvens
Link to comment
Share on other sites

Esi uzmanīgs, ja tev mājās ir mājdzīvnieks kaķis,

esi palicis galigi neinteresants un biezhi atkartojies...problemas ar alkoholu?

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

NJu tiem mazajiem ribboniem jau nekaadas mega jaudas un prasiibas nevajag. Kaa shitajaa pedeejaa variantaa, visdriizaak arii kroseejaas no kaadiem 7-9Khz ja ne pat augstaak , attieciigi var njemt pavisam mazinju pavisam vieglinju ribbonu un ieguut ljoti gaisiigas augshinjas. Cita lieta, ja jaaliek ribbons tiiri 2 joslu sisteemaa , kur ZF dalja tiek no 2 vai 3Khz kroseeta nost....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jamo varētu būt nesliktas, bet pameklē atsauksmes. Tas Marantz pa 140 Ls gan ir krietni overpriced.

Link to comment
Share on other sites

Man čomaks meklē tumbas. Šobrīd jau kādu pus gadu esmu viņam aizdevis paklausīties savas Phonar Volume 2. Vakar jams ir bijis pie tā Jamo tirgoņa. Skaņa esot diezgan labi patikusi. Atsauksmes izlasāmā valodā tik pat kā nekādas. Atradu vienu bildi, kur kāds ir izskrūvējis ārā skaļruņus. Bilde diezgan graujoša: http://www.avx.hu/forum/uploads/monthly_08_2012/post-25988-040679200%201345636447.jpg Kaut kādas pāris atsauksmes, arī ļoti sūdīgas (te gan nevar saprast, par ko ir runa Studio 180 vai Studio 160): http://www.audioreview.com/cat/speakers/floorstanding-speakers/jamo/studio-180/prd_372890_1594crx.aspx

Par to cenu, Ivo, Tev ir pilnīga taisnība, un, ņemot vērā to, ka internātā (ārzemju portālos, protams), tā cena ir tuvāk nevis 180, bet gan 80 un nevis lati, bet gan EUR.. Es tādas nepirktu. Taču, ja čomakam ir diez gan labi patikušas, nez cik ļoti izteikt viņam savu viedokli, tajā skaitā, ņemot vērā, ka viņš var mani arī nosacīti uzskatīt par ieinteresēto personu, jo esmu viņam teicis, ka pincipā varētu viņam notirgot arī savas Phonar Volume 2.  Par tām Phonar Volume 2 itkā esmu teicis viņam kādus Ls115. Pats trakākais, ka uz ātro nevar sagooglēt tām Volume 2 cenu, par cik reāli tādas aiziet, un cik tādas varētu maksāt. Tā kā savējais čomaks, negribu daudz plēst. Nez vai nolaist to cenu zemāk līdz kādiem 100? Kaut gan tiesa, nav jau arī tā, ka man mājās tās Volume 2 tik ļoti traucētu, ka nebūtu ko likt, un skaidri apzinos, ka par 100 lašiem neko jēdzīgu dabūt tik pat kā nav iespējas, ja nu kādu plauktinieci jebajā..



Starp citu, Ivo, viņš par to Marantz pastiprinātāju arī baigi domāja. Tiesa gan, par to es viņam jau pateicu, ka, pirmām kārtām tā cena nav adekvāta, un, otrām kārtām ir arī daudz labāki pastiprinātāji par to Marantz..

Link to comment
Share on other sites

Ja nu viņam tas dizains baigi patīk, man viens šāds ir, kuru varētu atdot par daudz draudzīgāku ciparu. Tās pašas sērijas tuneris (modelis 2050) arī ir.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

He, šis mats matā pēc izskata ir tāds pats kā Marantz 1072, ko pirms pāris mēnešiem pārdevu. Anyway, paldies par piedāvājumu.

Šobrīd esmu viņam aizdevis Exposure 2010s un vienu lampinieku uz EL34. Sarunājām, ka šīs nedēļas beigās iedošu viņam paklausīties vēl dažus stiprekļus. Domāju iedot viņam paklausīties kādus četrus, piecus savus ampus ar domu, lai cilvēks paklausās dažādus ampus un mēģina saprast, kas viņam labāk patīk.. Pats domāju piedāvāt viņam nopirkt arī pa lēto Denon PMA-530- atceros, ka man ļoti patika kā tas skan komplektā ar Volume 2 tumbām..

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Paldies, Partyman par ieteiktajām tumbām! Rādās, ka JBL varētu būt labākas, taču.. Pa lielam tāda pati prostuha kā tās Jamo. Uz ātro: http://www.diyaudio.com/forums/multi-way/194157-jbl-e60-very-strange-crossover.html

Tur ir jāstrādā pie tā filtra pa visam noteikti. Vai čomaks gribēs, ka es pa viņa tumbām rokos, un vai man būs īpaši daudz laika- nezinu. Pie tam, labās spolēs un kondensatoros var aiziet vēl tik pat..

Ja apstās, MSRP tām tumbām ap 400USD. Tagad sanāk, ka pārdevējs par tām JBL grib gandrīz vai tik pat, cik jaunas maksā.. Pēc manām domām, pa nu jau vairākus gadus lietotu mantu vajadzētu tomēr visus 50% nost no cenas.. Atsauksmes iekš http://www.stereo.ru/profile_notes.php?product_id=17005&tree_id=59 apmēram lūk šādā garā:

S90 стоят 30$

GBL E60 стоят 450$

звук в обеих вариантах отстой



Čoms klausās soulu, klubu mūziku, džezu, tipa Herbie Hancock etc. 100% klausāmais materiāls ir LP.

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja ar pačotno un skaļo nosaukumu "LP" ir domāts akurāts un svaigs LP, nevis nodriskātas Melodijas plates ar brāļiem Laiviniekiem iekšā + tik prasīga mūzika (pret labu akustiku), ja vinilagalds ir līmenī, nevis kaut kāds Ārija's šrots biedra kristers aka buldozers stilā, tad nu tur jūgt JBL ķērcošās rokmūzikas tumbas ir neprāts...

Dzirdējis dabā gan neesmu, bet pēc biedra Tornis apcerēm, Phonar (ņemot vērā sekojošās prasības) ir labākais kas ar tavu čomu var notikt...



 

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu pie čoma bijis, melodijas plates viņa krājumos bija pēc skaita 4 vai 5 gab. Tiesa gan. plates viņam ir kādi 3 gabali divus metrus gari plaukti..

Atskaņotāji mājās viņam ir divi gabali Technics SL-1200. Pagaidām kā fonokorektoru izmanto pulti, liekas, brends bija Numark (neesmu 100% pārliecināts). Īsi sakot, arī mājās viņam ir tipiska pro aparatūra.. Kā saprotu, vismaz daļējs ienākumu avots viņam ir mūzikas spēlēšana klubiņos vai viesnīcās, laikam vairāk viesnīcās (īsti pat nezinu). Kamēr uz viena vinilgaldiņa griež vienu plati, tikmēr jau uz otra liek nākamo virsū. :D

Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām, pa nu jau vairākus gadus lietotu mantu vajadzētu tomēr visus 50% nost no cenas..

ja cena tam JBL ir parspileta,bet ka jau vairums pardeveju ari shis censas sakt ar maksimalo/neiespejamo...bet zinu ka pirms kada laika Marantz pm-94 aizgaja par 800 euro un pat rinada bija ar realiem pircejiem...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...