Jump to content

MSI GX623 Exclusive ieslēdzot Turbo Drive Engine Technology laptops pārkarst


Siviar
 Share

Recommended Posts

MSI GX623 ieslēdzot Turbo Drive Engine Technology pie spēļu spēlēšanas spēles (piem: GTA IV, Max Payn3, Dishonored) protams sāk iet kā nākas tikai laptops pārkarst pēc pāris minūtēm un slēdzas ārā vai citā spēles laikā vienkārši nokarās uz melnu ekrānu un nereaģē neuzko (piem: Ctrl+Alt+Del) kā tikai uz izslēgšanu ar Power pogas turēšanu :( un tas protams nekam neder! Savukārt spēlēt bez Turbo tas ir spēlēt ar lagiem un raustīšano. Vai kāds ir pieredzējis ko līdzīgu, vai zina kādu risinājumu? Šī problēma jau riktīgi ir uzkāpusi uz nerva!

 

LAPTOPS

MSI

Intel® Core™2 Duo CPU P8400 @ 2.26Ghz 2.27GHZ

4GB RAM

ATI Mobility Radeon HD 4670

Win7 64-bit

 

 

Paldies jau ieprikš :)

post-95047-0-75737700-1354317347_thumb.jpg

post-95047-0-25053200-1354317348_thumb.jpg

post-95047-0-91224700-1354318831_thumb.jpeg

Labots - Siviar
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Iztīri putekļus, vai nopērc stacionāro.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Atceros man vienam portatīvajam arī tā bija - spēlēju GTA IV utt. Temperatūra nereāli augsta uzkāpa, dators, protams, izslēdzas. Mans risinājums bijā tāds, ka uz portatīvā vairs nespēlēju tādas spēles (arī citas ne), lai saglabātu to darbam.

Link to comment
Share on other sites

Atrado šo caur google palīdzību, bet nu nezinug vai tā gribētos darīt.

 

 

Labots - Siviar
Link to comment
Share on other sites

Šitam jau putekļi tīrās un termopasta mainās ļoti vienkārši. Attaisi to vāciņu laptopa apakšā, kas uz vienas vai divām skruvēm turās un tiec klāt visam, ko vajag. Videokartes draiverus arī ieteiktu lietot tos, kas pa taisno no amd nāk. No msi.com tikai baigi vecos var dabūt.

Labots - auzijs
Link to comment
Share on other sites

Man ir tieši tāds pats GX623, kad manējais sāka slēgties ārā, es nopirku laptop cooleri un vairs neslēdžas ārā. Vēlāk arī atrāvu vaļā apakšu(bija garantijas uzlīme) un iztīriju. Tad vispār vairs nekarst.

Link to comment
Share on other sites

To:auzijs

 

Man ati draivers stāv Driver date: 2009.08.17. un Driver version: 8.632.1.2000 kad lieku, lai tas taisa update driver tas saka ka jaunaaka neēsot diezgan bēdīgi :(

 

To:eddyboi Cik tu lielu kūleri liki man bija kaut kāds mazais pa 3Ls pirks plastmasas caurspīdīgs, bet tas saplīsa un lielas jēagas arī no tā nebija kāds būtu optimālākais kūleris, un arī protams tāds lai roku locītavas nelauž ārā :) Ā un jā, man jau garantija beigusies es taču varu raut nos tos stikerus?

 

Kllau ja man ir ATI Mobility Radeon HD 4670 vai man derēs draiveris kas ir šinī lapā? Man V8 , 2009.08.17?!

 

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/legacy/Pages/legacy-radeonaiw-vista64.aspx

 

tur ir rakstīt HD 4000 tas ir tieši HD 4000 vai visām 4tūkstošajām sērijām?

 

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/legacy/Pages/legacy-radeonaiw-vista64.aspx

 

Hydra arī vajag?

Link to comment
Share on other sites

Jā tie draiveri derēs, hydra nevajag.

Es pirku cooleri ar lielu diametru, jo ar mazu izmēru ir skaļi kad griežās. Man ir šāds - http://www.ebay.co.u...=item20c1450b38 . Un vispār es viņu izmantoju kā stacionāro, pieslēgts pie 42" tv un bezvadu klaviatūra/pele.

