Jump to content

Vai ir Latvijā iespējams izgatavot uz pasūtījumu tumubu statīvus?


suns17
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Būtu vēlme/nepieciešamība mājas plaukta akustikai (domāju, ka šobrīd markai/modelim nav nozīmes), iegādāties statīvus ("bookshelf speaker stands"). Protams, ka zinu, ka var nopirkt dažādus ārvalstu ražojumus, esmu bijis Unisonā utt., bet - pirmkārt, gribētos iekļauties pēc iespējas mazākās summās, otrkārt, varbūt ir kāds prasmīgs pašmāju amatnieks, kam šāds pasūtījums/atlīdzība noderētu.

Sliktākā gadījumā, varbūt esat manījuši kādus "lētā gala" statīvus ne hi-fi veikalos?

Paldies jau iepriekš!

P.S.Atvainojos par gramatikas kļūdu virsrakstā - vēl rīts :)

Labots - suns17
Link to comment
Share on other sites

Nopērc būvmateriālu veiakalā dažas skūrves un L veida dzelžus, un gatavs, ja gribas pa lēto.

Tipa šāds tik atbilstoša izmēra Nakotne_sturis_spec4w_55254.jpg

Katrā gadījumā specpasūtījums būs dārgāks jebkurā gadījumā

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

nu sorry neaptēstus leņņkus likt pie sienas...tad jau uz plaukta labāk//lētāk. Bet tāpēc jau cilvēks meklē statīvus, ka grib labāku skaņu....pei siena sjau nav prāta darbs likt. Es domāju, ka vispirms jāizdomā - kok avai metāla. tad var štukot tālāk - iegooglē - DIY speaker stands . man patika risinājus kad statīvā ieintegrēts CD plaukts. Statīviem jābūt pietiekoši smagiem...vēl esmu redzējis bez maz uz zmukiem lakotiem baļķīšiem novietotas skandas...domāju,ka ar ls 30 - 50 sākot jārēķinās

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildem! Pie sienas piestiprinat tehniski nav iespejams telpas planojuma del.

Link to comment
Share on other sites

nu uz plāksnēm (granīta, betona ) liek tumbas, statīvus un sabvūferus - lai izolētu no grīdas , un nepārnestu vibrācijas. bet plauktiniecēm vajag statīvus lai tās būtu pareizajā vietā un tad var likt zem statīva plāksni...viennozīmīgi skanējums uzlabojas uz statīva.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Aizmirsti, lētāk būs aiziet uz bodi un nopirkt. Vai nu uztaisīs pēdējo sūdu vai arī cipars būt pietiekami augsts. Tumbas taisa ļoti specifiskām vajadzībām. Turklāt galdnieks ļoti bieži vien nav skaņas eksperts, ja vien neaiziesi pie viņa ar precīzu rasījumu, sapirktiem izejmateriāliem un gataviem filtriem (ja nemāki tos taisīt, nāksies maksāt).

pirmkārt, gribētos iekļauties pēc iespējas mazākās summā
Link to comment
Share on other sites

TNT variants tiešām interesants, paldies. Man ar kā reiz iespējams vienus statīvus vajadzēs. Divas koka plāksnes, kanalizācijas truba pa vidu, ar vītņstieni savelkam kopā, vajadzētu būt labi. Oranžo trubu pat krāsot nevajadzētu.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Un kāpēc gan tumbu nevarētu iekarināt trosītēs pie griestiem?

 

Statīvam mīnuss - var tumbu pavisam viegli apgāzt.

Kanalizācijas trubas diezgan jancīgi istabā izskatīsies. Un viņas nokrāsot nav nemaz tik viegli - krāsa ne visai pie viņām turas. Varbūt vienīgi ar plēvi aplīmēt.

Link to comment
Share on other sites

un kā novērots - iekārtos priekšmetos pauri atsit regulāri, bet tos kuri uz zemes stāv - parasti apiet/izvairās...

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Vēl var izmantot dobtos betona blokus. Protams, būs vajadzīga apdare, bet, ja WAF nav šķērslis un pašam netraucē, var arī atstāt tāpat. :D

Man grīdenieces un subi uz betona plāksnēm stāv - daudz stabilāk turas un bass stingrāks.

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...