Jump to content

Acer Aspire 5520g


SLaviXz
 Share

Recommended Posts

Sveiki, man ir Acer Aspire 5520g, viņš man nokalpojis 4 gadus un viņam atnāca ķirdiks.

Kad slēdzu viņu iekšā, tad viņš rāda melnu ekrānu un viņš visu laiku restartējas.

Cik es sapratu čipsets pagalam, es viņu uzsildiju ar celtniecisko fēnu un viņš sāka strādāt, viss normāli, bet pēc neilga laika(20min-1h) vainu izslēdzas vainu uzkaras.

Man jautājums vai viņu var kautkādīgi saremontēt vai pa detaļām izbazarēt?

( ja interese detaļas tepat rakstiet)

Portika iekšas:

CPU: AMD Turion x2 2.0 ghz 512kb cache

GPU(nav integrēts var atskrūvēt un noņemt): nVidia GeForce 8400m 128 mb mxm tipa( ar tubocache līdz 1,4Gb tas uz uzlīmes,bet ar jaunāko draiveru 1,9Gb) Rezervēts biedram Markei

Operatīvā atmiņa: 4Gb(2x2Gb) ram DDR2 667MHz laikam Rezervēts biedrim Tufjord

Cietais(kas bija standartā): Western Digital Scorpio Blue  320Gb HDD PĀRDOTS

Cietais(kas ir tagad) Fujitsu 250Gb HDD PARDOTS

P.S
Bildīte paņemta haļavā no googles lai rastos priekšstats kā tas verķis izskatās,

savejās vēlāk uztaisīšu un izlikšu(fotiku aizdevu draugam) 

P.S.S
Cenu piedavājiet paši es padomāšu :D

Acer_Aspire_5520_laptop.JPG

Labots - SLaviXz
Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau cepi un nocepi tad daļās. Es nopirktu displeju un abus Ram. Par 25-30LS (atkarībā,kā savākšana)+Hdd 5-10LS




Western Digital Scorpio Blue 320Gb HDD
Ja labā stāvokli 10-15LS

Domāju tas ar ir maksimums,ko pa to kasti var dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Krjukovs2

Mani interesē pati mātes plate, kura ir noklājusies - kāds viņai modelis un sērijas nummurs? (kkas līdzīgs šiem ICW xxxxxx un mb ak xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx) . Bet rēķinies, ka defektīva plate teju neko nemaksās, bet es ,,,,, nu saproti, samaksāšu :D

Link to comment
Share on other sites

@@Krjukovs2, nvidia nforce 670 laikam icw150 laikam vakarā paskatīšos un pateikšu precīzāk.
@@eddyboi, nu a ko man citu atlika darīt uz servisu nenesīšu, neuzticos, man tajās remontdarbnīcās 3 mabilas pazuda.
@@Tufjord,  nu nez vai nocepu :D bet slēgties slēdzās iekša tik ilgi nestrādā :D un savākt var Jelgava pats dzīvoju Ozolnieku novadā, Brankas
āā un par to wd scorpio viņš knapi dzīvs, ar windows 7 teica: YOUR HARD DRIVE MAY FAIL SOON, a bet XP laikam broņelobijs, uz viņa gāja labi :D :D,bet fudžitsu labi iet nekādu problēmu man ar viņu nav bijis.

Bet vienu par šo kompi varu pateikt, Man Viņa žēl!! Viņš man kā dēls bija :D

Nenožēloju ka taja laika 700 Jevrikus atdevām par kompi, tad viņs varteikt bija pats jaudīgākais, vilka visādas spēles gandrīz uz maximuma, pietam es uz viņa TES V: Skyrim spēlēju uz med grafikas windows mode ar 800x600 rez un tiku lidz alduinam :DD 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...