Runājot par uzlīmēm - jā vari raut nost. Ieteiktu tev biosu arī uppdeitot - http://www.msi.com/p...html#/?div=BIOS

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

Thx, draiveris tiešām laikam ir izdarījis pusi no brīnuma, man tagad kompis tā nekarst, iepriekš blakām pie radiatora roku reizēm nevarēja paturēt ja kaut kas noslogo kompi :) starpcitu ("vispār es viņu izmantoju kā stacionāro, pieslēgts pie 42" tv un bezvadu klaviatūra/pele."), tāda pati doma ;) Brrr ... pārinstalēt Biosu, :S nekad tas nav darīts, bail ka ko saladīs dēlī ;) Zinu tik basic lietas tur nomainīt kuru diskdzini pirmo lasa, pārstādīt datumu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Imbaworld

vienkārši tavs lapsis nav paredzets geimingam. Samierinies ar problemam, mekle risinajumus, vai perc stacionaro.

 

Coolpadi reiziem palidz.

 

 

Reiz testeju savu lapsi uz temperaturam, softs Gamebooster nonema savus 20gradus.

Labots - vefucis
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
(labots)

Uzbriedis ir kārtējais jautājums, vai ATI Mobility Radeon HD 4670 var arī dabūt vairāk atmiņas ārā par tiem 512MB???

 

post-95047-0-78919400-1369365478_thumb.jpg

Labots - Siviar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Zābaks���������™

*facepalm* Kā tu tur taisies viņus dabūt?

Link to comment
Share on other sites

 HD 4670 nav jēgas no vairāk kā 512 mb atmiņas, kur nu vēl portatīvajam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

*facepalm* Kā tu tur taisies viņus dabūt?
Kur es viņu taisos dabūt da nekur, pareizāk gan būtu teikt ka es par to neko daudz nezinu tāpēc arī interesējos!

 

 

 

HD 4670 nav jēgas no vairāk kā 512 mb atmiņas, kur nu vēl portatīvajam.
Varbūt vari paskaidrot kāpēc nav jēgas, tiešām interesē, bet īsti šinī lietā neēsmu guru! :) 
Link to comment
Share on other sites

@rmands

Viss ir sabalansēts vairāk atmiņas vienkārši nav nepieciešams ja arī būtu vairāk tas praktiski neko nemainītu !

Link to comment
Share on other sites

Tātad, tas būs pareizi ja es atgriezīšos pie sava uzskata par to ka laptopam reāli var nomainīt tikai RAM un HDD?! Vai tomēr videokarti arī var nomainīt?

Link to comment
Share on other sites

itanium

Kā kuram. Vai tavam var, nezinu. 

Dažiem ir MXM kartiņas, kuras ir iespējams nomainīt (maza izvēle, jo neder visas, dārgas).

Dažiem ir grafiskais čips iekš CPU vai MB, kuru var nomainīt (nolodēt, uzlodēt citu) pie tā salūšanas.

 

Laptopiem var nomainīt ne to vien. Viss atkarīgs no modeļa.

 

Pie laptopa displeja izšķirtspējas tavam grafiskajam čipam vairāk par 512 MB noteikti nevajag. Ja ir iespēja, tad vari piešķirt sistēmas RAM, bet ieguvums no tā būšu absolūti nekāds. To tu vari izdarīt iekš BIOS. Ja ir tāda iepsēja, droši eksperimentē. Pats sapratīsi ka ieguvums nekāds un nebūs mums tevi par kaut ko jāpārliecina.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Man laikam lodējams grafiskais čips, bet nu tas tā, pašlaik man vairāk ieinteresēja pēc kā tiek izsecināts šis: "

Pie laptopa displeja izšķirtspējas tavam grafiskajam čipam vairāk par 512 MB noteikti nevajag." ???

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Lai apstrādātu katru pikseli, vajag noteiktu atmiņas daudzumu, jo vairāk pikseļu, jo vairāk atmiņas vajag. *loģiski?* Laptopos parasti neliek ne full hd, ne 4k matricas, tātad pikseļu pamaz. Skaidrs?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sveiki man ir MSI FX 600,speleju Dark messiah  gaja viss bez raustisanas tagad raustas ta itka butuaizvesturiska video karte ielikta.kautgan sim ir integreta hd 4000 intel,un ge force GT 325M spelem,kas varetu but vainas ka raustas spele.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...