Jump to content

jauna portatīvā datora iegāde


aigars1989
 Share

Recommended Posts

sveiki boot. lv lietotaji vērsos pie jums pēc padoma, esmu nolēmis iegādaties sev jaunu portatīvo datoru ikdienas lietošanai, mans budžets ir 300 latu, un vēletos atrast labāko variantu iekļaujotiesz šajā summā, pašlaik man ir doma iegādaties Hewlet packard pavilion g6-2226SR velētos uzzinat jūsu viedokli par šo datoru kā arī vēlams lai ieteiktu ja ir kādu labāku variantu, jo pašam man nav pietiekamu zināšanu šajā jomā, jau iepriekš saku visiem paldies, nu būtībā svarīgāka ir ātrdarbība.

Labots - aigars1989
Link to comment
Share on other sites

Ja jau nav nekāda konkrēta pielietojuma, tad derēs jebkurš pārnēsājams krāms. Mūžs laptopiem ir īss, 3-4 gadi un pirksi nākamo...

Link to comment
Share on other sites

B%*&^ p^%#$ - ja nika beigas nozīmē dzimšanas gadu, tad šim Aigaram ir ~23 gadi!?! Ja to tekstu būtu rakstījis 5-7 gadus vecs bērns - tad vēl neko. Bet cilvēks, kurš jau pēc vecuma varētu būt ieguvis vismaz bakalaura grādu...

Kur lielie burti? Kur pieturzīmes? Komati, jā - bet punkti?

"Buģets"? "Iekļaujotiesz"?

OK, diezgan pieklājīgi gan tas teksts ir sastādīts...

 

Pa tēmu: nepieciešams vairāk informācijas - ko taisies darīt ar to datoru? Kas svarīgāks - lielāks disks vai ātrdarbība? Kas vēl šķiet svarīgs?

Link to comment
Share on other sites

aigars1989

liels paldies "kubus" par ieteikumu, bet "Ghost_az" laikam ir Lv valodas skolotājs.

Labots - aigars1989
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam
Mūžs laptopiem ir īss

 

Tu jau mēri visu pēc vienas mērauklas - tas, nekas, ka lietotājs nav pateicis konkrētas vajadzības, laptops ir laptops, un ar tādu jēgu arī viņu pērk! (tev pašam, tā pa lielam, nav skaidrs, kāpēc laptops nevis stacionārais?)....  bet TEV (job...rot) ir viedoklis, ka visi portatīvie ir sūdi pēc definīcijas un ir jāmaina ik pēc 3 gadiem. DA**IS!!

Link to comment
Share on other sites

Tam g6-2226SR ir lēns AMD procesors. Mana varianta i3 ir ievērojami ātrāks. Pārējā ir ok tas G6 pa šo cenu. Ja kaut kādu iemēslu dēļ gribas G6, tad paņem to, bet ar Pentium procesoru

Labots - Kubus
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...