Jump to content

Viasat - Ģimenes piedāvājums.


D.D.D
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Ir privāt māja ar vienu TV un datoru _ telefonu visu apkalpo Lattelekom un pieslēgums ir ISDN modems.

 

Pēc tam kad es ar ģimeni turp pārvākšos būs 3 TV, 4+ datori un telefons.

 

Tagad, lai man, kurš pieradis pie 20Mbit/s kabeļ interneta neciestu nervu šūnas sēdēt VPNā ar darba devēja tehniku, vajadzīgs risinājums.

 

Vai ir jēga ņemt Viasat TV (dzirdēts par viašrot, bet vai ir alternatīva - nerunājot par bitenieku biznesu -> mājās pilns ar bāmām, būs tikai brēka.) ar trīs dekoderiem, atslēgt Lattelecom TV atstājot tikai telefonu un internetu.

 

Paldies.

Labots - D.D.D
Link to comment
Share on other sites

versatile

Varbūt uzzini, ko telekoms var piedāvāt? Varbūt ir iespējas? Man laukos ir 10bits, nu, nav jau 100mbits, bet pietiekami...

No visasata labāk pa gabalu...

Link to comment
Share on other sites

no 10Mbit pēc viena TV paliek pāri maks 6mbit, ja vēl divus TV piekabināsu, zinot ka neviens mājās dekoderi ārā neslēdz tikai TV.

 

Šrots šrots, bet kāda alternatīva?

 

Ak jā virzemes TV reāli nav iespējas, mums ģeogrāfiski nepienāk ne TV ne FM apraide, GSM 2 gadus praktiski nebija.

 

Pie vainas ciema Ūdens tornis 200 attālumā, ar skārdu apviltais skaistums.

 

Ja gribu virszemes TV, tad masts jāliek pie aiz, aiz sētas kaimiņa, jēga?

Labots - D.D.D
Link to comment
Share on other sites

ūdenstornim var līdzēt pāris maisi ar minerālmēsliem un kanna ar dīzeli.

Link to comment
Share on other sites

pats es TV neskatos, bet ģimenes sievišķā puse, nesapratīs neko kas ir ārpus TV + maksimums divu tālvadības pulšu robežām.

 

ūdenstornim var līdzēt pāris maisi ar minerālmēsliem un kanna ar dīzeli.

 

Un ko pēc tam - sniegu ar spaiņiem nēsāt?

Link to comment
Share on other sites

virszeme ir viss racionaalakais,

ja sakariigi uztveereeji tad ar vienu kartinju tos var pabarot

vai ja veel sakariigaax uztveereejs kas pie tv ljauj kaadam siicim paraleeli skatiities uz mobilaa vai datora

Link to comment
Share on other sites

Vai tad ūdenstorņos ūdens ziemā neaizsalst? Manuprāt ūdenstorni - pagājušā gadsimta arhaisms. Internets tiešām ISDN ir? Ta jau baigi lēnais sanak. Liec sat šķīvi ar galvu uz 4 izejām un trīs uztverējus un viss notiekas.

 

Un ko pēc tam - sniegu ar spaiņiem nēsāt?
Link to comment
Share on other sites

Neticu,ka kautkāds sū** ūdenstornis var traucēt virszemes TV iztveršanai. Man vismaz nav izdevies Latvijā atrast vietu,kur digitāla virszemes TV nerādīti. Parasti ir stāsts, ka mūsu miestā jau nevienam TV nerada, bet kad uz vietas apaskaties, tad nevienam jau nav arī TV antenas. Maksimumsb poļu sū** traukurežģi un ta brīnās,ka nerāda. Uzliec DTX92F antenu un būs Tev digitālā TV. Talak kā jau te ieteica,sadali vienu kartiņu uz trim TV. Protams, ja gribās skatīties pa nopietno, tad tikai SAT un medus. Ar Viasatu gan nekādā gadījumā nesaisties. Būsi nelaimīgs uz diviiem gadiem un arī pēc tam jāveic sarežģītas operācijas lai no tā murgainā kantora tiktu vaļā.Viasats ir pats sliktākais ko var izvēlēties.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...